Cz En

014717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Fuksová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Grizly Ayky, Border kolie

Výsledky

  1. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  2. Jumping 1 ML: 2/6, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  3. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  4. Jumping 3 ML: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  6. I. agility ML: 2/10, 48.21 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  7. II. agility ML: Diskvalifikován

  8. JUMPING ML: Diskvalifikován

  9. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  10. Agility ML neděle: 1/8, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  11. Agility ML sobota: Diskvalifikován

  12. Jumping ML neděle: 4/8, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  13. Jumping ML sobota: 3/6, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  14. Zkouška MLA3 neděle: 3/4, 38.48 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  15. Zkouška MLA3 sobota: Diskvalifikován

  16. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  17. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 4/25, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  18. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  19. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  20. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: Diskvalifikován

  21. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 13/46, 36.59 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  22. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 5/31, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  24. 1.zkouška MLA3: 3/6, 46.65 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  25. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  26. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  27. 2.Zkouška MLA3: 2/2, 47.04 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  28. Zkouška MLA3: 1/2, 45.86 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  29. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  30. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  32. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  33. 1.Zk. MLA3 neděle: Diskvalifikován

  34. 2.Zk. MLA3 neděle: 1/4, 48.74 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  35. 3.Zk. MLA3 neděle: 1/4, 43.89 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  36. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  37. 1. zkouška A3 ML: 1/3, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  38. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  39. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  40. 1. Zkouška MLA2: 2/5, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  41. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  42. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  43. Agility 1 - Large: 19/47, 26.33 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. Agility 2 - Large: 28/47, 28.73 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  45. Jumping 1 - Large: 19/47, 28.41 s, 5.41 tr. b., 4.58 m/s

  46. Jumping 2 - Large: 9/45, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  47. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  48. Czech Imp Jump MiniLarge: 12/16, 38.33 s, 15.33 tr. b., 3.18 m/s

  49. Jumping 1 - MiniLarge: 7/16, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  50. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  51. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  52. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  53. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 - MiniLarge: 6/18, 45.66 s, 6.66 tr. b., 4.82 m/s

  55. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  56. 1.zkouška MLA2: 3/5, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  57. 2.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  59. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  61. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  62. Czech Imp Jump MiniLarge: 9/20, 24.18 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  63. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  64. Jumping 2 - MiniLarge: 5/20, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  65. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  66. 1.zkouška MLA2: 5/8, 43.61 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  67. 2.zkouška MLA2: 2/8, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  68. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  69. Czech Imp Jump MiniLarge: 8/19, 21.18 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  70. Jumping 1 - MiniLarge: 5/19, 41.84 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  71. Jumping 2 - MiniLarge: 6/19, 37.83 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  72. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  73. agility CHALLENGE ML: 3/5, 51.86 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  74. open JUMPING ML: 6/7, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  75. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  76. 1.kvalifikace: 7/19, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  77. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  78. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  79. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  80. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  81. 2.zkouška MLA2: 2/8, 38.02 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  82. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  83. Agility Individual: 16/40, 51.69 s, 13.69 tr. b., 4.26 m/s

  84. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  85. Jumping Individual: 15/46, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  86. Jumping Squads as Individual: 13/46, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  87. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  88. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 7/18, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  89. Agility Spokojenypes.cz ML: 7/18, 44.26 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  90. Jelení Jumping Short ML: 4/21, 19.5 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  91. PetExpert Jumping ML: 4/21, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  92. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  93. Agility ML: 2/5, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  94. Jumping ML: 2/5, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  95. Zkouška ML A2: 1/1, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  96. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  97. 1. Jumping ML: 5/15, 30.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  98. 2. Jumping ML: 2/15, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  99. 3. Jumping ML: 5/15, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  100. 4. Jumping ML: 3/15, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  101. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  102. Agility ML: 2/7, 46.63 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  103. Jumping ML : 5/7, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  104. Zkouška MLA2: 2/3, 44.68 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  105. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  106. Jumping II ML: 8/9, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  107. Jumping I ML: Diskvalifikován

  108. Jumping spec. ML: 3/9, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  109. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  110. Agility ML: Diskvalifikován

  111. Jumping ML: Diskvalifikován

  112. Zkouška ML A2 - Ne: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  114. Agility OPEN ML: 5/13, 44.59 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  115. Jumping OPEN III. ML: Diskvalifikován

  116. Jumping OPEN II. ML: 7/17, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  117. Jumping OPEN I. ML: 4/11, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  118. Zkouška MLA2: 1/4, 39.23 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  119. Zkouška MLA2 Neděle: Diskvalifikován

  120. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  121. Druhá zkouška MLA2: 1/3, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  122. První zkouška MLA2: Diskvalifikován

  123. Třetí zkouška MLA2: 1/3, 43.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  124. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  125. Agility I: 9/44, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  126. Agility II: 16/40, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  127. Jumping I: Diskvalifikován

  128. Jumping II: 7/44, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  129. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  130. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  132. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  133. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  134. 2.zkouška MLA2: 1/3, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  135. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  136. 1.zkouška MLA2 NE: 2/2, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  137. 2.zkouška MLA2 NE: Diskvalifikován

  138. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  139. Agility MLA: 2/7, 49.36 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  140. Jumping MLA: Diskvalifikován

  141. Zkouška MLA2: 1/2, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  142. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  143. ZkA. MLA2 I.: 3/7, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  144. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  145. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  146. Jumping II ML A2: 1/5, 29.55 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  147. Jumping I ML A2: 3/5, 30.71 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  148. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  149. 1.kvalifikace: 8/17, 31.43 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  150. 2.kvalifikace: 7/17, 28.53 s, 5.0 tr. b., 6.55 m/s

  151. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  152. Finále: 4/7, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  153. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  154. Jumping 1 MLarge: 4/8, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  155. Jumping 2 MLarge: Diskvalifikován

  156. ZK1 Mlarge 2: 1/3, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  157. ZK2 Mlarge 2: Diskvalifikován

  158. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  159. Agility ML: 6/11, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  160. Jumping ML: 3/11, 33.38 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  161. Zkouška MLA2: 2/3, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  162. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  163. Finále Agility: Diskvalifikován

  164. Jumping 1: 7/53, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  165. Jumping 2: 6/53, 36.39 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  166. Jumping 3: 22/52, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  167. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  168. Jumping 1 - L: 2/29, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  169. Jumping 2 - L: 9/29, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  170. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  171. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  172. I. agility ML: 17/38, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  173. II. agility ML: Diskvalifikován

  174. II. jumping ML: Diskvalifikován

  175. I. jumping ML: 6/37, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  176. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  177. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška LA1: 1/11, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  179. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  180. Agility L sobota: 3/15, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  181. Jumping L sobota: 1/15, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  182. Zkouška LA1 sobota: 1/6, 29.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  183. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  184. ZkA. LA1 I.: 1/14, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  185. ZkA. LA1 II.: 2/14, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  186. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  187. 1. Zkouška LA1: 3/5, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  188. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  189. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  190. ZkA. LA1 I.: 4/14, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  191. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  192. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  193. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  194. Jumping 1: Diskvalifikován

  195. Jumping 2: Diskvalifikován

  196. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  197. Czech Imp Jump: 13/31, 24.12 s, 5.12 tr. b., 4.6 m/s

  198. Jumping 1: 9/31, 34.59 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  199. Jumping 2 : Diskvalifikován

  200. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  201. Czech Imp Jump Large: 7/35, 22.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  202. Jumping 1 - Large: 19/37, 35.07 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  203. Jumping 2 - Large: 13/37, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  204. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  205. Agility jednotlivci L: 2/30, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  206. Jumping jednotlivci L: 17/29, 38.94 s, 22.94 tr. b., 3.83 m/s

  207. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  208. Agility Open ML: Diskvalifikován

  209. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  210. Zkouška MLA1: 2/3, 32.37 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  211. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  212. Agility: Diskvalifikován

  213. Jumping: 7/18, 23.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  214. Zkouška A1: Diskvalifikován

  215. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  216. Agility Open L: Diskvalifikován

  217. Jumping Open L: 9/33, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  218. ZkA. LA1: Diskvalifikován

  219. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  220. Jumping 1: Diskvalifikován

  221. Jumping 2: Diskvalifikován

  222. Jumping 3: 19/60, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  223. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  224. Agility Open ML: 6/15, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  225. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  226. Jumping Open ML I.: 5/14, 25.91 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  227. Jumping Open ML II.: 7/14, 40.59 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  228. ZkA. MLA1: 1/3, 26.86 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  229. ZkA. MLA1 I.: 1/3, 29.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  230. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  231. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  232. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  233. So. - Agility I. L: 23/105, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  234. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  235. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  236. A1L neděle: 2/7, 28.8 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  237. A1L sobota: 3/7, 37.24 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  238. Agility neděle: Diskvalifikován

  239. Agility sobota: Diskvalifikován

  240. Jumping nedělě: 5/20, 32.54 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  241. Jumping sobota: Diskvalifikován

  242. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  243. Jumping LA1 - I: Diskvalifikován

  244. Jumping LA1 - II: 11/17, 45.42 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  245. Jumping speciál LA1: 2/17, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  246. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  247. Jumping 1: 6/19, 31.89 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  248. JUMPING 2: 1/19, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  249. JUMPING 3 : Diskvalifikován

  250. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  251. AGILITY: 9/49, 39.49 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  252. JUMPING: 5/48, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  253. LA1: Diskvalifikován

  254. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  255. Czech Imp Jump: 13/39, 23.36 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  256. Jumping 1: Diskvalifikován

  257. Jumping 2: 6/39, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  258. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  259. Jumping L 1: 6/41, 29.34 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  260. Jumping L 2: Diskvalifikován

  261. Jumping L 3: Diskvalifikován

  262. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  263. Czech Imp Jump: 14/52, 21.58 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  264. Jumping 1: Diskvalifikován

  265. Jumping 2: 9/52, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  266. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  267. III. jumping L: 15/43, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  268. II.jumping L: 20/42, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  269. I. jumping L: 5/43, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  270. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  271. Czech Imp Jump : 21/35, 19.81 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  272. Jumping 1: 15/35, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  273. Jumping 2: Diskvalifikován

  274. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  275. Czech Imp Jump: 25/46, 25.65 s, 7.65 tr. b., 3.98 m/s

  276. Jumping 1: 19/48, 45.54 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  277. Jumping 2: 27/48, 40.57 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  278. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  279. AGILITY: Diskvalifikován

  280. JUMPING: 26/38, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  281. LA1: 3/7, 30.32 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  282. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  283. Jumping II L: Diskvalifikován

  284. Jumping I L: Diskvalifikován

  285. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  286. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  287. 1. Jumping L: 8/24, 28.89 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  288. 2. Jumping L: 12/24, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  289. 3. Jumping L: 13/23, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  290. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  291. JUMPING: 4/22, 26.71 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  292. Jumping II: Diskvalifikován

  293. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  294. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  295. Agility A1: Diskvalifikován

  296. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  297. Jumping A1: 4/48, 23.13 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  298. Jumping Squads as Individual: 76/162, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  299. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  300. Special Jumping: Diskvalifikován

  301. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  302. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  303. Jumpy A1 - I.běh LA1: 9/16, 25.69 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  304. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  305. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  306. III. jumping L: Diskvalifikován

  307. II. jumping L: Diskvalifikován

  308. I. jumping L: Diskvalifikován

  309. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  310. Czech Imp Jump Large: 11/36, 24.9 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  311. Jumping 1 Large: 5/36, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  312. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  313. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  314. Czech Imp Jump Large: 7/47, 18.89 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  315. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  316. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  317. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  318. JUMPING 1 L: 21/43, 38.85 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  319. JUMPING 2 L: 16/43, 37.21 s, 5.21 tr. b., 4.03 m/s

  320. JUMPING 3 L: 19/42, 38.01 s, 17.01 tr. b., 3.21 m/s

  321. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  322. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  323. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  324. Jumping 2 Large: 6/47, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  325. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  326. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  327. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  328. Jumping 2 Large: 5/51, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  329. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  330. Jumping II. L: 3/21, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  331. Jumping I. L: Diskvalifikován

  332. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  333. Jump III. L: 22/42, 38.88 s, 13.88 tr. b., 3.78 m/s

  334. Jump II. L: Diskvalifikován

  335. Jump I. L: Diskvalifikován

  336. Tunel I. L: Diskvalifikován

  337. ZkA. So LA1: Diskvalifikován

  338. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  339. 1. Jumping LA: Diskvalifikován

  340. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  341. 3. Jumping LA: 18/37, 54.92 s, 24.92 tr. b., 2.66 m/s

  342. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  343. Jumping II. L: Diskvalifikován

  344. Jumping I. L: 10/31, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s