Cz En

014717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Fuksová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Grizly Ayky, Border kolie

Výsledky

  1. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  2. agility CHALLENGE ML: 3/5, 51.86 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  3. open JUMPING ML: 6/7, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  4. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  5. 1.kvalifikace: 7/19, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  6. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  7. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  9. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška MLA2: 2/8, 38.02 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  11. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  12. Agility Individual: 16/40, 51.69 s, 13.69 tr. b., 4.26 m/s

  13. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  14. Jumping Individual: 15/46, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: 13/46, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  16. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  17. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 7/18, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  18. Agility Spokojenypes.cz ML: 7/18, 44.26 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  19. Jelení Jumping Short ML: 4/21, 19.5 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  20. PetExpert Jumping ML: 4/21, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  21. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  22. Agility ML: 2/5, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  23. Jumping ML: 2/5, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. Zkouška ML A2: 1/1, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  25. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  26. 1. Jumping ML: 5/15, 30.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  27. 2. Jumping ML: 2/15, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  28. 3. Jumping ML: 5/15, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  29. 4. Jumping ML: 3/15, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  30. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  31. Agility ML: 2/7, 46.63 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  32. Jumping ML : 5/7, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  33. Zkouška MLA2: 2/3, 44.68 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  34. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  35. Jumping II ML: 8/9, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  36. Jumping I ML: Diskvalifikován

  37. Jumping spec. ML: 3/9, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  38. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  39. Agility ML: Diskvalifikován

  40. Jumping ML: Diskvalifikován

  41. Zkouška ML A2 - Ne: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  43. Agility OPEN ML: 5/13, 44.59 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  44. Jumping OPEN III. ML: Diskvalifikován

  45. Jumping OPEN II. ML: 7/17, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  46. Jumping OPEN I. ML: 4/11, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  47. Zkouška MLA2: 1/4, 39.23 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  48. Zkouška MLA2 Neděle: Diskvalifikován

  49. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  50. Druhá zkouška MLA2: 1/3, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  51. První zkouška MLA2: Diskvalifikován

  52. Třetí zkouška MLA2: 1/3, 43.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  53. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  54. Agility I: 9/44, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. Agility II: 16/40, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  56. Jumping I: Diskvalifikován

  57. Jumping II: 7/44, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  58. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  59. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  61. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  62. 1.zkouška MLA2: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška MLA2: 1/3, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  64. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  65. 1.zkouška MLA2 NE: 2/2, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  66. 2.zkouška MLA2 NE: Diskvalifikován

  67. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  68. Agility MLA: 2/7, 49.36 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  69. Jumping MLA: Diskvalifikován

  70. Zkouška MLA2: 1/2, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  71. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  72. ZkA. MLA2 I.: 3/7, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  73. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  74. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  75. Jumping II ML A2: 1/5, 29.55 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  76. Jumping I ML A2: 3/5, 30.71 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  77. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  78. 1.kvalifikace: 8/17, 31.43 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  79. 2.kvalifikace: 7/17, 28.53 s, 5.0 tr. b., 6.55 m/s

  80. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  81. Finále: 4/7, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  82. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  83. Jumping 1 MLarge: 4/8, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  84. Jumping 2 MLarge: Diskvalifikován

  85. ZK1 Mlarge 2: 1/3, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  86. ZK2 Mlarge 2: Diskvalifikován

  87. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  88. Agility ML: 6/11, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  89. Jumping ML: 3/11, 33.38 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  90. Zkouška MLA2: 2/3, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  91. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  92. Finále Agility: Diskvalifikován

  93. Jumping 1: 7/53, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  94. Jumping 2: 6/53, 36.39 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  95. Jumping 3: 22/52, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  96. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  97. Jumping 1 - L: 2/29, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  98. Jumping 2 - L: 9/29, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  99. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  100. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  101. I. agility ML: 17/38, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  102. II. agility ML: Diskvalifikován

  103. II. jumping ML: Diskvalifikován

  104. I. jumping ML: 6/37, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  105. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  106. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  107. 2. Zkouška LA1: 1/11, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  108. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  109. Agility L sobota: 3/15, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  110. Jumping L sobota: 1/15, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  111. Zkouška LA1 sobota: 1/6, 29.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  112. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  113. ZkA. LA1 I.: 1/14, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  114. ZkA. LA1 II.: 2/14, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  115. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  116. 1. Zkouška LA1: 3/5, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  117. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  118. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  119. ZkA. LA1 I.: 4/14, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  120. ZkA. LA1 II.: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  122. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  123. Jumping 1: Diskvalifikován

  124. Jumping 2: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  126. Czech Imp Jump: 13/31, 24.12 s, 5.12 tr. b., 4.6 m/s

  127. Jumping 1: 9/31, 34.59 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  128. Jumping 2 : Diskvalifikován

  129. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  130. Czech Imp Jump Large: 7/35, 22.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  131. Jumping 1 - Large: 19/37, 35.07 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  132. Jumping 2 - Large: 13/37, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  133. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  134. Agility jednotlivci L: 2/30, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  135. Jumping jednotlivci L: 17/29, 38.94 s, 22.94 tr. b., 3.83 m/s

  136. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  137. Agility Open ML: Diskvalifikován

  138. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  139. Zkouška MLA1: 2/3, 32.37 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  140. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  141. Agility: Diskvalifikován

  142. Jumping: 7/18, 23.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  143. Zkouška A1: Diskvalifikován

  144. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  145. Agility Open L: Diskvalifikován

  146. Jumping Open L: 9/33, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  147. ZkA. LA1: Diskvalifikován

  148. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  149. Jumping 1: Diskvalifikován

  150. Jumping 2: Diskvalifikován

  151. Jumping 3: 19/60, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  152. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  153. Agility Open ML: 6/15, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  154. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  155. Jumping Open ML I.: 5/14, 25.91 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  156. Jumping Open ML II.: 7/14, 40.59 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  157. ZkA. MLA1: 1/3, 26.86 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  158. ZkA. MLA1 I.: 1/3, 29.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  159. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  160. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  161. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  162. So. - Agility I. L: 23/105, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  163. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  164. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  165. A1L neděle: 2/7, 28.8 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  166. A1L sobota: 3/7, 37.24 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  167. Agility neděle: Diskvalifikován

  168. Agility sobota: Diskvalifikován

  169. Jumping nedělě: 5/20, 32.54 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  170. Jumping sobota: Diskvalifikován

  171. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  172. Jumping LA1 - I: Diskvalifikován

  173. Jumping LA1 - II: 11/17, 45.42 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  174. Jumping speciál LA1: 2/17, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  175. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  176. Jumping 1: 6/19, 31.89 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  177. JUMPING 2: 1/19, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  178. JUMPING 3 : Diskvalifikován

  179. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  180. AGILITY: 9/49, 39.49 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  181. JUMPING: 5/48, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  182. LA1: Diskvalifikován

  183. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  184. Czech Imp Jump: 13/39, 23.36 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  185. Jumping 1: Diskvalifikován

  186. Jumping 2: 6/39, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  187. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  188. Jumping L 1: 6/41, 29.34 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  189. Jumping L 2: Diskvalifikován

  190. Jumping L 3: Diskvalifikován

  191. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  192. Czech Imp Jump: 14/52, 21.58 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  193. Jumping 1: Diskvalifikován

  194. Jumping 2: 9/52, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  195. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  196. III. jumping L: 15/43, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  197. II.jumping L: 20/42, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  198. I. jumping L: 5/43, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  199. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  200. Czech Imp Jump : 21/35, 19.81 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  201. Jumping 1: 15/35, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  202. Jumping 2: Diskvalifikován

  203. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  204. Czech Imp Jump: 25/46, 25.65 s, 7.65 tr. b., 3.98 m/s

  205. Jumping 1: 19/48, 45.54 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  206. Jumping 2: 27/48, 40.57 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  207. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  208. AGILITY: Diskvalifikován

  209. JUMPING: 26/38, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  210. LA1: 3/7, 30.32 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  211. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  212. Jumping II L: Diskvalifikován

  213. Jumping I L: Diskvalifikován

  214. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  215. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  216. 1. Jumping L: 8/24, 28.89 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  217. 2. Jumping L: 12/24, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  218. 3. Jumping L: 13/23, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  219. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  220. JUMPING: 4/22, 26.71 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  221. Jumping II: Diskvalifikován

  222. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  223. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  224. Agility A1: Diskvalifikován

  225. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  226. Jumping A1: 4/48, 23.13 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  227. Jumping Squads as Individual: 76/162, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  228. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  229. Special Jumping: Diskvalifikován

  230. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  231. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  232. Jumpy A1 - I.běh LA1: 9/16, 25.69 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  233. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  234. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  235. III. jumping L: Diskvalifikován

  236. II. jumping L: Diskvalifikován

  237. I. jumping L: Diskvalifikován

  238. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  239. Czech Imp Jump Large: 11/36, 24.9 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  240. Jumping 1 Large: 5/36, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  241. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  242. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  243. Czech Imp Jump Large: 7/47, 18.89 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  244. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  245. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  246. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  247. JUMPING 1 L: 21/43, 38.85 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  248. JUMPING 2 L: 16/43, 37.21 s, 5.21 tr. b., 4.03 m/s

  249. JUMPING 3 L: 19/42, 38.01 s, 17.01 tr. b., 3.21 m/s

  250. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  251. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  252. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  253. Jumping 2 Large: 6/47, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  254. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  255. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  256. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  257. Jumping 2 Large: 5/51, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  258. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  259. Jumping II. L: 3/21, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  260. Jumping I. L: Diskvalifikován

  261. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  262. Jump III. L: 22/42, 38.88 s, 13.88 tr. b., 3.78 m/s

  263. Jump II. L: Diskvalifikován

  264. Jump I. L: Diskvalifikován

  265. Tunel I. L: Diskvalifikován

  266. ZkA. So LA1: Diskvalifikován

  267. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  268. 1. Jumping LA: Diskvalifikován

  269. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  270. 3. Jumping LA: 18/37, 54.92 s, 24.92 tr. b., 2.66 m/s

  271. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  272. Jumping II. L: Diskvalifikován

  273. Jumping I. L: 10/31, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s