Agility I / ML

  1. Datum: 03. 12. 2022
  2. Závod: Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 36.52 6.0 V
2 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru 0 0 0.0 0.0 37.96 5.77 V
3 089817 Michaela Hadrbolcová A3Ch Fire Fly Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 39.72 5.51 V
4 010021 Julie Krátká Balli Esuatty 0 0 0.0 0.0 41.2 5.32 V
5 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 0 0 0.0 0.0 49.11 4.46 V
6 Monika Rylska Koza 1 0 0.0 5.0 37.41 5.85 V
7 052414 Daniela Rychlíková A3Ch Ann Fleurette From Their Hearts 1 0 0.0 5.0 41.16 5.32 V
8 018517 Zuzana Kubánková A3Ch Dagny Ballarat 0 1 0.0 5.0 41.76 5.24 V
9 062920 Laura Michalčíková Ace Bracelet from Remayland 0 1 0.0 5.0 43.9 4.99 V
10 002420 Erik Řehola Oh such a Scandal Tooralie’s 0 1 4.83 9.83 55.83 3.92 VD
11 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire 1 1 0.0 10.0 39.96 5.48 VD
12 075217 Karel Kurc A3Ch Cool Rallye Te Salutant 1 1 0.0 10.0 41.13 5.32 VD
13 Karol Cisak Pathfinder Kiralytanyai 2 2 0.0 20.0 47.75 4.59 D
14 005920 Sabina Šubrtová Channel Šťastný koutek 1 1 12.47 22.47 63.47 3.45 D
DIS 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak SOLAR STORM Crazy Barking Monsters DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004821 Jana Pastorová Amálka Životní láska DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack A3Ch Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085821 Tereza Szturcová Brilanta Zahájský mlýn DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová A3Ch Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065820 Daniel Brym Ellie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006521 Matěj Zapletal Puma Firework Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík A3Ch Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082219 Sabina Dlapalová Rhythm and Blues Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045719 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc A3Ch Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032921 Diana Vyskočilová Hasty's Highlight Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO