010021

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Julie Krátká, OSA Naura

    Arrow_down

Pes

  1. Balli Esuatty, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: 47/140, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. QA5 Agility: Diskvalifikován

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: 3/140, 32.81 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  8. Bílany u Kroměříže - A3 x 3 zkouška A2 x 2 zkouška A1 x 2 zkouška Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 27. 04. 2024

  9. A3 L 1.zkouška: 1/6, 42.41 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  10. A3 L 2.zkouška: 1/6, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  11. A3 L 3.zkouška: Diskvalifikován

  12. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  13. QA1 Agility: 20/164, 47.38 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  14. QA2 Agility: Diskvalifikován

  15. QA3 Agility: Diskvalifikován

  16. QJ1 Jumping: 17/163, 36.48 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  17. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  18. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  19. Čebín - Dvojzkoušky nejen o zkoušky II., 24. 03. 2024

  20. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  23. Agility II. L: Diskvalifikován

  24. Agility I. L: 6/46, 43.41 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  25. Final L: Diskvalifikován

  26. Jumping III. L: Diskvalifikován

  27. Jumping II. L: Diskvalifikován

  28. Jumping I. L: Diskvalifikován

  29. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  30. Agility III 500: Diskvalifikován

  31. Agility II 500: Diskvalifikován

  32. Agility I 500: Diskvalifikován

  33. Jumping III 500: Diskvalifikován

  34. Jumping II 500: 19/46, 41.33 s, 8.33 tr. b., 4.38 m/s

  35. Jumping I 500: Diskvalifikován

  36. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  37. 1. zkouška agility: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  39. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 16. 12. 2023

  40. 1. Zkouška Agility: 1/14, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  41. 2. Zkouška Agility: Diskvalifikován

  42. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní II s Akinu, 09. 12. 2023

  43. 1. zkouška L A2: 1/14, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  44. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  46. Agility 1 L: Diskvalifikován

  47. Agility 2 L: 3/32, 42.39 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  48. Finals L: 8/20, 43.87 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  49. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  51. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  52. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční tukobraní I, 25. 11. 2023

  53. 1. zkouška L A2: Diskvalifikován

  54. 2. zkouška L A2: Diskvalifikován

  55. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter Cup III. a A0, 18. 11. 2023

  56. Zkouška II. LA2: 1/13, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  57. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  58. Mladeč- Nové Zámky - Litovel Winter cup I. + A0, 29. 10. 2023

  59. Zkouška II. LA2: 2/14, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  60. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  61. Horka nad Moravou - Havliczech 61 s JK Animals (4 x A2, 2 x A1 + 2 x A3), 28. 10. 2023

  62. Zkouška I.: 6/21, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  63. Zkouška II.: 7/21, 31.55 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  64. Zkouška III.: 1/21, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  65. Zkouška IV.: 3/21, 29.29 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  66. Šlapanice - Šlapanický vlk 2023, 28. 09. 2023

  67. Jumping L: 3/29, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  68. Open L: Diskvalifikován

  69. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  70. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  71. Agility L: Diskvalifikován

  72. Jumping L: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  75. AGILITY dry L: Diskvalifikován

  76. AGILITY extra dry L: Diskvalifikován

  77. JUMPING brut L: Diskvalifikován

  78. JUMPING zero brut L: 8/39, 32.93 s, 5.0 tr. b., 6.38 m/s

  79. Opava - PROSECCUP Aperitiv, 11. 08. 2023

  80. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  81. Zkouška I. LA2: 2/12, 34.66 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  82. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  83. FINAL INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  84. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  85. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  86. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  87. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  88. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: 29/122, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  89. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 59/156, 42.45 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  90. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  91. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: 9/135, 40.72 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  92. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  93. Agility II L: Diskvalifikován

  94. Jumping II L: Diskvalifikován

  95. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  96. Agility 1: 28/117, 42.78 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  97. Agility 2: Diskvalifikován

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: Diskvalifikován

  100. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 14. 05. 2023

  101. Druhý jumping L: 1/25, 33.8 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  102. LA2: Diskvalifikován

  103. První jumping L: Diskvalifikován

  104. Ostrava - Dvojzkoušky VITAR Veterinae, 13. 05. 2023

  105. 1st Agility Trial: 2/7, 33.87 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  106. 2nd Agility Trial: Diskvalifikován

  107. Ostrava-Třebovice - Májové zkoušky, 06. 05. 2023

  108. zkouška LA2 1: Diskvalifikován

  109. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  110. QA1 Agility: 20/117, 43.38 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  111. QA2 Agility: Diskvalifikován

  112. QA3 Agility: Diskvalifikován

  113. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  114. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  115. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  116. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 3. - trojzkoušky, 01. 04. 2023

  117. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup 3. + A0, 19. 02. 2023

  120. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  121. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  122. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  123. Agility II 500: Diskvalifikován

  124. Agility I 500: Diskvalifikován

  125. Jumping III 500: 10/33, 43.04 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  126. Jumping II 500: Diskvalifikován

  127. Jumping I 500: Diskvalifikován

  128. Čeladná - Dvojzkoušky JK Animals, 14. 01. 2023

  129. Agility Trial II s JK Animals: Diskvalifikován

  130. Agility Trial I s JK Animals: Diskvalifikován

  131. Rožnov pod Radhoštěm - To nejlepší na konec 22, 31. 12. 2022

  132. 1. zkouška A2: 1/5, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  133. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  134. 3. zkouška A2: Diskvalifikován

  135. Sviadnov u Frýdku-Místku - Předvánoční Tukobraní II, 10. 12. 2022

  136. 1. zkouška MLA1: 1/5, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  137. 2. zkouška MLA1: 2/5, 34.96 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  138. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  139. Agility I / ML: 4/30, 41.2 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  140. Finále / ML: Diskvalifikován

  141. Jumping III / ML: Diskvalifikován

  142. Jumping II / ML: Diskvalifikován

  143. Jumping I / ML: 4/30, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  144. Sviadnov u Frýdku - Místku - Předvánoční Tukobraní I, 12. 11. 2022

  145. 1. zkouška ML A1: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška ML A1: 1/7, 32.8 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  147. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  148. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  149. Zkouška 2.: 1/10, 33.76 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  150. Zkouška 3.: Diskvalifikován

  151. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  152. Jumping / ML/ 1: Diskvalifikován

  153. TACHYON AGILITY / ML: Diskvalifikován

  154. TACHYON JUMPING / ML: Diskvalifikován

  155. Šlapanice - Šlapanický vlk 2022, 28. 09. 2022

  156. Agility ML: Diskvalifikován

  157. Jumping ML: Diskvalifikován

  158. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  159. Opava - PROSECCUP, 27. 08. 2022

  160. Agility EXTRA DRY ML: Diskvalifikován

  161. Jumping DRY ML: Diskvalifikován

  162. Jumping ZERO BRUT ML: Diskvalifikován

  163. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  164. Jumping II ML: Diskvalifikován

  165. Jumping ML: 11/17, 37.75 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  166. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  167. Ostrava - Dvojzkoušky Dogplace, 11. 06. 2022

  168. Dogplace Agility Trial I: Diskvalifikován

  169. Dogplace Agility Trial II: Diskvalifikován

  170. Kaňovice - Dvojzkoušky + 2x jumping A0, 30. 04. 2022

  171. 1. Jumping LA0: 3/8, 23.09 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  172. 2. Jumping LA0: Diskvalifikován

  173. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  174. Jumping A0 I.: 2/4, 18.37 s, 5.0 tr. b., 6.53 m/s

  175. Jumping A0 II.: Diskvalifikován

  176. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  177. Czech Imp Jump MiniLarge: 15/20, 27.95 s, 5.95 tr. b., 4.54 m/s

  178. Jumping 1 - MiniLarge: 13/20, 51.46 s, 9.46 tr. b., 4.24 m/s

  179. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován