Cz En

076715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Karel Kurc

    Člen KA

Pes

  1. Die Heard Black River, Australská kelpie

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility I 500: Diskvalifikován

  3. Agility II 500: Diskvalifikován

  4. Jumping I 500: Diskvalifikován

  5. Jumping II 500: 13/26, 51.79 s, 18.79 tr. b., 4.15 m/s

  6. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  7. Czech Imp Jump MiniLarge: Diskvalifikován

  8. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  9. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  10. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  11. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  12. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  14. 1. Zkouška MLA3: 1/9, 38.68 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  15. 2. Zkouška MLA3: 1/9, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  16. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  17. Czech Imp Jump MiniLarge: 4/20, 22.01 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  18. Jumping 1 - MiniLarge: 2/20, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  19. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  20. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  21. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  22. 2.zkouška MLA3: 1/4, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  23. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  24. Czech Imp Jump MiniLarge: 5/19, 20.56 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  25. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  27. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  28. agility CHALLENGE ML: 2/5, 41.55 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  29. open JUMPING ML: 4/7, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  31. 1.kvalifikace: 6/19, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  32. 2.kvalifikace: 4/19, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  33. 3.kvalifikace: 3/18, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  34. Finále: 3/11, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  35. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  36. III. Jumping A2&A3: 2/6, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  37. II. Jumping A2&A3: 3/6, 32.67 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  38. I. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  40. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  41. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  42. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  43. Agility Squads as Individual: 31/46, 41.27 s, 15.0 tr. b., 5.33 m/s

  44. Jumping Individual: Diskvalifikován

  45. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  46. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  47. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 2/18, 33.58 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  48. Agility Spokojenypes.cz ML: Diskvalifikován

  49. Jelení Jumping Short ML: 8/21, 21.91 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  50. PetExpert Jumping ML: 2/21, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  51. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  52. Agility ML: 1/5, 41.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  53. Jumping ML: 1/5, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  54. Zkouška ML A3: 1/2, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  55. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  56. Agility ML: Diskvalifikován

  57. Jumping ML : 1/7, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  58. Zkouška MLA3: 1/3, 43.4 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  59. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  60. Jumping II ML: 3/9, 36.04 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  61. Jumping I ML: 2/9, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  62. Jumping spec. ML: 9/9, 54.22 s, 25.0 tr. b., 2.75 m/s

  63. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  64. Agility ML: 7/17, 33.03 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  65. Jumping ML: 7/18, 39.6 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  66. Zkouška ML A3 - Ne: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  68. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  69. Jumping OPEN III. ML: 4/16, 37.58 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  70. Jumping OPEN II. ML: 5/17, 34.57 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  71. Jumping OPEN I. ML: Diskvalifikován

  72. Zkouška MLA3: 2/8, 45.64 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  73. Zkouška MLA3 Neděle: Diskvalifikován

  74. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  75. Druhá zkouška MLA3: 1/2, 40.43 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  76. První zkouška MLA3: Diskvalifikován

  77. Třetí zkouška MLA3: Diskvalifikován

  78. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  79. Agility I: 3/44, 43.37 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Jumping I: Diskvalifikován

  82. Jumping II: 20/44, 47.35 s, 18.35 tr. b., 4.2 m/s

  83. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  84. 1 Zkouška MLA3: 1/4, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  85. 2 Zkouška MLA3: 2/4, 37.9 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  86. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  87. 1.zkouška MLA3: 3/4, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  88. 2.zkouška MLA3: 1/4, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  89. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  90. 1.zkouška MLA3 SO: 1/2, 40.29 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  91. 2. zkouška MLA3 SO: Diskvalifikován

  92. 3. zkouška MLA3 SO: 2/2, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  93. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  94. Agility MLA: Diskvalifikován

  95. Jumping MLA: 4/7, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  96. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  97. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  98. ZkA. MLA3 I.: 3/10, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  99. ZkA. MLA3 II.: 6/10, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  100. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  101. Jumping II ML A3: 2/5, 31.43 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  102. Jumping I ML A3: Diskvalifikován

  103. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  104. 1.kvalifikace: 2/17, 31.4 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  105. 2.kvalifikace: 1/17, 28.32 s, 0.0 tr. b., 6.6 m/s

  106. 3.kvalifikace: 8/17, 32.84 s, 15.0 tr. b., 6.0 m/s

  107. Finále: 1/7, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  108. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  109. Agility Individual: Diskvalifikován

  110. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  111. Jumping Individual: 23/34, 45.07 s, 12.07 tr. b., 4.24 m/s

  112. Jumping Squads as Individual: 4/34, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  113. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  114. Jumping 1 MLarge: 1/8, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  115. Jumping 2 MLarge: 1/9, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  116. ZK1 Mlarge 3: 1/2, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  117. ZK2 MLarge 3: Diskvalifikován

  118. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  119. Agility ML: 1/11, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  120. Jumping ML: 6/11, 38.06 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  121. Zkouška MLA3: 2/6, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  122. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  123. ZkA. MLA3 I.: 1/4, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  124. ZkA. MLA3 II.: 1/4, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  125. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  126. Finále Agility: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: 4/53, 36.04 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  129. Jumping 3: 21/52, 32.03 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  130. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  131. 1. Jumping ML: 7/26, 33.17 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  132. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  133. Jumping 1 - ML: 2/13, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  134. Jumping 2 - ML: 7/13, 35.87 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  135. Jumping 3 - ML: 4/13, 40.9 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  136. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  137. I. agility ML: 9/38, 41.84 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  138. II. agility ML: Diskvalifikován

  139. II. jumping ML: Diskvalifikován

  140. I. jumping ML: 1/37, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  141. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  142. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  143. ZkA. MLA3 II.: 1/7, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  144. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  145. Czech Imp Jump: 2/21, 19.84 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  146. Jumping 1: 3/21, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  147. Jumping 2 : 1/21, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  148. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  149. ZkA. MLA3 I.: 6/7, 45.01 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  150. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  151. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  152. Agility Open ML: 1/10, 37.41 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  153. Jumping Open ML: 1/9, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  154. Zkouška MLA3: 1/3, 41.3 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  155. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  156. Agility: 7/18, 33.03 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  157. Jumping: 1/18, 24.24 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  158. Zkouška A2: Diskvalifikován

  159. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  160. Agility Open ML: Diskvalifikován

  161. Jumping Open ML: Diskvalifikován

  162. ZkA. MLA2: 1/4, 36.73 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  163. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  164. Finále Agility: 5/21, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  165. Jumping 1: 17/63, 31.16 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  166. Jumping 2: Diskvalifikován

  167. Jumping 3: 6/60, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  168. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  169. Agility Open ML: 1/15, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  170. Jumping Open ML: 1/14, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  171. Jumping Open ML I.: 2/14, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  172. Jumping Open ML II.: Diskvalifikován

  173. ZkA. MLA2: Diskvalifikován

  174. ZkA. MLA2 I.: 1/6, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  175. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  176. A2L neděle: Diskvalifikován

  177. A2L sobota: 1/5, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  178. Agility neděle: 4/19, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  179. Agility sobota: 9/22, 32.97 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  180. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  181. Jumping sobota: 6/21, 31.51 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  182. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  183. Zkouška 1 LA2: 1/10, 34.28 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  184. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  185. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  186. Jumping 1: 7/19, 35.52 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  187. JUMPING 2: 5/19, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  188. JUMPING 3 : 3/18, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  189. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  190. Agility open L: Diskvalifikován

  191. Jumping open L: Diskvalifikován

  192. Zkouška LA2: 4/9, 43.97 s, 10.97 tr. b., 3.71 m/s

  193. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  194. Jumping L 1: Diskvalifikován

  195. Jumping L 2: 5/41, 27.61 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  196. Jumping L 3: 4/41, 32.48 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  197. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  198. III. jumping L: 9/43, 30.88 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  199. II.jumping L: 16/42, 36.39 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  200. I. jumping L: 4/43, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  201. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  202. II. zkouška LA2: 4/17, 40.78 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  203. I. zkouška LA2: 3/17, 39.04 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  204. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  205. AGILITY: 5/39, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  206. JUMPING: 28/38, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  207. LA2: 1/10, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  208. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  209. 1. běh LA2: 1/17, 33.04 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  210. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  211. 3. běh LA2: 1/17, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  212. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  213. Agility OPEN L: 2/59, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  214. Jumping OPEN L: 14/58, 40.41 s, 10.41 tr. b., 4.38 m/s

  215. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  216. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  217. JUMPING 1 L: 4/24, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  218. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2 LA2: 1/11, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  220. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  222. AGILITY: 4/21, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  223. JUMPING: 4/21, 29.52 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  224. LA2: Diskvalifikován

  225. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  226. Jumping II L: 21/44, 38.23 s, 15.23 tr. b., 4.13 m/s

  227. Jumping I L: Diskvalifikován

  228. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  229. ZkA. I. LA2: 5/14, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  230. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  231. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  232. 2. Jumping L: 6/24, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  233. 3. Jumping L: 12/23, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  234. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  235. Agility I: Diskvalifikován

  236. Agility II: 13/74, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  237. Jumping I: 42/76, 36.13 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  238. Jumping II: 24/73, 32.61 s, 5.61 tr. b., 4.54 m/s

  239. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  240. JUMPING: 11/22, 26.92 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  241. Jumping II: 2/22, 29.44 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  242. Ztřeštěnec: 1/22, 32.25 s, 0.0 tr. b., 2.88 m/s

  243. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  244. Jumpy I.běh L: Diskvalifikován

  245. Jumpy II.běh L: 12/21, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  246. Zkouška A2 LA2: 3/11, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  247. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  248. Agility L Ne: Diskvalifikován

  249. Agility L So: Diskvalifikován

  250. Jumping L Ne: 8/96, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  251. Jumping L So: Diskvalifikován

  252. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  253. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  254. Jumping 1 Large: 11/36, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.61 m/s

  255. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  256. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  257. Czech Imp Jump Large: 6/47, 18.73 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  258. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  259. Jumping 2 Large: 3/47, 30.64 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  260. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  261. JUMPING 1 L: 3/43, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  262. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  263. JUMPING 3 L: 4/42, 26.0 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  264. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  265. Czech Imp Jump Large: 14/47, 21.24 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  266. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  267. Jumping 2 Large: 5/47, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  268. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  269. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  270. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  271. Jumping LA sobota: 34/61, 27.19 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  272. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  273. Zkoušky LA2 sobota: 6/16, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  274. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  275. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  276. Jumping 1 Large: 31/51, 44.33 s, 21.72 tr. b., 3.56 m/s

  277. Jumping 2 Large: 17/51, 36.75 s, 5.24 tr. b., 4.27 m/s

  278. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  279. Jumping II. L: 10/21, 35.28 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  280. Jumping I. L: Diskvalifikován

  281. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  282. AGILITY: Diskvalifikován

  283. JUMPING: 2/22, 34.3 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  284. LA2: Diskvalifikován

  285. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  286. AGILITY: Diskvalifikován

  287. JUMPING: 6/23, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  288. LA2: 1/4, 32.01 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  289. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  290. Agility open L: 6/45, 39.32 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  291. Jump III. L: 19/42, 32.56 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  292. Jump II. L: 3/52, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  293. Jump I. L: Diskvalifikován

  294. Tunel I. L: 8/34, 26.5 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  295. ZkA. Ne LA1: 2/8, 37.21 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  296. ZkA. So LA1: 4/10, 29.9 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  297. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  298. 1. Jumping LA: 9/37, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  299. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  300. 3. Jumping LA: Diskvalifikován

  301. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  302. Agility 1: Diskvalifikován

  303. Agility 2: 22/77, 41.03 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  304. Jumping 1: Diskvalifikován

  305. Jumping 2: 34/77, 38.77 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  306. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  307. AGILITY: 1/20, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  308. AGILITY: 7/22, 35.21 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  309. JUMPING: 9/20, 36.52 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  310. JUMPING: Diskvalifikován

  311. LA1: 1/5, 29.92 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  312. LA1: Diskvalifikován

  313. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  314. Agility Open L: 11/41, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  315. Jump Open L: Diskvalifikován

  316. Zkouška LA1: 1/10, 26.95 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  317. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  318. Agility L Fin: 10/15, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  319. Agility l. L: Diskvalifikován

  320. Jumping II. L: 8/31, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  321. Jumping I. L: 16/31, 44.16 s, 6.16 tr. b., 3.78 m/s

  322. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  323. QA1 agility: Diskvalifikován

  324. QA2 agility: Diskvalifikován

  325. QA3 agility: Diskvalifikován

  326. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  327. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  328. QJ3 jumping: 60/118, 41.85 s, 12.85 tr. b., 4.18 m/s

  329. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  330. Běh dvojic Large: 21/34, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  331. JUMPING: 9/43, 30.1 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  332. LA1: 1/10, 25.84 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  333. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  334. LA I: 1/10, 24.09 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  335. LA II: 3/10, 24.49 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  336. LA III: Diskvalifikován

  337. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  338. III. zkouška LA1: 1/13, 22.77 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  339. II. zkouška LA1: 1/13, 25.08 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  340. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  341. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  342. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  343. Agility Lar So: Diskvalifikován

  344. Jumping Lar Ne: 50/85, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  345. Jumping Lar So: 35/87, 40.18 s, 5.18 tr. b., 4.23 m/s

  346. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  347. 1. běh L: Diskvalifikován

  348. 2. běh L: 4/33, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  349. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  350. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  351. Jumping LA neděle: 28/63, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  352. Jumping LA sobota: 23/66, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  353. Zkoušky LA1 neděle: 4/9, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  354. Zkoušky LA1 sobota: 4/9, 33.42 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  355. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  356. Czech Imp Jump Large: 20/49, 22.09 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  357. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  358. Jumping 2 Large: 26/49, 33.29 s, 6.29 tr. b., 4.33 m/s

  359. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  360. Czech Imp Jump Large: 17/59, 21.37 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  361. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  362. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  363. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  364. Agility LA sobota: 18/63, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  365. Jumping LA neděle: 34/63, 44.91 s, 16.91 tr. b., 3.43 m/s

  366. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  367. Zkoušky LA1 neděle: 1/8, 31.2 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  368. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  369. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  370. Czech Imp Jump Large: 4/69, 21.37 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  371. Jumping 1 Large: 29/69, 46.44 s, 14.44 tr. b., 3.75 m/s

  372. Jumping 2 Large: 2/69, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  373. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  374. Agility L: 11/24, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  375. Jumping L: Diskvalifikován

  376. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  377. AGILITY: 8/23, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  378. JUMPING: 5/22, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  379. LA1: 5/9, 26.54 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  380. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  381. Agility L: Diskvalifikován

  382. Jumping L: Diskvalifikován

  383. Zk LA1: 2/8, 28.9 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  384. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  385. 1. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  386. 2. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  387. 3. Zkouška agility LA1: 6/18, 32.32 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  388. Lhota - Chříč - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2016 - 28. 08. 2016

  389. Agility Kluby Large: Diskvalifikován

  390. Agility Plemen Large: 2/53, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  391. Agility - podle roku narození Large: Diskvalifikován

  392. Jumping Družstev Large: 5/52, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  393. Jumping Dvojic Large: Diskvalifikován

  394. Jumping Feny-Psi Large: Diskvalifikován

  395. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  396. Agility: Diskvalifikován

  397. Jumping: 3/25, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  398. Zkouška LA1: 3/7, 54.87 s, 10.87 tr. b., 2.66 m/s

  399. Zbraslav - Pelíškobraní II. + VI. Šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 13. 08. 2016

  400. Agility L: Diskvalifikován

  401. Jump L: 21/35, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  402. Zkouška LA1: 1/12, 34.48 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  403. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  404. 1. zkouška LA1: 7/17, 25.88 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  405. 2. zkouška LA1: 1/17, 25.64 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  406. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  407. QA5 Agility: 60/182, 46.07 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  408. QA6 Agility: 43/186, 44.64 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  409. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  410. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  411. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  412. AGILITY ne: 2/21, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  413. AGILITY so: Diskvalifikován

  414. JUMPING ne: 2/22, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  415. JUMPING so: 6/22, 32.91 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  416. LA1: 1/6, 43.94 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  417. LA1: 1/5, 29.84 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  418. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  419. Agility Open III Large: Diskvalifikován

  420. Jumping Open III Large: Diskvalifikován

  421. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  422. QA3 Agility: Diskvalifikován

  423. QA4 Agility: Diskvalifikován

  424. QJ3 Jumping: 34/176, 37.57 s, 1.57 tr. b., 4.31 m/s

  425. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  426. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  427. LA1 I.: 2/10, 39.56 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  428. LA1 II.: 1/10, 25.63 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  429. LA1 III.: 5/10, 58.71 s, 28.71 tr. b., 2.2 m/s

  430. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  431. Agility II Large: 5/24, 38.09 s, 6.09 tr. b., 4.2 m/s

  432. Agility I Large: 7/25, 40.93 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  433. Jumping III Large: Diskvalifikován

  434. Jumping II Large: Diskvalifikován

  435. Jumping I Large: 10/26, 32.05 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  436. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  437. QA1 Agility: Diskvalifikován

  438. QA2 Agility: Diskvalifikován

  439. QJ1 Jumping: 64/213, 42.3 s, 6.3 tr. b., 4.23 m/s

  440. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  441. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  442. Agility: 13/30, 38.75 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  443. Jumping: Diskvalifikován

  444. ZkA: 2/9, 36.21 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  445. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  446. II. Jumping L: Diskvalifikován

  447. I. Jumping L: Diskvalifikován

  448. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  449. Czech Imp Jump Large: 6/52, 21.23 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  450. Jumping 1 Large: 15/54, 33.4 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  451. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  452. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  453. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  454. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  455. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  456. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  457. Zkoušky LA1 neděle: 1/5, 46.62 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  458. Zkoušky LA1 sobota: 2/5, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  459. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  460. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  461. Jumping 1 Large: 17/63, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  462. Jumping 2 Large: 5/63, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  463. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  464. Jump III L: Diskvalifikován

  465. Jump II L: 15/34, 29.55 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  466. Jump I L: Diskvalifikován

  467. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  468. Czech Imp Jump Large: 24/49, 27.65 s, 14.95 tr. b., 3.69 m/s

  469. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  470. Jumping 2 Large: 23/49, 33.77 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  471. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  472. Czech Imp Jump Large: 16/49, 24.24 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  473. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  474. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  475. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  476. Jumping Open I: 22/43, 39.34 s, 13.08 tr. b., 4.3 m/s

  477. Jumping Open II: Diskvalifikován

  478. Jumping Open III: Diskvalifikován