Cz En

Zuzana Marková

  1. Číslo: 006110
  2. OSA: KS Panda
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 057217 (L), Feres Bohemia Elenor

  2. 052318 (L), Arch Upside Down

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  3. Agility I, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  4. Agility II, Arch Upside Down: 74/165, 52.6 s, 5.94 tr. b., 3.73 m/s

  5. Agility II, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  6. Jumping I, Feres Bohemia Elenor: 70/169, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  7. Jumping I, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  8. Jumping II, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  9. Jumping II, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  10. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  11. 2. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 3/12, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  12. 2. zkouška LA1, Arch Upside Down: 4/12, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  13. I. zkouška LA1, Arch Upside Down: 5/12, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  14. I. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 9/12, 47.66 s, 30.0 tr. b., 3.19 m/s

  15. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  16. Jumping L, Arch Upside Down: 11/26, 53.88 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  17. Jumping L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  18. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  19. LA1, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  20. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  21. II. zkouška LA1, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  22. II. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  23. I. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 1/17, 29.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  24. I. zkouška LA1, Arch Upside Down: 3/17, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  25. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  26. II. zkouška LA1, Arch Upside Down: 1/17, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  27. I. zkouška LA1, Arch Upside Down: 7/17, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  28. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  29. Agility klubů L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  30. Agility klubů L, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  31. Jumping L, Arch Upside Down: 8/34, 44.45 s, 15.45 tr. b., 3.8 m/s

  32. Jumping L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  33. Zkouška LA1, Arch Upside Down: 2/7, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  34. Zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 3/7, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  35. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  36. II.zkouška LA1, Arch Upside Down: 6/10, 40.65 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  37. II.zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  38. I. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 6/10, 29.82 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  39. I. zkouška LA1, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  40. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  41. agility open L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  42. Jumping open L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  43. Tuneliáda L, Feres Bohemia Elenor: 3/5, 41.9 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  44. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  45. ZkA. II. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  46. ZkA. I. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  48. II. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 6/11, 44.33 s, 17.33 tr. b., 3.07 m/s

  49. I. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  51. Zk.A II. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  52. ZkA. I. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  53. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  54. 1 LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  55. 2 LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  56. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  57. 1. A0 LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  58. 2. A0 LA1, Feres Bohemia Elenor: 3/5, 29.4 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s