Cz En

Zuzana Marková

  1. Číslo: 006110
  2. OSA: KS Panda
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2022
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 057217 (L), Feres Bohemia Elenor

  2. 052318 (ML), Arch Upside Down

Výsledky

  1. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  2. Agility / ML, Arch Upside Down: 7/14, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  3. Jumping / ML, Arch Upside Down: 9/14, 42.21 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  4. Jumping / ML / 2, Arch Upside Down: 2/2, 34.4 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  5. TACHYON AGILITY / ML, Arch Upside Down: 10/18, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  6. TACHYON JUMPING / ML, Arch Upside Down: 4/18, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  7. Zkouška A2 / ML, Arch Upside Down: 1/3, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  9. 1.zkouška MLA2, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška MLA2, Arch Upside Down: 2/10, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  11. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  12. Agility 1 ML, Arch Upside Down: 15/48, 53.33 s, 8.33 tr. b., 3.9 m/s

  13. Agility 2 L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  14. Agility 2 ML, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  16. Jumping 1 ML, Arch Upside Down: 14/49, 50.33 s, 6.33 tr. b., 4.37 m/s

  17. Jumping 2 L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  18. Jumping 2 ML, Arch Upside Down: 23/43, 49.03 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  19. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  20. 1.zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 9/19, 41.86 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  21. 1.zkouška MLA2, Arch Upside Down: 2/7, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  22. 2.zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  23. 2.zkouška MLA2, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  24. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  25. Agility 1 L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  26. Agility 1 ML, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  27. Agility 2 L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  28. Agility 2 ML, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  29. Jumping 1 L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  30. Jumping 1 ML, Arch Upside Down: 22/45, 57.03 s, 17.03 tr. b., 3.82 m/s

  31. Jumping 2 L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  32. Jumping 2 ML, Arch Upside Down: 14/43, 50.49 s, 0.49 tr. b., 4.26 m/s

  33. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  34. 1.zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 4/10, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  35. 1.zkouška MLA2, Arch Upside Down: 2/6, 48.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  36. 2.zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  37. 2.zkouška MLA2, Arch Upside Down: 2/6, 50.75 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  38. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  39. QA1 Agility, Arch Upside Down: 59/108, 73.07 s, 48.48 tr. b., 3.01 m/s

  40. QA1 Agility, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  41. QA2 Agility, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  42. QA2 Agility, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  43. QA3 Agility, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  44. QJ1 Jumping, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  45. QJ1 Jumping, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  46. QJ2 Jumping, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  47. QJ2 Jumping, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  48. QJ3 Jumping, Arch Upside Down: 39/104, 64.13 s, 35.55 tr. b., 3.18 m/s

  49. QJ3 Jumping, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  51. 1.zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 4/9, 41.56 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  52. 1.zkouška MLA2, Arch Upside Down: 1/7, 50.88 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  53. 2.zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 7/9, 40.23 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  54. 2.zkouška MLA2, Arch Upside Down: 1/7, 48.29 s, 2.29 tr. b., 3.81 m/s

  55. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  56. Druhá zkouška, Arch Upside Down: 1/2, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  57. Druhá zkouška, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  58. První zkouška, Arch Upside Down: 1/2, 38.12 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  59. První zkouška, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  60. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  61. Zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA1 II, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  63. Zkouška MLA1, Arch Upside Down: 1/3, 39.54 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  64. Zkouška MLA1 II, Arch Upside Down: 1/3, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  65. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  66. QA1 agility, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  67. QA1 agility, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  68. QA2 agility, Arch Upside Down: 72/120, 50.38 s, 10.38 tr. b., 3.97 m/s

  69. QA2 agility, Feres Bohemia Elenor: 73/120, 50.91 s, 10.91 tr. b., 3.93 m/s

  70. QA3 agility, Arch Upside Down: 58/120, 52.4 s, 6.4 tr. b., 4.1 m/s

  71. QA3 agility, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  72. QJ1 jumping, Arch Upside Down: 71/123, 53.23 s, 7.23 tr. b., 3.61 m/s

  73. QJ1 jumping, Feres Bohemia Elenor: 92/123, 49.66 s, 23.66 tr. b., 3.87 m/s

  74. QJ2 jumping, Arch Upside Down: 36/122, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  75. QJ2 jumping, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  76. QJ3 jumping, Arch Upside Down: 38/111, 46.58 s, 6.58 tr. b., 4.29 m/s

  77. QJ3 jumping, Feres Bohemia Elenor: 57/111, 55.57 s, 30.57 tr. b., 3.6 m/s

  78. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  79. AGILITY L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  80. AGILITY L, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  81. JUMPING L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  82. JUMPING L, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  83. ZKOUŠKA LA1, Feres Bohemia Elenor: 4/14, 42.03 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  84. ZKOUŠKA LA1, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  85. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  86. Agility I, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  87. Agility I, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  88. Agility II, Arch Upside Down: 74/165, 52.6 s, 5.94 tr. b., 3.73 m/s

  89. Agility II, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  90. Jumping I, Feres Bohemia Elenor: 70/169, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  91. Jumping I, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  92. Jumping II, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  93. Jumping II, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  94. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  95. 2. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 3/12, 33.96 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  96. 2. zkouška LA1, Arch Upside Down: 4/12, 34.95 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  97. I. zkouška LA1, Arch Upside Down: 5/12, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  98. I. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 9/12, 47.66 s, 30.0 tr. b., 3.19 m/s

  99. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  100. III.jumping L, Arch Upside Down: 6/32, 54.85 s, 19.85 tr. b., 3.39 m/s

  101. III.jumping L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  102. II. jumping L, Arch Upside Down: 2/32, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  103. II. jumping L, Feres Bohemia Elenor: 7/32, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  104. I. jumping L, Arch Upside Down: 7/32, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  105. I. jumping L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  106. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  107. Jumping L, Arch Upside Down: 11/26, 53.88 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  108. Jumping L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  109. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  110. LA1, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  111. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  112. II. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  113. II. zkouška LA1, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  114. I. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 1/17, 29.24 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  115. I. zkouška LA1, Arch Upside Down: 3/17, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  116. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  117. II. zkouška LA1, Arch Upside Down: 1/17, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  118. I. zkouška LA1, Arch Upside Down: 7/17, 34.97 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  119. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  120. Agility klubů L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  121. Agility klubů L, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  122. Jumping L, Arch Upside Down: 8/34, 44.45 s, 15.45 tr. b., 3.8 m/s

  123. Jumping L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  124. Zkouška LA1, Arch Upside Down: 2/7, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  125. Zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 3/7, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  126. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  127. II.zkouška LA1, Arch Upside Down: 6/10, 40.65 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  128. II.zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  129. I. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 6/10, 29.82 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  130. I. zkouška LA1, Arch Upside Down: Diskvalifikován

  131. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  132. agility open L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  133. Jumping open L, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  134. Tuneliáda L, Feres Bohemia Elenor: 3/5, 41.9 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  135. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  136. ZkA. II. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  137. ZkA. I. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  139. II. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: 6/11, 44.33 s, 17.33 tr. b., 3.07 m/s

  140. I. zkouška LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  142. Zk.A II. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  143. ZkA. I. LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  144. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  145. 1 LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  146. 2 LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  147. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  148. 1. A0 LA1, Feres Bohemia Elenor: Diskvalifikován

  149. 2. A0 LA1, Feres Bohemia Elenor: 3/5, 29.4 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s