Jana Fuksová

  1. Číslo: 001458
  2. OSA: KK Šlapanka Havlíčkův Brod
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 10. 12. 2009
  6. Členem KA do: 31. 12. 2024
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 003498 (S), A3Ch Beibi

    Arrow_down
  2. 017307 (S), A3Ch Agilee od Křížovské kaple

    Arrow_down
  3. 010212 (L), Caramba de la Katemy

    Arrow_down
  4. 064913 (S), Ysmen Allen Šedý vévoda

    Arrow_down
  5. 014717 (L), Grizly Ayky

    Arrow_down
  6. 106322 (I), A3Ch Die Heard Black River

    Arrow_down
  7. 054723 (I), Tutti Deabei

    Arrow_down

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiJízda - Dvojzkoušky + A0, 27. 04. 2024

  2. Jumping II MLA0, Tutti Deabei: 1/4, 15.65 s, 0.0 tr. b., 6.77 m/s

  3. Jumping I MLA0, Tutti Deabei: 1/4, 15.66 s, 0.0 tr. b., 6.96 m/s

  4. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  5. Czech Imp Jump Intermediate, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 - Intermediate, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 - Intermediate, A3Ch Die Heard Black River: 5/19, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  8. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  9. Jumping I., Tutti Deabei: Diskvalifikován

  10. Jumping II., Tutti Deabei: Diskvalifikován

  11. Jumping III., Tutti Deabei: 3/12, 18.52 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  12. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  13. Agility jednotlivců ML, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  14. Hra neděle ML, A3Ch Die Heard Black River: 6/11, 15.25 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  15. Jumping jednotlivců ML, A3Ch Die Heard Black River: 7/13, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  16. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  17. Agility 1 I, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  18. Agility 2 I, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  19. Finals I, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  20. Jumping 1 I, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 I, A3Ch Die Heard Black River: 6/20, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  22. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  23. 1.zkouška MLA2, A3Ch Die Heard Black River: 4/7, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  24. 2.zkouška MLA2, A3Ch Die Heard Black River: 2/7, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  25. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  26. Jumping 1 ML, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  27. Jumping 2 ML, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  28. Jumping 3 ML, A3Ch Die Heard Black River: 2/8, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  29. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  30. ZkA. II. MLA2, A3Ch Die Heard Black River: 1/5, 37.36 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  31. ZkA. I. MLA2, A3Ch Die Heard Black River: 1/5, 48.04 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  32. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  33. Agility 1 ML, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  34. Agility 2 ML, A3Ch Die Heard Black River: 25/37, 71.45 s, 42.45 tr. b., 2.72 m/s

  35. Jumping 1 ML, A3Ch Die Heard Black River: 7/37, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  36. Jumping 2 ML, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  37. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  38. 1.zkouška MLA2, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  39. 2.zkouška MLA2, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  40. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  41. Agility NE ML, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  42. Agility SO ML, A3Ch Die Heard Black River: 1/5, 46.23 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  43. Jumping NE ML, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  44. Jumping SO ML, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  45. Zkouška NE MLA2, A3Ch Die Heard Black River: 1/2, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  46. Zkouška SO MLA2, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  47. Nedvězí - Olomoucký DOG RUN II, 13. 05. 2023

  48. Open Agility Intermedium, A3Ch Die Heard Black River: 2/8, 40.11 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  49. Open Jumping Intermedium, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  50. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  51. 1.zkouška MLA2, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška MLA2, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  53. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  54. QA1 Agility, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  55. QA2 Agility, A3Ch Die Heard Black River: 3/43, 44.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  56. QA3 Agility, A3Ch Die Heard Black River: 23/42, 49.49 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  57. QJ1 Jumping, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  58. QJ2 Jumping, A3Ch Die Heard Black River: 11/43, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  59. QJ3 Jumping, A3Ch Die Heard Black River: 14/38, 40.6 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  60. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  61. 1.zkouška MLA2, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška MLA2, A3Ch Die Heard Black River: 4/7, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  63. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  64. Agility 1 - MiniLarge, A3Ch Die Heard Black River: 3/20, 22.98 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  65. Agility 2 - MiniLarge, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  67. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Die Heard Black River: 8/20, 22.27 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  68. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  69. Czech Imp Jump MiniLarge, A3Ch Die Heard Black River: 5/17, 24.68 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  70. Jumping 1 - MiniLarge, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 - MiniLarge, A3Ch Die Heard Black River: Diskvalifikován

  72. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  73. Czech Imp Jump MiniLarge, Grizly Ayky: 11/26, 23.23 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  74. Jumping 1 - MiniLarge, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  75. Jumping 2 - MiniLarge, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  76. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  77. Agility I / ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  78. Jumping II / ML, Grizly Ayky: 9/28, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  79. Jumping I / ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  80. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  81. Czech Imp Jump MiniLarge, Grizly Ayky: 11/19, 22.29 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  82. Jumping 1 - MiniLarge, Grizly Ayky: 8/19, 41.64 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  83. Jumping 2 - MiniLarge, Grizly Ayky: 10/19, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  84. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  85. 1.zkouška MLA3, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  86. 2.zkouška MLA3, Grizly Ayky: 3/8, 44.48 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  87. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  88. Jumping / ML / 3, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  89. TACHYON AGILITY / ML, Grizly Ayky: 12/18, 41.43 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  90. TACHYON JUMPING / ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  91. Třešť - Ztřeštěnec 2022, 20. 08. 2022

  92. Jumping 1 ML, Grizly Ayky: 2/6, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  93. Jumping 2 ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  94. Jumping 3 ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  95. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  96. I. agility ML, Grizly Ayky: 2/10, 48.21 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  97. II. agility ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  98. JUMPING ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  99. Třešť - K.A.T. Cup 2022, 28. 05. 2022 - 29. 05. 2022

  100. Agility ML neděle, Grizly Ayky: 1/8, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  101. Agility ML sobota, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  102. Jumping ML neděle, Grizly Ayky: 4/8, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  103. Jumping ML sobota, Grizly Ayky: 3/6, 34.6 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  104. Zkouška MLA3 neděle, Grizly Ayky: 3/4, 38.48 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  105. Zkouška MLA3 sobota, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  106. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  107. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML, Grizly Ayky: 4/25, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  108. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  109. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  110. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  111. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, Grizly Ayky: 13/46, 36.59 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  112. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML, Grizly Ayky: 5/31, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  113. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  114. 1.zkouška MLA3, Grizly Ayky: 3/6, 46.65 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  115. 2.zkouška MLA3, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  116. Tis u Havlíčkova Brodu - Jarní AgiFestival - Dvojzkoušky, 01. 05. 2022

  117. Zkouška MLA3, Grizly Ayky: 1/2, 45.86 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  118. 2.Zkouška MLA3, Grizly Ayky: 2/2, 47.04 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  119. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  120. 1.zkouška MLA3, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška MLA3, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  122. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  123. 1.Zk. MLA3 neděle, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  124. 2.Zk. MLA3 neděle, Grizly Ayky: 1/4, 48.74 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  125. 3.Zk. MLA3 neděle, Grizly Ayky: 1/4, 43.89 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  126. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  127. 1. zkouška A3 ML, Grizly Ayky: 1/3, 43.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  128. 2. zkouška A3 ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  129. Brno - BENEFIČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY, 06. 03. 2022

  130. 1. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: 2/5, 41.37 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  131. 2. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  132. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  133. Agility 1 - Large, Grizly Ayky: 19/47, 26.33 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  134. Agility 2 - Large, Grizly Ayky: 28/47, 28.73 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  135. Jumping 1 - Large, Grizly Ayky: 19/47, 28.41 s, 5.41 tr. b., 4.58 m/s

  136. Jumping 2 - Large, Grizly Ayky: 9/45, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  137. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  138. Czech Imp Jump MiniLarge, Grizly Ayky: 12/16, 38.33 s, 15.33 tr. b., 3.18 m/s

  139. Jumping 1 - MiniLarge, Grizly Ayky: 7/16, 45.43 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  140. Jumping 2 - MiniLarge, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  141. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  142. Czech Imp Jump MiniLarge, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  143. Jumping 1 - MiniLarge, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  144. Jumping 2 - MiniLarge, Grizly Ayky: 6/18, 45.66 s, 6.66 tr. b., 4.82 m/s

  145. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  146. 1.zkouška MLA2, Grizly Ayky: 3/5, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  147. 2.zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  149. 1. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  151. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  152. Czech Imp Jump MiniLarge, Grizly Ayky: 9/20, 24.18 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  153. Jumping 1 - MiniLarge, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  154. Jumping 2 - MiniLarge, Grizly Ayky: 5/20, 43.31 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  155. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  156. 1.zkouška MLA2, Grizly Ayky: 5/8, 43.61 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  157. 2.zkouška MLA2, Grizly Ayky: 2/8, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  158. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  159. Czech Imp Jump MiniLarge, Grizly Ayky: 8/19, 21.18 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  160. Jumping 1 - MiniLarge, Grizly Ayky: 5/19, 41.84 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  161. Jumping 2 - MiniLarge, Grizly Ayky: 6/19, 37.83 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  162. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  163. agility CHALLENGE ML, Grizly Ayky: 3/5, 51.86 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  164. open JUMPING ML, Grizly Ayky: 6/7, 37.5 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  165. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  166. 1.kvalifikace, Grizly Ayky: 7/19, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  167. 2.kvalifikace, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  168. 3.kvalifikace, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  169. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  170. 1.zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  171. 2.zkouška MLA2, Grizly Ayky: 2/8, 38.02 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  172. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  173. Agility Individual, Grizly Ayky: 16/40, 51.69 s, 13.69 tr. b., 4.26 m/s

  174. Agility Squads as Individual, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  175. Jumping Individual, Grizly Ayky: 15/46, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  176. Jumping Squads as Individual, Grizly Ayky: 13/46, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  177. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  178. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML, Grizly Ayky: 7/18, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  179. Agility Spokojenypes.cz ML, Grizly Ayky: 7/18, 44.26 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  180. Jelení Jumping Short ML, Grizly Ayky: 4/21, 19.5 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  181. PetExpert Jumping ML, Grizly Ayky: 4/21, 32.53 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  182. Jihlava - Ježkovy voči, 04. 09. 2021

  183. Agility ML, Grizly Ayky: 2/5, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  184. Jumping ML, Grizly Ayky: 2/5, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  185. Zkouška ML A2, Grizly Ayky: 1/1, 43.75 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  186. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  187. 1. Jumping ML, Grizly Ayky: 5/15, 30.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  188. 2. Jumping ML, Grizly Ayky: 2/15, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  189. 3. Jumping ML, Grizly Ayky: 5/15, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  190. 4. Jumping ML, Grizly Ayky: 3/15, 27.97 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  191. Třešť - Šiškobraní, 21. 08. 2021

  192. Agility ML, Grizly Ayky: 2/7, 46.63 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  193. Jumping ML , Grizly Ayky: 5/7, 37.66 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  194. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: 2/3, 44.68 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  195. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  196. Jumping II ML, Grizly Ayky: 8/9, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  197. Jumping I ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  198. Jumping spec. ML, Grizly Ayky: 3/9, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  199. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  200. Agility ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  201. Jumping ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  202. Zkouška ML A2 - Ne, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  203. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  204. Agility OPEN ML, Grizly Ayky: 5/13, 44.59 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  205. Jumping OPEN III. ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  206. Jumping OPEN II. ML, Grizly Ayky: 7/17, 45.17 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  207. Jumping OPEN I. ML, Grizly Ayky: 4/11, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  208. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: 1/4, 39.23 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  209. Zkouška MLA2 Neděle, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  210. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  211. Druhá zkouška MLA2, Grizly Ayky: 1/3, 34.42 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  212. První zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  213. Třetí zkouška MLA2, Grizly Ayky: 1/3, 43.64 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  214. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  215. Agility I, Grizly Ayky: 9/44, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  216. Agility II, Grizly Ayky: 16/40, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  217. Jumping I, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  218. Jumping II, Grizly Ayky: 7/44, 39.72 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  219. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  220. 1. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  221. 2. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  222. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  223. 1.zkouška MLA2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  224. 2.zkouška MLA2, Grizly Ayky: 1/3, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  225. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  226. 1.zkouška MLA2 NE, Grizly Ayky: 2/2, 36.3 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  227. 2.zkouška MLA2 NE, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  228. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  229. Agility MLA, Grizly Ayky: 2/7, 49.36 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  230. Jumping MLA, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  231. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: 1/2, 40.9 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  232. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  233. ZkA. MLA2 I., Grizly Ayky: 3/7, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  234. ZkA. MLA2 II., Grizly Ayky: Diskvalifikován

  235. ZkA. MLA3 I., Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  236. ZkA. MLA3 II., Caramba de la Katemy: 8/10, 41.19 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  237. ZkA. SA3 I., Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  238. ZkA. SA3 II., Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  239. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  240. Jumping II ML A2, Grizly Ayky: 1/5, 29.55 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  241. Jumping II ML A3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  242. Jumping II S A3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/5, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  243. Jumping I ML A2, Grizly Ayky: 3/5, 30.71 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  244. Jumping I ML A3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  245. Jumping I S A3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/5, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  246. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  247. Finále, Grizly Ayky: 4/7, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  248. 1.kvalifikace, Caramba de la Katemy: 3/17, 31.96 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  249. 1.kvalifikace, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/11, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  250. 1.kvalifikace, Grizly Ayky: 8/17, 31.43 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  251. 2.kvalifikace, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/11, 37.32 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  252. 2.kvalifikace, Grizly Ayky: 7/17, 28.53 s, 5.0 tr. b., 6.55 m/s

  253. 2.kvalifikace, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  254. 3.kvalifikace, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/11, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  255. 3.kvalifikace, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  256. 3.kvalifikace, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  257. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  258. Agility Individual, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  259. Agility Squads as Individual, Ysmen Allen Šedý vévoda: 39/69, 49.31 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  260. Jumping Individual, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  261. Jumping Squads as Individual, Ysmen Allen Šedý vévoda: 44/68, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  262. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  263. Jumping 1 MLarge, Caramba de la Katemy: 3/8, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  264. Jumping 1 MLarge, Grizly Ayky: 4/8, 40.12 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  265. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/6, 50.3 s, 19.3 tr. b., 3.44 m/s

  266. Jumping 2 MLarge, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  267. Jumping 2 MLarge, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  268. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/6, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  269. ZK1 Mlarge 2, Grizly Ayky: 1/3, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  270. ZK1 Mlarge 3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  271. ZK1 Small 3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/4, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  272. ZK2 Mlarge 2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  273. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  274. Agility ML, Caramba de la Katemy: 4/11, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  275. Agility ML, Grizly Ayky: 6/11, 42.96 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  276. Agility S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  277. Jumping ML, Grizly Ayky: 3/11, 33.38 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  278. Jumping ML, Caramba de la Katemy: 8/11, 33.05 s, 15.0 tr. b., 5.75 m/s

  279. Jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/26, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  280. Zkouška MLA2, Grizly Ayky: 2/3, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  281. Zkouška MLA3, Caramba de la Katemy: 3/6, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  282. Zkouška SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/11, 39.4 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  283. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  284. Finále Agility, Caramba de la Katemy: 14/24, 44.48 s, 20.48 tr. b., 4.34 m/s

  285. Finále Agility, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  286. Jumping 1, Grizly Ayky: 7/53, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  287. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 9/53, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  288. Jumping 2, Grizly Ayky: 6/53, 36.39 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  289. Jumping 2, Caramba de la Katemy: 9/53, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  290. Jumping 3, Grizly Ayky: 22/52, 34.18 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  291. Jumping 3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  292. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  293. Jumping 1 - L, Grizly Ayky: 2/29, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  294. Jumping 1 - ML, Caramba de la Katemy: 6/13, 32.14 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  295. Jumping 1 - S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 9/19, 37.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  296. Jumping 2 - L, Grizly Ayky: 9/29, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  297. Jumping 2 - ML, Caramba de la Katemy: 2/13, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  298. Jumping 2 - S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  299. Jumping 3 - L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  300. Jumping 3 - ML, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  301. Jumping 3 - S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  302. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  303. I. agility ML, Caramba de la Katemy: 15/38, 42.98 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  304. I. agility ML, Grizly Ayky: 17/38, 44.13 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  305. I. agility S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 23/65, 51.9 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  306. II. agility ML, Caramba de la Katemy: 18/37, 46.08 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  307. II. agility ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  308. II. agility S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/65, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  309. II. jumping ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  310. II. jumping ML, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  311. II. jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 31/63, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  312. I. jumping ML, Grizly Ayky: 6/37, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  313. I. jumping ML, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  314. I. jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 11/64, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  315. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  316. 1. Zkouška LA1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  317. 2. Zkouška LA1, Grizly Ayky: 1/11, 34.29 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  318. Třešť - Fitmin K. A. T. cup, 06. 06. 2020 - 07. 06. 2020

  319. Agility L sobota, Grizly Ayky: 3/15, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  320. Agility ML sobota, Caramba de la Katemy: 1/7, 36.58 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  321. Agility S sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/21, 41.03 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  322. Jumping L sobota, Grizly Ayky: 1/15, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  323. Jumping ML sobota, Caramba de la Katemy: 2/7, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  324. Jumping S sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  325. Zkouška LA1 sobota, Grizly Ayky: 1/6, 29.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  326. Zkouška MLA3 sobota, Caramba de la Katemy: 1/3, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  327. Zkouška SA3 sobota , Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/7, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  328. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  329. ZkA. LA1 I., Grizly Ayky: 1/14, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  330. ZkA. LA1 II., Grizly Ayky: 2/14, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  331. ZkA. MLA3 I., Caramba de la Katemy: 1/7, 39.3 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  332. ZkA. MLA3 II., Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  333. ZkA. SA3 I., Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  334. ZkA. SA3 II., Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/10, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  335. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  336. 1. Zkouška LA1, Grizly Ayky: 3/5, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  337. 2. Zkouška LA1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  338. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  339. ZkA. LA1 I., Grizly Ayky: 4/14, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  340. ZkA. LA1 II., Grizly Ayky: Diskvalifikován

  341. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  342. Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/18, 20.28 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  343. Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: 6/18, 22.5 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  344. Czech Imp Jump, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  345. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 2/19, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  346. Jumping 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 11/18, 34.68 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  347. Jumping 1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  348. Jumping 2, Caramba de la Katemy: 6/19, 31.55 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  349. Jumping 2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  350. Jumping 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  351. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  352. Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: 4/21, 20.05 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  353. Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/20, 20.81 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  354. Czech Imp Jump, Grizly Ayky: 13/31, 24.12 s, 5.12 tr. b., 4.6 m/s

  355. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 2/21, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  356. Jumping 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/20, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  357. Jumping 1, Grizly Ayky: 9/31, 34.59 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  358. Jumping 2 , Caramba de la Katemy: 3/21, 39.09 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  359. Jumping 2 , Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/20, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  360. Jumping 2 , Grizly Ayky: Diskvalifikován

  361. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  362. Czech Imp Jump Large, Grizly Ayky: 7/35, 22.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  363. Czech Imp Jump MiniLarge, Caramba de la Katemy: 4/17, 21.68 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  364. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/29, 21.92 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  365. Jumping 1 - Large, Grizly Ayky: 19/37, 35.07 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  366. Jumping 1 - MiniLarge, Caramba de la Katemy: 2/18, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  367. Jumping 1 - Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 7/29, 35.72 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  368. Jumping 2 - Large, Grizly Ayky: 13/37, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  369. Jumping 2 - MiniLarge, Caramba de la Katemy: 4/18, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  370. Jumping 2 - Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/29, 28.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  371. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  372. Agility jednotlivci L, Grizly Ayky: 2/30, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  373. Agility jednotlivci L, Caramba de la Katemy: 20/30, 39.5 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  374. Agility jednotlivci S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 29/45, 40.79 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  375. Jumping jednotlivci L, Caramba de la Katemy: 5/29, 29.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  376. Jumping jednotlivci L, Grizly Ayky: 17/29, 38.94 s, 22.94 tr. b., 3.83 m/s

  377. Jumping jednotlivci S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  378. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  379. Agility Open ML, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  380. Agility Open ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  381. Agility Open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/7, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  382. Jumping Open ML, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  383. Jumping Open ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  384. Jumping Open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/8, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  385. Zkouška MLA1, Grizly Ayky: 2/3, 32.37 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  386. Zkouška MLA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  387. Zkouška SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  388. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  389. Agility Open, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  390. Agility Open, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  391. Agility Squads as Individual, Ysmen Allen Šedý vévoda: 9/71, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  392. Agility Squads as Individual, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  393. Jumping Open, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  394. Jumping Open, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  395. Jumping Squads as Individual, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  396. Jumping Squads as Individual, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  397. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  398. Agility, Caramba de la Katemy: 1/18, 32.71 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  399. Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/21, 31.88 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  400. Agility, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  401. Jumping, Grizly Ayky: 7/18, 23.76 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  402. Jumping, Caramba de la Katemy: 8/18, 27.03 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  403. Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  404. Zkouška A1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  405. Zkouška A3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  406. Zkouška A3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  407. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  408. Agility Open L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  409. Agility Open L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  410. Agility Open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 11/24, 49.27 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  411. Jumping Open L, Caramba de la Katemy: 7/33, 34.21 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  412. Jumping Open L, Grizly Ayky: 9/33, 35.35 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  413. Jumping Open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  414. ZkA. LA1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  415. ZkA. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  416. ZkA. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  417. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  418. Finále Agility, Caramba de la Katemy: 2/21, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  419. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 9/63, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  420. Jumping 1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  421. Jumping 2, Caramba de la Katemy: 5/62, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  422. Jumping 2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  423. Jumping 3, Grizly Ayky: 19/60, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  424. Jumping 3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  425. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  426. Agility Open ML, Caramba de la Katemy: 4/15, 39.25 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  427. Agility Open ML, Grizly Ayky: 6/15, 38.4 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  428. Agility Open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  429. Jumping Open ML, Caramba de la Katemy: 6/14, 32.77 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  430. Jumping Open ML, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  431. Jumping Open ML I., Caramba de la Katemy: 3/14, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  432. Jumping Open ML I., Grizly Ayky: 5/14, 25.91 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  433. Jumping Open ML II., Caramba de la Katemy: 6/14, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  434. Jumping Open ML II., Grizly Ayky: 7/14, 40.59 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  435. Jumping Open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/9, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  436. Jumping Open S I., Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/11, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  437. Jumping Open S II., Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/11, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  438. ZkA. MLA1, Grizly Ayky: 1/3, 26.86 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  439. ZkA. MLA1 I., Grizly Ayky: 1/3, 29.41 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  440. ZkA. MLA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  441. ZkA. MLA3 I., Caramba de la Katemy: 2/5, 43.23 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  442. ZkA. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/5, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  443. ZkA. SA3 I., Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  444. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  445. Ne. - Agility II. L, Caramba de la Katemy: 5/105, 42.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  446. Ne. - Agility II. L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  447. Ne. - Agility II. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 20/54, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  448. Ne. - Jumping II. L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  449. Ne. - Jumping II. L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  450. Ne. - Jumping II. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 7/56, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  451. So. - Agility I. L, Grizly Ayky: 23/105, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  452. So. - Agility I. L, Caramba de la Katemy: 40/105, 42.4 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  453. So. - Agility I. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  454. So. - Jumping I. L, Caramba de la Katemy: 38/107, 41.15 s, 20.0 tr. b., 4.93 m/s

  455. So. - Jumping I. L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  456. So. - Jumping I. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  457. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  458. Agility neděle, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  459. Agility neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  460. Agility neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  461. Agility sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/21, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  462. Agility sobota, Caramba de la Katemy: 12/22, 38.01 s, 25.0 tr. b., 4.31 m/s

  463. Agility sobota, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  464. A1L neděle, Grizly Ayky: 2/7, 28.8 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  465. A1L sobota, Grizly Ayky: 3/7, 37.24 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  466. A3L nedělě, Caramba de la Katemy: 5/8, 40.53 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  467. A3L sobota, Caramba de la Katemy: 1/10, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  468. A3S neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/8, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  469. A3S sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/9, 48.05 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  470. Jumping nedělě, Grizly Ayky: 5/20, 32.54 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  471. Jumping nedělě, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  472. Jumping nedělě, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  473. Jumping sobota, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  474. Jumping sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  475. Jumping sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  476. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  477. Jumping LA1 - I, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  478. Jumping LA1 - II, Grizly Ayky: 11/17, 45.42 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  479. Jumping LA3 - I, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  480. Jumping LA3 - II, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  481. Jumping SA3 - I, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/11, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  482. Jumping SA3 - II, Ysmen Allen Šedý vévoda: 10/11, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  483. Jumping speciál LA1, Grizly Ayky: 2/17, 34.94 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  484. Jumping speciál LA3, Caramba de la Katemy: 1/3, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  485. Jumping speciál SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/11, 35.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  486. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  487. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 3/19, 28.36 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  488. Jumping 1, Grizly Ayky: 6/19, 31.89 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  489. Jumping 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  490. JUMPING 2, Grizly Ayky: 1/19, 35.56 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  491. JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/21, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  492. JUMPING 2, Caramba de la Katemy: 2/19, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  493. JUMPING 3 , Caramba de la Katemy: 7/18, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  494. JUMPING 3 , Ysmen Allen Šedý vévoda: 12/21, 43.58 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  495. JUMPING 3 , Grizly Ayky: Diskvalifikován

  496. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  497. AGILITY, Grizly Ayky: 9/49, 39.49 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  498. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 10/32, 46.76 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  499. AGILITY, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  500. JUMPING, Grizly Ayky: 5/48, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  501. JUMPING, Caramba de la Katemy: 13/48, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  502. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 14/29, 42.22 s, 14.22 tr. b., 3.65 m/s

  503. LA1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  504. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  505. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/17, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  506. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  507. Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/21, 21.78 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  508. Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: 8/39, 21.38 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  509. Czech Imp Jump, Grizly Ayky: 13/39, 23.36 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  510. Jumping 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/21, 30.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  511. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 6/39, 34.3 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  512. Jumping 1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  513. Jumping 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/21, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  514. Jumping 2, Grizly Ayky: 6/39, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  515. Jumping 2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  516. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  517. Jumping L 1, Grizly Ayky: 6/41, 29.34 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  518. Jumping L 1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  519. Jumping L 2, Caramba de la Katemy: 7/41, 27.84 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  520. Jumping L 2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  521. Jumping L 3, Caramba de la Katemy: 15/41, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  522. Jumping L 3, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  523. Jumping S 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/23, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  524. Jumping S 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 16/23, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  525. Jumping S 3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/23, 27.36 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  526. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  527. Czech Imp Jump, Grizly Ayky: 14/52, 21.58 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  528. Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: 15/52, 21.62 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  529. Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  530. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 25/52, 33.15 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  531. Jumping 1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  532. Jumping 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  533. Jumping 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/27, 33.99 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  534. Jumping 2, Grizly Ayky: 9/52, 28.19 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  535. Jumping 2, Caramba de la Katemy: 10/52, 28.21 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  536. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  537. III. jumping L, Grizly Ayky: 15/43, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  538. III. jumping L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  539. III. jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  540. II.jumping L, Caramba de la Katemy: 6/42, 34.53 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  541. II.jumping L, Grizly Ayky: 20/42, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  542. II.jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  543. I. jumping L, Caramba de la Katemy: 3/43, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  544. I. jumping L, Grizly Ayky: 5/43, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  545. I. jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  546. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  547. Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: 14/30, 23.13 s, 1.13 tr. b., 4.24 m/s

  548. Czech Imp Jump , Grizly Ayky: 21/35, 19.81 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  549. Czech Imp Jump , Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  550. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 11/35, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  551. Jumping 1, Grizly Ayky: 15/35, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  552. Jumping 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  553. Jumping 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/31, 26.8 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  554. Jumping 2, Caramba de la Katemy: 5/35, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  555. Jumping 2, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  556. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  557. Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: 4/46, 19.73 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  558. Czech Imp Jump, Grizly Ayky: 25/46, 25.65 s, 7.65 tr. b., 3.98 m/s

  559. Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  560. Jumping 1, Caramba de la Katemy: 4/48, 37.42 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  561. Jumping 1, Grizly Ayky: 19/48, 45.54 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  562. Jumping 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  563. Jumping 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/31, 24.69 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  564. Jumping 2, Caramba de la Katemy: 21/48, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  565. Jumping 2, Grizly Ayky: 27/48, 40.57 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  566. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  567. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/19, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  568. AGILITY, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  569. AGILITY, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  570. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/17, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  571. JUMPING, Caramba de la Katemy: 11/38, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  572. JUMPING, Grizly Ayky: 26/38, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  573. LA1, Grizly Ayky: 3/7, 30.32 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  574. LA3, Caramba de la Katemy: 10/21, 44.36 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  575. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  576. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  577. Agility OPEN L, Caramba de la Katemy: 16/59, 41.94 s, 20.0 tr. b., 4.67 m/s

  578. Agility OPEN S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  579. Jumping OPEN L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  580. Jumping OPEN S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  581. Zk.A LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  582. Zk.A SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  583. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  584. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/20, 32.97 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  585. AGILITY, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  586. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/20, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  587. JUMPING, Caramba de la Katemy: 10/21, 28.36 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  588. LA3, Caramba de la Katemy: 7/10, 41.03 s, 20.0 tr. b., 4.44 m/s

  589. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/7, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  590. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  591. Jumping II L, Caramba de la Katemy: 16/44, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  592. Jumping II L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  593. Jumping II S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/24, 30.89 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  594. Jumping I L, Caramba de la Katemy: 3/43, 33.05 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  595. Jumping I L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  596. Jumping I S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 7/24, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  597. Tuneliáda L, Caramba de la Katemy: 10/39, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  598. Tuneliáda L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  599. Tuneliáda S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/16, 26.92 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  600. ZkA. I. LA3, Caramba de la Katemy: 8/17, 34.35 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  601. ZkA. I. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  602. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  603. 1. Jumping L, Caramba de la Katemy: 2/24, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  604. 1. Jumping L, Grizly Ayky: 8/24, 28.89 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  605. 1. Jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/25, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  606. 2. Jumping L, Grizly Ayky: 12/24, 29.85 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  607. 2. Jumping L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  608. 2. Jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  609. 3. Jumping L, Caramba de la Katemy: 4/23, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  610. 3. Jumping L, Grizly Ayky: 13/23, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  611. 3. Jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/25, 30.49 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  612. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  613. Agility I, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/47, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  614. Agility I, Caramba de la Katemy: 9/75, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  615. Agility II, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/45, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  616. Agility II, Caramba de la Katemy: 25/74, 40.72 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  617. Jumping I, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/47, 30.22 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  618. Jumping I, Caramba de la Katemy: 10/76, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  619. Jumping II, Ysmen Allen Šedý vévoda: 24/46, 35.32 s, 9.32 tr. b., 4.02 m/s

  620. Jumping II, Caramba de la Katemy: 35/73, 32.07 s, 10.07 tr. b., 4.61 m/s

  621. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  622. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/19, 28.47 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  623. JUMPING, Grizly Ayky: 4/22, 26.71 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  624. JUMPING, Caramba de la Katemy: 5/22, 27.58 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  625. Jumping II, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/19, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  626. Jumping II, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  627. Jumping II, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  628. Ztřeštěnec, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  629. Ztřeštěnec, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  630. Ztřeštěněc, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  631. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  632. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/22, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  633. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/24, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  634. AGILITY, Caramba de la Katemy: 7/19, 32.11 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  635. AGILITY, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  636. JUMPING, Caramba de la Katemy: 5/19, 28.1 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  637. JUMPING, Caramba de la Katemy: 10/18, 29.52 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  638. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 12/22, 33.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  639. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  640. LA3, Caramba de la Katemy: 7/10, 39.26 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  641. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  642. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  643. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  644. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  645. Agility A1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  646. Agility A2A3, Caramba de la Katemy: 51/95, 52.67 s, 16.67 tr. b., 3.89 m/s

  647. Agility Squads as individual, Caramba de la Katemy: 37/157, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  648. Agility Squads as individual, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  649. Jumping A1, Grizly Ayky: 4/48, 23.13 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  650. Jumping A2A3, Caramba de la Katemy: 59/113, 41.78 s, 16.78 tr. b., 4.36 m/s

  651. Jumping Squads as Individual, Caramba de la Katemy: 73/162, 33.25 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  652. Jumping Squads as Individual, Grizly Ayky: 76/162, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  653. Power & Speed A1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  654. Power & Speed A2A3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  655. Special Agility, Caramba de la Katemy: 30/159, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  656. Special Jumping, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  657. Special Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  658. Tachyon Trophy A1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  659. Tachyon Trophy A2A3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  660. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  661. Agility II Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  662. Agility II Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/55, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  663. Agility I Large, Caramba de la Katemy: 10/19, 44.69 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  664. Agility I Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  665. Jumping III Large, Caramba de la Katemy: 6/18, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  666. Jumping III Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  667. Jumping II Large, Caramba de la Katemy: 2/19, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  668. Jumping II Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  669. Jumping I Large, Caramba de la Katemy: 6/19, 38.78 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  670. Jumping I Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  671. MR pudl Small - II. kolo, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  672. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  673. Jumpy A1 - I.běh LA1, Grizly Ayky: 9/16, 25.69 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  674. Jumpy A1 - II. běh LA1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  675. Jumpy I.běh L, Caramba de la Katemy: 11/21, 35.06 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  676. Jumpy I.běh S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/10, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  677. Jumpy II.běh L, Caramba de la Katemy: 7/21, 30.44 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  678. Jumpy II.běh S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  679. Zkouška A3 SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/2, 34.83 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  680. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  681. Agility L Ne, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  682. Agility L So, Caramba de la Katemy: 18/99, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  683. Agility S Ne , Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  684. Agility S So , Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  685. Jumping L Ne, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  686. Jumping L So, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  687. Jumping S Ne , Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  688. Jumping S So , Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  689. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  690. III. jumping L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  691. III. jumping L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  692. III. jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/27, 36.87 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  693. II. jumping L, Caramba de la Katemy: 6/34, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  694. II. jumping L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  695. II. jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/27, 27.8 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  696. I. jumping L, Caramba de la Katemy: 9/34, 36.52 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  697. I. jumping L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  698. I. jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/28, 27.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  699. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  700. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 2/36, 19.5 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  701. Czech Imp Jump Large, Grizly Ayky: 11/36, 24.9 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  702. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  703. Jumping 1 Large, Grizly Ayky: 5/36, 33.46 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  704. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  705. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  706. Jumping 1 Veterán Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/4, 43.95 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  707. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 13/36, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  708. Jumping 2 Large, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  709. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 12/28, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  710. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  711. Czech Imp Jump Large, Grizly Ayky: 7/47, 18.89 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  712. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 8/47, 19.23 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  713. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  714. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: 4/47, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  715. Jumping 1 Large, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  716. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/22, 25.62 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  717. Jumping 1 Veterán Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/2, 36.76 s, 5.76 tr. b., 3.59 m/s

  718. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 4/47, 30.72 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  719. Jumping 2 Large, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  720. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/22, 25.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  721. Jumping 2 Veterán Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  722. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  723. JUMPING 1 L, Grizly Ayky: 21/43, 38.85 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  724. JUMPING 1 L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  725. JUMPING 1 S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/19, 27.49 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  726. JUMPING 2 L, Caramba de la Katemy: 13/43, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  727. JUMPING 2 L, Grizly Ayky: 16/43, 37.21 s, 5.21 tr. b., 4.03 m/s

  728. JUMPING 2 S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  729. JUMPING 3 L, Caramba de la Katemy: 17/42, 35.87 s, 9.87 tr. b., 3.4 m/s

  730. JUMPING 3 L, Grizly Ayky: 19/42, 38.01 s, 17.01 tr. b., 3.21 m/s

  731. JUMPING 3 S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  732. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  733. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 10/47, 21.1 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  734. Czech Imp Jump Large, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  735. Czech Imp Jump Small , Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/36, 21.78 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  736. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  737. Jumping 1 Large, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  738. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/36, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  739. Jumping 1 Veterán Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  740. Jumping 2 Large, Grizly Ayky: 6/47, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  741. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 17/47, 3.5 s, 5.0 tr. b., 49.71 m/s

  742. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/36, 35.18 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  743. Jumping 2 Veterán Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  744. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  745. Agility LA sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  746. Agility SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 11/28, 38.47 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  747. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: 15/58, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  748. Jumping LA sobota, Caramba de la Katemy: 46/61, 32.24 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  749. Jumping SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/27, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  750. Jumping SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  751. Velké finále SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/18, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  752. Zkoušky LA3 neděle, Caramba de la Katemy: 8/37, 42.32 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  753. Zkoušky LA3 sobota, Caramba de la Katemy: 12/40, 42.68 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  754. Zkoušky SA3 neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  755. Zkoušky SA3 sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 7/13, 42.85 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  756. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  757. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 16/51, 28.79 s, 8.79 tr. b., 3.68 m/s

  758. Czech Imp Jump Large, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  759. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/24, 19.79 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  760. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: 11/51, 32.07 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  761. Jumping 1 Large, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  762. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 11/24, 34.09 s, 5.09 tr. b., 4.19 m/s

  763. Jumping 1 Veterán Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/3, 41.21 s, 5.21 tr. b., 3.47 m/s

  764. Jumping 2 Large, Grizly Ayky: 5/51, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  765. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 6/51, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  766. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 16/24, 32.86 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  767. Jumping 2 Veterán Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/3, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  768. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  769. Jumping II. L, Grizly Ayky: 3/21, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  770. Jumping II. L, Caramba de la Katemy: 9/21, 32.87 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  771. Jumping II. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/9, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  772. Jumping I. L, Caramba de la Katemy: 2/21, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  773. Jumping I. L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  774. Jumping I. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/9, 33.05 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  775. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  776. AGILITY, Caramba de la Katemy: 2/22, 43.84 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  777. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  778. JUMPING, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  779. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  780. LA3, Caramba de la Katemy: 1/4, 39.46 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  781. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/8, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  782. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  783. Agility družstev, Caramba de la Katemy: 64/88, 40.21 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  784. Agility družstev, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  785. Agility jednotlivců, Caramba de la Katemy: 30/87, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  786. Agility jednotlivců, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  787. Jumping družstev, Ysmen Allen Šedý vévoda: 8/55, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  788. Jumping družstev, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  789. Jumping jednotlivců, Ysmen Allen Šedý vévoda: 25/54, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  790. Jumping jednotlivců, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  791. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  792. Agility open L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  793. Agility open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  794. Jump III. L, Grizly Ayky: 22/42, 38.88 s, 13.88 tr. b., 3.78 m/s

  795. Jump III. L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  796. Jump III. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/20, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  797. Jump II. L, Caramba de la Katemy: 24/52, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  798. Jump II. L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  799. Jump II. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 11/22, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  800. Jump I. L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  801. Jump I. L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  802. Jump I. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/32, 26.67 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  803. Tunel I. L, Caramba de la Katemy: 13/34, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  804. Tunel I. L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  805. Tunel I. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  806. ZkA. Ne LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  807. ZkA. Ne SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  808. ZkA. So LA1, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  809. ZkA. So LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  810. ZkA. So SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 9/16, 51.28 s, 17.28 tr. b., 3.06 m/s

  811. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  812. 1. Jumping LA, Caramba de la Katemy: 4/37, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  813. 1. Jumping LA, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  814. 1. Jumping SA, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/25, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  815. "2. Jump L ""Skokan""", Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  816. "2. Jump L ""Skokan""", Grizly Ayky: Diskvalifikován

  817. "2. Jump S ""Skokan""", Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/25, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  818. 3. Jumping LA, Grizly Ayky: 18/37, 54.92 s, 24.92 tr. b., 2.66 m/s

  819. 3. Jumping LA, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  820. 3. Jumping SA, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/23, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  821. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  822. Agility 1, Caramba de la Katemy: 15/77, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  823. Agility 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  824. Agility 2, Caramba de la Katemy: 16/77, 40.97 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  825. Agility 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 19/45, 46.25 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  826. Jumping 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/45, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  827. Jumping 1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  828. Jumping 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/45, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  829. Jumping 2, Caramba de la Katemy: 17/77, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  830. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  831. AGILITY, Caramba de la Katemy: 1/22, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  832. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/30, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  833. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/32, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  834. AGILITY, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  835. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/30, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  836. JUMPING, Caramba de la Katemy: 10/20, 33.91 s, 20.0 tr. b., 5.46 m/s

  837. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  838. JUMPING, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  839. LA3, Caramba de la Katemy: 1/8, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  840. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  841. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/10, 53.24 s, 15.24 tr. b., 3.68 m/s

  842. SA3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  843. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  844. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Caramba de la Katemy: 38/108, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  845. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Caramba de la Katemy: 46/117, 44.43 s, 9.43 tr. b., 3.78 m/s

  846. Power & speed A2/A3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  847. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Caramba de la Katemy: 8/121, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  848. 1Q Jumping, Caramba de la Katemy: 36/157, 30.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  849. 2Q Agility, Caramba de la Katemy: 23/157, 44.48 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  850. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  851. Agility L Fin, Caramba de la Katemy: 12/15, 38.02 s, 9.02 tr. b., 3.52 m/s

  852. Agility l. L, Caramba de la Katemy: 12/28, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  853. Agility l. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 10/31, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  854. Agility S Fin, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/14, 30.61 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  855. Jumping II. L, Caramba de la Katemy: 5/31, 39.32 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  856. Jumping II. L, Grizly Ayky: Diskvalifikován

  857. Jumping II. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/32, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  858. Jumping I. L, Grizly Ayky: 10/31, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  859. Jumping I. L, Caramba de la Katemy: 13/31, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  860. Jumping I. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/32, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  861. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  862. LA I, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  863. LA II, Caramba de la Katemy: 6/11, 40.38 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  864. LA III, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  865. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  866. Agility Lar Ne, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  867. Agility Lar So, Caramba de la Katemy: 32/87, 42.2 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  868. Jumping Lar Ne, Caramba de la Katemy: 10/85, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  869. Jumping Lar So, Caramba de la Katemy: 9/87, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  870. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  871. 1. běh L, Caramba de la Katemy: 5/33, 29.8 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  872. 2. běh L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  873. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  874. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 17/43, 18.51 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  875. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 9/25, 22.77 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  876. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: 23/43, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  877. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  878. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 11/43, 31.15 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  879. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  880. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  881. Agility LA sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  882. Agility SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  883. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  884. Jumping LA sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  885. Jumping SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 7/30, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  886. Jumping SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  887. Zkoušky LA3 neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  888. Zkoušky LA3 sobota, Caramba de la Katemy: 11/31, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  889. Zkoušky SA3 neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  890. Zkoušky SA3 sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  891. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  892. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 4/49, 21.52 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  893. Czech Imp Jump Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 11/24, 28.79 s, 9.79 tr. b., 3.58 m/s

  894. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  895. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  896. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  897. Jumping 1 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  898. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 7/49, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  899. Jumping 2 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/24, 39.08 s, 1.08 tr. b., 4.3 m/s

  900. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 11/24, 40.17 s, 7.17 tr. b., 4.18 m/s

  901. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  902. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  903. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 10/31, 20.87 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  904. Czech Imp Jump Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 15/31, 22.64 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  905. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: 7/59, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  906. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/30, 33.85 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  907. Jumping 1 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/30, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  908. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 9/59, 30.91 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  909. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 12/31, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  910. Jumping 2 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 13/31, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  911. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  912. Agility LA sobota, Caramba de la Katemy: 12/63, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  913. Agility SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 12/35, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  914. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: 5/63, 30.13 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  915. Jumping LA sobota, Caramba de la Katemy: 23/63, 29.32 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  916. Jumping SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/34, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  917. Jumping SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 15/35, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  918. Velké finále LA neděle, Caramba de la Katemy: 13/31, 39.62 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  919. Velké finále SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/21, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  920. Zkoušky LA3 neděle, Caramba de la Katemy: 13/28, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  921. Zkoušky LA3 sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  922. Zkoušky SA2 neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  923. Zkoušky SA2 sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/15, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  924. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  925. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 20/69, 23.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  926. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/32, 20.08 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  927. Czech Imp Jump Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 16/32, 23.85 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  928. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  929. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  930. Jumping 1 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/32, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  931. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 30/69, 33.96 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  932. Jumping 2 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/32, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  933. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  934. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  935. Agility L, Caramba de la Katemy: 15/24, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  936. Agility S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  937. Jumping L, Caramba de la Katemy: 4/24, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  938. Jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  939. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  940. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/22, 31.48 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  941. AGILITY, Caramba de la Katemy: 1/23, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  942. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  943. JUMPING, Caramba de la Katemy: 1/22, 29.55 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  944. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/22, 30.52 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  945. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/22, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  946. LA3, Caramba de la Katemy: 4/7, 42.9 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  947. SA2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  948. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  949. Agility družstva, Ysmen Allen Šedý vévoda: 26/60, 40.89 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  950. Agility jednotlivci, Ysmen Allen Šedý vévoda: 26/59, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  951. Jumping družstva, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  952. Jumping jednotlivci, Ysmen Allen Šedý vévoda: 19/59, 30.07 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  953. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  954. Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/20, 40.91 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  955. Agility, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  956. Agility , Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  957. Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  958. Jumping , Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  959. Zkouška LA3, Caramba de la Katemy: 2/8, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  960. Zkouška SA2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/10, 45.01 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  961. Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  962. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  963. 1. zkouška LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  964. 1. zkouška SA2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/13, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  965. 2. zkouška LA3, Caramba de la Katemy: 5/11, 39.33 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  966. 2. zkouška SA2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  967. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  968. QA5 Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  969. QA5 Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  970. QA6 Agility, Caramba de la Katemy: 22/186, 40.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  971. QA6 Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  972. QJ5 Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: 33/96, 38.63 s, 7.63 tr. b., 3.88 m/s

  973. QJ5 Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  974. QJ6 Jumping, Caramba de la Katemy: 52/182, 34.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  975. QJ6 Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  976. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  977. Družstva - Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  978. Družstva - Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  979. Jednotlivci A2/A3 - Agility, Caramba de la Katemy: 15/100, 39.81 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  980. Jednotlivci A2/A3 - Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  981. Power & speed A2/A3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  982. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Caramba de la Katemy: 8/103, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  983. 1Q Jumping, Caramba de la Katemy: 59/131, 32.76 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  984. 2Q Agility, Caramba de la Katemy: 17/139, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  985. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  986. Agility L, Caramba de la Katemy: 18/36, 52.99 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  987. Agility S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/21, 45.48 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  988. Agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/21, 49.76 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  989. Jumping I. L, Caramba de la Katemy: 15/36, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  990. Jumping I. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/21, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  991. Jumping I. S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/21, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  992. Jumping ll. L, Caramba de la Katemy: 8/27, 32.77 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  993. Jumping ll. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  994. L Final, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  995. S Final, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/11, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  996. S Final, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  997. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  998. QA3 Agility, Caramba de la Katemy: 46/176, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  999. QA3 Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1000. QA4 Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1001. QA4 Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1002. QJ3 Jumping, Caramba de la Katemy: 46/176, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1003. QJ3 Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1004. QJ4 Jumping, Caramba de la Katemy: 70/174, 33.0 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  1005. QJ4 Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1006. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  1007. LA3 I., Caramba de la Katemy: 3/10, 40.02 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  1008. LA3 II., Caramba de la Katemy: 1/10, 34.74 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  1009. LA3 III., Caramba de la Katemy: 1/10, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1010. SA2 I., Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1011. SA2 II., Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/16, 32.18 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  1012. SA2 III., Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/16, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  1013. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  1014. Agility II Large, Caramba de la Katemy: 1/24, 35.16 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1015. Agility II Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/50, 34.95 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1016. Agility II Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 10/50, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1017. Agility I Large, Caramba de la Katemy: 1/25, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1018. Agility I Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 27/61, 41.72 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  1019. Agility I Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1020. Jumping III Large, Caramba de la Katemy: 2/25, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1021. Jumping III Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 15/51, 35.58 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1022. Jumping III Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 25/51, 33.13 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1023. Jumping II Large, Caramba de la Katemy: 1/25, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1024. Jumping II Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/53, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  1025. Jumping I Large, Caramba de la Katemy: 12/26, 29.29 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  1026. Jumping I Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/52, 30.03 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1027. Jumping I Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 26/52, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  1028. MR pudlů (small) - 2.kolo, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/20, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1029. MR pudlů (small) - 2.kolo, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1030. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  1031. QA1 Agility, Caramba de la Katemy: 45/213, 46.88 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  1032. QA1 Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1033. QA2 Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1034. QA2 Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1035. QJ1 Jumping, Caramba de la Katemy: 20/213, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  1036. QJ1 Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1037. QJ2 Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: 14/109, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  1038. QJ2 Jumping, Caramba de la Katemy: 55/197, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  1039. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  1040. AGILITY, Caramba de la Katemy: 1/49, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1041. AGILITY , A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1042. AGILITY , Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1043. JUMPING, Caramba de la Katemy: 1/49, 25.38 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  1044. JUMPING , A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/34, 30.42 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1045. JUMPING , Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1046. Zkoušky LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1047. Zkoušky SA2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1048. Zkoušky SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/12, 48.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1049. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  1050. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1051. Czech Imp Jump Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 10/30, 25.51 s, 2.51 tr. b., 3.92 m/s

  1052. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1053. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: 13/54, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  1054. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/30, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1055. Jumping 1 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 10/30, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1056. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 1/54, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  1057. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/30, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1058. Jumping 2 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 17/30, 33.42 s, 1.42 tr. b., 4.52 m/s

  1059. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  1060. Agility LA sobota, Caramba de la Katemy: 11/67, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  1061. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: 48/65, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  1062. Jumping LA sobota, Caramba de la Katemy: 16/66, 27.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  1063. Velké finále LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1064. Zkoušky LA3 neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1065. Zkoušky LA3 sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1066. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  1067. Agility SA sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 10/34, 46.84 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1068. Agility SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1069. Jumping SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 11/34, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  1070. Jumping SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 19/34, 32.79 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  1071. Jumping SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/35, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1072. Jumping SA sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 10/35, 38.92 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1073. Velké finále SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 7/17, 31.79 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  1074. Zkoušky SA2 neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1075. Zkoušky SA2 sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/10, 43.05 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  1076. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1077. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  1078. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 1/63, 17.47 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  1079. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1080. Czech Imp Jump Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1081. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: 2/63, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1082. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/17, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1083. Jumping 1 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/17, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1084. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1085. Jumping 2 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/17, 48.48 s, 15.48 tr. b., 3.3 m/s

  1086. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1087. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  1088. Jump III L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1089. Jump III S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/19, 40.26 s, 7.26 tr. b., 3.75 m/s

  1090. Jump III S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1091. Jump II L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1092. Jump II S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 8/19, 30.78 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1093. Jump II S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 11/19, 37.34 s, 7.34 tr. b., 3.56 m/s

  1094. Jump I L, Caramba de la Katemy: 12/35, 32.2 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  1095. Jump I S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/19, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  1096. Jump I S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/19, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1097. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  1098. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 1/49, 19.22 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  1099. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/31, 20.66 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1100. Czech Imp Jump Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/31, 22.98 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  1101. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: 1/49, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  1102. Jumping 1 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/33, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1103. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1104. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 20/49, 30.86 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  1105. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/33, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1106. Jumping 2 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/33, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1107. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  1108. Agility LA sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1109. Agility SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 12/30, 48.83 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  1110. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1111. Jumping LA sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1112. Jumping SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/28, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1113. Jumping SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1114. Velké finále SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1115. Zkoušky LA3 neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1116. Zkoušky LA3 sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1117. Zkoušky SA2 neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1118. Zkoušky SA2 sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/11, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  1119. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  1120. Czech Imp Jump Large, Caramba de la Katemy: 26/49, 22.95 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  1121. Czech Imp Jump Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/37, 21.28 s, 1.28 tr. b., 4.61 m/s

  1122. Czech Imp Jump Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1123. Jumping 1 Large, Caramba de la Katemy: 4/49, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  1124. Jumping 1 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/37, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1125. Jumping 1 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/37, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1126. Jumping 2 Large, Caramba de la Katemy: 11/49, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  1127. Jumping 2 Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1128. Jumping 2 Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1129. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  1130. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/25, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1131. JUMPING, Caramba de la Katemy: 9/49, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  1132. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1133. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1134. SA2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1135. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1136. ŠTAFETA DVOJIC LARGE, Caramba de la Katemy: 1/48, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  1137. ŠTAFETA DVOJIC SMALL, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/22, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  1138. ŠTAFETA DVOJIC SMALL, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 13/22, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  1139. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  1140. Agility Open L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1141. Agility Open S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/24, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1142. Agility Open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1143. Jump Open L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1144. Jump Open S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/24, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  1145. Jump Open S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/24, 33.2 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  1146. Zkouška I LA3, Caramba de la Katemy: 8/14, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1147. Zkouška I SA2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/10, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1148. Zkouška I SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/5, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1149. Brno - Letní Robinsonáda, 18. 07. 2015

  1150. Agility Final S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1151. Agility L, Caramba de la Katemy: 15/43, 44.9 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1152. Agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/24, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1153. Agility S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1154. Jumping II. L, Caramba de la Katemy: 21/37, 34.33 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  1155. Jumping II. S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/21, 31.67 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  1156. Jumping II. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 17/21, 36.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  1157. Jumping I. L, Caramba de la Katemy: 24/41, 35.64 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  1158. Jumping I. S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1159. Jumping I. S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1160. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  1161. Agility družstva, Caramba de la Katemy: 33/133, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1162. Jumping družstva, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1163. Mistrovství A2/A3 - Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1164. Mistrovství A2/A3 - Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1165. Power & Speed A2/A3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1166. Speciální závod - Agility, Caramba de la Katemy: 56/140, 43.78 s, 15.78 tr. b., 3.38 m/s

  1167. Speciální závod - Jumping, Caramba de la Katemy: 19/127, 34.87 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  1168. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1169. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  1170. Agility II Open, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 11/84, 45.47 s, 0.47 tr. b., 3.96 m/s

  1171. Agility II Open, Caramba de la Katemy: 43/162, 46.88 s, 20.0 tr. b., 4.24 m/s

  1172. Agility II Open, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1173. Agility I Open, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1174. Agility I Open, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1175. Agility I Open, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1176. Jumping II Open, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 20/86, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1177. Jumping II Open, Caramba de la Katemy: 31/162, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  1178. Jumping II Open, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1179. Jumping I Open, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 23/90, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1180. Jumping I Open, Caramba de la Katemy: 89/165, 29.43 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  1181. Jumping I Open, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1182. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  1183. Agility Open II Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1184. Agility Open II Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/52, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1185. Agility Open II Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1186. Agility Open I Large, Caramba de la Katemy: 5/35, 36.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  1187. Agility Open I Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 20/61, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  1188. Agility Open I Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1189. Jumping IV, MR-pudl S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/16, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1190. Jumping Open III Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1191. Jumping Open III Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 14/53, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1192. Jumping Open III Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1193. Jumping Open II Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1194. Jumping Open II Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/57, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1195. Jumping Open II Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1196. Jumping Open I Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1197. Jumping Open I Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/57, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1198. Jumping Open I Small, Ysmen Allen Šedý vévoda: 13/57, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  1199. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  1200. LARGE - Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: 2/32, 19.09 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  1201. LARGE - JUMPING 1, Caramba de la Katemy: 11/32, 34.26 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1202. LARGE - JUMPING 2, Caramba de la Katemy: 3/32, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  1203. SMALL - Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/25, 19.72 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  1204. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/25, 21.98 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1205. SMALL - JUMPING 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/25, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1206. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/25, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1207. SMALL - JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/25, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1208. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/25, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1209. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  1210. LARGE - Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1211. LARGE - JUMPING 1, Caramba de la Katemy: 1/33, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  1212. LARGE - JUMPING 2, Caramba de la Katemy: 10/33, 33.28 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  1213. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/26, 21.39 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1214. SMALL - Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1215. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/26, 38.15 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1216. SMALL - JUMPING 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1217. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/26, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1218. SMALL - JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1219. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1220. Agility LA sobota, Caramba de la Katemy: 7/76, 32.2 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  1221. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1222. Jumping LA sobota, Caramba de la Katemy: 1/77, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1223. Velké finále LA neděle, Caramba de la Katemy: 15/36, 41.98 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  1224. Zkoušky LA3 sobota, Caramba de la Katemy: 9/32, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1225. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  1226. Agility SA sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/39, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  1227. Agility SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 13/39, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  1228. Jumping SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/39, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1229. Jumping SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1230. Jumping SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 7/40, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1231. Jumping SA sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/40, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1232. Velké finále SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/18, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  1233. Velké finále SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1234. Zkoušky SA1 neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/5, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1235. Zkoušky SA1 sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/5, 26.99 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1236. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/21, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  1237. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/23, 44.11 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1238. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 3 - 2.ročník, 03. 01. 2015

  1239. LARGE - Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: 15/57, 23.67 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  1240. LARGE - JUMPING 1, Caramba de la Katemy: 17/57, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  1241. LARGE - JUMPING 2, Caramba de la Katemy: 31/57, 34.48 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  1242. SMALL - Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: 9/24, 21.23 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1243. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 15/24, 29.01 s, 9.01 tr. b., 3.55 m/s

  1244. SMALL - JUMPING 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/24, 31.9 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1245. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/24, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1246. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/24, 34.47 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1247. SMALL - JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1248. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 2 - 2.ročník, 06. 12. 2014

  1249. LARGE - Czech Imp Jump, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1250. LARGE - JUMPING 1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1251. LARGE - JUMPING 2, Caramba de la Katemy: 1/43, 31.97 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1252. SMALL - Czech Imp Jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/32, 21.1 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1253. SMALL - Czech Imp Jump, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/32, 22.18 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  1254. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/32, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1255. SMALL - JUMPING 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 10/32, 29.81 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  1256. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/32, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1257. SMALL - JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1258. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  1259. Agility LA sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1260. Agility SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/53, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1261. Agility SA sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 16/53, 46.48 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  1262. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1263. Jumping LA sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1264. Jumping SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1265. Jumping SA sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 8/49, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1266. Jumping SA sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/49, 37.62 s, 1.62 tr. b., 4.31 m/s

  1267. Velké finále SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/20, 39.65 s, 0.65 tr. b., 4.26 m/s

  1268. Velké finále SA neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1269. Zkoušky LA3 neděle, Caramba de la Katemy: 5/21, 44.44 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1270. Zkoušky LA3 sobota, Caramba de la Katemy: 3/25, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  1271. Zkoušky SA1 neděle, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1272. Zkoušky SA1 sobota, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/9, 29.23 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1273. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/26, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1274. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  1275. LARGE - JUMPING 1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1276. LARGE - JUMPING 2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1277. LARGE - JUMPING 3, Caramba de la Katemy: 9/47, 30.7 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  1278. SMALL FINÁLE, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/16, 22.72 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  1279. SMALL FINÁLE, Ysmen Allen Šedý vévoda: 10/16, 24.12 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  1280. SMALL - JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 13/32, 39.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  1281. SMALL - JUMPING 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1282. SMALL - JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/32, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1283. SMALL - JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/32, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  1284. SMALL - JUMPING 3, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1285. SMALL - JUMPING 3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1286. Březník (u Náměště nad Oslavou) - Lamberk - dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  1287. 1. LA3, Caramba de la Katemy: 3/6, 52.54 s, 13.54 tr. b., 3.75 m/s

  1288. 1. SA1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/3, 26.68 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1289. 1. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/4, 52.51 s, 13.51 tr. b., 3.75 m/s

  1290. 2. LA3, Caramba de la Katemy: 3/6, 41.18 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  1291. 2. SA1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/3, 33.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1292. 2. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1293. Třešť - Memorial papillona Ričiho, 02. 08. 2014

  1294. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/25, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  1295. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 18/25, 34.27 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  1296. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/25, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  1297. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/25, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1298. Papillon jump, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/26, 25.08 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  1299. Papillon jump, Ysmen Allen Šedý vévoda: 4/26, 26.31 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  1300. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2014, 26. 07. 2014 - 27. 07. 2014

  1301. SO - Acana agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/31, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1302. SO - Acana agility S, Ysmen Allen Šedý vévoda: 12/31, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1303. SO - Acana jumping S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/32, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  1304. SO - Acana jumping S, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1305. SO - zkouška SA1 SA1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/12, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  1306. SO - zkouška SA3 SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1307. Jihlava - Pohár Vysočiny, 05. 07. 2014 - 06. 07. 2014

  1308. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/25, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1309. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/22, 33.58 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1310. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1311. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1312. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/25, 31.5 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  1313. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/22, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  1314. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/22, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  1315. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1316. SA1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/4, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1317. SA1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/6, 28.5 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  1318. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1319. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1320. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  1321. I. Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1322. I. Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1323. II. Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: 6/48, 41.14 s, 10.14 tr. b., 4.42 m/s

  1324. II. Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1325. III. Agility, Caramba de la Katemy: 26/94, 51.62 s, 11.62 tr. b., 3.6 m/s

  1326. III. Agility, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1327. II. Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1328. II. Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1329. I. Jumping, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1330. I. Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1331. Třebíč - Calibra special + Moravský pohár kníračů III., 14. 06. 2014

  1332. AGILITY, Caramba de la Katemy: 1/20, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1333. AGILITY, Ysmen Allen Šedý vévoda: 7/25, 33.63 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  1334. JUMPING, Caramba de la Katemy: 1/20, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  1335. JUMPING, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1336. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1337. SA1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1338. Praha Kyje - Cesta na sever..., 07. 06. 2014 - 08. 06. 2014

  1339. Zkouška A3 III. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1340. Zkouška A3 III. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/12, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  1341. Zkouška A3 II. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1342. Zkouška A3 II. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/12, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1343. Zkouška A3 I. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1344. Zkouška A3 I. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1345. Havlovice - OPSION 033 / 3+2 zkoušky, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  1346. (Ne-1) Trixina zkouška, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/8, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  1347. (Ne-2) Belíškova zkouška, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/8, 39.98 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  1348. Opatovice nad Labem - SIRIUS dvojzkoušky agility 2014, 10. 05. 2014

  1349. 1. zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/5, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  1350. 2. zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/5, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  1351. Šlapanice - Jarní dvojzkoušky agility, 08. 05. 2014

  1352. zkouška SA 3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  1353. zkouška SA 3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1354. Řitka - ZKOUŠKY duben 2014, 25. 04. 2014

  1355. 1.zk SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/7, 45.47 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  1356. 2.zk SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/7, 38.97 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  1357. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  1358. FINÁLE SMALL, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/11, 16.5 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1359. FINÁLE SMALL, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/11, 17.1 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1360. JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/23, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  1361. JUMPING 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1362. JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: 2/23, 26.17 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  1363. JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/23, 26.56 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1364. SA1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/3, 30.84 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  1365. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1366. Řitka - ZKOUŠKY - únor, 07. 02. 2014

  1367. 1.zkouška LA3, Caramba de la Katemy: 3/9, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1368. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  1369. FINÁLE LARGE, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1370. FINÁLE SMALL, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/10, 19.67 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1371. JUMPING 1, Caramba de la Katemy: 1/39, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1372. JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/22, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  1373. JUMPING 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1374. JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 16/22, 38.36 s, 15.36 tr. b., 3.6 m/s

  1375. JUMPING 2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1376. JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1377. LA3, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1378. SA1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 1/3, 25.66 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  1379. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/13, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  1380. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  1381. Agility LA sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1382. Finále LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1383. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: 23/79, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  1384. Jumping LA sobota, Caramba de la Katemy: 2/79, 32.71 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  1385. Zkoušky LA2 neděle, Caramba de la Katemy: 1/34, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1386. Zkoušky LA2 sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1387. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  1388. Agility SA sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1389. Finále SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/21, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1390. Jumping SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/45, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1391. Jumping SA sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/46, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1392. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/24, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  1393. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  1394. FINÁLE SMALL, Ysmen Allen Šedý vévoda: 3/12, 22.1 s, 0.1 tr. b., 0.54 m/s

  1395. FINÁLE SMALL, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/12, 28.24 s, 11.24 tr. b., 0.42 m/s

  1396. JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/34, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1397. JUMPING 1, Ysmen Allen Šedý vévoda: 5/34, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1398. JUMPING 1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1399. JUMPING 2, Ysmen Allen Šedý vévoda: Diskvalifikován

  1400. JUMPING 2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1401. JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1402. LA2, Caramba de la Katemy: 2/22, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  1403. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/14, 42.83 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  1404. Kladno - Jahodová bowle + MR SUPER G, 23. 11. 2013 - 24. 11. 2013

  1405. AGILITY-L, Caramba de la Katemy: 3/59, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  1406. Agility LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1407. AGILITY-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/49, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1408. Agility SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/49, 50.79 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  1409. Finále LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1410. Finále SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/21, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  1411. JUMPING-L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1412. Jumping LA neděle, Caramba de la Katemy: 2/59, 30.11 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  1413. JUMPING-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 12/49, 24.98 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  1414. Jumping SA neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1415. LA2, Caramba de la Katemy: 1/24, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  1416. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1417. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  1418. Agility, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/94, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  1419. Agility družstev, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 28/96, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  1420. Jumping, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 13/96, 32.87 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1421. Jumping družstev, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 52/96, 36.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  1422. Třebíč - Podzimky-dvojzkoušky, 21. 09. 2013

  1423. LA2-I, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1424. LA2-II, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1425. Zátaví u Písku - NAGIT CUP, 14. 09. 2013 - 15. 09. 2013

  1426. Open-Agility L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1427. Open-Agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/12, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  1428. Open-Jumping L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1429. Open-Jumping S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/11, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1430. Zkouška Agility LA2, Caramba de la Katemy: 4/9, 40.13 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  1431. Zkouška Agility SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/7, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1432. Dvůr Králové n. L. - Otevřené mistrovství východních Čech, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  1433. Agility - sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/18, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1434. Agility - sobota, Caramba de la Katemy: 11/27, 44.71 s, 17.71 tr. b., 3.78 m/s

  1435. Finale Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1436. Finale Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/12, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  1437. Jumping - neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/17, 28.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1438. Jumping - neděle, Caramba de la Katemy: 6/24, 30.19 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  1439. Jumping - sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/19, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1440. Jumping - sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1441. Zkouška - neděle, Caramba de la Katemy: 1/8, 36.48 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1442. Zkouška - neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/7, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  1443. Zkouška - sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/8, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  1444. Zkouška - sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1445. Horní Počernice - Trojzkoušky „Sbohem prázdniny“, 31. 08. 2013

  1446. 1. zkouška LA2, Caramba de la Katemy: 4/19, 29.04 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  1447. 2. zkouška LA2, Caramba de la Katemy: 7/19, 34.35 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  1448. 3. zkouška LA2, Caramba de la Katemy: 1/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  1449. Třešť - Šiškobraní, 24. 08. 2013

  1450. AGILITY, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1451. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1452. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/21, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1453. JUMPING, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1454. LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1455. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1456. Větřkovice - zkoušky + zkouškový jumping, 10. 08. 2013

  1457. Jumping LA2, Caramba de la Katemy: 4/13, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  1458. Jumping SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1459. Zkouška LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1460. Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1461. Přerov - Letní Trojboj, 03. 08. 2013

  1462. 1. agility, Caramba de la Katemy: 3/23, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1463. 2. agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1464. 3. agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1465. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2013, 20. 07. 2013 - 21. 07. 2013

  1466. NE - Holdye Memorial Agility L, Caramba de la Katemy: 1/29, 34.38 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  1467. NE - Holdye Memorial Agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 10/27, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  1468. NE - Jumping L, Caramba de la Katemy: 9/29, 34.17 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  1469. NE - Jumping S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/28, 30.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1470. NE - Zkoušky LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1471. NE - Zkoušky SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/12, 45.51 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  1472. SO - Acana Agility L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1473. SO - Acana Agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/22, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  1474. SO - Acana Jumping L, Caramba de la Katemy: 1/32, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  1475. SO - Acana Jumping S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/22, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  1476. SO - Zkoušky LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1477. SO - Zkoušky SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/12, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  1478. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  1479. 1.běh LA2, Caramba de la Katemy: 4/17, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  1480. 2.běh LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1481. Strážnice - MR Klubu Border Collií 2013, 07. 06. 2013 - 09. 06. 2013

  1482. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Agility 2.kolo, Caramba de la Katemy: 54/113, 39.22 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  1483. Mistrovství BCCCZ Jednotlivci A2/A3 Jumping 1.kolo, Caramba de la Katemy: 12/121, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  1484. Power a Speed - Hra A2/A3, Caramba de la Katemy: 3/100, 21.28 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  1485. Speciální závod - 1.kolo - Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1486. Speciální závod - 2.kolo - Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1487. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1488. Brno - Jarní Brno 2013 + 2. QZ 2013, 25. 05. 2013 - 26. 05. 2013

  1489. Agility, Caramba de la Katemy: 14/85, 33.07 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  1490. Agility, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 22/66, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  1491. Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1492. Agility, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1493. Jumping, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/66, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1494. Jumping, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1495. Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1496. Jumping , Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1497. LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1498. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 12/29, 38.91 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  1499. Jihlava - O ježčí bodlinu + III. Šampionát australských kelpií a welsch corgi, 18. 05. 2013

  1500. Agility Open S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/25, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  1501. Jump Open L, Caramba de la Katemy: 12/49, 29.59 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  1502. Jump Open S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/25, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1503. Zkouška LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1504. Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1505. Šlapanice - dvojzkoušky agility, 05. 05. 2013

  1506. zkouška LA 2, Caramba de la Katemy: 1/14, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  1507. zkouška LA 2, Caramba de la Katemy: 4/14, 46.61 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  1508. Praha - MR plemen v agility, 27. 04. 2013 - 28. 04. 2013

  1509. Agility I, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/42, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  1510. Agility I, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1511. Agility II, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/36, 35.56 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  1512. Agility II, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1513. Jumping I, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/39, 29.68 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  1514. Jumping I, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1515. Jumping II, Caramba de la Katemy: 6/40, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  1516. Jumping II, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/39, 35.35 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  1517. Jumping III, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/35, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  1518. Jumping III, Caramba de la Katemy: 19/27, 33.69 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  1519. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 3. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 3. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  1520. Nedele agility L, Caramba de la Katemy: 6/38, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  1521. Nedele agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/22, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1522. Nedele jumping L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1523. Nedele jumping S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/22, 30.41 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  1524. Ne zkoušky LA2, Caramba de la Katemy: 4/17, 32.25 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  1525. Ne zkoušky SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1526. Sobota agility L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1527. Sobota agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1528. Sobota jumping L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1529. Sobota jumping S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1530. Brno - 2x zkoušky agility II - 2013, 14. 04. 2013

  1531. LA2 II LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1532. LA2 I LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1533. SA3 II SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/13, 45.95 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  1534. SA3 I SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/13, 41.18 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1535. Brno - 2x zkoušky agility I - 2013, 13. 04. 2013

  1536. LA2 II LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1537. LA2 I LA2, Caramba de la Katemy: 4/15, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  1538. SA3 II SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/11, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1539. SA3 I SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1540. Kladno - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  1541. AGILITY-L, Caramba de la Katemy: 17/74, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  1542. Finále LA neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1543. JUMPING-L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1544. JUMPING-L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1545. LA2, Caramba de la Katemy: 2/32, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  1546. LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1547. Louny - O sněhovou vločku, 13. 01. 2013

  1548. Agility L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1549. Jumping L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1550. Zkoušky LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1551. Zkoušky SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1552. Kladno - Jahodová bowle, 01. 12. 2012 - 02. 12. 2012

  1553. AGILITY-L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1554. AGILITY-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/19, 45.1 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1555. AGILITY-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/50, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1556. JUMPING-L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1557. JUMPING-L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1558. JUMPING-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/50, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  1559. JUMPING-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 9/50, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  1560. LA2, Caramba de la Katemy: 8/25, 33.22 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  1561. LA2, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1562. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/19, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1563. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/18, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  1564. Liberec - Mistrovství České republiky v agility 2012, 09. 11. 2012 - 11. 11. 2012

  1565. Agility individuals, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1566. Jumping individuals, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 16/88, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  1567. Brno - Podzimní Brno 2012, 20. 10. 2012 - 21. 10. 2012

  1568. Agility sobota L, Caramba de la Katemy: 5/48, 39.17 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  1569. Agility sobota S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/22, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1570. Jumping sobota L, Caramba de la Katemy: 11/48, 34.93 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  1571. Jumping sobota S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1572. LA1s LA1, Caramba de la Katemy: 1/16, 31.48 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  1573. SA3s SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/17, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  1574. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  1575. Zkouška LA1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1576. Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/8, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1577. Zkouška 2 LA1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1578. Zkouška 2 SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/8, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1579. Brno - Podzimní Robinsonáda 2012, 15. 09. 2012

  1580. Agility Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1581. Agility Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1582. Jumping Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1583. Jumping Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/23, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  1584. Zkouška LA1, Caramba de la Katemy: 3/15, 29.05 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  1585. Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/9, 40.59 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  1586. Dvůr Králové nad Labem - Otevřené mistrovství východních Čech, 08. 09. 2012 - 09. 09. 2012

  1587. Agility - sobota, Caramba de la Katemy: 1/44, 31.34 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  1588. Agility - sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/20, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  1589. Finále Large, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1590. Finále Small, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1591. Jumping - neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/19, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  1592. Jumping - neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1593. Jumping - sobota, Caramba de la Katemy: 3/45, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  1594. Jumping - sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 11/20, 40.34 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  1595. Zkouška - neděle, Caramba de la Katemy: 1/15, 30.86 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  1596. Zkouška - neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1597. Zkouška - sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/10, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  1598. Zkouška - sobota, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1599. Větřkovice - Táborové závody II, 18. 08. 2012

  1600. Jumping LA1, Caramba de la Katemy: 1/12, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1601. Jumping SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/6, 35.18 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1602. Zkouška LA1, Caramba de la Katemy: 2/12, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  1603. Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1604. Větřkovice - Táborové závody, 11. 08. 2012

  1605. Jumping LA1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1606. Jumping SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/9, 30.66 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  1607. Zkouška LA1, Caramba de la Katemy: 1/14, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  1608. Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/9, 45.34 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  1609. Prostějov - Na začátek léta, 23. 06. 2012 - 24. 06. 2012

  1610. Agility Open - neděle L, Caramba de la Katemy: 23/67, 43.01 s, 5.01 tr. b., 4.0 m/s

  1611. Agility Open - neděle S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 17/51, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  1612. Agility Open - sobota L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1613. Agility Open - sobota S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 17/55, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  1614. Jumping Open - neděle L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1615. Jumping Open - neděle S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 18/54, 38.34 s, 11.34 tr. b., 3.94 m/s

  1616. Jumping Open - sobota L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1617. Jumping Open - sobota S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1618. Zkoušky neděle LA1, Caramba de la Katemy: 1/9, 31.49 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  1619. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1620. Zkoušky sobota LA1, Caramba de la Katemy: 3/9, 35.13 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  1621. Zkoušky sobota SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1622. Třebíč - Calibra special, Moravský pohár kníračů, 09. 06. 2012

  1623. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/24, 38.16 s, 3.16 tr. b., 3.54 m/s

  1624. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/24, 38.45 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  1625. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/8, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  1626. Praha Kyje - 2. otevřený kvalifikační závod, 26. 05. 2012 - 27. 05. 2012

  1627. Agility 1 L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1628. Agility 1 S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/48, 47.34 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1629. Agility 2 L, Caramba de la Katemy: 34/80, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  1630. Agility 2 S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 15/48, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  1631. Jumping 1 L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1632. Jumping 1 S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1633. Jumping 2 L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1634. Jumping 2 S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 23/48, 39.47 s, 6.47 tr. b., 4.1 m/s

  1635. Jumping 3 L, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1636. Jumping 3 S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 7/47, 41.93 s, 4.93 tr. b., 3.96 m/s

  1637. Litoměřice - Porta Bohemica Cup III. a II. Šampionát Australských kelpií + MR AKE 2012, 12. 05. 2012 - 13. 05. 2012

  1638. Agility, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1639. Agility, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1640. Jumping, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/24, 31.41 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  1641. Jumping, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/27, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  1642. Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1643. Jumping, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1644. Zkouška neděle, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1645. Zkouška neděle, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1646. Zkouška sobota, Caramba de la Katemy: 1/12, 26.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  1647. Zkouška sobota, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1648. Třebíč - Nejistá sezona, 01. 05. 2012

  1649. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1650. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/24, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  1651. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1652. Skochovice - MR plemen - belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl a papilon. CACAg, 28. 04. 2012 - 29. 04. 2012

  1653. AGILITY I, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/88, 44.08 s, 12.08 tr. b., 3.77 m/s

  1654. AGILITY I, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1655. AGILITY II, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1656. AGILITY II, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1657. JUMPING I, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 10/83, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  1658. JUMPING I, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1659. JUMPING II, Caramba de la Katemy: 45/124, 38.32 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  1660. JUMPING II, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1661. JUMPING III, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 11/79, 36.19 s, 3.19 tr. b., 4.09 m/s

  1662. JUMPING III, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1663. Třebíč - Velikonoční beránek, 09. 04. 2012

  1664. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/26, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  1665. AGILITY, Caramba de la Katemy: 15/43, 33.59 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1666. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1667. JUMPING, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1668. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1669. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1670. LA1, Caramba de la Katemy: Diskvalifikován

  1671. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/8, 40.19 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  1672. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1673. Kladno - NONSTOP JAHODOVÁ PARTY SMALL + MEDIUM + VET, 28. 01. 2012 - 29. 01. 2012

  1674. AGILITY-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1675. JUMPING-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 11/44, 41.39 s, 5.39 tr. b., 4.35 m/s

  1676. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/20, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  1677. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 07. 01. 2012 - 08. 01. 2012

  1678. Agility sobota S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/41, 56.57 s, 8.57 tr. b., 3.54 m/s

  1679. Jumping sobota S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 12/41, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  1680. ZKSO SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/20, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  1681. Kladno - Jahodová bowle 2011, 12. 11. 2011 - 13. 11. 2011

  1682. AGILITY-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 15/40, 41.48 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  1683. JUMPING-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/40, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  1684. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/13, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1685. Žamberk - Mistrovství České republiky v agility jednotlivců, 09. 09. 2011 - 11. 09. 2011

  1686. Agility jednotlivci S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1687. Jumping jednotlivci S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1688. Ludslavice (u Zlína) - O Zlínský ranec VI. + 4. MR Australských honáckých psů a 1. Šampionát Australských kelpií, 27. 08. 2011

  1689. Agility Open SA S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/17, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  1690. Jump Open SA S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/17, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  1691. ZK SA3 SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/6, 49.14 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  1692. Březník - Dvojzkoušky + jumping, 16. 07. 2011

  1693. II.Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/6, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  1694. I.Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1695. Jumping S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/28, 32.71 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1696. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 018, 09. 07. 2011

  1697. Agility S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/25, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  1698. Jumping S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/27, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  1699. Zkouška SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/5, 40.11 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  1700. Třešť - K.A.T. Cup, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  1701. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/23, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  1702. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1703. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/23, 29.35 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  1704. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/21, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  1705. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/6, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  1706. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/6, 44.75 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  1707. Třebíč - Calibra special + Fousatý pohár, 14. 05. 2011

  1708. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1709. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/19, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  1710. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1711. Praha - PVA Letňany - Mistrovství republiky belgických ovčáků,šeltií, pudlů, kokršpanělů a malých kontinentálních španělů. CACAg, 14. 05. 2011 - 15. 05. 2011

  1712. AGILITY 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/33, 32.79 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  1713. AGILITY 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/28, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  1714. JUMPING 1, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/30, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  1715. JUMPING 2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1716. JUMPING 3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/28, 30.79 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  1717. Třebíč - Velikonoční beránek, 25. 04. 2011

  1718. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1719. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/20, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  1720. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/5, 40.47 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  1721. Třebíč - Nejistá sezona III., 09. 04. 2011

  1722. Agility, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/21, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  1723. Agility, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1724. Jumping, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/21, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  1725. Jumping, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 8/21, 35.54 s, 5.54 tr. b., 4.22 m/s

  1726. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/5, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  1727. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1728. Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large, 19. 02. 2011 - 20. 02. 2011

  1729. AGILITY-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 6/32, 39.04 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  1730. JUMPING-S, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/32, 31.24 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1731. SA3, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/9, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  1732. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 08. 01. 2011 - 09. 01. 2011

  1733. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/31, 47.63 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  1734. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/31, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  1735. SA2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 3/15, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  1736. Hradec Králové - Podzim 2010, 28. 10. 2010

  1737. Agility, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 19/34, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  1738. Jumping, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 2/34, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  1739. SA2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 5/19, 37.99 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  1740. Nymburk - Svátováclavský FitminCup, 25. 09. 2010 - 26. 09. 2010

  1741. Fitmin Agility SMALL, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/20, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  1742. Fitmin Jumping SMALL, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/20, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  1743. 1. zkouška SA2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/11, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  1744. 2. zkouška SA2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/15, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  1745. 3. zkouška SA2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/14, 38.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  1746. Třešť - Zkoušky Třešť, 18. 09. 2010

  1747. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/24, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  1748. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 12/24, 35.0 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  1749. SA2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 4/15, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  1750. SA2 II, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: 1/15, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  1751. Třebíč - CALIBRA IV., 08. 05. 2010

  1752. AGILITY, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1753. JUMPING, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován

  1754. SA2, A3Ch Agilee od Křížovské kaple: Diskvalifikován