085821

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Szturcová

    Arrow_down

Pes

  1. Brilanta Zahájský mlýn, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility: Diskvalifikován

  4. QA3 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  6. QJ2 Jumping: 20/80, 42.3 s, 0.3 tr. b., 4.56 m/s

  7. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  8. Bílany u Kroměříže - 2x zkouška 1x jumping Chovatelské potřeby Komínek Mostkovice, 16. 03. 2024

  9. A3 ML 1.zkouška: Diskvalifikován

  10. A3 ML 2.zkouška: Diskvalifikován

  11. Jumping ML: 4/13, 29.27 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  12. Bílany u Kroměříže - Dvojzkoušky, 27. 01. 2024

  13. 1. Zkouška: 3/9, 41.56 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  14. 2. Zkouška: 1/9, 42.6 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  15. Čeladná - Dvojzkoušky s Louie, 06. 01. 2024

  16. 1. zkouška agility: 2/11, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  17. 2. zkouška agility: Diskvalifikován

  18. Mladeč - Nové Zámky - Litovel Winter cup II. +A0, 17. 12. 2023

  19. Zkouška II. MLA3: Diskvalifikován

  20. Zkouška I. MLA3: Diskvalifikován

  21. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  22. Agility družstev ML: Diskvalifikován

  23. Agility jednotlivci ML: Diskvalifikován

  24. Jumping družstev ML: Diskvalifikován

  25. Jumping jednotlivci ML: Diskvalifikován

  26. Ostrava - O pohár Naury IX, 26. 08. 2023

  27. Agility ML: Diskvalifikován

  28. Jumping ML: 9/17, 34.79 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  29. Zkouška MLA3: 1/5, 42.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  31. Agility 1 I: Diskvalifikován

  32. Agility 2 I: Diskvalifikován

  33. Agility 3 I: Diskvalifikován

  34. Agility 4 I: 8/35, 45.76 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  35. Exam IA3: 8/36, 41.17 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  36. Jumping 1 I: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 I: Diskvalifikován

  38. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  39. Agility 4 I: 21/37, 50.82 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. Agility 5 I: Diskvalifikován

  41. Agility 6 I: Diskvalifikován

  42. Jumping 4 I: Diskvalifikován

  43. Jumping 5 I: Diskvalifikován

  44. Jumping 6 I: Diskvalifikován

  45. Horní Suchá - Hornosušské letní dvojzkoušky, 28. 05. 2023

  46. 1. Zkouška MLA2: 2/6, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  47. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  48. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  49. Agility 1: Diskvalifikován

  50. Agility 2: Diskvalifikován

  51. Jumping 1: 5/49, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  52. Jumping 2: 4/49, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  53. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  54. 1.zkouška MLA2: 2/9, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  55. 2.zkouška MLA2: 4/9, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  56. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  57. QA1 Agility: Diskvalifikován

  58. QA2 Agility: Diskvalifikován

  59. QA3 Agility: Diskvalifikován

  60. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  61. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  62. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  63. Kaňovice - Apríl v Kaňkách 4 - dvojzkoušky, 02. 04. 2023

  64. 1. Zkouška IA2: 1/2, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  65. 2. Zkouška IA2: Diskvalifikován

  66. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  67. Agility MLA: Diskvalifikován

  68. Jumping MLA: Diskvalifikován

  69. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  70. Mladeč- Nové Zámky - Akinu Winter cup 2. +A0, 05. 02. 2023

  71. Zkouška II. MLA2: Diskvalifikován

  72. Zkouška I. MLA2: 1/2, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  73. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  74. Agility II / ML: Diskvalifikován

  75. Agility I / ML: Diskvalifikován

  76. Jumping III / ML: Diskvalifikován

  77. Jumping II / ML: 14/28, 41.14 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  78. Jumping I / ML: 15/30, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  79. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  80. 1. zkouška: 2/6, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  81. 2. zkouška: Diskvalifikován

  82. 3. zkouška: Diskvalifikován

  83. Žabeň (okr. Frýdek-Místek) - Žabeňský skokan - dvojzkoušky, 23. 10. 2022

  84. zkouška MLA2 1: Diskvalifikován

  85. zkouška MLA2 2: 1/6, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  86. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky II., 18. 09. 2022

  87. 1. Zkouška MLA1: 1/7, 35.02 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  88. 2.Zkouška MLA1: 1/7, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  89. Čebín - Čebínský král 2022, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  90. Neděle Agility ML: 1/4, 47.96 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  91. Neděle Jumping ML: 1/5, 50.38 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  92. Neděle Zkouška ML A1: 1/1, 33.8 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  93. Sobota Agility ML: Diskvalifikován

  94. Sobota Jumping ML: 4/5, 45.16 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  95. Sobota Zkouška ML A1: 1/1, 40.89 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  96. Čebín - Čebínský Rozjezd 2022, 09. 09. 2022

  97. 1. Zkouška MLA1: 2/4, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  98. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  99. Opava - PROSECCUP - After party, 28. 08. 2022

  100. Frizzante MLA1: 3/8, 35.54 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  101. Spumante MLA1: Diskvalifikován

  102. Studenec u Trutnova - Speciál pro A1 (trojzkoušky), 17. 08. 2022

  103. III. zkouška: 2/5, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  104. II. zkouška: 1/5, 31.25 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  105. I. zkouška: Diskvalifikován

  106. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  107. ZkA. III. MLA1: Diskvalifikován

  108. ZkA. II. MLA1: 1/6, 30.64 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  109. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  110. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  111. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  112. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  113. 1.zkouška MLA1: 2/8, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  114. 2.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  115. Kladno - JumpBee (2x A0 Jump), 27. 03. 2022

  116. 1. Jumping MLA0: 3/6, 30.55 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  117. 2. Jumping MLA0: 3/6, 23.37 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  118. Kladno - Úžasná Nulkoplocha (2x A0 Jump) - sobota, 05. 03. 2022

  119. 1. Jumping MLA0: Diskvalifikován

  120. 2. Jumping MLA0: Diskvalifikován

  121. Kladno - Jump PRINCE (2x A0 Jump), 20. 02. 2022

  122. 1. Jumping MLA0: 4/7, 23.48 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  123. 2. Jumping MLA0: Diskvalifikován