Cz En

Agility 2 - Large

  1. Datum: 19. 02. 2022
  2. Závod: Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 134.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 23.56 5.69 V V
2 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 0 0 0.0 0.0 24.35 5.5 V V
3 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 24.77 5.41 V V
4 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 0 0.0 0.0 25.61 5.23 V V
5 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 25.88 5.18 V V
6 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 26.75 5.01 V V
7 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 30.44 4.4 V V
8 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair 1 0 0.0 5.0 23.98 5.59 V V
9 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 1 0 0.0 5.0 24.19 5.54 V V
10 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 24.48 5.47 V V
11 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 1 0 0.0 5.0 25.9 5.17 V V
12 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 26.9 4.98 V V
13 054920 Nikol Hortová Bíba 1 0 0.0 5.0 29.3 4.57 V V
14 004621 Věra Janatová Kikin 1 0 0.0 5.0 31.65 4.23 V V
15 038720 Denisa Jedličková Amazing Grace Dream of joy 1 0 0.0 5.0 32.42 4.13 V V
16 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 1 0 0.0 5.0 32.87 4.08 V V
17 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 0 2.67 7.67 35.67 3.76 VD VD
18 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 0 0.0 10.0 25.89 5.18 VD VD
19 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 29.35 4.57 VD VD
20 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 31.42 4.26 VD VD
21 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen 2 0 0.0 10.0 32.14 4.17 VD VD
22 002420 Erik Řehola Oh such a Scandal Tooralie’s 1 1 4.65 14.65 37.65 3.56 VD VD
23 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 2 1 0.0 15.0 26.03 5.15 VD VD
24 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 3 0 0.0 15.0 28.11 4.77 VD VD
25 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force 3 0 0.0 15.0 30.79 4.35 VD VD
26 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 2 1 0.0 15.0 30.98 4.33 VD VD
27 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic 0 1 10.7 15.7 43.7 3.07 VD VD
28 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 3 1 0.0 20.0 28.73 4.66 D D
29 035519 Petra Pekařová Willy 2 2 11.18 31.18 44.18 3.03 BO BO
DIS 069018 patricia ševčíková Emet černý diamant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035219 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040221 Radka Bošková B-free Buzz Deer's woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078420 Gabriela Zachová Chaos Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000117 Věra Janatová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051519 Alena Ondřejová Beruška Cor de Montes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO