035219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Štěpánka Veselá, BADAFA

    Arrow_down

Pes

  1. Deo-Ghreine Grad Soroli, Kolie krátkosrstá

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha 14, Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2024

  2. LA2: 4/6, 57.22 s, 31.22 tr. b., 3.04 m/s

  3. LA2 II: 5/6, 50.35 s, 23.35 tr. b., 3.56 m/s

  4. Lysá nad Labem - Košťata na parkuru, 27. 04. 2024

  5. A Open L: 9/25, 61.5 s, 20.5 tr. b., 3.46 m/s

  6. J Open II. L: Diskvalifikován

  7. J Open I. L: Diskvalifikován

  8. Ratenice - 2x zkoušky, 23. 02. 2024

  9. 1. zkouška A2 L: 3/8, 44.4 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  10. 2. zkouška A2 L: 4/8, 50.15 s, 19.15 tr. b., 3.39 m/s

  11. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  12. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  13. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  14. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  15. Agility družstev L: Diskvalifikován

  16. Agility jednotlivců L: 11/33, 45.87 s, 7.87 tr. b., 3.77 m/s

  17. Hra neděle L: 17/33, 18.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Hra sobota L: 23/28, 25.03 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  19. Jumping družstev L: 13/28, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  20. Jumping jednotlivců L: 15/31, 46.01 s, 5.01 tr. b., 3.69 m/s

  21. Kladno - Agility Collie & Sheltie Cup 2023, 14. 10. 2023

  22. Agility I L: 9/19, 62.39 s, 21.39 tr. b., 3.25 m/s

  23. Jumping II Special L: Diskvalifikován

  24. Jumping I L: Diskvalifikován

  25. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 09. 2023

  26. 1. Zkouška LA2: 5/8, 56.95 s, 33.95 tr. b., 3.49 m/s

  27. 2. Zkouška LA2: 6/8, 51.02 s, 20.0 tr. b., 3.86 m/s

  28. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky II/23, 29. 09. 2023

  29. Zkouška L A2 - I.: 2/8, 47.56 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  30. Zkouška L A2 - II.: Diskvalifikován

  31. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  32. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  33. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  34. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  35. 1. zkouška LA2: 4/5, 52.64 s, 25.64 tr. b., 3.36 m/s

  36. 2. zkouška LA2: 1/5, 50.02 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  37. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  38. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  39. Zkouška L A2 - II.: 4/8, 53.75 s, 6.75 tr. b., 3.61 m/s

  40. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  41. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška LA2: 1/3, 47.89 s, 14.89 tr. b., 3.38 m/s

  43. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  44. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  45. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  46. Nymburk - Velikonoční dvojzkoušky + A0, 26. 03. 2023

  47. 1. zkouška LA2: 3/7, 49.72 s, 21.72 tr. b., 3.54 m/s

  48. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  50. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  51. ZkA. I. LA2: 4/11, 46.58 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  52. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  53. 1. Zkouška LA2: 7/13, 50.61 s, 18.61 tr. b., 3.71 m/s

  54. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  57. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  58. ZkA. I. LA2: 5/10, 51.94 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  59. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 19. 11. 2022

  60. Agility I Collie: Diskvalifikován

  61. Jumping I Collie: 9/19, 44.33 s, 10.33 tr. b., 4.08 m/s

  62. Jumping II Collie: Diskvalifikován

  63. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  64. III. Zk LA2: Diskvalifikován

  65. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  66. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  67. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  68. 1. Zkouška LA2: 8/11, 46.61 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  69. 2. Zkouška LA2: 4/11, 53.45 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  70. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  71. II.Zk LA2: 5/9, 49.03 s, 20.03 tr. b., 3.83 m/s

  72. I. Zk LA2: 7/9, 48.67 s, 16.67 tr. b., 3.78 m/s

  73. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VII/22, 23. 09. 2022

  74. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  75. Zkouška L A1 - II.: 1/8, 42.66 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  76. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  77. Agility 1 - Large: 35/47, 46.84 s, 33.84 tr. b., 2.86 m/s

  78. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 - Large: 15/47, 31.84 s, 3.84 tr. b., 4.08 m/s

  80. Jumping 2 - Large: 16/45, 32.48 s, 4.48 tr. b., 4.0 m/s

  81. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  82. 1. Zkouška LA1: 4/7, 58.72 s, 35.72 tr. b., 2.83 m/s

  83. 2. Zkouška LA1: 3/7, 47.47 s, 15.47 tr. b., 3.41 m/s

  84. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  85. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  87. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  88. Jumping 1 L: 4/11, 41.34 s, 13.34 tr. b., 3.56 m/s

  89. LA1 So I: Diskvalifikován

  90. LA1 So II: Diskvalifikován

  91. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  92. Druhá zkouška: 4/8, 41.28 s, 10.28 tr. b., 3.49 m/s

  93. První zkouška: 2/8, 56.16 s, 21.16 tr. b., 2.81 m/s

  94. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  95. Agility - Collie: Diskvalifikován

  96. Jumping I - Collie: Diskvalifikován

  97. Jumping II - Collie: Diskvalifikován

  98. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  99. 1. Zkouška LA1: 8/13, 36.93 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  100. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  101. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  102. II. Zk LA1: 4/8, 51.9 s, 21.9 tr. b., 3.16 m/s

  103. I. Zk LA1: 1/8, 45.54 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  104. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  105. 1. Zkouška LA1: 1/6, 44.29 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  106. 2. Zkouška LA1: 2/6, 38.04 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  107. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  108. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  109. I. Zk LA1: 8/16, 61.11 s, 43.11 tr. b., 2.65 m/s

  110. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  111. 1. Zkouška LA1: 6/11, 48.4 s, 20.4 tr. b., 3.45 m/s

  112. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  114. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. 2. Zkouška LA1: 6/14, 52.1 s, 20.0 tr. b., 3.47 m/s

  116. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  117. III. Zk LA1: 3/7, 44.57 s, 18.57 tr. b., 3.63 m/s

  118. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  119. I. Zk LA1: 6/7, 55.28 s, 36.28 tr. b., 2.89 m/s

  120. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  121. II. Zk LA1: 3/7, 59.8 s, 29.8 tr. b., 2.94 m/s

  122. I. Zk LA1: 3/7, 60.11 s, 30.11 tr. b., 2.93 m/s

  123. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  124. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  125. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  126. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  127. Jumping: 14/38, 58.96 s, 25.96 tr. b., 3.21 m/s

  128. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  129. 2.Zkouška: 11/17, 57.9 s, 27.9 tr. b., 2.68 m/s

  130. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  131. L A1 I.: 2/11, 53.3 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  132. L A1 II.: Diskvalifikován

  133. L A1 III.: Diskvalifikován

  134. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  135. II. zkouška LA1: 4/6, 47.94 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  136. I. zkouška LA1: Diskvalifikován