090717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Krejčí, Tachyon Sport Arena

    Arrow_down

Pes

  1. Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  2. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  3. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  5. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  6. 1.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  7. 2.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  9. Agility D: 3/8, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 22/29, 44.61 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  11. Jumping D: 5/8, 49.63 s, 10.63 tr. b., 3.41 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  14. Agility / ML: Diskvalifikován

  15. Jumping / ML: Diskvalifikován

  16. Jumping / ML/ 1: 1/4, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  17. TACHYON AGILITY / ML: Diskvalifikován

  18. TACHYON JUMPING / ML: Diskvalifikován

  19. Zkouška A1 / ML: 1/2, 55.2 s, 22.2 tr. b., 3.08 m/s

  20. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  21. Agility III / ML: Diskvalifikován

  22. Agility II / ML: Diskvalifikován

  23. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  24. 1.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška MLA1: 2/5, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  26. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A0/A1 Only, 14. 09. 2022

  27. Zkouška I / A1 / ML: 1/6, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  28. Zkouška II / A1 / ML: 4/6, 44.11 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  29. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  30. 1.zkouška: 4/8, 54.38 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  31. 2.zkouška: 2/8, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  32. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  33. I. agility ML: Diskvalifikován

  34. II. agility ML: Diskvalifikován

  35. JUMPING ML: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  37. 1.zkouška MLA1: 3/8, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  38. 2.zkouška MLA1: 1/8, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  39. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  40. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) ML: Diskvalifikován

  41. Pá. - Power & Speed (Agility A1) ML: Diskvalifikován

  42. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  43. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) ML: Diskvalifikován

  44. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) ML: Diskvalifikován

  45. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: Diskvalifikován

  46. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 25/47, 50.89 s, 17.89 tr. b., 3.73 m/s

  47. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  48. Agility 1 - Large: 23/47, 31.98 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  49. Agility 2 - Large: Diskvalifikován

  50. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  51. Jumping 2 - Large: 30/45, 39.55 s, 21.55 tr. b., 3.29 m/s

  52. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  53. Czech Imp Jump MiniLarge: 17/20, 31.55 s, 9.55 tr. b., 4.03 m/s

  54. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  56. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  57. 1.zkouška MLA1: 5/6, 42.03 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  58. 2.zkouška MLA1: 5/6, 37.72 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  59. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  60. Czech Imp Jump MiniLarge: 12/19, 25.84 s, 3.84 tr. b., 4.41 m/s

  61. Jumping 1 - MiniLarge: Diskvalifikován

  62. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  63. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  64. Agility Large: Diskvalifikován

  65. Jumping Large: Diskvalifikován

  66. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  67. 1.zkouška MLA1: Diskvalifikován

  68. 2.zkouška MLA1: 5/10, 40.59 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  69. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  70. 1.zkouška: 3/5, 47.44 s, 25.0 tr. b., 3.06 m/s

  71. 2.zkouška: Diskvalifikován

  72. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  73. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  75. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  76. MLA1 - 1běh: 3/4, 44.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  77. MLA1 - 2 běh: Diskvalifikován

  78. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  79. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  80. ZkA. MLA1 II.: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  82. Czech Imp Jump: 13/18, 35.4 s, 19.4 tr. b., 3.08 m/s

  83. Jumping 1: Diskvalifikován

  84. Jumping 2: Diskvalifikován

  85. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  86. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  87. ZkA. MLA1 II.: Diskvalifikován

  88. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  89. 1.studenecká: Diskvalifikován

  90. 2.studenecká: Diskvalifikován

  91. 3.studenecká: Diskvalifikován

  92. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  93. II. zkouška ML1: 1/1, 52.53 s, 18.53 tr. b., 3.24 m/s

  94. I. zkouška ML1: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  96. Jumping Open ML I.: Diskvalifikován

  97. Jumping Open ML II.: Diskvalifikován

  98. ZkA. MLA1 I.: Diskvalifikován

  99. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  100. Jumping Light: 2/5, 35.27 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  101. 1.zkouška: 3/3, 46.37 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  102. 2.zkouška: 1/3, 43.19 s, 6.19 tr. b., 3.47 m/s

  103. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  104. LA1: 4/7, 38.92 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  105. LA1-2: Diskvalifikován

  106. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  107. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  108. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  109. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  110. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  111. Jumping 1: Diskvalifikován

  112. Jumping 2: Diskvalifikován

  113. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  114. AGILITY: Diskvalifikován

  115. AGILITY: Diskvalifikován

  116. JUMPING: Diskvalifikován

  117. JUMPING: Diskvalifikován

  118. LA1: 1/3, 37.91 s, 20.0 tr. b., 3.85 m/s

  119. LA1: Diskvalifikován

  120. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  121. Agility LA: Diskvalifikován

  122. Jumping LA: Diskvalifikován

  123. Zkouška LA1: 4/9, 55.24 s, 5.0 tr. b., 2.99 m/s

  124. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  125. Jumping Light: Diskvalifikován

  126. 1.zkouška: 2/10, 41.54 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  127. 2.zkouška: Diskvalifikován

  128. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  129. Agility A1: Diskvalifikován

  130. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  131. Jumping A1: Diskvalifikován

  132. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  133. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  134. Special Agility: Diskvalifikován

  135. Special Jumping: Diskvalifikován

  136. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  137. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  138. Agility L: Diskvalifikován

  139. JUMPING L: Diskvalifikován

  140. Zkouška agility LA1: Diskvalifikován