Cz En

Hana Kejzlarová

  1. Číslo: 004389
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 23. 02. 2016
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 027914 (L), Sam

  2. 077515 (L), Tobi

  3. 027219 (L), Heavy Ballarat

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L, Heavy Ballarat: 17/30, 36.45 s, 20.0 tr. b., 4.94 m/s

  3. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  4. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  5. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  6. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L, Heavy Ballarat: 6/34, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  7. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L, Heavy Ballarat: 40/101, 49.77 s, 15.77 tr. b., 3.78 m/s

  8. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  9. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  10. Agility 1 - Large, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  11. Agility 2 - Large, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  12. Jumping 1 - Large, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 - Large, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  14. Brno - Zimní Brno 1, 29. 01. 2022

  15. Agility LA, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  16. Jumping LA, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  17. Zkouška LA1, Heavy Ballarat: 1/3, 36.51 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  18. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  19. TRIAL I., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  20. TRIAL II., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  21. TRIAL III., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  22. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  23. TRIAL I., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  24. TRIAL II., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  25. TRIAL III., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  26. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  27. TRIAL I., Heavy Ballarat: 1/5, 28.97 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  28. TRIAL II., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  29. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  30. TRIAL I., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  31. TRIAL II., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  32. Šumperk - Havliczech 031, 30. 07. 2021

  33. TRIAL I., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  34. TRIAL II., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  35. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  36. Agility I, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  37. Agility II, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  38. Jumping I, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  39. Jumping II, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  40. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  41. Agility Trial I, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  42. Agility Trial II, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  43. Agility Trial III, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  44. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  45. Jumping I, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  46. Jumping II, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  47. Jumping III, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  48. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  49. 1. zkouška, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  50. 2. zkouška, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  51. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  52. Agility Open, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  53. Agility Trial, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  54. Jumping Open, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  55. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  56. TRIAL I., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  57. TRIAL II. , Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  58. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  59. Jumping I. A0 + A1, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  60. Jumping II. A0 + A1, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  61. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  62. JUMPING I. A0 + A1, Heavy Ballarat: 4/16, 23.05 s, 5.0 tr. b., 6.85 m/s

  63. JUMPING II. A0 + A1, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  64. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  65. 1. Zkouška LA1, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA1, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  67. 3. Zkouška LA1, Heavy Ballarat: 1/12, 32.77 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  68. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  69. Agility Trial I, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  70. Agility Trial II, Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  71. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  72. 1. zkouška LA3, Sam: Diskvalifikován

  73. 2. zkouška LA3, Sam: Diskvalifikován

  74. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  75. JUMPING I., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  76. JUMPING II., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  77. JUMPING III., Heavy Ballarat: Diskvalifikován

  78. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  79. Zkouška II. LA3, Sam: 4/12, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  80. Zkouška I. LA3, Sam: Diskvalifikován

  81. Rapotín - U Losinky - Dvouzkoušky Miacis, 07. 09. 2019

  82. zkouška1, Sam: Diskvalifikován

  83. zkouška2, Sam: Diskvalifikován

  84. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  85. Zkouška II. LA3, Sam: Diskvalifikován

  86. Zkouška I. LA3, Sam: 3/5, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  87. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  88. Agility Open, Sam: Diskvalifikován

  89. Agility Zk, Sam: Diskvalifikován

  90. Jumping Open, Sam: Diskvalifikován

  91. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  92. Agility I, Sam: 36/85, 53.99 s, 9.99 tr. b., 4.02 m/s

  93. Agility II, Sam: 50/85, 53.37 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  94. Jumping I, Sam: 24/85, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  95. Jumping II, Sam: 56/84, 54.47 s, 20.47 tr. b., 3.49 m/s

  96. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  97. QA4 Agility, Sam: Diskvalifikován

  98. QA5 Agility, Sam: Diskvalifikován

  99. QA6 Agility, Sam: Diskvalifikován

  100. QJ4 Jumping, Sam: 16/96, 42.4 s, 1.4 tr. b., 4.83 m/s

  101. QJ5 Jumping, Sam: Diskvalifikován

  102. QJ6 Jumping, Sam: Diskvalifikován

  103. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  104. Zkouška Ne-1 LA3, Sam: 1/5, 52.78 s, 17.78 tr. b., 3.71 m/s

  105. Zkouška Ne-2 LA3, Sam: 2/4, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  106. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  107. 1. Large - Agi - Junioři, Sam: 9/28, 46.12 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  108. 1. Large - Agi - Junioři, Tobi: Diskvalifikován

  109. 2. Large - Agi - Junioři, Sam: 13/28, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  110. 2. Large - Agi - Junioři, Tobi: Diskvalifikován

  111. 3. Large - Jum - Junioři, Sam: 16/27, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  112. 3. Large - Jum - Junioři, Tobi: Diskvalifikován

  113. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  114. QA1 agility, Sam: 43/123, 48.32 s, 20.0 tr. b., 4.55 m/s

  115. QA3 agility, Sam: 55/120, 49.85 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  116. QJ1 jumping, Sam: Diskvalifikován

  117. QJ2 jumping, Sam: 60/122, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  118. QJ3 jumping, Sam: 39/111, 47.74 s, 7.74 tr. b., 4.19 m/s

  119. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  120. TRIAL II. LA3, Sam: 7/13, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  121. TRIAL I. LA3, Sam: 6/15, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  122. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  123. Agility, Sam: 20/31, 50.99 s, 15.0 tr. b., 3.63 m/s

  124. Agility Trial, Sam: 4/17, 50.25 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  125. Agility Trial, Tobi: Diskvalifikován

  126. Agility Trial II, Sam: 1/13, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  127. Agility Trial II, Tobi: Diskvalifikován

  128. Agility Trial III, Tobi: Diskvalifikován

  129. Agility Trial III, Sam: Diskvalifikován

  130. Jumping, Sam: 5/32, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  131. Jumping, Tobi: Diskvalifikován

  132. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  133. Agility I, Sam: 54/167, 55.4 s, 15.4 tr. b., 3.77 m/s

  134. Agility II, Sam: Diskvalifikován

  135. Jumping I, Sam: Diskvalifikován

  136. Jumping II, Sam: 42/161, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  137. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  138. Agility Trial I, Sam: Diskvalifikován

  139. Agility Trial II, Sam: 7/16, 49.79 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  140. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  141. TRIAL III. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  142. TRIAL III. LA3, Sam: 3/10, 46.33 s, 11.33 tr. b., 3.89 m/s

  143. TRIAL II. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  144. TRIAL II. LA3, Sam: Diskvalifikován

  145. TRIAL I. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  146. TRIAL I. LA3, Sam: 7/10, 43.85 s, 11.85 tr. b., 3.83 m/s

  147. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  148. Jumping I, Tobi: Diskvalifikován

  149. Jumping I, Sam: Diskvalifikován

  150. Jumping II, Sam: Diskvalifikován

  151. Jumping II, Tobi: Diskvalifikován

  152. Jumping III, Sam: 12/27, 30.32 s, 5.36 tr. b., 5.38 m/s

  153. Jumping III, Tobi: Diskvalifikován

  154. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  155. TRIAL II. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  156. TRIAL II. LA3, Sam: 5/12, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  157. TRIAL I. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  158. TRIAL I. LA3, Sam: Diskvalifikován

  159. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  160. Agility Open, Sam: 10/23, 48.02 s, 6.02 tr. b., 3.75 m/s

  161. Agility Trial, Sam: 7/12, 43.23 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  162. Jumping Open, Sam: 9/25, 38.33 s, 44.33 tr. b., 4.17 m/s

  163. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  164. Agility Open, Sam: Diskvalifikován

  165. Agility Trial, Sam: Diskvalifikován

  166. Jumping Open, Sam: 4/35, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  167. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  168. TRIAL II. LA3, Sam: 7/13, 47.56 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  169. TRIAL I. LA3, Sam: Diskvalifikován

  170. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  171. 1. Zkouška LA3, Sam: Diskvalifikován

  172. 2. Zkouška LA3, Sam: Diskvalifikován

  173. 3. Zkouška LA3, Sam: 2/7, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  174. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  175. CURRICULUM L, Sam: 14/39, 39.11 s, 0.11 tr. b., 5.04 m/s

  176. CURRICULUM L, Tobi: Diskvalifikován

  177. TRIAL II. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  178. TRIAL II. LA3, Sam: 4/17, 51.12 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  179. TRIAL I. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  180. TRIAL I. LA3, Sam: Diskvalifikován

  181. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  182. Agility I, Sam: Diskvalifikován

  183. Agility I, Tobi: Diskvalifikován

  184. Agility II, Tobi: Diskvalifikován

  185. Agility II, Sam: Diskvalifikován

  186. Jumping I, Sam: 55/76, 40.45 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  187. Jumping I, Tobi: Diskvalifikován

  188. Jumping II, Sam: 47/73, 39.77 s, 17.77 tr. b., 3.72 m/s

  189. Jumping II, Tobi: Diskvalifikován

  190. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  191. 1. Agility L, Sam: 14/30, 47.9 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  192. 1. Agility L, Tobi: Diskvalifikován

  193. 1. Jumping L, Tobi: 19/30, 35.17 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  194. 1. Jumping L, Sam: Diskvalifikován

  195. 2. Agility L, Sam: Diskvalifikován

  196. 2. Agility L, Tobi: Diskvalifikován

  197. 2. Jumping L, Sam: 5/30, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  198. 2. Jumping L, Tobi: 19/30, 40.12 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  199. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  200. Jumping A2+3, Sam: 4/18, 47.29 s, 6.29 tr. b., 4.19 m/s

  201. Jumping A2+3, Tobi: Diskvalifikován

  202. Zkouška II LA2, Tobi: Diskvalifikován

  203. Zkouška II LA3, Sam: Diskvalifikován

  204. Zkouška I LA2, Tobi: Diskvalifikován

  205. Zkouška I LA3, Sam: Diskvalifikován

  206. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  207. I Agility Trial, Tobi: 4/12, 48.29 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  208. I Agility Trial, Sam: Diskvalifikován

  209. II Agility Trial, Tobi: 2/12, 39.39 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  210. II Agility Trial, Sam: 8/15, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  211. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  212. TRIAL II. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  213. TRIAL II. LA3, Sam: Diskvalifikován

  214. TRIAL I. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  215. TRIAL I. LA3, Sam: Diskvalifikován

  216. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  217. TRIAL II. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  218. TRIAL II. LA3, Sam: Diskvalifikován

  219. TRIAL I. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  220. TRIAL I. LA3, Sam: Diskvalifikován

  221. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  222. Agility Trial I, Sam: 2/10, 53.0 s, 23.0 tr. b., 3.43 m/s

  223. Agility Trial II, Sam: Diskvalifikován

  224. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  225. Jumping I, Tobi: 7/26, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  226. Jumping II, Tobi: Diskvalifikován

  227. Jumping III, Tobi: 13/26, 29.03 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  228. Mohelnice - HAVLICZECH I., 28. 09. 2017

  229. Trial II. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  230. Trial II. LA3, Sam: 2/18, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  231. Trial I. LA2, Tobi: Diskvalifikován

  232. Trial I. LA3, Sam: Diskvalifikován

  233. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  234. Agility Ju, Sam: 8/59, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  235. Agility Ju, Tobi: Diskvalifikován

  236. Agility Squads, Tobi: 35/76, 40.46 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  237. Agility Squads, Sam: 47/76, 50.66 s, 15.66 tr. b., 3.59 m/s

  238. Hra Ju, Sam: 9/59, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  239. Hra Ju, Tobi: Diskvalifikován

  240. Jumping Ju, Tobi: 4/59, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  241. Jumping Ju, Sam: 34/59, 57.94 s, 16.94 tr. b., 3.42 m/s

  242. Jumping Squads, Sam: 22/75, 38.53 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  243. Jumping Squads, Tobi: Diskvalifikován

  244. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  245. 1. Zk LA2, Tobi: Diskvalifikován

  246. 1. Zk LA3, Sam: 3/9, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  247. 2. Zk LA2, Tobi: Diskvalifikován

  248. 2. Zk LA3, Sam: Diskvalifikován

  249. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  250. Agility Trial I, Sam: Diskvalifikován

  251. Agility Trial II, Sam: 4/11, 60.05 s, 22.05 tr. b., 3.3 m/s

  252. Agility Trial III, Sam: Diskvalifikován

  253. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  254. 1. Agility L, Sam: 17/31, 55.03 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  255. 1. Agility L, Tobi: Diskvalifikován

  256. 1. Jumping L, Sam: 16/31, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  257. 1. Jumping L, Tobi: Diskvalifikován

  258. 2. Agility L, Sam: 17/30, 47.53 s, 12.53 tr. b., 3.43 m/s

  259. 2. Agility L, Tobi: Diskvalifikován

  260. 2. Jumping L, Sam: 12/31, 39.97 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  261. 2. Jumping L, Tobi: Diskvalifikován

  262. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  263. Zkouška, Sam: 2/21, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  264. Zkouška, Tobi: Diskvalifikován

  265. Zkouška II, Sam: 1/21, 42.07 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  266. Zkouška II, Tobi: Diskvalifikován

  267. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  268. Jumping L, Sam: Diskvalifikován

  269. zkouška 3 LA2, Sam: Diskvalifikován

  270. zkouška 4 LA2, Sam: 1/11, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  271. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  272. 1. Agility, Sam: Diskvalifikován

  273. 2. Agility, Sam: Diskvalifikován

  274. 3. Agility, Sam: 13/20, 39.84 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  275. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  276. QA1 agility, Tobi: Diskvalifikován

  277. QA1 agility, Sam: Diskvalifikován

  278. QA2 agility, Tobi: Diskvalifikován

  279. QA2 agility, Sam: Diskvalifikován

  280. QA3 agility, Sam: Diskvalifikován

  281. QA3 agility, Tobi: Diskvalifikován

  282. QJ1 jumping, Sam: Diskvalifikován

  283. QJ1 jumping, Tobi: Diskvalifikován

  284. QJ2 jumping, Tobi: Diskvalifikován

  285. QJ2 jumping, Sam: Diskvalifikován

  286. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  287. Zkouška LA2, Sam: 3/17, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  288. Zkouška LA2, Tobi: Diskvalifikován

  289. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  290. Agility 1 Ju, Sam: 23/33, 59.09 s, 20.32 tr. b., 3.22 m/s

  291. Agility 1 Ju, Tobi: 26/33, 50.78 s, 27.01 tr. b., 3.74 m/s

  292. Agility 2 Ju, Sam: 9/33, 37.74 s, 5.19 tr. b., 4.5 m/s

  293. Agility 2 Ju, Tobi: Diskvalifikován

  294. Agility 3 Ju, Sam: 10/33, 43.52 s, 3.49 tr. b., 4.5 m/s

  295. Agility 3 Ju, Tobi: Diskvalifikován

  296. Agility 4 Ju, Tobi: Diskvalifikován

  297. Agility 4 Ju, Sam: Diskvalifikován

  298. Jumping 1 Ju, Sam: Diskvalifikován

  299. Jumping 1 Ju, Tobi: Diskvalifikován

  300. Jumping 2 Ju, Sam: 7/32, 32.93 s, 0.92 tr. b., 4.4 m/s

  301. Jumping 2 Ju, Tobi: Diskvalifikován

  302. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  303. Agility Trial I, Tobi: Diskvalifikován

  304. Agility Trial II, Tobi: Diskvalifikován

  305. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  306. 1. zkouška LA2, Tobi: Diskvalifikován

  307. 1. zkouška LA2, Sam: Diskvalifikován

  308. 2. zkouška LA2, Sam: 2/24, 46.69 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  309. 2. zkouška LA2, Tobi: Diskvalifikován

  310. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  311. 1. zkouška LA2, Tobi: 2/17, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  312. 1. zkouška LA2, Sam: 4/17, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  313. 2. zkouška LA2, Sam: Diskvalifikován

  314. 2. zkouška LA2, Tobi: Diskvalifikován

  315. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  316. Agility družstva, Sam: Diskvalifikován

  317. Agility družstva, Tobi: Diskvalifikován

  318. Agility - junioři, Tobi: Diskvalifikován

  319. Agility - junioři, Sam: Diskvalifikován

  320. Jumping družstva, Tobi: 3/77, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  321. Jumping družstva, Sam: 18/77, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  322. Jumping - junioři, Sam: 24/54, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  323. Jumping - junioři, Tobi: 30/54, 45.05 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  324. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  325. 1. ZK LA1, Tobi: Diskvalifikován

  326. 1. ZK LA2, Sam: Diskvalifikován

  327. 2. ZK LA1, Tobi: 3/13, 30.26 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  328. 2. ZK LA2, Sam: Diskvalifikován

  329. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  330. 1. Zk LA1, Tobi: 1/13, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  331. 1. Zk LA2, Sam: Diskvalifikován

  332. 2. Zk LA1, Tobi: Diskvalifikován

  333. 2. Zk LA2, Sam: 2/14, 49.16 s, 1.16 tr. b., 3.6 m/s

  334. Kroměříž - Dvojzkoušky, 16. 07. 2016

  335. I Agility, Tobi: Diskvalifikován

  336. I Agility, Sam: Diskvalifikován

  337. II Agility, Sam: 8/24, 42.91 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  338. II Agility, Tobi: Diskvalifikován

  339. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  340. Jumping, Tobi: Diskvalifikován

  341. Zkouška, Tobi: 11/14, 57.95 s, 32.95 tr. b., 2.61 m/s

  342. Zkouška II, Tobi: Diskvalifikován

  343. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  344. Agility I, Tobi: Diskvalifikován

  345. Agility II, Tobi: 2/9, 33.83 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  346. TUNELIADA, Tobi: Diskvalifikován

  347. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  348. agility L, Sam: 9/24, 49.57 s, 17.57 tr. b., 3.69 m/s

  349. agility L, Tobi: Diskvalifikován

  350. zkouška 1 LA1, Tobi: Diskvalifikován

  351. zkouška 1 LA2, Sam: Diskvalifikován

  352. zkouška 2 LA1, Tobi: Diskvalifikován

  353. zkouška 2 LA2, Sam: 4/14, 46.77 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  354. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  355. J Agility 1, Sam: Diskvalifikován

  356. J Agility 2, Sam: 26/45, 40.5 s, 13.8 tr. b., 3.73 m/s

  357. J Agility 3, Sam: Diskvalifikován

  358. J Agility 4, Sam: Diskvalifikován

  359. J Jumping 1, Sam: Diskvalifikován

  360. J Jumping 2, Sam: 26/45, 37.94 s, 12.63 tr. b., 3.82 m/s

  361. Přerov - Dvojzkoušky, 01. 05. 2016

  362. Agility I, Sam: 6/19, 52.78 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  363. Agility I, Tobi: 8/15, 29.64 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  364. Agility II, Sam: 5/19, 46.17 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  365. Agility II, Tobi: Diskvalifikován

  366. Brno - Dvojzkoušky agility, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  367. LA1 II neděle LA1, Tobi: Diskvalifikován

  368. LA1 II sobota LA1, Tobi: Diskvalifikován

  369. LA1 I neděle LA1, Tobi: Diskvalifikován

  370. LA1 I sobota LA1, Tobi: Diskvalifikován

  371. LA2 II neděle LA2, Sam: Diskvalifikován

  372. LA2 I neděle LA2, Sam: 8/14, 51.97 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  373. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  374. 1. zkouška LA1, Tobi: 3/17, 27.94 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  375. 1. zkouška LA2, Sam: 14/25, 38.59 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  376. 2. zkouška LA1, Tobi: 7/17, 31.55 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  377. 2. zkouška LA2, Sam: Diskvalifikován

  378. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  379. Jumping Open I, Tobi: Diskvalifikován

  380. Jumping Open II, Tobi: Diskvalifikován

  381. Jumping Open III, Tobi: Diskvalifikován

  382. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  383. Agility, Sam: Diskvalifikován

  384. Agility - J, Sam: Diskvalifikován

  385. Jumping, Sam: 23/72, 47.28 s, 14.28 tr. b., 3.38 m/s

  386. Jumping - J, Sam: Diskvalifikován

  387. Přerov - Trojboj "Poslední zkoušková výprava", 25. 07. 2015

  388. Agility I, Sam: Diskvalifikován

  389. Agility II, Sam: Diskvalifikován

  390. Jumping, Sam: 1/16, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  391. Přerov - Trojboj "Parkur zkázy", 30. 05. 2015

  392. 1. zkouška A2, Sam: 5/12, 53.12 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  393. 2. zkouška , Sam: 1/12, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  394. Jumping, Sam: 4/12, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  395. Přerov - Dvojzkoušky, 26. 04. 2015

  396. Agility I, Sam: Diskvalifikován

  397. Agility II, Sam: Diskvalifikován

  398. Přerov - Trojzkoušky, 25. 04. 2015

  399. Agility I, Sam: 3/14, 44.85 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  400. Agility II, Sam: Diskvalifikován

  401. Agility III, Sam: 1/14, 28.72 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  402. Petrov nad Desnou - SUSA CUP – trojzkoušky agility, 09. 08. 2014

  403. Zkouška III. LA2, Sam: 8/17, 51.76 s, 10.76 tr. b., 3.42 m/s

  404. Zkouška II. LA2, Sam: Diskvalifikován

  405. Zkouška I. LA2, Sam: Diskvalifikován

  406. Přerov - Trojboj „Na konci s dechem“, 26. 07. 2014

  407. A1 zkouska 1, Sam: 4/18, 36.5 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  408. A1 zkouska 2, Sam: 9/18, 43.6 s, 10.6 tr. b., 3.12 m/s

  409. A1 zkouska 3, Sam: 2/17, 34.26 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  410. Brno - Letní Robinsonáda 2014, 14. 06. 2014

  411. Agility, Sam: Diskvalifikován

  412. Jumping, Sam: 6/28, 44.55 s, 1.55 tr. b., 3.41 m/s

  413. LA1, Sam: 1/8, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s