Cz En

050419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Tejkalová, Awesome Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Zunerry Artair, Border kolie

Výsledky

  1. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: 5/32, 16.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  3. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  4. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: 14/32, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  5. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: Diskvalifikován

  6. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  7. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  9. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  11. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  12. Agility 1 - Large: 31/47, 23.34 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  13. Agility 2 - Large: 8/47, 23.98 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  14. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  17. 1.zkouška LA1: 1/10, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  18. 2.zkouška LA1: 1/10, 32.38 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  19. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  20. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 - Large: 10/48, 39.21 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  22. Lysá nad Labem - Patnácterák aneb závod o Jelena 3, 17. 10. 2021

  23. 1. Agility L: 6/17, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  24. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  25. 2. Agility L: Diskvalifikován

  26. 2. Jumping L: 5/18, 24.93 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  27. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  28. Agility OPEN L: 6/46, 36.14 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  29. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA1: 3/10, 31.63 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  31. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  32. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  33. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  34. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  35. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  36. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  37. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  38. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  40. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  41. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  42. Zkouška LA1 I.: 6/12, 25.08 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  43. Zkouška LA1 II.: 3/12, 29.07 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  44. Zkouška LA1 III.: Diskvalifikován

  45. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  46. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. 3. Zkouška LA1: 3/16, 28.05 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  49. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  50. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  54. Jumping 1: Diskvalifikován

  55. Jumping 2: Diskvalifikován

  56. Jumping 3: Diskvalifikován

  57. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  58. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  59. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  60. 1. Zkouška LA1: 5/9, 42.85 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  61. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  63. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  64. I, zkouška A1 L: Diskvalifikován