Cz En

Ratenice - "Large speciál" 2. ročník

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 14. 08. 2020 v 20:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 20030
  2. Datum: 15. 08. 2020
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Jumping, Agility
  6. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  7. Stránky: http://www.czechimp.cz/Large%20speci%C3%A1l.htm
  8. Propozice: http://www.czechimp.cz/Large%20speci%C3%A1l%2015.8.2020%20propozice.htm
  9. Zodpovědná osoba: Jitka Slánská
  10. Upřesnění místa: Ratenice
  11. GPS: 50.0928552777778, 15.0612938888889

Kontakt

Jitka Slánská jitkaslanska@seznam.cz 776724661

Poznámka

Prezence 8:30 - 8:50, prohlídka 9:00

Pouze pro kategorii LARGE a MINILARGE, běhá se na jednotné výšce 55cm. Startovné - 500,- Kč, nečlen KAČR +80,- Kč. Startovné posílejte na účet č. 2338738036/5500 VS 15082020, do zprávy pro příjemce Jméno+jméno psa.

Z každého Jumpingu postupuje prvních 8 týmů do finálového běhu Agility.

Pokud se stejný tým umístí i v dalším běhu na postupovém místě, postupuje další závodník z 9.místa atd.,

Ceny: Oceněna budou vždy první 3 místa v jednotlivých bězích, Ve finále získají první 3 týmy finanční prémii ve výši: 1.místo 4.000,- Kč, 2.místo 2.000,- kč, 3.místo 1.000,- kč,

Pro ty, kdo chtějí pomáhat, startovné zdarma

Statistika přihlášených

15. 08. 2020
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 0 0 0 0
M 0 0 0 0 0
L 13 9 25 0 47
Celkem 14 9 25 0 48
52 volných míst

Přihlášky

046219 A1 Denisa Dolejší Beauty Begonia Yassalen
Člen KA
091919 LA1 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother
Člen KA
069615 LA1 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai
Člen KA
014717 LA1 Jana Fuksová Grizly Ayky
044720 LA1 Paola Kepper Bliss Caobrink Kelpiebrink NL
Člen KA
022318 LA1 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda
Člen KA
094219 LA1 Sandra Mikscheová Arriva Pink Edition
Člen KA
013919 LA1 Adéla Oberleitnerová Caramelka Ninuland
Člen KA
000020 LA1 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp
Člen KA
082318 LA1 Tereza Pálová Control Hazard RR
Člen KA
085317 LA1 Eliška Rypová Belle Poule Nejaknyt Empire
Člen KA
050419 LA1 Eliška Tejkalová Artair Zunerry
Člen KA
006920 LA1 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera
Člen KA
045719 LA1 Jitka Ďuricová Aurelie of Inessy
Člen KA
017119 LA2 Markéta Adam Zunerry Aeddan
Člen KA
033619 LA2 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty
Člen KA
090718 LA2 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands
Člen KA
070118 LA2 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink
Člen KA
021719 LA2 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara
Člen KA
018018 LA2 Sára Tupá Bella
Člen KA
015519 LA2 Eliška Vernerová #thepupu
Člen KA
081818 LA2 Karolína Válová Everest Mountain Plush Berry
Člen KA
024218 LA2 Simona Šišková B Bandit Gulden Land
Člen KA
074613 LA3 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute
Člen KA
000818 LA3 Nikola Banotová Crocodile Yabalute
Člen KA
004417 LA3 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds
Člen KA
035414 LA3 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška
Člen KA
066117 LA3 Michal Brych Catalyn Jankari
Člen KA
010212 LA3 Jana Fuksová Caramba de la Katemy
Člen KA
021218 LA3 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant
Člen KA
002713 LA3 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké
Člen KA
018218 LA3 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde
Člen KA
005914 LA3 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké
Člen KA
051111 LA3 Irena Kadlecová By the Request Diandra
Člen KA
090715 LA3 Hana Kašpárková Phoebe
Člen KA
004217 LA3 Tereza Kropáčová Tessi
Člen KA
076715 LA3 Karel Kurc Die Heard Black River
Člen KA
084712 LA3 Denisa Křížová Canny Crusty Devil of Highland
Člen KA
029117 LA3 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream
Člen KA
032016 LA3 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů
Člen KA
070117 LA3 Jitka Slánská Ginny Czech Imp
Člen KA
020717 LA3 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts
Člen KA
084316 LA3 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai
Člen KA
042614 LA3 Eliška Vernerová Sati
Člen KA
036314 LA3 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera
Člen KA
047317 LA3 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu
Člen KA
052514 LA3 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia
Člen KA
004117 LA3 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer

Nepotvrzené přihlášky (13)

LA1 Paola Kepper Bliss Caobrink Kelpiebrink NL
067018 LA1 Aneta Launová Call me R.J Firework Hill
Člen KA
025218 LA2 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin
Člen KA
030019 LA2 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka
Člen KA
000117 LA2 Věra Janatová Rony
Člen KA
085319 LA2 Monika Svatošová Hell Czech Imp
Člen KA
087718 LA3 Eliška Aldersová A’Drive Acheron Gelaron
Člen KA
014916 LA3 Zuzana Göselová Viktoria Gwen Aibara
Člen KA
020015 LA3 Václav Hejcman Bandita Czech Black
Člen KA
052215 LA3 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké
Člen KA
021216 LA3 Tereza Pálová Kyilea Darley Arabian
Člen KA
093614 LA3 Luboš Slavík Astor
Člen KA
047115 LA3 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm