Cz En

Jumping 2 - Large

  1. Datum: 06. 11. 2021
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník
  3. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 201.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.79 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 32.91 6.11 V V
2 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 34.67 5.8 V V
3 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.4 5.52 V V
4 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 38.3 5.25 V V
5 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 0 0.0 0.0 40.0 5.03 V V
6 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod 1 0 0.0 5.0 34.16 5.88 V V
7 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 1 0.0 5.0 35.69 5.63 V V
8 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 1 0 0.0 5.0 38.71 5.19 V V
9 064521 Irena Kadlecová Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 38.98 5.16 V V
10 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair 1 0 0.0 5.0 39.21 5.13 V V
11 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 0 1 0.0 5.0 39.51 5.09 V V
12 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 0 1 3.71 8.71 45.71 4.4 VD VD
13 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 1 1 0.0 10.0 39.91 5.04 VD VD
14 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp 1 1 0.0 10.0 40.88 4.92 VD VD
15 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp 2 1 0.0 15.0 39.47 5.09 VD VD
16 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power 1 2 1.9 16.9 43.9 4.58 D D
17 004721 Lucie Hendrychova Akim 0 1 13.7 18.7 55.7 3.61 D D
DIS 004621 Věra Janatová Kikin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070314 Kateřina Veselá Ellis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029521 Barbora Bouchalová Barney De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002521 Lucie Šebková Back to Black Qualand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064421 Irena Kadlecová Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081818 Karolína Válová Everest Mountain Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000117 Věra Janatová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO