029521

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Korbelová

    Arrow_down

Pes

  1. Barney De Bumerin, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 06. 2024

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Třebíč - RoKiJ Double 04, 16. 06. 2024

  5. (Zkouška) A2 - II L: Diskvalifikován

  6. (Zkouška) A2 - I L: Diskvalifikován

  7. Třebíč - RoKiJ Double 02, 14. 06. 2024

  8. (Zkouška) A2 - II L: Diskvalifikován

  9. (Zkouška) A2 - I L: 1/6, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  10. Čerčany - ZKOUŠKY ROZHODČÍCH pro kat. A2/A3, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  11. 1. Zkouška LA2: 1/7, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  12. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška LA2: 2/10, 35.47 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  14. 4. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. Čerčany - Zkoušková neděle (3xA1 + 2xA2 + 2xA3), 26. 05. 2024

  16. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA2: 3/12, 41.7 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  18. Čerčany - Fofr zkoušky 20, 11. 05. 2024

  19. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. 2.zkouška LA2: 4/9, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  21. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 08. 05. 2024

  22. 1. Zkouška LA2: 1/11, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  23. 2. Zkouška LA2: 5/11, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  24. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  25. České Budějovice - Dvojzkoušky + J0, 28. 04. 2024

  26. A2 II. L: 1/2, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  27. A2 I. L: 1/2, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  28. Kladno - Adventní dvojzkoušky (sobota), 16. 12. 2023

  29. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  31. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  32. Czech Imp Jump Large: 35/52, 21.74 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  33. Jumping 1 - Large: 28/52, 37.63 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  34. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  35. Kladno - Sváteční zkoušky + A0, 17. 11. 2023

  36. 1. Zkouška LA2: 5/15, 36.6 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  37. 2. Zkouška LA2: 3/15, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  38. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 21. 10. 2023

  39. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška LA2: 1/3, 36.13 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  41. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  42. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. 2.zkouška LA2: 3/13, 36.98 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  44. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 2, 27. 08. 2023

  45. A2 1. zkouška L: 1/3, 36.2 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  46. A2 2. zkouška L: 1/3, 47.77 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s

  47. jumping A2/A3 L: 4/5, 32.89 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  48. Zátaví u Písku - NAGIT CUP V. + A0 a veteráni, 29. 07. 2023 - 30. 07. 2023

  49. Dišův Fast and Furious L: Diskvalifikován

  50. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 3. zkouška LA2: 2/5, 34.37 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  53. 4. zkouška LA2: 2/5, 36.79 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 16, 10. 06. 2023

  55. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška LA2: 5/8, 42.62 s, 15.0 tr. b., 4.15 m/s

  57. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 1, 13. 05. 2023

  58. 1. A2 zkouška L: Diskvalifikován

  59. 2. A2 zkouška L: Diskvalifikován

  60. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (středa), 28. 12. 2022

  61. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. 3. Zkouška LA2: 5/11, 37.45 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  64. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  65. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  66. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  67. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 29. 10. 2022

  68. 1. Zkouška LA2: 7/11, 37.21 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  69. 2. Zkouška LA2: 1/11, 39.56 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  70. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 3, 08. 10. 2022

  71. Zkouška LA2 I.: 3/11, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  72. Zkouška LA2 II.: 5/11, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  73. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping, 27. 08. 2022

  74. A2 1. zkouška L: 2/3, 36.06 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  75. A2 2. zkouška L: 2/3, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  76. Jumping 2 L: 3/6, 35.07 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  77. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  78. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška LA2: 7/10, 33.58 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  81. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  82. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. 3. Zkouška LA2: 2/5, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  85. Třešť - Červencové odpolední zkoušky, 30. 07. 2022

  86. 1.zkouška LA2: 5/9, 35.65 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  87. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 24. 07. 2022

  89. I. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. lll. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. ll. Zkouška LA2: 3/8, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  92. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  93. ZkA. III. LA2: Diskvalifikován

  94. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  95. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  96. 1.zkouška LA2: 2/9, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  97. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  98. Zátaví u Písku - O Říďův pohár II., 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  99. 3. Zkouška LA2: 1/2, 36.08 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  100. 4. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Čerčany - Fofr zkoušky 10, 07. 05. 2022

  102. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  105. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  108. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  112. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA1: 1/9, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  114. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. Beroun - Zkoušky - březen 2022, 04. 03. 2022

  116. 1. zkouška L A1: Diskvalifikován

  117. 2. zkouška L A1: Diskvalifikován

  118. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  119. 1. zkouška LA1: 1/5, 29.54 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  120. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  121. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  122. Sobota Jumping1 L: Diskvalifikován

  123. Sobota LA1 I.: Diskvalifikován

  124. Sobota LA1 II.: Diskvalifikován

  125. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  126. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  127. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  128. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  129. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  130. 1. Zkouška LA1: 2/7, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  131. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  132. 3. Zkouška LA1: 2/7, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  133. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  134. Jumping 1 L: 3/11, 33.61 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  135. LA1 So I: Diskvalifikován

  136. LA1 So II: Diskvalifikován

  137. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  138. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  139. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  140. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  141. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  142. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  143. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  145. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  146. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  147. 2. Zkouška LA1: 4/10, 33.25 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  148. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  149. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  150. 1.zkouška LA1: 3/10, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  151. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  152. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  153. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  154. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  155. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  156. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  157. 1. Zkouška LA1: 2/6, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  158. 2. Zkouška LA1: 1/6, 31.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  159. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  160. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  162. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  164. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  165. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  166. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  167. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  168. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  169. 2.zkouška LA1: 4/8, 44.66 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  170. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  171. II. zkouška: Diskvalifikován

  172. I. zkouška: 2/13, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  173. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  174. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  175. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  176. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  177. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 26. 09. 2021

  178. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  182. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  183. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  185. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  186. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován