Cz En

085319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Svatošová, BADAFA

    Člen KA

Pes

  1. Hell Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  2. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  3. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  5. 1. Zkouška LA3: 1/4, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: 2/4, 42.2 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  7. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  8. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. 2.zkouška LA3: 2/13, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  10. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  11. 1.zkouška LA3: 6/12, 38.38 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  12. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  14. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  15. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  16. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  17. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  18. agility open L: 2/18, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  19. Jumping open L: Diskvalifikován

  20. Zkouška A3 L: 4/7, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  21. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  22. Druhá zkouška: 2/6, 30.08 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  23. První zkouška: 1/6, 26.73 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  24. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  25. agility open L: Diskvalifikován

  26. Jumping open L: Diskvalifikován

  27. Zkouška A2 L: 1/3, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  28. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  29. 1. Jumping A2/A3: 1/9, 25.52 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  30. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška: 1/5, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  32. 3. jumping A2/A3: 6/9, 37.59 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  33. I. zkouška: Diskvalifikován

  34. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  35. 1. běh LA2: 1/11, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  36. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  37. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  38. Zkouška 1: 1/12, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  39. Zkouška 2: Diskvalifikován

  40. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  41. Open AGI L: Diskvalifikován

  42. Open JUMP L: 1/20, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  43. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  44. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  45. Jumping 1 - L: 4/29, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  46. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  47. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  48. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  49. I. agility L: Diskvalifikován

  50. II. agility L: 2/90, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  51. II. jumping L: 30/97, 34.21 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  52. I. jumping L: 55/97, 40.41 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  53. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  54. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  55. 2.Zkouška: 1/17, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  56. Jumping: Diskvalifikován

  57. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  58. ZkA. LA1 I.: 4/14, 27.73 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  59. ZkA. LA1 II.: 1/14, 28.69 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  60. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  61. Druhá zkouška: 1/7, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  62. První zkouška: 3/7, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  63. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  64. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  65. 1.běh se zónami : 9/53, 20.21 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  66. 2.běh bez zón: 12/50, 21.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  67. 2.běh se zónami: 8/53, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s