085319

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Svatošová, BADAFA

    Arrow_down

Pes

  1. Hell Czech Imp, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. LA3: 2/12, 42.73 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 01. 2023

  5. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  6. První zkouška: Diskvalifikován

  7. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  8. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  9. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  10. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  11. III. Zk LA3: 1/6, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  12. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  13. I. Zk LA3: 1/7, 43.19 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  14. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  15. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  16. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  17. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  18. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 7/65, 43.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  19. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: 9/63, 17.17 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  20. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  21. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 20/75, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  23. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  24. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 12/106, 34.15 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  25. Lysá nad Labem - Doxneo - 2x zkoušky, 29. 04. 2022

  26. 1. běh A3 L: 1/2, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  27. 2. běh A3 L: 1/2, 38.3 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  28. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  29. LA3: 2/8, 52.78 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  30. LA3 II.: 2/8, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  31. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  32. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  33. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  34. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  35. 1. Zkouška LA3: 3/6, 40.09 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  36. 2. Zkouška LA3: 2/6, 39.44 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  37. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  38. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  39. Czech Imp Jump Large: 4/27, 22.87 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  40. Jumping 1 - Large: 4/27, 45.65 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  41. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  42. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  43. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 2.zkouška LA3: 3/7, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  45. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  46. 1. Zkouška LA3: 2/11, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  47. 2. Zkouška LA3: 5/11, 42.87 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  48. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  49. Czech Imp Jump Large: 19/46, 22.58 s, 0.58 tr. b., 5.05 m/s

  50. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  51. Jumping 2 - Large: 14/48, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  52. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 31. 10. 2021

  53. Agility Open: 4/12, 37.55 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  54. Jumping Open: 1/12, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  55. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  56. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  57. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  58. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  59. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  60. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  61. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  62. 1. Zkouška LA3: 1/4, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  63. 2. Zkouška LA3: 2/4, 42.2 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  64. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  65. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  66. 2.zkouška LA3: 2/13, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  67. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  68. 1.zkouška LA3: 6/12, 38.38 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  69. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  71. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  72. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  73. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  74. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  75. agility open L: 2/18, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  76. Jumping open L: Diskvalifikován

  77. Zkouška A3 L: 4/7, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  78. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  79. Druhá zkouška: 2/6, 30.08 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  80. První zkouška: 1/6, 26.73 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  81. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  82. agility open L: Diskvalifikován

  83. Jumping open L: Diskvalifikován

  84. Zkouška A2 L: 1/3, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  85. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  86. I. zkouška: Diskvalifikován

  87. 1. Jumping A2/A3: 1/9, 25.52 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  88. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška: 1/5, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  90. 3. jumping A2/A3: 6/9, 37.59 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  91. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  92. 1. běh LA2: 1/11, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  93. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  94. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  95. Zkouška 1: 1/12, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  96. Zkouška 2: Diskvalifikován

  97. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  98. Open AGI L: Diskvalifikován

  99. Open JUMP L: 1/20, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  100. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  101. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  102. Jumping 1 - L: 4/29, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  103. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  104. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  105. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  106. I. agility L: Diskvalifikován

  107. II. agility L: 2/90, 39.46 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  108. II. jumping L: 30/97, 34.21 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  109. I. jumping L: 55/97, 40.41 s, 20.0 tr. b., 4.6 m/s

  110. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  111. Jumping: Diskvalifikován

  112. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  113. 2.Zkouška: 1/17, 27.45 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  114. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  115. ZkA. LA1 I.: 4/14, 27.73 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  116. ZkA. LA1 II.: 1/14, 28.69 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  117. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  118. Druhá zkouška: 1/7, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  119. První zkouška: 3/7, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  120. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  121. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  122. 1.běh se zónami : 9/53, 20.21 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  123. 2.běh bez zón: 12/50, 21.86 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  124. 2.běh se zónami: 8/53, 25.55 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s