022318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marcela Kocourkova, Brandýs nad Labem

    Arrow_down

Pes

  1. Balu Argo Zamunda, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  2. 1. Zkouška LA2: 2/7, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  3. 2. Zkouška LA2: 2/7, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  4. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  5. 1.jumping L: 1/10, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  6. 1. zkouška A2 L: 1/8, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  7. 2. jumping L: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška A2 L: 2/8, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  9. 3. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  10. 4. zkouška LA2: 1/4, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  11. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky VIII/22 + A0, 22. 10. 2022

  12. II.Zk LA2: Diskvalifikován

  13. I. Zk LA2: 3/9, 36.55 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  14. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  15. Agility / L: Diskvalifikován

  16. Jumping / L: 19/37, 42.11 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  17. Jumping / L / 2: 7/12, 31.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  18. TACHYON AGILITY / L: 9/35, 38.95 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  19. TACHYON JUMPING / L: 9/34, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  20. Zkouška A2 / L: 3/12, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  21. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  22. Agility III / L: Diskvalifikován

  23. Agility II / L: Diskvalifikován

  24. Agility I / L: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Prázdninové zkoušky II., 31. 07. 2022

  26. ZkA. II. LA2: 1/8, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  27. ZkA. I. LA2: 2/8, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  28. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  29. ZkA. II. LA2: 4/12, 48.61 s, 5.61 tr. b., 3.7 m/s

  30. ZkA. I. LA2: 3/12, 40.28 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  31. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  32. 1. běh LA 2: 1/7, 42.92 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  33. 2. běh LA 2: Diskvalifikován

  34. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  35. Agility 1 L: 34/84, 47.14 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  36. Agility 2 L: 24/84, 47.92 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  38. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  39. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  40. 1. zkouška A2 L: 5/10, 43.84 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  41. 2. zkouška A2 L: 4/9, 42.81 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  42. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  43. ZkA. II. LA2: 4/7, 39.05 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  44. ZkA. I. LA2: 1/7, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  45. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  46. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1) L: 9/30, 34.11 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  47. Pá. - Power & Speed (Agility A1) L: 4/32, 16.4 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  48. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  49. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1) L: 15/32, 29.38 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  50. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1) L: 4/34, 36.74 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  51. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 45/101, 43.06 s, 25.0 tr. b., 4.37 m/s

  52. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  54. 1.Zk. LA2 neděle: Diskvalifikován

  55. 2.Zk. LA2 neděle: 4/9, 39.9 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  56. 3.Zk. LA2 neděle: 2/9, 41.04 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  57. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  58. 1. Jumping L: 4/22, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  59. 2. Jumping L: 6/22, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  60. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  61. 4. Jumping L: 13/22, 32.18 s, 15.18 tr. b., 4.66 m/s

  62. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  63. Czech Imp Jump Large: 14/46, 20.35 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  64. Jumping 1 - Large: 11/48, 39.34 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  65. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  66. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 25. 09. 2021

  67. 1. zkouška A2 L: 1/5, 43.27 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  68. 2. zkouška A2 L: 4/5, 39.49 s, 25.0 tr. b., 4.41 m/s

  69. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  70. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  71. 2. běh LA2: 4/7, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  72. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  73. Agility OPEN L: 5/30, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  74. Jumping OPEN I. L: 6/29, 38.23 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  75. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  77. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. 2. Zkouška LA2: 1/6, 41.88 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  79. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  80. Agility 1 L: 24/82, 48.22 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  81. Agility 2 L: 20/71, 47.18 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  82. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  83. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  85. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA2: 5/9, 45.08 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  87. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  88. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. 2. Zkouška LA2: 6/11, 52.35 s, 25.35 tr. b., 3.5 m/s

  90. 3. Zkouška LA2: 2/10, 40.89 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  91. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  92. 1. běh LA1: 2/12, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  93. 2. běh LA1: 1/12, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  94. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  95. Jumping: 8/33, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  96. Zkouška 1: 2/9, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  97. Zkouška 2: 3/9, 35.36 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  98. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  99. Jumping 1: Diskvalifikován

  100. Jumping 2: Diskvalifikován

  101. Jumping 3: 27/52, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  102. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  103. Jumping Open L: 14/31, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  104. ZkA. LA1 I.: 5/10, 36.07 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  105. ZkA. LA1 II.: 4/10, 37.99 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  106. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  107. 1. běh LA1: 2/10, 27.47 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  108. 2. běh LA1: 2/10, 28.43 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  109. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  110. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  111. 1.běh se zónami : 32/53, 21.85 s, 25.0 tr. b., 5.49 m/s

  112. 2.běh bez zón: 30/50, 22.0 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  113. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  114. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  115. 1. Zkouška A1 L: 4/19, 29.75 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  116. 2. Zkouška A1 L: 4/18, 31.93 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  117. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  118. 1. běh LA1: 5/13, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  119. 2. běh LA1 : 4/13, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  120. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  121. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  122. 2. běh LA1: 2/10, 41.09 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  123. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  124. Jumping 1: Diskvalifikován

  125. Jumping 2: 23/62, 40.02 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  126. Jumping 3: Diskvalifikován

  127. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  128. LA1 I: Diskvalifikován

  129. LA1 II: 4/8, 38.86 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  130. LA1 III: 4/8, 30.02 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  131. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  132. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  133. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  134. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  135. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 5/61, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  136. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  137. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 89/175, 50.75 s, 17.75 tr. b., 3.84 m/s

  138. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 68/170, 42.79 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  139. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  140. LA1 LA1: Diskvalifikován

  141. LA1 2. LA1: 2/6, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  142. LA1 3. LA1: Diskvalifikován

  143. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  144. Jumping: Diskvalifikován

  145. Zkouška 1: Diskvalifikován

  146. Zkouška 2: 3/11, 51.58 s, 20.0 tr. b., 3.55 m/s