Cz En

Jumping 1 - Large

  1. Datum: 06. 11. 2021
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník
  3. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 216.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 36.45 5.93 V V
2 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 36.6 5.9 V V
3 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 36.76 5.88 V V
4 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 0 0 0.0 0.0 37.6 5.74 V V
5 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.29 5.64 V V
6 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 0 0 0.0 0.0 42.05 5.14 V V
7 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 34.61 6.24 V V
8 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 1 0 0.0 5.0 35.61 6.07 V V
9 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 1 0 0.0 5.0 37.77 5.72 V V
10 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 0 0.0 5.0 38.04 5.68 V V
11 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 1 0 0.0 5.0 39.34 5.49 V V
12 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 39.97 5.4 V V
13 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 1 0.0 5.0 40.29 5.36 V V
14 004721 Lucie Hendrychova Akim 0 0 7.9 7.9 52.9 4.08 VD VD
15 004621 Věra Janatová Kikin 1 0 4.15 9.15 49.15 4.39 VD VD
16 065417 Tereza Holá Hananiel The Guardians of Albion 0 1 4.53 9.53 49.53 4.36 VD VD
17 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 36.19 5.97 VD VD
18 064521 Irena Kadlecová Beneficium Wäka 2 0 0.0 10.0 37.22 5.8 VD VD
19 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land 1 1 0.0 10.0 39.52 5.47 VD VD
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029521 Barbora Bouchalová Barney De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064421 Irena Kadlecová Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061921 Eliška Brabcová Amazing Taigi With Infinity Power DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002521 Lucie Šebková Back to Black Qualand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081818 Karolína Válová Everest Mountain Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000117 Věra Janatová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070314 Kateřina Veselá Ellis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO