Cz En

015019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Kubů, Agility Praha

Pes

  1. Gummy Bear The Guardians of Albion, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  2. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  5. Czech Imp Jump Large: 9/46, 19.75 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  6. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  9. 1.zkouška LA2: 3/8, 30.2 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  10. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  12. Agility L: 4/16, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  13. Jumping L: 1/17, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. Zkouška L A2 - Ne: Diskvalifikován

  15. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  16. Zkouška LA1 I.: 1/11, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  17. Zkouška LA1 II.: 1/10, 27.96 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  18. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  19. Agility 1 L: Diskvalifikován

  20. Agility 2 L: Diskvalifikován

  21. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  22. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  23. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  24. 1. Agility L: Diskvalifikován

  25. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  26. 2. Agility L: Diskvalifikován

  27. 2. Jumping L: 5/33, 20.4 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  28. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  29. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  31. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  33. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  36. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  37. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  38. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  40. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  41. Jumping II L A1: Diskvalifikován

  42. Jumping I L A1: Diskvalifikován

  43. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  44. 1.kvalifikace: 13/38, 31.48 s, 5.0 tr. b., 6.13 m/s

  45. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  46. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  47. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  48. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  49. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  50. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  51. 1. zkouška: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška: Diskvalifikován

  53. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  54. 1. Zkouška LA1: 3/9, 29.56 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  55. 2. Zkouška LA1: 1/9, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  56. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  57. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  58. První zkouška: Diskvalifikován

  59. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  60. 1. Jumping A1: Diskvalifikován

  61. 2. jumping A1: Diskvalifikován

  62. 3. jumping A1: Diskvalifikován

  63. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  64. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  65. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  66. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  67. 2.běh se zónami: Diskvalifikován