Cz En

Agility 2 L

  1. Datum: 20. 06. 2021
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.06 6.1 V V
2 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 0 0.0 0.0 39.67 5.55 V V
3 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mout McKinkey 0 0 0.0 0.0 41.34 5.32 V V
4 007417 Jana Pošvářová A3Ch Cassie 0 0 0.0 0.0 45.16 4.87 V V
5 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 0 0 0.0 0.0 51.55 4.27 V V
6 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 0 0.09 0.09 55.09 3.99 V V
7 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 41.15 5.35 V V
8 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 1 0.0 5.0 41.23 5.34 V V
9 083319 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands 1 0 0.0 5.0 41.89 5.25 V V
10 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 1 0 0.0 5.0 42.48 5.18 V V
11 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 45.42 4.84 V V
12 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 1 0.0 5.0 46.64 4.72 V V
13 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 47.61 4.62 V V
14 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 2 0 0.0 10.0 37.78 5.82 VD VD
15 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin 2 0 0.0 10.0 39.37 5.59 VD VD
16 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 1 1 0.0 10.0 45.16 4.87 VD VD
17 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých 2 0 0.0 10.0 47.31 4.65 VD VD
18 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor 2 0 0.0 10.0 49.05 4.49 VD VD
19 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven 1 1 0.0 10.0 49.1 4.48 VD VD
20 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 3 0 0.0 15.0 47.18 4.66 VD VD
21 004217 Tereza Kropáčová Tessi 3 0 3.74 18.74 58.74 3.75 D D
22 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 2 0.0 20.0 47.5 4.63 D D
23 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 1 0 15.56 20.56 70.56 3.12 D D
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004919 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044417 Hana Klimšová Polar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Sequensová Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anna Pospíšilová Metaxa Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003519 Alena Rybová Croft Lara Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083216 Kristýna Mildorfová Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002020 Lucie Vočadlová Earleen de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Štěpánková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO