Cz En

004217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Kropáčová, Awesome Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Tessi, Kříženec

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  2. Agility 1 L: 15/82, 56.47 s, 7.47 tr. b., 3.83 m/s

  3. Agility 2 L: 21/71, 58.74 s, 18.74 tr. b., 3.75 m/s

  4. Jumping 1 L: 18/83, 55.18 s, 14.18 tr. b., 3.84 m/s

  5. Jumping 2 L: 10/82, 45.85 s, 4.85 tr. b., 3.93 m/s

  6. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  7. 1. Zkouška LA3: 1/6, 52.18 s, 2.18 tr. b., 4.02 m/s

  8. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA3: 2/6, 49.47 s, 0.47 tr. b., 4.18 m/s

  10. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  11. Agility L: 7/24, 49.53 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  12. Jumping L: 4/25, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  13. Zkouška LA3: 4/9, 55.28 s, 1.28 tr. b., 3.98 m/s

  14. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  15. Agility Open L: Diskvalifikován

  16. Jumping Open L: 7/40, 49.29 s, 2.29 tr. b., 3.96 m/s

  17. ZkA. LA3: 4/17, 53.52 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  18. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  19. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 6/28, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  20. Agility Spokojenypes.cz L: 13/26, 57.87 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  21. Jelení Jumping L: 7/29, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  22. Jumping Short L Jacob & Joseph: 16/29, 31.6 s, 6.6 tr. b., 4.11 m/s

  23. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  24. Jumping 1: 13/53, 46.29 s, 2.29 tr. b., 4.17 m/s

  25. Jumping 2: 18/53, 51.94 s, 3.94 tr. b., 4.24 m/s

  26. Jumping 3: 18/52, 46.94 s, 2.94 tr. b., 4.11 m/s

  27. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  28. Agility MR L: 2/7, 52.56 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  29. Jumping L: Diskvalifikován

  30. JUMPING MR L: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  32. I. agility L: Diskvalifikován

  33. II. agility L: Diskvalifikován

  34. II. jumping L: 35/97, 40.03 s, 10.03 tr. b., 4.4 m/s

  35. I. jumping L: 37/97, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  36. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  37. 1.běh bez zón: 11/53, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  38. 1.běh se zónami : 28/53, 26.94 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  39. 2.běh bez zón: 17/50, 24.15 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  40. 2.běh se zónami: 11/53, 28.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  41. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  42. LA3 - I.: 3/4, 51.98 s, 22.98 tr. b., 3.37 m/s

  43. LA3 - II.: Diskvalifikován

  44. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  45. Agility Spokojeného psa L: 15/34, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  46. Jacob & Joseph Jumping L: 12/33, 26.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  47. Jelenův Jumping L: 10/34, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  48. PhysioDOG Agility L: 9/34, 55.04 s, 9.04 tr. b., 4.0 m/s

  49. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  50. II. zkouška LA3 neděle: 2/10, 45.61 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  51. I. zkouška LA3 neděle: 4/10, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  52. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  53. Agility Open: 52/125, 55.4 s, 12.4 tr. b., 3.57 m/s

  54. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  55. Jumping Open: 50/136, 47.82 s, 5.82 tr. b., 4.39 m/s

  56. Jumping Squads as Individual: 43/138, 42.8 s, 5.8 tr. b., 3.9 m/s

  57. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  58. LA3 - I.: 4/12, 45.27 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  59. LA3 - II.: 5/12, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  60. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  61. LA3_1: 4/15, 51.25 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  62. LA3_2: 4/15, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  63. LA3_3: 6/13, 46.54 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  64. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  65. Agility finale large: 1/10, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  66. Mistrovske agility large: 3/16, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  67. Nedele Jumping large: 2/24, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  68. Nedele zkouska LA3: 6/8, 48.62 s, 7.62 tr. b., 3.62 m/s

  69. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  70. Finále large : 5/9, 29.29 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  71. Jumping II. large: 2/20, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  72. Jumping I. large: 2/19, 40.95 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  73. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  74. Agility I: 16/167, 48.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  75. Agility II: 77/165, 49.17 s, 7.51 tr. b., 3.99 m/s

  76. Jumping I: 45/169, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  77. Jumping II: 45/161, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  78. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  79. Jumping: 23/60, 43.24 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  80. Zkouška 1: 8/35, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  81. Zkouška 2: 13/33, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  82. Zkouška 3: 15/36, 49.97 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  83. Zkouška 4: Diskvalifikován

  84. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  85. Agility 1: 12/39, 47.77 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  86. Agility 2: 7/40, 45.73 s, 5.73 tr. b., 3.96 m/s

  87. Finále: 4/16, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  88. Jumping 1: 2/40, 51.66 s, 1.66 tr. b., 3.87 m/s

  89. Jumping 2: 18/40, 47.04 s, 18.04 tr. b., 3.25 m/s

  90. Zkouška: 7/21, 48.43 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  91. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  92. Agility: 12/39, 54.67 s, 10.67 tr. b., 3.95 m/s

  93. Jumping: 11/40, 46.45 s, 11.45 tr. b., 3.49 m/s

  94. Zkouška: 10/21, 48.36 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  95. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  96. Agility: 10/28, 48.72 s, 13.72 tr. b., 3.51 m/s

  97. Jumping: 3/28, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  98. Zkouška: 5/18, 45.1 s, 7.1 tr. b., 3.77 m/s

  99. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  100. II. zkouška LA3: 2/24, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  101. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  102. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  103. Agility open L: 4/20, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  104. Agility Special kříženci L: 2/11, 48.12 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  105. Jumping open L: 3/20, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  106. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  107. 1. Zk LA3: 5/9, 54.51 s, 8.51 tr. b., 3.67 m/s

  108. 2. Zk LA3: 7/9, 51.53 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  109. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  110. Agility II. L: 14/92, 45.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  111. Agility I. L: 40/94, 46.24 s, 15.24 tr. b., 3.94 m/s

  112. Jumping II. L: 28/92, 50.4 s, 11.4 tr. b., 3.79 m/s

  113. Jumping I. L: 10/94, 41.75 s, 1.75 tr. b., 4.22 m/s

  114. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  115. QA4 Agility: Diskvalifikován

  116. QA5 Agility: 61/93, 52.06 s, 18.06 tr. b., 3.75 m/s

  117. QA6 Agility: 17/88, 52.5 s, 3.5 tr. b., 3.9 m/s

  118. QJ4 Jumping: 41/95, 46.16 s, 6.16 tr. b., 4.16 m/s

  119. QJ5 Jumping: 48/90, 55.19 s, 20.19 tr. b., 3.57 m/s

  120. QJ6 Jumping: 35/77, 43.29 s, 8.29 tr. b., 4.02 m/s

  121. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  122. QA1 agility: 21/127, 50.46 s, 7.46 tr. b., 3.96 m/s

  123. QA2 agility: Diskvalifikován

  124. QA3 agility: 53/125, 47.89 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  125. QJ1 jumping: 37/126, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  126. QJ2 jumping: 59/126, 53.3 s, 13.3 tr. b., 3.73 m/s

  127. QJ3 jumping: 46/122, 45.12 s, 7.12 tr. b., 4.12 m/s

  128. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  129. I Agility Open: 41/139, 47.04 s, 7.04 tr. b., 4.08 m/s

  130. II Agility Open: 11/137, 49.85 s, 0.85 tr. b., 3.97 m/s

  131. II Jumping Open: 35/135, 38.27 s, 2.27 tr. b., 4.23 m/s

  132. I Jumping Open: Diskvalifikován

  133. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  134. Agility: 12/55, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  135. Agility: 13/41, 48.71 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  136. Jumping: 18/53, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  137. Jumping: 22/42, 40.97 s, 19.97 tr. b., 3.81 m/s

  138. Zkouška LA2: 2/15, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  139. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  140. Agility: 21/50, 43.14 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  141. Agility: 23/47, 52.1 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  142. Jumping: Diskvalifikován

  143. Jumping: Diskvalifikován

  144. Zkouška LA2: 7/20, 46.99 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  145. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  146. 1 LA2: Diskvalifikován

  147. 2 LA2: Diskvalifikován

  148. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  149. Agility: Diskvalifikován

  150. Jumping: 13/50, 39.96 s, 5.96 tr. b., 4.2 m/s

  151. Zkouška LA2: 3/19, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  152. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  153. II. zkouška LA2: 6/31, 46.59 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  154. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  156. Agility: 5/44, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  157. Jumping: 18/44, 37.14 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  158. Zkouška LA2: 5/20, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  159. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  160. 1. zkouška LA2: 3/18, 40.78 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  161. 2. zkouška LA2: 2/18, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  162. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  163. Agility_: 9/49, 48.82 s, 8.82 tr. b., 3.58 m/s

  164. Jumping_: 3/49, 39.09 s, 1.09 tr. b., 3.66 m/s

  165. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  166. II. zkouška LA2: 1/28, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  167. II. zkouška LA2: 7/30, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  168. I. zkouška LA2: 1/29, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  169. I. zkouška LA2: 14/30, 35.39 s, 10.39 tr. b., 3.76 m/s

  170. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  171. AGILITY: 17/38, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  172. JUMPING: 8/38, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  173. LA2: 7/14, 31.97 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  174. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  175. Agility Open: Diskvalifikován

  176. Agility Trial: Diskvalifikován

  177. Jumping Open: 24/57, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  178. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  179. 1.zkouska A1 LA1: 5/15, 43.79 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  180. 2. zkouska A1 LA1: 1/15, 38.01 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  181. 3. zkouska A1 LA1: 1/15, 33.36 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  182. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  183. AGILITY: 5/52, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  184. AGILITY: 11/57, 42.71 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  185. JUMPING: 7/51, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  186. JUMPING: 12/57, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  187. LA1: 2/7, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  188. LA1: Diskvalifikován

  189. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  190. Zkouška1 LA1: Diskvalifikován

  191. Zkouška 2 LA1: 2/12, 34.39 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s