Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 27. 11. 2021
  2. Závod: KLADNO - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 218.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.63 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 39.39 5.53 V V
2 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel 0 0 0.0 0.0 41.3 5.28 V V
3 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 41.73 5.22 V V
4 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 0 0.0 0.0 42.46 5.13 V V
5 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 42.79 5.09 V V
6 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 44.04 4.95 V V
7 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 44.57 4.89 V V
8 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 46.66 4.67 V V
9 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari 0 0 0.0 0.0 46.93 4.65 V V
10 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 0 0 0.0 0.0 52.89 4.12 V V
11 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 0.0 0.0 53.75 4.06 V V
12 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 1 0 0.0 5.0 40.56 5.37 V V
13 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 40.66 5.36 V V
14 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 40.76 5.35 V V
15 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 42.36 5.15 V V
16 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 44.85 4.86 V V
17 078814 Patricia Beran Amy 1 0 0.0 5.0 45.01 4.84 V V
18 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 1 0.0 5.0 47.6 4.58 V V
19 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 0 0 5.21 5.21 65.21 3.34 V V
20 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 2 0 0.0 10.0 38.9 5.6 VD VD
21 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 1 1 0.0 10.0 44.22 4.93 VD VD
22 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 3 0 0.0 15.0 45.0 4.84 VD VD
23 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 2 1 0.0 15.0 46.83 4.66 VD VD
24 077120 Lenka Rapantová Teddy Bear Tenant 3 1 0.0 20.0 51.58 4.23 D D
DIS 019821 Markéta Růna Cooper Caniterra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023020 Pavla Brabencová Psuki des Lutins du Darigat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056819 Andrea Tomicová Bacardi Porta Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056919 Andrea Tomicová Cookie Porta Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068919 Dominika Fajtová Blue Moon Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO