012621

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Andrea Hanousková

    Arrow_down

Pes

  1. Conroy Unique Forever, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2024, 05. 07. 2024 - 07. 07. 2024

  2. Agility 2 L: 11/149, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  3. Agility 3 L: Diskvalifikován

  4. Agility 4 L: 35/144, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  5. Grand Final L: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 L: 2/152, 33.93 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  8. Warm Up LA3: Diskvalifikován

  9. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  10. QA4 Agility: 77/140, 29.39 s, 15.0 tr. b., 5.95 m/s

  11. QA5 Agility: 9/140, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  12. QA6 Agility: 50/137, 39.98 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  13. QJ4 Jumping: 57/140, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  14. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  15. QJ6 Jumping: 13/132, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  16. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  17. QA1 Agility: Diskvalifikován

  18. QA2 Agility: Diskvalifikován

  19. QA3 Agility: Diskvalifikován

  20. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  21. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  22. QJ3 Jumping: 63/161, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  23. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  24. Agility L: 3/33, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  25. Jumping L: 17/33, 42.5 s, 5.5 tr. b., 4.35 m/s

  26. Krátký jumping L: 2/33, 18.93 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  27. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  28. Agility II. L: Diskvalifikován

  29. Agility I. L: 5/46, 43.34 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  30. Final L: Diskvalifikován

  31. Jumping III. L: Diskvalifikován

  32. Jumping II. L: Diskvalifikován

  33. Jumping I. L: Diskvalifikován

  34. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  35. Agility 1 L: 8/42, 43.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  36. Agility 2 L: 4/37, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  37. Finals L: 2/22, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  38. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  39. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  40. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  41. Agility družstev L: 29/108, 42.31 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  42. Agility jednotlivci L: Diskvalifikován

  43. Jumping družstev L: 33/108, 42.55 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  44. Jumping jednotlivci L: 44/103, 36.29 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  45. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  46. Agility 1 L: 1/21, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  47. Agility 2 L: 1/21, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  48. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  49. Zkouška II / L / A3: 1/15, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  50. Zkouška I / L / A3: 2/15, 42.61 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  51. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  52. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  53. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE: Diskvalifikován

  54. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 45/151, 41.36 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  55. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE: 29/147, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  56. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L: 32/122, 32.08 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  57. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE: 9/156, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  58. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  59. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE: Diskvalifikován

  60. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  61. Mistrovství jednotlivců MASTERS L: 26/60, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  62. Power & Speed MASTERS L: Diskvalifikován

  63. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L: 19/112, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  64. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L: 19/106, 36.16 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  65. Tachyon Trophy MASTERS L: 14/59, 33.81 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  66. Závod družstev OPEN + MASTERS L: 18/109, 43.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  67. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  68. Agility 4 L: 2/73, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  69. Agility 5 L: 2/71, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  70. Agility 6 L: Diskvalifikován

  71. Jumping 4 L: 2/73, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  72. Jumping 5 L: Diskvalifikován

  73. Jumping 6 L: Diskvalifikován

  74. Mrtník Plzeň-Sever - Jarní agility na Brabcovně, 27. 05. 2023

  75. Agility L: Diskvalifikován

  76. Jumping L: Diskvalifikován

  77. Zkouška LA3: 2/11, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  78. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  79. Agility 1 L: 4/109, 41.09 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  80. Agility 2 L: 2/99, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  81. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  82. Jumping 2 L: 17/106, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  83. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  84. QA1 Agility: 49/117, 39.79 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  85. QA2 Agility: 5/114, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  86. QA3 Agility: 23/114, 43.29 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  87. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  88. QJ2 Jumping: 53/112, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  89. QJ3 Jumping: 65/108, 40.34 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  90. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  91. LA3 I: Diskvalifikován

  92. LA3 II: Diskvalifikován

  93. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  94. zkouška II / L / A3: Diskvalifikován

  95. zkouška I / L / A3: 2/10, 40.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  96. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  97. Zkouška II / L / A3: Diskvalifikován

  98. Zkouška I / L / A3: 1/8, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  99. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  100. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. 2.zkouška LA3: 1/12, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  102. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  103. Agility / L: Diskvalifikován

  104. Jumping / L: 3/37, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  105. Jumping / L / 3: Diskvalifikován

  106. TACHYON AGILITY / L: Diskvalifikován

  107. TACHYON JUMPING / L: 2/34, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  108. Zkouška A3 / L: Diskvalifikován

  109. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  110. Agility III / L: Diskvalifikován

  111. Agility II / L: 4/30, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  112. Agility I / L: Diskvalifikován

  113. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  114. Agility: 59/100, 42.24 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  115. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  116. Jumping: 57/101, 44.76 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  117. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 33/102, 34.19 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  118. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  119. LA Agility 1: Diskvalifikován

  120. LA Agility 2: Diskvalifikován

  121. LA Agility 3: Diskvalifikován

  122. LA Agility 4: 1/117, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  123. LA Jumping 1: Diskvalifikován

  124. LA Jumping 2: 18/140, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  125. Zkouška Exam L A3: Diskvalifikován

  126. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  127. Agility 1 L: Diskvalifikován

  128. Agility 2 L: 28/84, 35.2 s, 10.0 tr. b., 6.22 m/s

  129. Jumping 1 L: 12/87, 36.42 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  130. Jumping 2 L: 22/79, 33.54 s, 5.0 tr. b., 6.56 m/s

  131. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  132. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  133. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  134. QA4 Agility: Diskvalifikován

  135. QA5 Agility: 47/70, 37.84 s, 20.0 tr. b., 5.5 m/s

  136. QJ4 Jumping: 43/73, 46.19 s, 19.85 tr. b., 4.61 m/s

  137. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  138. QJ6 Jumping: 1/69, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  139. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  140. Agility 1 L: 27/92, 37.57 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  141. Agility 2 L: 32/88, 39.37 s, 15.0 tr. b., 5.59 m/s

  142. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  143. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  144. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  145. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 11/65, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  146. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: 7/30, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  147. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  148. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 12/97, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  149. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  150. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 3/76, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  151. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 22/106, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  152. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  153. QA1 Agility: 10/108, 37.87 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  154. QA2 Agility: 31/107, 37.76 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  155. QA3 Agility: Diskvalifikován

  156. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  157. QJ2 Jumping: 4/108, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  158. QJ3 Jumping: 35/104, 41.5 s, 17.92 tr. b., 4.92 m/s

  159. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  160. Zkouška LA3: 1/26, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  161. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  162. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška LA3: 1/7, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  164. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  165. 1.zkouška A2 L: 1/6, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  166. 2.zkouška A2 L: 1/5, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  167. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  168. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  170. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  171. 1. Jumping L: 2/22, 25.9 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  172. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  173. 3. Jumping L: 2/22, 24.74 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  174. 4. Jumping L: 1/22, 24.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  175. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  176. Agility 1 - Large: 1/47, 22.48 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  177. Agility 2 - Large: 1/47, 23.56 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  178. Jumping 1 - Large: 16/47, 21.82 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  179. Jumping 2 - Large: 1/45, 21.32 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  180. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  181. Agility open L sobota: 17/36, 33.91 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  182. FINÁLE agility L: Diskvalifikován

  183. Jumping L neděle: 10/35, 35.49 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  184. Jumping L sobota: 2/36, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  185. Zkouška LA2 neděle: 1/9, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  186. Zkouška LA2 sobota: Diskvalifikován

  187. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  188. Agility III 600: Diskvalifikován

  189. Agility II 600: Diskvalifikován

  190. Agility I 600: Diskvalifikován

  191. Jumping III 600: Diskvalifikován

  192. Jumping II 600: Diskvalifikován

  193. Jumping I 600: 14/37, 35.46 s, 5.0 tr. b., 6.18 m/s

  194. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  195. 1. Zkouška LA2: 2/11, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  196. 2. Zkouška LA2: 4/11, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  197. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  198. Agility Open L: 14/38, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  199. Finále Agility L: 9/17, 35.4 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  200. Jumping L: Diskvalifikován

  201. Jumping L neděle : 6/35, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  202. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  203. Zkouška LA2 neděle : 1/6, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  204. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  205. II. zkouška A2 L: 2/3, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  206. I. zkouška A2 L: 1/3, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  207. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  208. 1.zkouška LA2: 3/22, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  209. 2.zkouška LA2: 8/22, 46.46 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  210. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  211. Czech Imp Jump Large: 2/46, 19.0 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  212. Jumping 1 - Large: 17/48, 36.19 s, 10.0 tr. b., 5.97 m/s

  213. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  214. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  215. III. jumping L: Diskvalifikován

  216. II. jumping L: Diskvalifikován

  217. I. jumping L: 1/14, 22.41 s, 0.0 tr. b., 6.65 m/s

  218. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  219. II. zkouška A2 L: 2/5, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  220. I. zkouška A2 L: 2/5, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  221. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  222. 1. Zkouška LA2: 3/9, 30.22 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  223. 2. Zkouška LA2: 2/9, 40.79 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  224. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  225. Finále: 1/16, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  226. 1.kvalifikace: 9/27, 32.35 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  227. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  228. 3.kvalifikace: 6/25, 30.13 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  229. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  230. 1.zkouška LA2: 4/13, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  231. 2.zkouška LA2: 4/13, 34.5 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  232. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  233. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  234. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  235. Jelení Jumping Short L: 14/20, 18.09 s, 15.0 tr. b., 6.52 m/s

  236. PetExpert Jumping L: 5/21, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  237. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  238. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  239. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  240. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  241. 1. Jumping L: 10/23, 25.49 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  242. 2. Jumping L: 17/23, 30.67 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  243. 3. Jumping L: 2/23, 25.41 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  244. 4. Jumping L: 14/23, 27.88 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  245. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  246. 1. Zkouška LA2: 1/17, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  247. 2. Zkouška LA2: 5/17, 39.52 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  248. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  249. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  250. 1.zkouška LA1: 9/18, 32.29 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  251. 2.zkouška LA1: 1/18, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  252. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  253. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  254. I. Zk LA1: 1/16, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  255. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  256. 1.zkouška LA1: 2/16, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  257. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  258. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  259. 1. zkouška: 1/14, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  260. 2. zkouška: Diskvalifikován