Andrea Hanousková

  1. Číslo: 001456
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 20. 06. 2021
  5. Členem KA do: 31. 12. 2024
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 013707 (L), Basco z Bengasu

    Arrow_down
  2. 005309 (L), Arny Z Ohromujícího světa

    Arrow_down
  3. 065317 (L), Alou Devětsil

    Arrow_down
  4. 012621 (L), Conroy Unique Forever

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility, Conroy Unique Forever: 77/140, 29.39 s, 15.0 tr. b., 5.95 m/s

  3. QA5 Agility, Conroy Unique Forever: 9/140, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  4. QA6 Agility, Conroy Unique Forever: 50/137, 39.98 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  5. QJ4 Jumping, Conroy Unique Forever: 57/140, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  6. QJ5 Jumping, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping, Conroy Unique Forever: 13/132, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  8. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  9. QA1 Agility, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  10. QA2 Agility, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  11. QA3 Agility, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  12. QJ1 Jumping, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  13. QJ2 Jumping, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  14. QJ3 Jumping, Conroy Unique Forever: 63/161, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  15. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  16. Agility L, Conroy Unique Forever: 3/33, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  17. Jumping L, Conroy Unique Forever: 17/33, 42.5 s, 5.5 tr. b., 4.35 m/s

  18. Krátký jumping L, Conroy Unique Forever: 2/33, 18.93 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  19. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  20. Agility II. L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  21. Agility I. L, Conroy Unique Forever: 5/46, 43.34 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  22. Final L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  23. Jumping III. L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  24. Jumping II. L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  25. Jumping I. L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  26. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  27. Agility 1 L, Conroy Unique Forever: 8/42, 43.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  28. Agility 2 L, Conroy Unique Forever: 4/37, 35.08 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  29. Finals L, Conroy Unique Forever: 2/22, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  30. Jumping 1 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  31. Jumping 2 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  33. Agility družstev L, Conroy Unique Forever: 29/108, 42.31 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  34. Agility jednotlivci L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  35. Jumping družstev L, Conroy Unique Forever: 33/108, 42.55 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  36. Jumping jednotlivci L, Conroy Unique Forever: 44/103, 36.29 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  37. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  38. Agility 1 L, Conroy Unique Forever: 1/21, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  39. Agility 2 L, Conroy Unique Forever: 1/21, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  40. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 03. 08. 2023

  41. Zkouška II / L / A3, Conroy Unique Forever: 1/15, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  42. Zkouška I / L / A3, Conroy Unique Forever: 2/15, 42.61 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  43. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  44. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  45. FRIDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  46. FRIDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Conroy Unique Forever: 45/151, 41.36 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  47. SATURDAY - AGILITY TEAMS LARGE, Conroy Unique Forever: 29/147, 38.04 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  48. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS L, Conroy Unique Forever: 32/122, 32.08 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  49. SATURDAY - JUMPING TEAMS LARGE, Conroy Unique Forever: 9/156, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  50. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS LARGE, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  51. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS LARGE, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  52. Trutnov - Mistrovství České republiky border kolií 2023, 09. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  53. Mistrovství jednotlivců MASTERS L, Conroy Unique Forever: 26/60, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  54. Power & Speed MASTERS L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  55. Speciální závod - 1.kolo OPEN + MASTERS L, Conroy Unique Forever: 19/112, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  56. Speciální závod - 2.kolo OPEN + MASTERS L, Conroy Unique Forever: 19/106, 36.16 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  57. Tachyon Trophy MASTERS L, Conroy Unique Forever: 14/59, 33.81 s, 5.0 tr. b., 6.42 m/s

  58. Závod družstev OPEN + MASTERS L, Conroy Unique Forever: 18/109, 43.57 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  59. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  60. Agility 4 L, Conroy Unique Forever: 2/73, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  61. Agility 5 L, Conroy Unique Forever: 2/71, 36.7 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  62. Agility 6 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  63. Jumping 4 L, Conroy Unique Forever: 2/73, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  64. Jumping 5 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  65. Jumping 6 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  66. Mrtník Plzeň-Sever - Jarní agility na Brabcovně, 27. 05. 2023

  67. Agility L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  68. Jumping L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA3, Conroy Unique Forever: 2/11, 32.83 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  70. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  71. Agility 1 L, Conroy Unique Forever: 4/109, 41.09 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  72. Agility 2 L, Conroy Unique Forever: 2/99, 37.68 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  73. Jumping 1 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  74. Jumping 2 L, Conroy Unique Forever: 17/106, 39.8 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  75. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  76. QA1 Agility, Conroy Unique Forever: 49/117, 39.79 s, 15.0 tr. b., 5.48 m/s

  77. QA2 Agility, Conroy Unique Forever: 5/114, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  78. QA3 Agility, Conroy Unique Forever: 23/114, 43.29 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  79. QJ1 Jumping, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  80. QJ2 Jumping, Conroy Unique Forever: 53/112, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  81. QJ3 Jumping, Conroy Unique Forever: 65/108, 40.34 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  82. Roudnice nad Labem - DogFriends Rozcvička, 21. 04. 2023

  83. LA3 I, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  84. LA3 II, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  85. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  86. zkouška II / L / A3, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  87. zkouška I / L / A3, Conroy Unique Forever: 2/10, 40.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  88. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 21. 10. 2022

  89. Zkouška II / L / A3, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  90. Zkouška I / L / A3, Conroy Unique Forever: 1/8, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  91. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  92. 1.zkouška LA3, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  93. 2.zkouška LA3, Conroy Unique Forever: 1/12, 36.98 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  94. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  95. Agility / L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  96. Jumping / L, Conroy Unique Forever: 3/37, 35.92 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  97. Jumping / L / 3, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  98. TACHYON AGILITY / L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  99. TACHYON JUMPING / L, Conroy Unique Forever: 2/34, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  100. Zkouška A3 / L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  101. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  102. Agility III / L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  103. Agility II / L, Conroy Unique Forever: 4/30, 41.52 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  104. Agility I / L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  105. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  106. Agility, Conroy Unique Forever: 59/100, 42.24 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  107. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  108. Jumping, Conroy Unique Forever: 57/101, 44.76 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  109. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Conroy Unique Forever: 33/102, 34.19 s, 5.0 tr. b., 6.03 m/s

  110. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  111. LA Agility 1, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  112. LA Agility 2, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  113. LA Agility 3, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  114. LA Agility 4, Conroy Unique Forever: 1/117, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  115. LA Jumping 1, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  116. LA Jumping 2, Conroy Unique Forever: 18/140, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  117. Zkouška Exam L A3, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  118. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  119. Agility 1 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  120. Agility 2 L, Conroy Unique Forever: 28/84, 35.2 s, 10.0 tr. b., 6.22 m/s

  121. Jumping 1 L, Conroy Unique Forever: 12/87, 36.42 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  122. Jumping 2 L, Conroy Unique Forever: 22/79, 33.54 s, 5.0 tr. b., 6.56 m/s

  123. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  124. 1. zkouška A3 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  125. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  126. QA4 Agility, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  127. QA5 Agility, Conroy Unique Forever: 47/70, 37.84 s, 20.0 tr. b., 5.5 m/s

  128. QJ4 Jumping, Conroy Unique Forever: 43/73, 46.19 s, 19.85 tr. b., 4.61 m/s

  129. QJ5 Jumping, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  130. QJ6 Jumping, Conroy Unique Forever: 1/69, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  131. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  132. Agility 1 L, Conroy Unique Forever: 27/92, 37.57 s, 10.0 tr. b., 5.86 m/s

  133. Agility 2 L, Conroy Unique Forever: 32/88, 39.37 s, 15.0 tr. b., 5.59 m/s

  134. Jumping 1 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  135. Jumping 2 L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  136. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  137. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L, Conroy Unique Forever: 11/65, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  138. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L, Conroy Unique Forever: 7/30, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  139. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  140. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L, Conroy Unique Forever: 12/97, 40.75 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  141. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  142. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L, Conroy Unique Forever: 3/76, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  143. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L, Conroy Unique Forever: 22/106, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  144. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  145. QA1 Agility, Conroy Unique Forever: 10/108, 37.87 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  146. QA2 Agility, Conroy Unique Forever: 31/107, 37.76 s, 10.0 tr. b., 5.8 m/s

  147. QA3 Agility, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  148. QJ1 Jumping, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  149. QJ2 Jumping, Conroy Unique Forever: 4/108, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  150. QJ3 Jumping, Conroy Unique Forever: 35/104, 41.5 s, 17.92 tr. b., 4.92 m/s

  151. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  152. Zkouška LA3, Conroy Unique Forever: 1/26, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  153. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  154. 1. Zkouška LA3, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  155. 2. Zkouška LA3, Conroy Unique Forever: 1/7, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  156. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  157. 1.zkouška A2 L, Conroy Unique Forever: 1/6, 32.15 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  158. 2.zkouška A2 L, Conroy Unique Forever: 1/5, 37.77 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  159. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  160. 1. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  162. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  163. 1. Jumping L, Conroy Unique Forever: 2/22, 25.9 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  164. 1. Jumping ML, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  165. 2. Jumping L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  166. 2. Jumping ML, Alou Devětsil: 4/10, 29.48 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  167. 3. Jumping L, Conroy Unique Forever: 2/22, 24.74 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  168. 3. Jumping ML, Alou Devětsil: 4/10, 29.37 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  169. 4. Jumping L, Conroy Unique Forever: 1/22, 24.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  170. 4. Jumping ML, Alou Devětsil: 3/10, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  171. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  172. Agility 1 - Large, Conroy Unique Forever: 1/47, 22.48 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  173. Agility 2 - Large, Conroy Unique Forever: 1/47, 23.56 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  174. Jumping 1 - Large, Conroy Unique Forever: 16/47, 21.82 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  175. Jumping 2 - Large, Conroy Unique Forever: 1/45, 21.32 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  176. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  177. Agility open L sobota, Conroy Unique Forever: 17/36, 33.91 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  178. Agility open ML sobota, Alou Devětsil: 1/11, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  179. FINÁLE agility L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  180. FINÁLE agility ML, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  181. Jumping L neděle, Conroy Unique Forever: 10/35, 35.49 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  182. Jumping L sobota, Conroy Unique Forever: 2/36, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  183. Jumping ML neděle, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  184. Jumping ML sobota, Alou Devětsil: 1/11, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  185. Zkouška LA2 neděle, Conroy Unique Forever: 1/9, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  186. Zkouška LA2 sobota, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  187. Zkouška MLA3 sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  188. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  189. Agility III 600, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  190. Agility II 500, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  191. Agility II 600, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  192. Agility I 500, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  193. Agility I 600, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  194. Jumping III 600, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  195. Jumping II 500, Alou Devětsil: 11/26, 48.3 s, 5.3 tr. b., 4.45 m/s

  196. Jumping II 600, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  197. Jumping I 500, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  198. Jumping I 600, Conroy Unique Forever: 14/37, 35.46 s, 5.0 tr. b., 6.18 m/s

  199. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  200. 1. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 2/11, 36.05 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  201. 2. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 4/11, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  202. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  203. Agility Open L, Conroy Unique Forever: 14/38, 40.76 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  204. Agility Open ML, Alou Devětsil: 2/10, 45.45 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  205. Finále Agility L, Conroy Unique Forever: 9/17, 35.4 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  206. Finále Agility ML, Alou Devětsil: 3/5, 40.06 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  207. Jumping L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  208. Jumping L neděle , Conroy Unique Forever: 6/35, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  209. Jumping ML, Alou Devětsil: 2/10, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  210. Jumping ML neděle , Alou Devětsil: Diskvalifikován

  211. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  212. Zkouška LA2 neděle , Conroy Unique Forever: 1/6, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  213. Zkouška MLA3, Alou Devětsil: 4/5, 46.23 s, 11.23 tr. b., 4.07 m/s

  214. Zkouška MLA3 neděle , Alou Devětsil: Diskvalifikován

  215. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  216. II. zkouška A2 L, Conroy Unique Forever: 2/3, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  217. I. zkouška A2 L, Conroy Unique Forever: 1/3, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  218. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  219. 1.zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 3/22, 32.05 s, 5.0 tr. b., 5.83 m/s

  220. 2.zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 8/22, 46.46 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  221. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  222. Czech Imp Jump Large, Conroy Unique Forever: 2/46, 19.0 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  223. Czech Imp Jump MiniLarge, Alou Devětsil: 7/19, 20.75 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  224. Jumping 1 - Large, Conroy Unique Forever: 17/48, 36.19 s, 10.0 tr. b., 5.97 m/s

  225. Jumping 1 - MiniLarge, Alou Devětsil: 6/19, 42.19 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  226. Jumping 2 - Large, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  227. Jumping 2 - MiniLarge, Alou Devětsil: 1/19, 35.54 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  228. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  229. III. jumping L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  230. III. jumping ML, Alou Devětsil: 2/7, 32.61 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  231. II. jumping L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  232. II. jumping ML, Alou Devětsil: 3/7, 31.27 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  233. I. jumping L, Conroy Unique Forever: 1/14, 22.41 s, 0.0 tr. b., 6.65 m/s

  234. I. jumping ML, Alou Devětsil: 2/7, 24.68 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  235. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  236. II. zkouška A2 L, Conroy Unique Forever: 2/5, 32.81 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  237. I. zkouška A2 L, Conroy Unique Forever: 2/5, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  238. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  239. 1. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 3/9, 30.22 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  240. 2. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 2/9, 40.79 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  241. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  242. Finále, Conroy Unique Forever: 1/16, 31.86 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  243. 1.kvalifikace, Conroy Unique Forever: 9/27, 32.35 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  244. 1.kvalifikace, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  245. 2.kvalifikace, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  246. 2.kvalifikace, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  247. 3.kvalifikace, Alou Devětsil: 4/18, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  248. 3.kvalifikace, Conroy Unique Forever: 6/25, 30.13 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  249. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  250. 1.zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 4/13, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  251. 2.zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 4/13, 34.5 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  252. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  253. Agility Light - Časopis Psí Sporty L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  254. Agility Spokojenypes.cz L, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  255. Jelení Jumping Short L, Conroy Unique Forever: 14/20, 18.09 s, 15.0 tr. b., 6.52 m/s

  256. PetExpert Jumping L, Conroy Unique Forever: 5/21, 30.66 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  257. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  258. 1. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  259. 2. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  260. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  261. 1. Jumping L, Conroy Unique Forever: 10/23, 25.49 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  262. 2. Jumping L, Conroy Unique Forever: 17/23, 30.67 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  263. 3. Jumping L, Conroy Unique Forever: 2/23, 25.41 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  264. 4. Jumping L, Conroy Unique Forever: 14/23, 27.88 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  265. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  266. 1. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 1/17, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  267. 2. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: 5/17, 39.52 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  268. 3. Zkouška LA2, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  269. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  270. 1.zkouška LA1, Conroy Unique Forever: 9/18, 32.29 s, 20.0 tr. b., 4.8 m/s

  271. 2.zkouška LA1, Conroy Unique Forever: 1/18, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  272. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  273. II. Zk LA1, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  274. II. Zk LA3, Alou Devětsil: 1/2, 46.54 s, 24.54 tr. b., 3.82 m/s

  275. I. Zk LA1, Conroy Unique Forever: 1/16, 33.03 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  276. I. Zk LA3, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  277. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  278. 1.zkouška LA1, Conroy Unique Forever: 2/16, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  279. 1.zkouška LA3, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  280. 2.zkouška LA1, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  281. 2.zkouška LA3, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  282. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  283. 1. zkouška, Conroy Unique Forever: 1/14, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  284. 2. zkouška, Conroy Unique Forever: Diskvalifikován

  285. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  286. III. jumping L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  287. II. jumping L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  288. I. jumping L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  289. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  290. II. zkouška LA3, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  291. I. zkouška LA3, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  292. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  293. Czech Imp Jump, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  294. Jumping 1, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  295. Jumping 2 , Alou Devětsil: 16/31, 40.22 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  296. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  297. Batmanův jumping L, Alou Devětsil: 2/21, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  298. Jumping superhrdinů L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  299. Kapitánský jumping L, Alou Devětsil: 8/21, 43.85 s, 5.85 tr. b., 3.76 m/s

  300. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  301. 1. běh LA2 , Alou Devětsil: 1/14, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  302. 2. běh LA2 , Alou Devětsil: 2/14, 36.83 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  303. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  304. Agility LA sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  305. Finále LA neděle, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  306. Jumping LA neděle, Alou Devětsil: 15/70, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  307. Jumping LA sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  308. Zkoušky LA2 neděle, Alou Devětsil: 3/21, 30.18 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  309. Zkoušky LA2 sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  310. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  311. II. zkouška LA2, Alou Devětsil: 1/16, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  312. I. zkouška LA2, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  313. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  314. Zkouška LA2 I, Alou Devětsil: 1/13, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  315. Zkouška LA2 II, Alou Devětsil: 2/13, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  316. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  317. Agility klubů L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  318. Jumping L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  319. Zkouška LA2, Alou Devětsil: 2/9, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  320. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  321. 1. běh LA2, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  322. 2. běh LA2, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  323. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  324. III. jumping L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  325. II.jumping L, Alou Devětsil: 14/42, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  326. I. jumping L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  327. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  328. II.zkouška LA2, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  329. I. zkouška LA2, Alou Devětsil: 1/19, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  330. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  331. II. zkouška LA2, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  332. I. zkouška LA2, Alou Devětsil: 7/12, 37.69 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  333. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  334. Jumping DUO L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  335. Jumping Open L, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  336. zkouška jumping J1 LA2, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  337. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  338. Agility LA sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  339. Jumping LA neděle, Alou Devětsil: 21/43, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  340. Jumping LA sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  341. Zkoušky LA2 neděle, Alou Devětsil: 6/11, 42.6 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  342. Zkoušky LA2 sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  343. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  344. Jumping, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  345. Jumping DUO, Alou Devětsil: 3/16, 26.52 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  346. Zkouška 1., Alou Devětsil: 3/9, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  347. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  348. Agility LA sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  349. Jumping LA neděle, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  350. Jumping LA sobota, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  351. Velké finále LA neděle, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  352. Zkoušky LA1 sobota, Alou Devětsil: 3/4, 26.0 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  353. Zkoušky LA2 neděle, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  354. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  355. II. zkouška LA1, Alou Devětsil: 4/18, 40.74 s, 5.0 tr. b., 42.71 m/s

  356. I. zkouška LA1, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  357. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  358. Agility, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  359. Jumping, Alou Devětsil: Diskvalifikován

  360. Zkouška LA1, Alou Devětsil: 1/8, 31.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  361. Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011, 04. 06. 2011 - 05. 06. 2011

  362. Agility LA sobota, Basco z Bengasu: 8/34, 46.37 s, 8.37 tr. b., 3.77 m/s

  363. Jumping LA sobota, Basco z Bengasu: Diskvalifikován

  364. Zkoušky LA1 sobota, Basco z Bengasu: 5/12, 35.13 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  365. Zkoušky 1 LA1 neděle, Basco z Bengasu: Diskvalifikován

  366. Zkoušky 2 LA1 neděle, Basco z Bengasu: 8/16, 29.42 s, 25.0 tr. b., 4.89 m/s

  367. Řitka - Zkoušky, 11. 03. 2011

  368. LA1, Basco z Bengasu: 5/7, 33.13 s, 15.0 tr. b., 3.44 m/s

  369. LA1_II, Basco z Bengasu: 2/7, 27.62 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  370. Řitka - Zkoušky, 25. 02. 2011

  371. LA1, Basco z Bengasu: 1/11, 29.81 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  372. LA1_II, Basco z Bengasu: 3/11, 30.96 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  373. Ranch El Paso Svojetice - 15. Dvojzkoušky, 12. 02. 2011

  374. Svojetice dvojzkoušky běh 1, Basco z Bengasu: 13/22, 25.03 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  375. Svojetice dvojzkoušky běh 2, Basco z Bengasu: Diskvalifikován

  376. Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku, 08. 01. 2011 - 09. 01. 2011

  377. AGILITY, Arny Z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  378. JUMPING, Arny Z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  379. LA2, Arny Z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  380. Nučice u Rudné - "O černobílou packu", 27. 02. 2010

  381. Agility, Arny Z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  382. Jumping, Arny Z Ohromujícího světa: Diskvalifikován

  383. Zkoušky A2, Arny Z Ohromujícího světa: Diskvalifikován