Cz En

000220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zdeněk Straka

    Člen KA

Pes

  1. Case Neverending Force, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: 5/70, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  4. QA6 Agility: Diskvalifikován

  5. QJ4 Jumping: 21/73, 37.4 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  6. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  7. QJ6 Jumping: 7/69, 35.55 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  8. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  9. Agility 1 L: 1/92, 38.95 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  10. Agility 2 L: 11/88, 43.4 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  11. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  12. Jumping 2 L: 17/90, 38.21 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  13. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  14. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 16/65, 47.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  15. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: Diskvalifikován

  16. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  17. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 20/97, 43.28 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  18. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  19. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 9/101, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  20. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 10/76, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  21. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 13/106, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  22. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  23. Agility L: 8/22, 37.11 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  24. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  25. Jumping L: Diskvalifikován

  26. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  27. Zkouška 3 LA3: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA3: 2/10, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  29. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  30. QA1 Agility: 3/108, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  31. QA2 Agility: 60/107, 49.68 s, 37.1 tr. b., 4.41 m/s

  32. QA3 Agility: Diskvalifikován

  33. QJ1 Jumping: 5/109, 37.59 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  34. QJ2 Jumping: 40/108, 39.05 s, 10.0 tr. b., 5.63 m/s

  35. QJ3 Jumping: 8/104, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  36. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  37. 2. Zkouška LA3: 3/21, 40.58 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  38. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  39. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  40. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. 2.zkouška LA3: 8/19, 42.41 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  42. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  43. 1. Jumping L: 9/22, 28.51 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  44. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  45. 3. Jumping L: 1/22, 23.92 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  46. 4. Jumping L: 3/22, 26.05 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  47. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  48. Agility 1 - Large: 9/47, 24.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  49. Agility 2 - Large: 5/47, 25.88 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  50. Jumping 1 - Large: 1/47, 21.72 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  51. Jumping 2 - Large: 4/45, 21.93 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  52. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  53. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  54. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  55. Jumping 2 - Large: 3/27, 42.03 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  56. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  57. Agility open L sobota: 15/36, 38.24 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  58. FINÁLE agility L: 3/20, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  59. Jumping L neděle: 2/35, 37.1 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  60. Jumping L sobota: 5/36, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  61. Zkouška LA3 neděle: 3/19, 41.6 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  62. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  63. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  64. Agility I 600: Diskvalifikován

  65. Agility II 600: Diskvalifikován

  66. Agility III 600: Diskvalifikován

  67. Jumping I 600: 7/37, 36.9 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  68. Jumping II 600: 17/37, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  69. Jumping III 600: 7/33, 39.94 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  70. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  71. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  72. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  73. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA3: 2/11, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  75. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  76. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA3: 3/7, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  78. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  79. Czech Imp Jump Large: 6/33, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  80. Jumping 1 - Large: 15/34, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  81. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  82. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  83. Czech Imp Jump Large: 8/36, 21.33 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  84. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 - Large: 7/36, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  86. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  87. Agility Open L: 6/38, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  88. Finále Agility L: Diskvalifikován

  89. Jumping L: 21/38, 38.28 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  90. Jumping L neděle : 8/35, 37.98 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  91. Zkouška LA3: 7/24, 38.15 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  92. Zkouška LA3 neděle : 5/21, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  93. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  94. Czech Imp Jump Large: 7/46, 19.5 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  95. Jumping 1 - Large: 3/48, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  96. Jumping 2 - Large: 2/48, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  97. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  98. Agility Individual: 16/85, 40.97 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  99. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  100. Jumping Individual: 4/94, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  101. Jumping Squads as Individual: 13/94, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  102. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  103. 1. zkouška: 8/17, 38.83 s, 15.0 tr. b., 5.49 m/s

  104. 2. zkouška: Diskvalifikován

  105. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  106. Neděle Agility L: 3/27, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  107. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  108. Neděle zkouška L A3: 6/13, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  109. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  110. Sobota Jumping L: 1/35, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  111. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  112. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  113. 1. Jumping L: 4/23, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  114. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  115. 3. Jumping L: 11/23, 29.88 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  116. 4. Jumping L: 5/23, 26.57 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  117. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  118. 1. Zkouška LA3: 6/13, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  119. 2. Zkouška LA3: 8/13, 39.52 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  120. 3. Zkouška LA3: 3/13, 33.1 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  121. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  122. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  123. Jumping OPEN I. L: 7/29, 34.01 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  124. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  126. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  127. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  128. 3. Jumping L: 5/17, 28.56 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  129. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  130. Agility I: 5/103, 41.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  131. Agility II: 4/99, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  132. Jumping I: 2/100, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  133. Jumping II: 19/101, 37.17 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  134. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  135. TRIAL I.: 1/14, 39.16 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  136. TRIAL II.: Diskvalifikován

  137. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  138. 1. Jumping L: 4/15, 32.13 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  139. 1. Zkouška LA2: 6/8, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  140. 2. Jumping L: 1/14, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  141. 2. Zkouška LA2: 3/8, 42.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  142. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  143. 1. Agility L: 3/37, 26.51 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  144. 1. Jumping L: 12/37, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  145. 2. Agility L: 16/33, 37.84 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  146. 2. Jumping L: 8/33, 20.95 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  147. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  148. 1. Zkouška LA2: 7/16, 35.06 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  149. 2. Zkouška LA2: 7/16, 33.22 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  150. 3. Zkouška LA2: 6/16, 37.36 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  151. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  152. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. 2. Zkouška LA2: 1/9, 37.5 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  154. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  156. Czech Imp Jump Large: 2/23, 21.8 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  157. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  158. Jumping 2 - Large: 1/23, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  159. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  160. Agility L: 3/24, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  161. Jumping L: 12/25, 41.73 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  162. Zkouška LA2: 1/9, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  163. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  164. 1. Zkouška LA2: 6/10, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  165. 2. Zkouška LA2: 2/10, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  166. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  167. Agility Open L: Diskvalifikován

  168. Jumping Open L: 11/40, 37.34 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  169. ZkA. LA2: 1/13, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  170. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  171. Agility Individual: 39/106, 42.34 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  172. Agility Squads as Individual: 9/109, 36.64 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  173. Jumping Individual: Diskvalifikován

  174. Jumping Squads as Individual: 51/108, 37.56 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  175. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  176. 1. Zkouška LA2: 3/12, 41.86 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  177. 2. Zkouška LA2: 1/12, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  178. 3. Zkouška LA2: 5/12, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  179. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  180. NE Agility L: 4/24, 35.98 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  181. NE Jumping L: Diskvalifikován

  182. NE Zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. SO Agility L: 9/30, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  184. So Jumping L: 16/30, 45.51 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  185. SO Zkouška LA2: Diskvalifikován

  186. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  187. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 1/28, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  188. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  189. Jelení Jumping L: 18/29, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  190. Jumping Short L Jacob & Joseph: 20/29, 31.71 s, 11.71 tr. b., 4.1 m/s

  191. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  192. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. 2. Zkouška LA2: 1/11, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  194. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  195. Agility neděle L: 5/34, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  196. Agility sobota L: 9/29, 42.24 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  197. Jumping neděle L: 13/31, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  198. Jumping sobota L: 2/31, 29.07 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  199. ZkouškaLA2 neděle: 7/15, 30.87 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  200. ZkouškaLA2 sobota: 2/11, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  201. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  202. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  203. 1. Zkouška LA1: 1/8, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  204. 2. Jumping L: 11/20, 40.7 s, 11.7 tr. b., 4.37 m/s

  205. 2. Zkouška LA1: 1/8, 29.14 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  206. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  207. LA1 - I.: 1/9, 26.14 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  208. LA1 - II.: Diskvalifikován

  209. LA1 - III.: 1/9, 29.13 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  210. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  211. Jumping L: 11/33, 32.53 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  212. Zkouška 1 LA1: 3/7, 26.27 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  213. Zkouška 2 LA1: 1/7, 25.18 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  214. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  215. I. agility L: Diskvalifikován

  216. II. agility L: 13/90, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  217. II. jumping L: Diskvalifikován

  218. I. jumping L: Diskvalifikován

  219. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  220. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  221. 2. Zkouška LA1: 1/10, 28.9 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  222. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  223. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  224. První zkouška: 4/8, 29.6 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  225. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  226. Jumping L 1: 1/8, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  227. Jumping L 2: 2/8, 46.15 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  228. Jumping L 3: 4/8, 45.83 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s