Cz En

029714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ilona Liebichová, Lomáci

    Člen KA

Pes

  1. Vince Gulden Land, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  2. Agility OPEN L: 4/28, 48.33 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  3. Jumping OPEN L: 5/30, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  4. ZkA. I. LA3: 7/9, 42.59 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  5. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  6. Agility 1 L: 18/84, 40.15 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  7. Agility 2 L: 40/84, 44.88 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  8. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  9. Jumping 2 L: 45/79, 39.57 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  10. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  11. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  12. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  13. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  14. Agility "Simplebiotix" L: 5/23, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  15. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L: 9/15, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  16. Zkouška "Doglover" LA3: 4/6, 40.19 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  17. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  18. Agility L: 9/22, 39.32 s, 10.0 tr. b., 5.6 m/s

  19. Jumping 2 L: 4/22, 35.74 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  20. Jumping L: Diskvalifikován

  21. Zkouška 2 LA3: 4/9, 43.21 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  22. Zkouška 3 LA3: 2/9, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  23. Zkouška LA3: 3/10, 42.65 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  24. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  25. Agility L: 10/21, 38.2 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  26. Jumping L: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  28. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  29. Zkouška LA3 I.: 2/5, 43.13 s, 20.0 tr. b., 4.75 m/s

  30. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  31. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  32. FINÁLE L: 3/13, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  33. neděle Jumping2+3 L: 6/17, 39.93 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  34. neděle LA3: 6/12, 43.07 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  35. Sobota Jumping2+3 L: 4/17, 38.1 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  36. sobota LA3 I: Diskvalifikován

  37. sobota LA3 II: 8/10, 46.98 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  38. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  39. Zkouška LA3 I.: 2/4, 45.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  40. Zkouška LA3 II.: Diskvalifikován

  41. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  42. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 3. Zkouška LA3: 3/15, 49.51 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  45. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  46. Sobota Jumping2+3 L: 10/22, 51.67 s, 35.67 tr. b., 3.95 m/s

  47. Sobota LA3 I.: 1/15, 40.32 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  48. Sobota LA3 II.: Diskvalifikován

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  50. Jumping 2+3 L: 3/21, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  51. LA3 So I: 4/15, 49.06 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  52. LA3 So II: Diskvalifikován

  53. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  54. 1. Zkouška LA3: 5/11, 42.47 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  55. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. 3. Zkouška LA3: 6/10, 43.29 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  57. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  58. Agility Spokojenypes.cz L: 6/25, 31.6 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  59. Jelení Agility L: Diskvalifikován

  60. Jumping L: 3/28, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  61. Jumping Short L: 4/27, 22.11 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  62. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  63. Czech Imp Jump Large: 25/36, 22.77 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  64. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  65. Jumping 2 - Large: 14/36, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  66. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  67. Agility Open L: 16/38, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  68. Jumping L: Diskvalifikován

  69. Jumping L neděle : Diskvalifikován

  70. Zkouška LA3: 9/24, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  71. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  72. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  73. Agility L: Diskvalifikován

  74. Jumping L: 12/32, 38.89 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  75. LA3: 6/17, 44.97 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  76. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  77. 1. Zkouška LA3: 4/9, 44.95 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  78. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 24. 09. 2021

  80. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  81. První zkouška: 1/6, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  82. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  83. 1. Zkouška LA3: 1/13, 53.6 s, 10.6 tr. b., 4.1 m/s

  84. 2. Zkouška LA3: 2/13, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  85. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  86. Jumping II L A3: Diskvalifikován

  87. Jumping I L A3: 1/6, 33.95 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  88. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  89. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  90. 2. zkouška LA3: 2/5, 36.75 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  91. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  92. Agility L: Diskvalifikován

  93. Jumping L: 13/25, 29.57 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  94. Zkouška A3 L: 1/11, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  95. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  96. Agility Individual: 67/106, 45.47 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  97. Agility Squads as Individual: 65/109, 38.06 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  98. Jumping Individual: 57/108, 38.52 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  99. Jumping Squads as Individual: 63/108, 34.64 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  100. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  101. Trial I.: Diskvalifikován

  102. TRIAL II.: 3/14, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  103. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  104. NE Agility L: Diskvalifikován

  105. NE Jumping L: 11/25, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  106. NE Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. SO Agility L: Diskvalifikován

  108. So Jumping L: 10/30, 32.7 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  109. SO Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  111. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  114. Agility: 9/29, 39.4 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  115. Jumping L3: 3/12, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  116. Zkouška L3: 2/11, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  117. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  118. Zkouška 1: 1/8, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  119. Zkouška 2: 2/8, 38.27 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  120. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  121. Open AGI L: 9/20, 36.18 s, 20.0 tr. b., 4.95 m/s

  122. Open JUMP L: 5/20, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  123. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  124. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  125. I. agility L: 11/95, 45.13 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  126. II. agility L: 27/90, 46.14 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  127. II. jumping L: 17/97, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  128. I. jumping L: 49/97, 34.03 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  129. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  130. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  131. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  132. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  133. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  134. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  135. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  136. Agility 1 L: Diskvalifikován

  137. Agility 2 L: 9/19, 39.88 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  138. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  139. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  140. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  142. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  143. 1.běh se zónami : 17/53, 21.33 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  144. 2.běh bez zón: 25/50, 20.57 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  145. 2.běh se zónami: 19/53, 24.4 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  146. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  147. A3 II L: 3/5, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  148. A3 I L: 1/5, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  149. Krapice - Krapické jumpingy, 16. 02. 2020

  150. Jumping L 1: 2/8, 26.68 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  151. Jumping L 2: 3/8, 43.59 s, 25.0 tr. b., 4.36 m/s

  152. Jumping L 3: 3/8, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  153. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  154. III. jumping L: Diskvalifikován

  155. II. jumping L: 15/43, 31.75 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  156. I. jumping L: 6/43, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  157. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  158. Jump Zk LA3 I.: 3/7, 34.31 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  159. Jump Zk LA3 II.: Diskvalifikován

  160. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  161. Agility LA: 4/24, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  162. Jumping LA: 7/23, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  163. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  165. Agility L: 2/27, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  166. Jumping L: 11/27, 28.51 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  167. Zkouška A3 L: 1/11, 36.96 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  168. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  169. agility L neděle: 7/34, 39.36 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  170. Jump L neděle: 24/34, 28.66 s, 15.0 tr. b., 6.11 m/s

  171. Zkouška A3 - sobota - 1 L: 1/11, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  172. Zkouška A3 - sobota - 2 L: 1/11, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  173. ZKOUŠKA L A3: 2/14, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  174. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  175. Neděle Agility LA: Diskvalifikován

  176. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  177. Neděle Zkouška LA3: 5/16, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  178. Sobota Agility LA: 3/33, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  179. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  180. Sobota zkouška LA3: Diskvalifikován

  181. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  182. Agility Open: 23/125, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  183. Agility Squads as Individual: 63/137, 50.23 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  184. Jumping Open: 54/136, 39.47 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  185. Jumping Squads as Individual: 17/138, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  186. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  187. LA3- 1 běh: 2/12, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  188. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  189. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  190. Jumping 1: 19/63, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  191. Jumping 2: 17/62, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  192. Jumping 3: 21/60, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  193. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  194. 1. Zka - LA3: 5/15, 31.49 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  195. 2. Zka - LA3: 2/15, 30.1 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  196. Jumping - Large: 5/32, 23.72 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  197. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  198. Agility 1: 53/217, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  199. Agility 2: Diskvalifikován

  200. Agility 3: 14/177, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  201. Agility 4: Diskvalifikován

  202. Agility Trial: 48/129, 49.8 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  203. Jumping 1: Diskvalifikován

  204. Jumping 2: Diskvalifikován

  205. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  206. Agility L: Diskvalifikován

  207. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  208. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  209. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  210. Ne. - Jumping II. L: 6/96, 37.49 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  211. So. - Agility I. L: 25/105, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  212. So. - Jumping I. L: 21/107, 34.03 s, 10.0 tr. b., 5.97 m/s

  213. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  214. 1. Zkouška LA3: 5/9, 48.63 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  215. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  216. Jumping LA2+LA3: Diskvalifikován

  217. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  218. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  219. Zkouška 2 LA3: 7/11, 39.18 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  220. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  221. Agility - LA: Diskvalifikován

  222. Jumping - LA: Diskvalifikován

  223. ZKA - LA3: 2/12, 30.78 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  224. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  225. Neděle Jumping L: 2/35, 27.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  226. Neděle Zkouška II LA3: 5/16, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  227. Neděle Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  228. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  229. Sobota Zkouška II LA3: 4/13, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  230. Sobota Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  231. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  232. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 15/63, 47.88 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  233. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  234. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 58/169, 41.09 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  235. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  236. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 27/175, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  237. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  238. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 50/170, 45.79 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  239. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  240. Agility LA: Diskvalifikován

  241. Jumping LA: 12/32, 38.08 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  242. Zkouška LA3: 2/13, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  243. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  244. Agility I: Diskvalifikován

  245. Agility II: 101/165, 37.86 s, 20.0 tr. b., 5.18 m/s

  246. Jumping I: 90/169, 33.61 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  247. Jumping II: 68/161, 34.89 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  248. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  249. LA3 I.: Diskvalifikován

  250. LA3 II.: Diskvalifikován

  251. LA3 III.: 7/21, 34.74 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  252. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  253. LA3 1. LA3: 9/20, 47.73 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  254. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  255. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  256. III. jumping L: 10/43, 31.62 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  257. II.jumping L: 4/42, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  258. I. jumping L: Diskvalifikován

  259. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  260. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  261. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  262. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  263. Agility L: 1/22, 34.92 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  264. Jumping L: 5/22, 37.14 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  265. Zkoušky LA3: 3/11, 41.36 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  266. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  267. Agility L: 10/29, 32.95 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  268. Jumping L: 4/29, 25.26 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  269. Zkouška - LA3: 5/17, 40.88 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  270. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  271. Agility: 37/86, 38.43 s, 15.0 tr. b., 5.72 m/s

  272. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  273. Jumping: Diskvalifikován

  274. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  275. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  276. Agility L: 10/42, 32.34 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  277. Agility neděle L: 19/45, 34.47 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  278. Jumping L: 14/43, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  279. Jumping neděle L: 13/42, 31.86 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  280. Zkouška LA3: 6/17, 34.5 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  281. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  282. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  283. AGILITY: 5/23, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  284. JUMPING LA3: 2/7, 28.65 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  285. LA3: 5/7, 32.45 s, 20.0 tr. b., 4.93 m/s

  286. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  287. 1. Zka - LA3: 10/16, 29.96 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  288. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  289. Jumping - Large: 12/34, 28.03 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  290. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  291. 1. zkouška LA3: 2/12, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  292. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  293. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  294. Agility II. L: Diskvalifikován

  295. Agility I. L: 26/94, 35.21 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  296. Jumping II. L: 2/92, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  297. Jumping I. L: 20/94, 34.36 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  298. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  299. AGILITY L: 3/31, 33.14 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  300. JUMPING L: 9/31, 26.27 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  301. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  302. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  303. Zkouška 1 LA3 LA3: Diskvalifikován

  304. Zkouška 2 LA3 LA3: Diskvalifikován

  305. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  306. Agility - LA: 12/43, 27.47 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  307. Jumping LA: 16/44, 23.53 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  308. ZkA - LA3: 9/18, 31.32 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  309. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  310. Jumping L: 7/44, 30.31 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  311. Jumping neděle L: 1/41, 27.91 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  312. Zkouška 2 LA3: 7/14, 44.03 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  313. Zkouška 2 neděle LA3: Diskvalifikován

  314. Zkouška LA3: 8/16, 37.44 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  315. Zkouška neděle LA3: 4/16, 33.43 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  316. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  317. Agility A2A3: 37/95, 45.66 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  318. Agility Squads as individual: 45/157, 38.93 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  319. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  320. Jumping Squads as Individual: 52/162, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  321. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  322. Special Agility: 27/159, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  323. Special Jumping: 84/153, 36.62 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  324. Tachyon Trophy A2A3: 28/106, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  325. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  326. Agility_: Diskvalifikován

  327. Jumping_: 10/40, 36.66 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  328. Zkouška - LA3: 11/13, 36.93 s, 20.0 tr. b., 5.23 m/s

  329. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  330. Agility L: Diskvalifikován

  331. Jumping L: 3/25, 31.2 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  332. Zkouška LA3: 6/13, 35.76 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  333. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  334. I Agility Open: 57/139, 37.04 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  335. II Agility Open: 14/137, 39.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  336. II Jumping Open: 62/135, 32.83 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  337. I Jumping Open: Diskvalifikován

  338. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  339. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  340. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  341. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  342. 1. zkouška LA3: 1/20, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  343. 2. zkouška LA3: 11/20, 42.44 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  344. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  345. Czech Imp Jump Large: 9/47, 20.69 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  346. Jumping 1 Large: 5/47, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  347. Jumping 2 Large: 7/47, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  348. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  349. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  350. Jumping 1 Large: 10/51, 31.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  351. Jumping 2 Large: 12/51, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  352. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  353. Jumping II. L: 13/21, 32.26 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  354. Jumping I. L: 6/21, 34.1 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  355. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  356. Agility L: Diskvalifikován

  357. Jumping 2 Neděle L: 9/41, 30.33 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  358. Jumping L: 1/45, 30.3 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  359. Jumping Nedělě L: 6/44, 37.8 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  360. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  361. Zkoušky neděle LA3: Diskvalifikován

  362. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  363. Jumping Ne - LA: 2/51, 28.29 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  364. Jumping So - LA: 22/51, 47.17 s, 18.17 tr. b., 3.73 m/s

  365. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  366. 1. Zka - LA3: 9/13, 33.18 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  367. 2. Zka - LA3: 3/13, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  368. Jumping - Large: 12/36, 25.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  369. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  370. Agility - Ne: Diskvalifikován

  371. Agility - So: Diskvalifikován

  372. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  373. Jumping - So: 9/97, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  374. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  375. Agility - Large: Diskvalifikován

  376. Jumping - Large: 2/42, 29.56 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  377. ZkA - LA3: 8/10, 32.57 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  378. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  379. 1Q Jumping: 40/157, 32.38 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  380. 2Q Agility: Diskvalifikován

  381. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  382. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 49/117, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  383. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  384. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  385. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  386. Agility: 14/38, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  387. Jumping: Diskvalifikován

  388. Zka - LA3: 7/9, 40.2 s, 21.2 tr. b., 4.1 m/s

  389. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  390. Jumping L: 20/54, 28.96 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  391. Jumping L: Diskvalifikován

  392. Zkouška 1 LA3: 9/12, 37.56 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  393. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  394. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  395. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  396. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  397. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  398. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  399. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  400. Agility NE L: 15/54, 38.53 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  401. Jump NE L: 9/52, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  402. Zkouška NE LA3: 11/20, 37.34 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  403. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  404. Agility - Large: Diskvalifikován

  405. Jumping - Large: Diskvalifikován

  406. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  407. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  408. Agility 1: 12/128, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  409. Agility 2: 68/128, 49.03 s, 19.03 tr. b., 3.94 m/s

  410. Jumping 1: Diskvalifikován

  411. Jumping 2: 66/128, 39.49 s, 30.0 tr. b., 4.71 m/s

  412. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  413. Agility Trial I: Diskvalifikován

  414. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  415. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  416. Agility: Diskvalifikován

  417. Jumping: 4/48, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  418. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  419. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  420. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  421. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  422. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  423. Agility: Diskvalifikován

  424. Jumping: 15/48, 54.04 s, 24.04 tr. b., 3.03 m/s

  425. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  426. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  427. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  428. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  429. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  430. JUMPING_LA3 LA3: 6/12, 35.22 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  431. LA3_1 LA3: Diskvalifikován

  432. LA3_2 LA3: Diskvalifikován

  433. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  434. agility zkouška 1 LA3: 1/6, 37.5 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  435. agility zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  436. jumping L: Diskvalifikován

  437. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  438. Agility L: Diskvalifikován

  439. Jumping L: 14/36, 28.83 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  440. Zkoušky LA3: 2/12, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  441. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  442. LA3_1 LA3: 2/9, 42.28 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  443. LA3_2 LA3: Diskvalifikován

  444. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  445. Agility - So: 26/66, 39.76 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  446. Jumping - So: 26/65, 32.66 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  447. ZkA - So: Diskvalifikován

  448. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  449. druhý běh LA3: Diskvalifikován

  450. první běh LA3: 3/6, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  451. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  452. Agility L: Diskvalifikován

  453. Jumping L: Diskvalifikován

  454. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  455. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  456. Agility L: Diskvalifikován

  457. Jumping L: 17/44, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  458. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  459. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  460. LA3-1 LA3: Diskvalifikován

  461. LA3-2 LA3: Diskvalifikován

  462. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  463. Jumping: 7/34, 28.28 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  464. Zka 1: 3/6, 36.05 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  465. Zka 2: 1/6, 43.72 s, 9.72 tr. b., 3.61 m/s

  466. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  467. Agility L: Diskvalifikován

  468. Jumping L: 2/41, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  469. Zkouska LA3: Diskvalifikován

  470. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  471. 1. Zka: 10/13, 30.44 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  472. 2. Zka: Diskvalifikován

  473. Jumping: 14/41, 26.0 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  474. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  475. Jumping: 1/37, 27.68 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  476. Zkouška: 4/7, 41.64 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  477. Zkouška II: 4/7, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  478. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  479. Agility: Diskvalifikován

  480. Agility I: Diskvalifikován

  481. Agility II: Diskvalifikován

  482. Agility III: 87/178, 37.23 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  483. Agility IV: Diskvalifikován

  484. Jumping I: Diskvalifikován

  485. Jumping II: 11/175, 39.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  486. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  487. Agility L: 9/48, 33.46 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  488. Jumping L: 1/49, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  489. Zkouška LA3: 7/15, 42.47 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  490. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  491. QA5 Agility: 43/182, 42.89 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  492. QA6 Agility: Diskvalifikován

  493. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  494. QJ6 Jumping: 85/182, 36.7 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  495. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  496. I Agility: Diskvalifikován

  497. II Agility: 6/28, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  498. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  499. 1Q Jumping: 48/131, 30.89 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  500. 2Q Agility: 29/139, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  501. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  502. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  503. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 8/100, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  504. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  505. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  506. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 49/103, 35.67 s, 20.67 tr. b., 4.49 m/s

  507. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  508. Agility: 14/33, 16.49 s, 15.0 tr. b., 9.58 m/s

  509. Jumping: 14/34, 35.76 s, 15.0 tr. b., 4.0 m/s

  510. ZkA: Diskvalifikován

  511. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  512. Jumping Neděle L: Diskvalifikován

  513. Jumping Sobota L: 10/46, 22.09 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  514. Zkoušk 1 Neděle LA3: Diskvalifikován

  515. Zkouška 1 Sobota LA3: Diskvalifikován

  516. Zkouška 2 Neděle LA3: 5/14, 48.9 s, 17.9 tr. b., 3.95 m/s

  517. Zkouška 2 Sobota LA3: Diskvalifikován

  518. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  519. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 5/38, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  520. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 9/38, 28.33 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  521. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  522. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  523. Zka 1: Diskvalifikován

  524. Zka 2: 3/7, 43.76 s, 13.76 tr. b., 3.7 m/s

  525. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  526. QA1 Agility: 69/213, 45.8 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  527. QA2 Agility: 57/204, 43.22 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  528. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  529. QJ2 Jumping: 77/197, 37.13 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  530. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  531. Zkouska LA3 1: 7/16, 47.83 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  532. Zkouska LA3 2: Diskvalifikován

  533. Zkouska LA3 3: 8/22, 43.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  534. Zkouska LA3 4: Diskvalifikován

  535. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  536. Agility: 24/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  537. Agility 2: 26/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  538. Jumping: 42/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  539. Jumping 2: 32/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  540. Zkouška: 7/16, 51.18 s, 13.18 tr. b., 3.71 m/s

  541. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  542. Agility: Diskvalifikován

  543. Jumping: Diskvalifikován

  544. Zkouška: 1/20, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  545. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  546. agility: Diskvalifikován

  547. jumping: 18/51, 39.44 s, 22.44 tr. b., 4.23 m/s

  548. zkouška: Diskvalifikován

  549. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  550. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  551. 2. ZK LA2: 3/26, 40.67 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  552. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  553. Tunelový běh L: 4/46, 28.38 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  554. ZK LA2: Diskvalifikován

  555. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  556. Agility Ne: Diskvalifikován

  557. Jumping Ne: 21/46, 27.63 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  558. ZkA 1 So: 2/27, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  559. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  560. ZkA Ne: Diskvalifikován

  561. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  562. Agility: 5/43, 35.74 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  563. Jumping: Diskvalifikován

  564. ZkA: 1/15, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  565. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  566. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": Diskvalifikován

  567. Jumping L: 15/54, 31.94 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  568. Zkouška Agility LA2: 3/20, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  569. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  570. Agility Ne: Diskvalifikován

  571. Agility So: 19/49, 31.15 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  572. Jumping Ne: 2/50, 26.48 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  573. Jumping So: Diskvalifikován

  574. ZkA Ne: 8/20, 36.48 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  575. ZkA So: 7/21, 36.6 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  576. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  577. Agility L: Diskvalifikován

  578. Agility NE L: 1/46, 37.72 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  579. Jumping L: Diskvalifikován

  580. Jumping NE L: Diskvalifikován

  581. Zkouška NE LA2: 1/16, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  582. Zouška LA2: Diskvalifikován

  583. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  584. Agility Open L: 4/45, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  585. Jump Open L: 23/45, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  586. Zkouška III LA2: Diskvalifikován

  587. Zkouška II LA2: 5/8, 33.94 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  588. Zkouška I LA2: 7/15, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  589. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  590. Agility L: Diskvalifikován

  591. Jumping L: Diskvalifikován

  592. Zkouška LA2: 4/18, 35.22 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  593. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  594. Tuneliáda A2 + A3 L: 6/25, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  595. Zkouška II. LA2: 5/20, 40.82 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  596. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  597. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  598. 1. Zka: 4/13, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  599. 2. Zka: 4/13, 29.17 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  600. Jumping: Diskvalifikován

  601. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  602. Jump L: 10/34, 27.63 s, 10.0 tr. b., 47.74 m/s

  603. Open Agility L: Diskvalifikován

  604. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  605. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  606. 1. ZkA: Diskvalifikován

  607. 2. ZkA: 1/19, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  608. Jumping: 8/41, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  609. Plzeň - Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  610. Agility neděle L: 22/46, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  611. Agility sobota L: Diskvalifikován

  612. Jump neděle L: 12/44, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  613. Jump sobota L: 22/43, 34.83 s, 20.0 tr. b., 5.0 m/s

  614. Zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  615. Zkouška sobota LA2: Diskvalifikován

  616. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  617. Jumping L: Diskvalifikován

  618. Jumping NE L: Diskvalifikován

  619. Zkouška 1 LA2: 2/13, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  620. Zkouška1 LA2: 2/15, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  621. Zkouška 2 LA2: 3/13, 41.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  622. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  623. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  624. Agility L: Diskvalifikován

  625. Zkouška LA2: 6/15, 26.14 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  626. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  627. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 7/31, 54.94 s, 12.94 tr. b., 3.44 m/s

  628. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 10/28, 39.28 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  629. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/16, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  630. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  631. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  632. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 17/44, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  633. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  634. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  635. Agility 1: 57/183, 44.35 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  636. Agility 2: Diskvalifikován

  637. Jumping 1: 87/184, 38.86 s, 20.0 tr. b., 4.22 m/s

  638. Jumping 2: 18/182, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  639. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  640. Agility: 9/25, 31.93 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  641. Jumping: Diskvalifikován

  642. Zka: Diskvalifikován

  643. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  644. Agility: 19/48, 39.63 s, 20.0 tr. b., 4.54 m/s

  645. Agility: Diskvalifikován

  646. Jumping: Diskvalifikován

  647. Jumping: Diskvalifikován

  648. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  649. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  650. 1. ZK LA2: 7/14, 58.4 s, 39.4 tr. b., 2.91 m/s

  651. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  652. Rudná u Prahy - TOP INDOOR CUP 2014, 23. 11. 2014

  653. Agility: Diskvalifikován

  654. Finále: Diskvalifikován

  655. Zkouška: Diskvalifikován

  656. Terezín - Terezínský zimní pohár 2 - 1. ročník, 16. 11. 2014

  657. 1.ZK LA2: Diskvalifikován

  658. 2.ZK LA2: 5/17, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  659. Terezín - Terezínský zimní pohár 1 - 1. ročník, 19. 10. 2014

  660. LA2 -1. zk LA2: 5/18, 41.84 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  661. LA2 - 2. zk LA2: 8/18, 42.04 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  662. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  663. Agility: Diskvalifikován

  664. Jumping: 18/29, 34.67 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  665. ZkA: 4/9, 32.63 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  666. Oldřichov - ForPes Agility, 19. 07. 2014

  667. II. Zka LA1: 3/8, 44.7 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  668. I. Zka LA1: 5/8, 38.73 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  669. Jumping - L: 14/21, 48.68 s, 20.68 tr. b., 3.0 m/s

  670. Louny - Hurá na prázdniny, 21. 06. 2014

  671. Agility: 11/30, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  672. Jumping: 7/32, 33.45 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  673. ZkA: 3/12, 28.79 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  674. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  675. AGILITY-L: Diskvalifikován

  676. JUMPING-L: Diskvalifikován

  677. LA1: Diskvalifikován

  678. Ústí nad Labem - Mojžíř - IV. dvojzkoušky, 31. 05. 2014

  679. ZkA 1: 2/8, 31.55 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  680. ZkA 2: 3/8, 43.17 s, 20.0 tr. b., 3.52 m/s

  681. ZKA 3: 3/7, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  682. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  683. Jumping L: Diskvalifikován

  684. Jumping NE L: Diskvalifikován

  685. Zkouška1 LA1: 10/21, 30.45 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  686. Zkouška 1 NE LA1: 3/18, 23.36 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  687. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  688. Zkouška 2 NE LA1: 7/15, 21.79 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  689. Lysá nad Labem - Superpes 2014, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  690. Agility - II. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  691. Jumping - I. kvalifikační běh: Diskvalifikován

  692. ZkA 1: 2/6, 34.97 s, 20.0 tr. b., 3.77 m/s