Cz En

Agility 2 L

  1. Datum: 19. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Woss, Christian (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 36.77 5.96 V V
2 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 37.42 5.85 V V
3 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 38.17 5.74 V V
4 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 39.83 5.5 V V
5 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 0 0 0.0 0.0 39.87 5.49 V V
6 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 0 0.0 0.0 43.91 4.99 V V
7 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent 0 0 0.0 0.0 45.35 4.83 V V
8 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 0 0 0.0 0.0 46.61 4.7 V V
9 030220 Kateřina Pospíšilová Live 1 0 0.0 5.0 35.98 6.09 V V
10 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 1 0 0.0 5.0 36.45 6.01 V V
11 012921 Irena Kochová Mystical Vip 1 0 0.0 5.0 38.26 5.72 V V
12 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 0 0.0 5.0 38.45 5.7 V V
13 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 38.98 5.62 V V
14 014521 Adéla Kobzová Go for Brain Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 39.54 5.54 V V
15 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 1 0 0.0 5.0 40.55 5.4 V V
16 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 40.9 5.35 V V
17 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock 1 0 0.0 5.0 41.49 5.28 V V
18 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 1 0 0.0 5.0 41.99 5.22 V V
19 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry 0 1 0.0 5.0 42.64 5.14 V V
20 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 1 0.0 5.0 43.03 5.09 V V
21 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 1 0 0.0 5.0 44.53 4.92 V V
22 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 1 0 0.0 5.0 46.45 4.71 V V
23 044417 Hana Klimšová Polar 0 1 0.0 5.0 47.64 4.6 V V
24 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 0 1 0.0 5.0 47.92 4.57 V V
25 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 48.87 4.48 V V
26 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara 0 1 0.0 5.0 50.58 4.33 V V
27 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland 0 1 3.16 8.16 55.16 3.97 VD VD
28 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 35.2 6.22 VD VD
29 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 41.33 5.3 VD VD
30 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos 1 1 0.0 10.0 42.33 5.17 VD VD
31 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 2 0 0.0 10.0 42.36 5.17 VD VD
32 058519 Jan Smoček Schimanski Podman 1 1 0.0 10.0 44.58 4.91 VD VD
33 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony 1 1 0.0 10.0 44.89 4.88 VD VD
34 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition 1 1 0.0 10.0 45.92 4.77 VD VD
35 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland 2 0 0.94 10.94 52.94 4.14 VD VD
36 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály 1 1 1.85 11.85 53.85 4.07 VD VD
37 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 2 1 0.0 15.0 40.68 5.38 VD VD
38 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 2 1 0.0 15.0 42.65 5.13 VD VD
39 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 3 0 0.0 15.0 44.67 4.9 VD VD
40 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 2 0.0 15.0 44.88 4.88 VD VD
41 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 3 0 0.0 15.0 45.11 4.85 VD VD
42 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 2 1 0.0 15.0 45.59 4.8 VD VD
43 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 2 1 0.0 15.0 49.53 4.42 VD VD
44 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 3 0 0.0 15.0 51.78 4.23 VD VD
45 075219 Nicoll Palečková Dasty 1 1 6.0 16.0 58.0 3.78 D D
46 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 4 0 0.0 20.0 35.32 6.2 D D
47 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 3 1 0.0 20.0 47.28 4.63 D D
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007720 Nikola Kopáčková Amazing Marvel Winter Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083216 Kristýna Mildorfová Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015919 Kateřina Záborcová Aireen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088519 Kristýna ​Bucharová Bria od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060720 Kateřina Burdová Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042920 Jitka Čermáková Zip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058022 Aneta Grygarová Dinos Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO