Cz En

083418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. Bzuk Edward Plush Berry, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  2. Agility: 8/29, 38.2 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. Jumping L3: 4/12, 32.24 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  4. Zkouška L3: Diskvalifikován

  5. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  6. Agility LVT L: Diskvalifikován

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  9. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  10. 1.zkouška: Diskvalifikován

  11. 2.zkouška: 2/13, 38.92 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  12. Jumping: Diskvalifikován

  13. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  14. Zkouška1 A3: 1/8, 48.09 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  15. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  16. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  17. 1.zkouška: Diskvalifikován

  18. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  19. I. agility L: Diskvalifikován

  20. II. agility L: Diskvalifikován

  21. II. jumping L: Diskvalifikován

  22. I. jumping L: Diskvalifikován

  23. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  24. II. zkouška: Diskvalifikován

  25. I. zkouška: 1/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  26. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  27. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  30. 7.studenecká: 2/8, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  31. 8.studenecká: Diskvalifikován

  32. 9.studenecká: 1/8, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  34. 4.studenecká: Diskvalifikován

  35. 5.studenecká: 1/7, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  36. 6.studenecká: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  38. ZkA. LA3 I.: 1/8, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  39. ZkA. LA3 II.: 1/8, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  40. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  41. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  42. ZkA. LA3 II.: 4/18, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  44. Jumping I: Diskvalifikován

  45. Jumping II: 9/21, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  46. Jumping III: Diskvalifikován

  47. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  48. III. zkouška LA3: 4/11, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  49. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  50. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  52. 1.studenecká: Diskvalifikován

  53. 2.studenecká: Diskvalifikován

  54. 3.studenecká: Diskvalifikován

  55. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  56. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  57. ZkA. LA3 II.: 8/16, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  58. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  59. Agility: Diskvalifikován

  60. Jumping: 2/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  61. Jumping light: 2/24, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  62. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  63. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  67. ZkA. LA3 I.: 5/11, 38.75 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  68. ZkA. LA3 II.: 3/11, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  69. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  70. II. zkouška: Diskvalifikován

  71. I. zkouška: 3/6, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  73. Agility L: 3/24, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  74. Jumping L: 2/24, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  75. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  77. 1.kvalifikace: 4/38, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  78. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  79. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. 3.Zkouška LA3: 1/6, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  82. Jumping L: 15/30, 39.54 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  83. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  84. Agility 1: 3/22, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  85. Jumping 1: Diskvalifikován

  86. Jumping 2: 5/24, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  87. Zkouška 1: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  88. Zkouška 2: 5/8, 40.93 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  89. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  90. Agility: 1/19, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  91. Jumping: Diskvalifikován

  92. Zkouška: Diskvalifikován

  93. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  94. ZK1: 1/5, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  95. Zk2: 1/5, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  96. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  97. II. zkouška: Diskvalifikován

  98. I. zkouška: Diskvalifikován

  99. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  100. Jelenův Jumping L: 7/25, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  101. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  102. Zkouška LA2: 1/6, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  103. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  104. Agility open L: Diskvalifikován

  105. Jumping open L: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  108. 1. běh LA2: 2/14, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  109. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  110. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  111. 1.zkouška: Diskvalifikován

  112. 2.zkouška: Diskvalifikován

  113. Jumping Light: Diskvalifikován

  114. Jumping Standard: Diskvalifikován

  115. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  116. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  117. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  118. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  119. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  120. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  123. Ne-: Diskvalifikován

  124. Ne-Agility: 6/34, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  125. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  126. So-: Diskvalifikován

  127. So-Agility: Diskvalifikován

  128. So-Jumping: Diskvalifikován

  129. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  130. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  133. QA1 agility: Diskvalifikován

  134. QA2 agility: Diskvalifikován

  135. QA3 agility: Diskvalifikován

  136. QJ1 jumping: 62/123, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  137. QJ2 jumping: 30/122, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  138. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  139. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 5/51, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  140. Pá. - Power & Speed (Agility A1): 8/61, 29.72 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  141. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  142. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 16/61, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  143. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 2/62, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  144. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 21/175, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  145. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 12/170, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  146. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  147. AGILITY L: Diskvalifikován

  148. JUMPING L: 15/41, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  149. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  150. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  151. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. Jumping open L: 9/40, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  154. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  155. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  157. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  158. Agility I: Diskvalifikován

  159. Agility II: Diskvalifikován

  160. Jumping I: 56/169, 34.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  161. Jumping II: Diskvalifikován

  162. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  163. 2. zkouška LA1: 6/12, 31.9 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  164. I. zkouška LA1: 1/12, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  165. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  166. Agility open L: Diskvalifikován

  167. Jumping open L: Diskvalifikován

  168. Zkouška LA1: 1/13, 28.34 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  169. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  170. ZkA. II. LA1: 5/24, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  171. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  172. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  173. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  174. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  175. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  176. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  178. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  180. Jumping III L: Diskvalifikován

  181. Jumping II L: Diskvalifikován

  182. Jumping I L: 7/27, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  183. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  184. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  185. 2. Zka - LA1: 3/22, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  186. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  187. Czech Imp Jump: 25/39, 26.07 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  188. Jumping 1: Diskvalifikován

  189. Jumping 2: Diskvalifikován

  190. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  191. Jumping L 1: Diskvalifikován

  192. Jumping L 2: 20/41, 31.32 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  193. Jumping L 3: 5/41, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s