Cz En

083418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Irena Kochová, AgiLipy

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Bzuk Edward Plush Berry, Border kolie

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  2. Agility L: 6/24, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  3. Jumping L : 2/24, 30.31 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  4. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  5. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  6. Agility 1: 3/8, 42.1 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  7. Jumping 1: 3/8, 34.55 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  8. Jumping 2: Diskvalifikován

  9. Zkouška 1: 2/4, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  10. Zkouška 2: Diskvalifikován

  11. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  12. Agility: 4/26, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  13. Jumping: Diskvalifikován

  14. Zkoušky: 4/10, 41.13 s, 15.0 tr. b., 5.11 m/s

  15. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  16. 1.zkouška: 2/6, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  17. 2.zkouška: 3/6, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  18. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  19. 1.zkouška: Diskvalifikován

  20. 2.zkouška: Diskvalifikován

  21. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  22. Agility: Diskvalifikován

  23. Jumping L3: Diskvalifikován

  24. Zkouška L3: 2/4, 38.94 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  25. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  26. 1.zkouška: Diskvalifikován

  27. 2.zkouška: Diskvalifikován

  28. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  29. Agility 1 L: 10/84, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  30. Agility 2 L: 19/84, 42.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  31. Jumping 1 L: 20/87, 41.78 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  32. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  33. 1. zkouška: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška: 1/7, 43.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  35. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  36. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. I. Zkouška LA3: 1/7, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  38. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  39. Agility 1 L: 33/92, 46.23 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  40. Agility 2 L: 19/88, 49.0 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  41. Jumping 1 L: 35/91, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  42. Jumping 2 L: 18/90, 40.32 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  43. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  44. Agility: 3/16, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  45. Jumping: 1/16, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  46. Zkouška neděle 1 : 1/5, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  47. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  48. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  49. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  50. Jumping I: 10/19, 32.53 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  51. Jumping II: Diskvalifikován

  52. Jumping Light: 10/21, 19.58 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  53. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  54. 1. Zkouška: 4/6, 44.71 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  55. 2. Zkouška: 2/6, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  56. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  57. Agility Open L: Diskvalifikován

  58. Jumping Open L: 6/20, 31.38 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  59. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  60. 1. zkoušk A3 L: Diskvalifikován

  61. 1. zkouška A3 L: 2/9, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  62. 2. zkouška A3 L: 1/9, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  63. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  64. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  65. 1.zkouška: 1/6, 40.97 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  66. 2.zkouška: Diskvalifikován

  67. 3.zkouška: 1/6, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  68. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky, 04. 03. 2022

  69. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  70. 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  71. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  72. III. jumping: Diskvalifikován

  73. II. jumping: 2/26, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  74. I. jumping: 8/26, 24.63 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  75. Studenec u Trutnova - Únorové dvojzkoušky, 12. 02. 2022

  76. II. zkouška: 2/6, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  77. I. zkouška: Diskvalifikován

  78. Studenec u Trutnova - OPSION 077, 05. 02. 2022

  79. 1.zkouška: Diskvalifikován

  80. 2.zkouška: Diskvalifikován

  81. 3.zkouška: Diskvalifikován

  82. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  83. 1. Zkouška LA3: 1/7, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  84. 2. Zkouška LA3: 3/7, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  85. Studenec u Trutnova - OPSION 076, 08. 01. 2022

  86. 1.zkouška: Diskvalifikován

  87. 2.zkouška: Diskvalifikován

  88. 3.zkouška: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  90. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. Studenec - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2021 - 02. 01. 2022

  92. ČT - 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  93. ČT - 2. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  94. SO - 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  95. SO - 2. zkoušku A3 L: Diskvalifikován

  96. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  97. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  100. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  103. Agility Open: Diskvalifikován

  104. Jumping Light: 2/22, 23.55 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  105. Jumping Open: 1/22, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  106. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  107. Agility L: 12/32, 41.68 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  108. Jumping L: 1/32, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  109. LA3: 4/17, 42.24 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  110. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + MČR kníračů a bíglů, 28. 10. 2021

  111. Agility Open: 4/15, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  112. Jumping Light: Diskvalifikován

  113. Jumping Open: Diskvalifikován

  114. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  115. Agility Open L: Diskvalifikován

  116. Jumping Open L: 1/16, 27.98 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  117. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  118. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  119. II. zkouška: 1/4, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  120. I. zkouška: 1/4, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  121. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  122. 1.kvalifikace: 3/27, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  123. 2.kvalifikace: 7/27, 37.94 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  124. 3.kvalifikace: 1/25, 31.04 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  125. Finále: 9/16, 41.29 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  126. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  127. Agility L: 15/28, 37.34 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  128. Jumping L: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA3: 1/7, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  130. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  131. III. Jumping A2&A3: Diskvalifikován

  132. II. Jumping A2&A3: 1/11, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  133. I. Jumping A2&A3: 6/11, 28.51 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  134. Studenec u Trutnova - Halové dvojzkoušky (při MČR para), 18. 09. 2021

  135. II. zkouška: Diskvalifikován

  136. I. zkouška: 1/3, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  137. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  138. Zkouška 1: 2/4, 40.34 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  139. Zkouška 2: Diskvalifikován

  140. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  141. 1.zkouška: Diskvalifikován

  142. 2.zkouška: Diskvalifikován

  143. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  144. 1.zkouška: Diskvalifikován

  145. 2.zkouška: Diskvalifikován

  146. Šumperk - Havliczech 032, 31. 07. 2021

  147. TRIAL I.: 3/12, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  148. TRIAL II.: Diskvalifikován

  149. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  150. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  151. A3 - Zkouška 2: 2/7, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  152. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  153. 1.zkouška: Diskvalifikován

  154. 2.zkouška: Diskvalifikován

  155. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  156. 1. zkouška: 5/8, 37.8 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  157. 2. zkouška: Diskvalifikován

  158. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  159. 1.zkouška: Diskvalifikován

  160. 2.zkouška: Diskvalifikován

  161. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  162. 1. Zkouška LA3: 4/13, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  163. 2. Zkouška LA3: 5/15, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  164. 3. Zkouška LA3: 4/14, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  165. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  166. 1. zkouška: Diskvalifikován

  167. 2. zkouška: Diskvalifikován

  168. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  169. 1. Zkouška LA3: 3/15, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  170. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  171. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  172. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  173. 1. Zkouška LA3: 6/19, 40.03 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  174. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  175. 3. Zkouška LA3: 7/19, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  176. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  177. Jumping I: 1/21, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  178. Jumping II: Diskvalifikován

  179. Jumping light: 13/21, 23.92 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  180. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  181. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  182. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  183. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  184. Agility open: Diskvalifikován

  185. Jumping light: Diskvalifikován

  186. Jumping open: 4/26, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  187. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  188. II. zkouška: Diskvalifikován

  189. I. zkouška: 1/4, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  190. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  191. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  192. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  193. 3.kvalifikace: 16/36, 41.55 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  194. Finále: 4/15, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  195. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  196. Agility 1: Diskvalifikován

  197. Jumping 1: 3/16, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  198. Jumping 2: Diskvalifikován

  199. Zkouška 1: Diskvalifikován

  200. Zkouška 2: Diskvalifikován

  201. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  202. Agility: 3/17, 40.29 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  203. Jumping : 1/18, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  204. Zkoušky: Diskvalifikován

  205. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  206. Agility open: Diskvalifikován

  207. Jumping light: Diskvalifikován

  208. Jumping open: Diskvalifikován

  209. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  210. Agility L: 1/14, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  211. Jumping L: 4/14, 29.11 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  212. Zkouška LA3 : Diskvalifikován

  213. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  214. 1. zkouška: Diskvalifikován

  215. 2. zkouška: Diskvalifikován

  216. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  217. ZkA. LA3 I.: 2/8, 46.21 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  218. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  219. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  220. Agility: 8/29, 38.2 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  221. Jumping L3: 4/12, 32.24 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  222. Zkouška L3: Diskvalifikován

  223. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  224. Agility LVT L: Diskvalifikován

  225. Jumping L: Diskvalifikován

  226. ZKOUŠKA LA3: Diskvalifikován

  227. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  228. 1.zkouška: Diskvalifikován

  229. 2.zkouška: 2/13, 38.92 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  230. Jumping: Diskvalifikován

  231. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  232. Zkouška1 A3: 1/8, 48.09 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  233. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  234. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  235. 1.zkouška: Diskvalifikován

  236. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  237. I. agility L: Diskvalifikován

  238. II. agility L: Diskvalifikován

  239. II. jumping L: Diskvalifikován

  240. I. jumping L: Diskvalifikován

  241. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  242. II. zkouška: Diskvalifikován

  243. I. zkouška: 1/6, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  244. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  245. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  247. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  248. 7.studenecká: 2/8, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  249. 8.studenecká: Diskvalifikován

  250. 9.studenecká: 1/8, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  251. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  252. 4.studenecká: Diskvalifikován

  253. 5.studenecká: 1/7, 37.68 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  254. 6.studenecká: Diskvalifikován

  255. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  256. ZkA. LA3 I.: 1/8, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  257. ZkA. LA3 II.: 1/8, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  258. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  259. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  260. ZkA. LA3 II.: 4/18, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  261. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  262. Jumping I: Diskvalifikován

  263. Jumping II: 9/21, 33.18 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  264. Jumping III: Diskvalifikován

  265. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  266. III. zkouška LA3: 4/11, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  267. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  268. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  269. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  270. 1.studenecká: Diskvalifikován

  271. 2.studenecká: Diskvalifikován

  272. 3.studenecká: Diskvalifikován

  273. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  274. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  275. ZkA. LA3 II.: 8/16, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  276. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  277. Agility: Diskvalifikován

  278. Jumping: 2/24, 35.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  279. Jumping light: 2/24, 26.0 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  280. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  281. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  282. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  283. 3. Jumping LA3: Diskvalifikován

  284. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  285. ZkA. LA3 I.: 5/11, 38.75 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  286. ZkA. LA3 II.: 3/11, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  287. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  288. II. zkouška: Diskvalifikován

  289. I. zkouška: 3/6, 39.51 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  290. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  291. Agility L: 3/24, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  292. Jumping L: 2/24, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  293. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  294. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  295. 1.kvalifikace: 4/38, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  296. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  297. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  298. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  299. 3.Zkouška LA3: 1/6, 36.95 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  300. Jumping L: 15/30, 39.54 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  301. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  302. Agility 1: 3/22, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  303. Jumping 1: Diskvalifikován

  304. Jumping 2: 5/24, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  305. Zkouška 1: 1/6, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  306. Zkouška 2: 5/8, 40.93 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  307. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  308. Agility: 1/19, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  309. Jumping: Diskvalifikován

  310. Zkouška: Diskvalifikován

  311. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  312. ZK1: 1/5, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  313. Zk2: 1/5, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  314. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  315. II. zkouška: Diskvalifikován

  316. I. zkouška: Diskvalifikován

  317. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  318. Jelenův Jumping L: 7/25, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  319. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  320. Zkouška LA2: 1/6, 33.56 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  321. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  322. Agility open L: Diskvalifikován

  323. Jumping open L: Diskvalifikován

  324. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  325. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  326. 1. běh LA2: 2/14, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  327. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  328. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  329. 1.zkouška: Diskvalifikován

  330. 2.zkouška: Diskvalifikován

  331. Jumping Light: Diskvalifikován

  332. Jumping Standard: Diskvalifikován

  333. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  334. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  335. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  336. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  337. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  338. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  339. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  340. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  341. Ne-: Diskvalifikován

  342. Ne-Agility: 6/34, 42.36 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  343. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  344. So-: Diskvalifikován

  345. So-Agility: Diskvalifikován

  346. So-Jumping: Diskvalifikován

  347. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  348. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  349. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  350. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  351. QA1 agility: Diskvalifikován

  352. QA2 agility: Diskvalifikován

  353. QA3 agility: Diskvalifikován

  354. QJ1 jumping: 62/123, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  355. QJ2 jumping: 30/122, 34.17 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  356. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  357. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 5/51, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  358. Pá. - Power & Speed (Agility A1): 8/61, 29.72 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  359. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  360. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 16/61, 30.25 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  361. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 2/62, 28.44 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  362. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 21/175, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  363. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 12/170, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  364. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  365. AGILITY L: Diskvalifikován

  366. JUMPING L: 15/41, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  367. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  368. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  369. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  370. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  371. Jumping open L: 9/40, 36.17 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  372. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  373. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  374. 2. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  375. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  376. Agility I: Diskvalifikován

  377. Agility II: Diskvalifikován

  378. Jumping I: 56/169, 34.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  379. Jumping II: Diskvalifikován

  380. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  381. 2. zkouška LA1: 6/12, 31.9 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  382. I. zkouška LA1: 1/12, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  383. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  384. Agility open L: Diskvalifikován

  385. Jumping open L: Diskvalifikován

  386. Zkouška LA1: 1/13, 28.34 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  387. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  388. ZkA. II. LA1: 5/24, 32.45 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  389. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  390. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  391. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  392. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  393. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  394. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  395. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  396. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  397. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  398. Jumping III L: Diskvalifikován

  399. Jumping II L: Diskvalifikován

  400. Jumping I L: 7/27, 32.73 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  401. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  402. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  403. 2. Zka - LA1: 3/22, 30.39 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  404. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  405. Czech Imp Jump: 25/39, 26.07 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  406. Jumping 1: Diskvalifikován

  407. Jumping 2: Diskvalifikován

  408. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  409. Jumping L 1: Diskvalifikován

  410. Jumping L 2: 20/41, 31.32 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  411. Jumping L 3: 5/41, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s