Cz En

083216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Mildorfová, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Eddie, Border kolie

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  2. Agility J Individual: 24/51, 50.04 s, 25.0 tr. b., 4.4 m/s

  3. Agility Squads: Diskvalifikován

  4. Jumping J Individual: 13/51, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  5. Jumping Squads: 38/61, 45.4 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  6. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  7. 1. Jumping L: 13/21, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  8. 1. Zkouška LA1: 4/8, 41.54 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  9. 2. Jumping L: 8/20, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  10. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  11. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  12. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  13. Jumping 2 - L: 18/29, 38.91 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  14. Jumping 3 - L: 5/26, 41.17 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  15. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  16. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  19. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  20. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  22. A1 II L: Diskvalifikován

  23. A1 I L: Diskvalifikován

  24. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  25. Jumping : 21/34, 38.4 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  26. Zkouška I.: Diskvalifikován

  27. Zkouška II.: 4/6, 32.72 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  28. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  29. Agility L: 16/27, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  30. Jumping L: Diskvalifikován

  31. Zkouška A1 L: 6/9, 26.76 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  32. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  33. A1 Large: 1/6, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  34. A1 Large: Diskvalifikován

  35. Agility Open Large: Diskvalifikován

  36. Agility Open Large: Diskvalifikován

  37. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  38. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  39. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  40. LA1_1: 9/13, 33.27 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  41. LA1_2: Diskvalifikován

  42. LA1_3: 3/13, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  43. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  44. LA1 I: Diskvalifikován

  45. LA1 II: 3/8, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  46. LA1 III: 5/8, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  47. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  48. 1.ZK LA1: 9/20, 51.61 s, 25.0 tr. b., 3.39 m/s

  49. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  51. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Junioři L: 9/14, 50.14 s, 30.14 tr. b., 3.11 m/s

  54. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  55. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  57. Junioři L: Diskvalifikován

  58. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  59. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Junioři L: 8/14, 53.22 s, 30.22 tr. b., 2.86 m/s

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  63. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  64. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  65. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  66. A0 - AGI LA1: 2/4, 36.35 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  67. A0 - jump LA1: 2/4, 26.8 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s