Cz En

083216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Mildorfová, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Eddie, Border kolie

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  2. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  4. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  5. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA2: 4/12, 51.12 s, 22.12 tr. b., 3.81 m/s

  7. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  8. III. jumping: 10/26, 39.76 s, 10.76 tr. b., 3.72 m/s

  9. II. jumping: Diskvalifikován

  10. I. jumping: Diskvalifikován

  11. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  12. Jumping L: 5/38, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  13. Zkouška II. LA1: 6/13, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  14. Zkouška I. LA1: 1/13, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  15. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  16. III. jumping L: Diskvalifikován

  17. II. jumping L: 7/14, 35.22 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  18. I. jumping L: 7/14, 29.47 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  19. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  20. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  21. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jumping Individual - J: 14/32, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: 6/44, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  24. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  25. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  26. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  27. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  28. Agility 1 L: Diskvalifikován

  29. Agility 2 L: Diskvalifikován

  30. Jumping 1 L: 23/83, 45.59 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  31. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  33. Agility J Individual: 24/51, 50.04 s, 25.0 tr. b., 4.4 m/s

  34. Agility Squads: Diskvalifikován

  35. Jumping J Individual: 13/51, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  36. Jumping Squads: 38/61, 45.4 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  37. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  38. 1. Jumping L: 13/21, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  39. 1. Zkouška LA1: 4/8, 41.54 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  40. 2. Jumping L: 8/20, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  41. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  43. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  44. Jumping 2 - L: 18/29, 38.91 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  45. Jumping 3 - L: 5/26, 41.17 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  46. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  47. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  50. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  51. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  52. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  53. A1 II L: Diskvalifikován

  54. A1 I L: Diskvalifikován

  55. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  56. Jumping : 21/34, 38.4 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  57. Zkouška I.: Diskvalifikován

  58. Zkouška II.: 4/6, 32.72 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  59. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  60. Agility L: 16/27, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  61. Jumping L: Diskvalifikován

  62. Zkouška A1 L: 6/9, 26.76 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  63. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  64. A1 Large: 1/6, 34.69 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  65. A1 Large: Diskvalifikován

  66. Agility Open Large: Diskvalifikován

  67. Agility Open Large: Diskvalifikován

  68. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  69. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  70. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  71. LA1_1: 9/13, 33.27 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  72. LA1_2: Diskvalifikován

  73. LA1_3: 3/13, 33.95 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  74. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  75. LA1 I: Diskvalifikován

  76. LA1 II: 3/8, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  77. LA1 III: 5/8, 33.34 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  79. 1.ZK LA1: 9/20, 51.61 s, 25.0 tr. b., 3.39 m/s

  80. 2.ZK LA1: Diskvalifikován

  81. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  82. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  84. Junioři L: 9/14, 50.14 s, 30.14 tr. b., 3.11 m/s

  85. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  86. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  87. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. Junioři L: Diskvalifikován

  89. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  90. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. Junioři L: 8/14, 53.22 s, 30.22 tr. b., 2.86 m/s

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  94. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  95. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  96. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  97. A0 - AGI LA1: 2/4, 36.35 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  98. A0 - jump LA1: 2/4, 26.8 s, 15.0 tr. b., 3.73 m/s