Cz En

Jumping L

  1. Datum: 13. 11. 2021
  2. Závod: Královice - Svatomartinský závod družstev
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.73 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu 0 1 0.0 5.0 37.76 5.03 V V
2 049816 Ivana Vošahlíková Aerosmith Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 38.46 4.94 V V
3 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 1 0.0 5.0 41.86 4.54 V V
4 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 43.04 4.41 V V
5 083216 Kristýna Mildorfová Eddie 0 1 0.0 5.0 44.93 4.23 V V
6 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 47.21 4.02 V V
7 060817 Eliška Hofmanová Erin 0 1 0.82 5.82 51.82 3.67 V V
8 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 1 1 0.0 10.0 40.42 4.7 VD VD
9 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 1 1 0.0 10.0 43.24 4.39 VD VD
10 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 43.88 4.33 VD VD
11 086917 Petr Vajgl Hananiel The Guardians of Albion 0 2 0.0 10.0 48.17 3.94 VD VD
DIS 047215 Klára Havlíčková Doors Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012717 Miroslav Grim Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012420 Ivana Vošahlíková Geo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073020 Jakub Coufal Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081820 Adéla Mühlbacherová Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061220 Michal Svatoš Engien Without Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004119 Vanessa Vaníčková Lady Anabell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027817 Růžena Hronová Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063318 Barbara Matějková Erin Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054721 Klára Havlíčková Twin Danitty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058919 Eva Šoršová Páya Kwanah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085817 Julie Karlíková Chilli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004417 Terezie Bečvářová A Hope Of Sunny Days Denters Whirlwinds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079614 Lenka Chmelíková Bono z Kraje Thurn Taxisů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO