Cz En

000916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tomáš Huml, Agility klub Rokycany

    Člen KA

Pes

  1. Geezer Z paleolitu, Border kolie

Výsledky

  1. Rokycany - Rokycanská skočná, 04. 06. 2022

  2. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  4. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  5. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 33/65, 46.93 s, 20.0 tr. b., 4.69 m/s

  6. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  7. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  8. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 34/75, 39.78 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  9. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: Diskvalifikován

  10. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 34/76, 39.07 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  11. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 62/106, 39.25 s, 25.0 tr. b., 4.84 m/s

  12. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  13. Zkouška L A2 I: Diskvalifikován

  14. Zkouška L A2 II: 2/5, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  15. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  16. Agility L: 8/17, 39.94 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  17. Jumping L: Diskvalifikován

  18. Zkouška LA2: 3/8, 36.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  19. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  20. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  22. 3. Zkouška LA2: 1/13, 37.29 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  23. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  24. 1. Zkouška LA2: 5/12, 40.46 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  25. 2. Zkouška LA2: 4/12, 42.6 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. 3. Zkouška LA2: 7/12, 38.52 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  27. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  28. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  29. Sobota LA2 I.: 4/6, 52.33 s, 25.0 tr. b., 3.8 m/s

  30. Sobota LA2 II.: 1/6, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  31. Kladno - MyBeast 8, 12. 12. 2021

  32. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  33. Jelení Agility L: Diskvalifikován

  34. Jumping L: Diskvalifikován

  35. Jumping Short L: 23/27, 21.76 s, 20.0 tr. b., 5.61 m/s

  36. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  37. Jumping L: 1/38, 37.76 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  38. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  39. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  40. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  41. 1. Jumping L: 10/17, 33.95 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  42. 1. Zkouška LA2: 3/6, 39.49 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  43. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  45. Zkouška LA2: 7/11, 34.3 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  46. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  47. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  48. Agility L: Diskvalifikován

  49. Jumping L: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA2: 5/9, 45.33 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  51. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  52. Agility L: Diskvalifikován

  53. Jumping L: 17/28, 23.82 s, 20.0 tr. b., 5.54 m/s

  54. Zkouška LA2: 7/14, 35.35 s, 15.0 tr. b., 4.47 m/s

  55. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  56. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  57. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA2 III: Diskvalifikován

  59. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  60. Agility: Diskvalifikován

  61. Jumping: 13/21, 24.41 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  62. Zkouška: Diskvalifikován

  63. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  64. Jumping L: Diskvalifikován

  65. Zkouška 1 LA1: 1/7, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  66. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  67. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  68. II. zkouška L1: Diskvalifikován

  69. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  70. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  71. Agility L: Diskvalifikován

  72. Jumping L: Diskvalifikován

  73. Zkouška LA1: 1/3, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  74. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  75. LA1 - I.: Diskvalifikován

  76. LA1 II.: 2/11, 27.48 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  77. LA1 - III.: Diskvalifikován

  78. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  79. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  80. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  82. LA1 - I.: 1/6, 27.76 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  83. LA1 - II.: 3/6, 26.48 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  84. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  85. Agility L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  88. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  89. III. jumping L: 14/41, 32.19 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  90. II. jumping L: 21/43, 29.62 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  91. I. jumping L: 20/43, 28.54 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  92. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  93. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  94. I. zkouška LA1: 3/17, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  95. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  96. 1. Zkouška LA1: 5/7, 26.05 s, 15.0 tr. b., 5.68 m/s

  97. 2. Zkouška LA1: 1/7, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  98. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  99. Agility L: Diskvalifikován

  100. Jumping L: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  102. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  103. agility L neděle: Diskvalifikován

  104. Jump L neděle: Diskvalifikován

  105. Zkouška A1 - neděle L: 7/15, 27.78 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  106. Zkouška A1 - sobota - 1 L: 3/12, 30.9 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  107. Zkouška A1 - sobota -2 L: Diskvalifikován

  108. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  109. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  110. LA1- 2 běh: Diskvalifikován

  111. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  112. LA1 - I.: 1/7, 27.6 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  113. LA1 - II.: Diskvalifikován

  114. Spálené Poříčí - Letní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů, 14. 07. 2019

  115. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  116. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  117. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  118. Zkouška LA1 I: 2/9, 28.55 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  119. Zkouška LA1 II: 2/9, 27.99 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  120. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  121. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 19/51, 35.37 s, 30.0 tr. b., 5.51 m/s

  122. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  123. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  124. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  125. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  126. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 91/175, 39.67 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  127. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  128. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  129. Agility neděle L: Diskvalifikován

  130. Agility sobota L: Diskvalifikován

  131. Jumping neděle L: 23/42, 32.22 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  132. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  133. Zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  134. Zkouška sobota LA1: 5/14, 33.46 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  135. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  136. Jumping L: Diskvalifikován

  137. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA1 II: 2/8, 33.9 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  139. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  140. III. jumping L: Diskvalifikován

  141. II.jumping L: 30/42, 34.72 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  142. I. jumping L: 16/43, 35.06 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  143. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  144. Agility L: 29/47, 33.07 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  145. Jumping L: 20/43, 25.15 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  146. Zkouška_neděle LA1: 5/9, 30.91 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  147. Zkouška_sobota_01 LA1: Diskvalifikován

  148. Zkouška_sobota_02 LA1: Diskvalifikován

  149. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  150. Jumping 1 L L: 18/33, 32.53 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  151. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  152. Tuneliáda L L: 5/31, 15.06 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  153. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  154. Agility A1: Diskvalifikován

  155. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  156. Jumping A1: Diskvalifikován

  157. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  158. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  159. Special Agility: Diskvalifikován

  160. Special Jumping: 96/153, 38.29 s, 30.0 tr. b., 4.52 m/s

  161. Tachyon Trophy A1: Diskvalifikován

  162. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  163. I Agility Open: Diskvalifikován

  164. II Agility Open: Diskvalifikován

  165. II Jumping Open: Diskvalifikován

  166. I Jumping Open: Diskvalifikován

  167. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  168. Agility: 18/50, 39.23 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  169. Agility: Diskvalifikován

  170. Jumping: 17/51, 32.94 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  171. Jumping: Diskvalifikován

  172. Zkouška LA1: 1/6, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  173. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  174. Agility: Diskvalifikován

  175. Jumping: Diskvalifikován

  176. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  177. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  178. Agility: Diskvalifikován

  179. Jumping: 9/44, 28.5 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  180. Zkouška LA1: 2/8, 29.78 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  181. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  182. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  183. Heroutice, 2. běh: 4/7, 50.62 s, 13.62 tr. b., 3.24 m/s

  184. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  185. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  186. Agility open L: 20/48, 31.95 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  187. Jumping open L: Diskvalifikován

  188. zkouška_sobota_01 LA1: Diskvalifikován

  189. Zkouška_sobota_02 LA1: 6/17, 22.8 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  190. Zkoušky_neděle LA1: 4/12, 26.92 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  191. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  192. Agility Open L: Diskvalifikován

  193. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  194. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  195. 1.zkouska A1 LA1: Diskvalifikován

  196. 2. zkouska A1 LA1: 7/15, 30.28 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  197. 3. zkouska A1 LA1: Diskvalifikován

  198. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  199. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  200. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  201. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  202. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  203. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  204. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  205. Jumping 2 Large: Diskvalifikován