Cz En

Agility L

  1. Datum: 03. 10. 2020
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja 0 0 0.0 0.0 33.25 4.99 V V
2 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 0 0 0.0 0.0 33.87 4.9 V V
3 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream 0 0 0.0 0.0 37.03 4.48 V V
4 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 0 0 0.0 0.0 37.54 4.42 V V
5 038617 Vladimíra Čištínová Elly Jay Kawai Kaito 0 0 0.0 0.0 38.53 4.31 V V
6 032815 Kristýna Běhounková Viki 1 0 0.0 5.0 34.11 4.87 V V
7 004919 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu 0 0 7.57 7.57 51.57 3.22 VD VD
8 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai 2 0 0.0 10.0 33.56 4.95 VD VD
9 021419 Kristýna Běhounková Jája 1 1 0.0 10.0 39.86 4.16 VD VD
10 020617 Lucie Koubová Bosque Miel Brennini 1 0 11.73 16.73 55.73 2.98 D D
11 051118 Irena Krejčíková Adri z Mníšku pod Brdy 1 1 13.13 23.13 57.13 2.91 D D
DIS 045117 Magdalena Rosolová Amálie Black Od dobré pohody DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027817 Růžena Hronová Kelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033520 Monika Fialová Calamity Jane Noční Strážce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020519 Magdalena Rosolová Dear Dany Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058119 Nikola Demeterová Amber od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000820 Vladimíra Čištínová Harmony z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082119 Radka Soukupová Carrie Bohemia Beauty Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076118 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063518 Kristýna Mrázková Nicky z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093114 Martin Cibulka Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO