Cz En

058119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Demeterová

    Člen KA

Pes

  1. Amber od Lomu Leštinka, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 37/58, 36.05 s, 15.0 tr. b., 5.49 m/s

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  6. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  7. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  9. 3. Zkouška MLA2: 1/7, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  10. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  11. Agility 1 ML: 10/48, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  12. Agility 2 ML: 12/48, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  13. Jumping 1 ML: 19/49, 41.65 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  14. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  15. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  16. 1. Zkouška MLA2: 3/6, 37.33 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  17. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  18. Jumping A2+A3 ML: Diskvalifikován

  19. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  20. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška MLA2: 1/1, 40.11 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  22. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  23. 1. Zkouška MLA2: 1/4, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  25. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  26. 1. Zkouška MLA2: 1/8, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  27. 2. Zkouška MLA2: 2/8, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  28. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  29. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  30. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  32. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  33. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  36. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  37. 1. Zkouška MLA1: 1/4, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  38. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  39. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  40. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MLA1: 3/11, 30.37 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  42. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  43. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška MLA1: 1/8, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  45. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  46. 1. Zkouška MLA1 neděle: 2/10, 28.19 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  47. 1. Zkouška MLA1 sobota: 1/7, 28.52 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  48. 2. Zkouška MLA1 neděle: 1/10, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  49. 2. Zkouška MLA1 sobota: 2/7, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  50. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  51. 1. Zkouška MLA1: 1/8, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  52. 2. Zkouška MLA1: 1/8, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  53. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  54. Agility Individual - J: 3/33, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  55. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  56. Jumping Individual - J: 18/33, 46.02 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  57. Jumping Squads as Individual: 10/41, 37.03 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  58. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  59. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  61. 3. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  62. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  63. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  65. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  66. 1. Zkouška MLA1 neděle: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška MLA1 neděle: Diskvalifikován

  68. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  69. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška MLA1: 3/8, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  71. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  72. Agility L: Diskvalifikován

  73. Jumping L: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA1: 4/8, 64.28 s, 27.28 tr. b., 2.41 m/s

  75. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  76. Agility J Individual: 8/13, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  77. Agility Squads: Diskvalifikován

  78. Jumping J Individual: 6/14, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  79. Jumping Squads: 12/22, 41.72 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  80. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  81. Zkouška 1: 1/1, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  82. Zkouška 2: Diskvalifikován

  83. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  84. 1. běh ML: 4/7, 28.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  85. 2. běh ML: 3/7, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  86. 3. běh ML: 3/7, 28.21 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  87. 4. běh ML: 2/7, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  88. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  89. Open AGI ML: Diskvalifikován

  90. Open JUMP ML: 4/7, 45.87 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  91. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  92. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  93. 1. zkouška LA1: 3/12, 29.29 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  94. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  95. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  96. II. zkouška L1: Diskvalifikován

  97. I. zkouška L1: Diskvalifikován

  98. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  99. 1. Zkouška A1 L: 9/19, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  100. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  101. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  102. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  105. II. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  106. I. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  107. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  108. Agility Spokojeného psa ML: Diskvalifikován

  109. Jacob & Joseph Jumping ML: Diskvalifikován

  110. Jelenův Jumping ML: 3/4, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  111. PhysioDOG Agility ML: Diskvalifikován