Cz En

Nikola Demeterová

  1. Číslo: 005820
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2021
  5. Členem KA do: 31. 12. 2021
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 087316 (L), Gray Fullbuster Anne's Dream

  2. 058119 (ML), Amber od Lomu Leštinka

Výsledky

  1. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  2. 1. Zkouška LA2 neděle, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/6, 50.46 s, 10.46 tr. b., 3.88 m/s

  3. 1. Zkouška MLA1 neděle, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  4. 2. Zkouška LA2 neděle, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/6, 46.15 s, 5.15 tr. b., 3.94 m/s

  5. 2. Zkouška MLA1 neděle, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  6. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  7. 1. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  8. 1. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: 3/8, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  11. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  12. Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/29, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  13. Agility L, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  14. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 16/28, 36.57 s, 13.57 tr. b., 3.61 m/s

  15. Jumping L, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: 4/8, 64.28 s, 27.28 tr. b., 2.41 m/s

  17. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/14, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  18. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  19. Agility J Individual, Amber od Lomu Leštinka: 8/13, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  20. Agility J Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 14/51, 55.66 s, 5.66 tr. b., 3.95 m/s

  21. Agility Squads, Gray Fullbuster Anne's Dream: 9/61, 52.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  22. Agility Squads, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  23. Jumping J Individual, Amber od Lomu Leštinka: 6/14, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  24. Jumping J Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 15/51, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  25. Jumping Squads, Gray Fullbuster Anne's Dream: 10/61, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  26. Jumping Squads, Amber od Lomu Leštinka: 12/22, 41.72 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  27. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  28. Zkouška 1, Amber od Lomu Leštinka: 1/1, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  29. Zkouška 1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  30. Zkouška 2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  32. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  33. 1. běh ML, Amber od Lomu Leštinka: 4/7, 28.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  34. 2. běh ML, Amber od Lomu Leštinka: 3/7, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  35. 3. běh ML, Amber od Lomu Leštinka: 3/7, 28.21 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  36. 4. běh ML, Amber od Lomu Leštinka: 2/7, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  37. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  38. Open AGI L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 6/20, 45.19 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  39. Open AGI ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  40. Open JUMP L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 8/20, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  41. Open JUMP ML, Amber od Lomu Leštinka: 4/7, 45.87 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  42. Zkouška A1 ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  43. Zkouška A2 L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  44. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  45. 1. zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: 3/12, 29.29 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  46. 2. zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  47. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  48. II. zkouška L1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  49. I. zkouška L1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  50. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  51. 1. Zkouška A1 L, Amber od Lomu Leštinka: 9/19, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  52. 2. Zkouška A1 L, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  53. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  54. 1.zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  55. 2.zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  56. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  57. II. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  58. II. zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  59. I. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  60. I. zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  61. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  62. Agility Spokojeného psa L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  63. Agility Spokojeného psa ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  64. Jacob & Joseph Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 11/33, 23.5 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  65. Jacob & Joseph Jumping ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  66. Jelenův Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  67. Jelenův Jumping ML, Amber od Lomu Leštinka: 3/4, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  68. PhysioDOG Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  69. PhysioDOG Agility ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  70. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  71. II. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  72. I. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/11, 45.66 s, 6.66 tr. b., 3.61 m/s

  73. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  74. LA2-1 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  75. LA2-2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/8, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  76. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  77. Agility J, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  78. Agility Squads as Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 11/63, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  79. Jumping J, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  80. Jumping Squads as Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 24/63, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  81. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  82. 1. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 5/13, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  83. 2. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  84. Jumping Large, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  85. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  86. II. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/7, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  87. I. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/7, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  88. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  89. Agility LA sobota, Gray Fullbuster Anne's Dream: 29/70, 56.94 s, 19.94 tr. b., 3.48 m/s

  90. Jumping LA neděle, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  91. Jumping LA sobota, Gray Fullbuster Anne's Dream: 24/71, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  92. Zkoušky LA2 neděle, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  93. Zkoušky LA2 sobota, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  94. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  95. 1. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  97. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  98. II. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/12, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  99. I. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/12, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  100. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  101. _1.LA2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/18, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  102. _2.LA2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/17, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  103. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  104. AGILITY DRUZSTVA, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  105. J Agility, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  106. J Hra, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  107. J Jumping, Gray Fullbuster Anne's Dream: 39/53, 34.86 s, 11.82 tr. b., 4.73 m/s

  108. JUMPING DRUZSTVA, Gray Fullbuster Anne's Dream: 14/79, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  109. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  110. Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/32, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  111. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/33, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  112. Zkoušky LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 5/11, 47.65 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  113. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  114. Zkouška 1 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/13, 46.26 s, 15.26 tr. b., 3.52 m/s

  115. Zkouška 2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/13, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  116. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  117. 1 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  118. 2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/27, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  119. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  120. Zkouška 1 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  121. Zkouška 2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/16, 41.65 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  123. 1. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 9/18, 41.94 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  124. 2. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/18, 43.01 s, 1.01 tr. b., 3.67 m/s

  125. Junioři L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  126. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  127. 1. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  128. 2. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 13/24, 44.02 s, 7.02 tr. b., 3.5 m/s

  129. Junioři L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 7/14, 47.72 s, 14.72 tr. b., 3.19 m/s

  130. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  131. Agility D, Gray Fullbuster Anne's Dream: 12/19, 54.29 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  132. Agility Squads, Gray Fullbuster Anne's Dream: 10/76, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  133. Hra D, Gray Fullbuster Anne's Dream: 10/19, 44.04 s, 5.04 tr. b., 3.63 m/s

  134. Jumping D, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  135. Jumping Squads, Gray Fullbuster Anne's Dream: 47/75, 44.22 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  136. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  137. Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 6/24, 40.86 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  138. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  139. Zkouska LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/11, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  140. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  141. Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 6/14, 59.25 s, 25.25 tr. b., 2.35 m/s

  142. Hra L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  143. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/13, 36.15 s, 0.15 tr. b., 3.6 m/s

  144. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  145. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  146. 1.zkouška LA1 LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: 5/10, 37.03 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  147. 2.zkouška LA1 LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/10, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  148. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  149. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/11, 29.57 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  150. Zkouška 1 LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  151. Zkouška 2 LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/11, 26.22 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  152. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  153. Agility NE L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  154. Jump NE L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  155. Zkouška NE LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  156. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  157. III. zkouška LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/16, 32.66 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  158. II. zkouška LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  159. I. zkouška LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován