Nikola Demeterová

  1. Číslo: 005820
  2. Člen KA: Ne
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 01. 01. 2021
  5. Členem KA do: 31. 12. 2022
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 087316 (L), Gray Fullbuster Anne's Dream

    Arrow_down
  2. 058119 (ML), Amber od Lomu Leštinka

    Arrow_down
  3. 105022 (L), Alias Kitchi Malitumi

    Arrow_down

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  2. 1. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: 1/6, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  3. 2. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  4. 3. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Amber od Lomu Leštinka: 37/58, 36.05 s, 15.0 tr. b., 5.49 m/s

  8. Jumping, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  10. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  11. 1. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  13. 3. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: 1/7, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  14. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  15. Agility 1 ML, Amber od Lomu Leštinka: 10/48, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  16. Agility 2 ML, Amber od Lomu Leštinka: 12/48, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  17. Jumping 1 ML, Amber od Lomu Leštinka: 19/49, 41.65 s, 15.0 tr. b., 5.28 m/s

  18. Jumping 2 ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  19. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 17. 04. 2022

  20. Jumping A2+A3 ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  21. 1. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: 3/6, 37.33 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  22. 2. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  23. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  24. 1. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: 1/1, 40.11 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  26. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  27. 1. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: 1/4, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  28. 2. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  29. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  30. 1. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: 1/8, 38.57 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  31. 2. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: 2/8, 40.36 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  32. 3. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  33. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  34. 1. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  36. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  37. 1. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  39. 3. Zkouška MLA2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  40. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  41. 1. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: 1/4, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  42. 2. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  43. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  44. 1. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: 3/11, 30.37 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  46. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  47. 1. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: 1/8, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  49. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  50. 1. Zkouška MLA1 neděle, Amber od Lomu Leštinka: 2/10, 28.19 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  51. 1. Zkouška MLA1 sobota, Amber od Lomu Leštinka: 1/7, 28.52 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  52. 2. Zkouška MLA1 neděle, Amber od Lomu Leštinka: 1/10, 32.0 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  53. 2. Zkouška MLA1 sobota, Amber od Lomu Leštinka: 2/7, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  54. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 03. 10. 2021

  55. 1. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: 1/8, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  56. 2. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: 1/8, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  57. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  58. Agility Individual - J, Amber od Lomu Leštinka: 3/33, 45.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  59. Agility Individual - J, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/32, 47.61 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  60. Agility Squads as Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 8/44, 50.97 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  61. Agility Squads as Individual, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  62. Jumping Individual - J, Gray Fullbuster Anne's Dream: 6/32, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  63. Jumping Individual - J, Amber od Lomu Leštinka: 18/33, 46.02 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  64. Jumping Squads as Individual, Amber od Lomu Leštinka: 10/41, 37.03 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  65. Jumping Squads as Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 22/44, 42.91 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  66. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  67. 1. Zkouška LA3, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/13, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  68. 1. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA3, Gray Fullbuster Anne's Dream: 10/13, 51.1 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  70. 2. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška LA3, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  72. 3. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  73. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  74. 1. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/7, 46.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  75. 1. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  78. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  79. 1. Zkouška LA2 neděle, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/6, 50.46 s, 10.46 tr. b., 3.88 m/s

  80. 1. Zkouška MLA1 neděle, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška LA2 neděle, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/6, 46.15 s, 5.15 tr. b., 3.94 m/s

  82. 2. Zkouška MLA1 neděle, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  83. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  84. 1. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  85. 1. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  87. 2. Zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: 3/8, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  88. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  89. Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/29, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  90. Agility L, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  91. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 16/28, 36.57 s, 13.57 tr. b., 3.61 m/s

  92. Jumping L, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  93. Zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: 4/8, 64.28 s, 27.28 tr. b., 2.41 m/s

  94. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/14, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  95. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  96. Agility J Individual, Amber od Lomu Leštinka: 8/13, 45.4 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  97. Agility J Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 14/51, 55.66 s, 5.66 tr. b., 3.95 m/s

  98. Agility Squads, Gray Fullbuster Anne's Dream: 9/61, 52.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  99. Agility Squads, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  100. Jumping J Individual, Amber od Lomu Leštinka: 6/14, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  101. Jumping J Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 15/51, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  102. Jumping Squads, Gray Fullbuster Anne's Dream: 10/61, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  103. Jumping Squads, Amber od Lomu Leštinka: 12/22, 41.72 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  104. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  105. Zkouška 1, Amber od Lomu Leštinka: 1/1, 27.6 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  106. Zkouška 1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  107. Zkouška 2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  108. Zkouška 2, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  109. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  110. 1. běh ML, Amber od Lomu Leštinka: 4/7, 28.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  111. 2. běh ML, Amber od Lomu Leštinka: 3/7, 28.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  112. 3. běh ML, Amber od Lomu Leštinka: 3/7, 28.21 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  113. 4. běh ML, Amber od Lomu Leštinka: 2/7, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  114. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  115. Open AGI L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 6/20, 45.19 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  116. Open AGI ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  117. Open JUMP L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 8/20, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  118. Open JUMP ML, Amber od Lomu Leštinka: 4/7, 45.87 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  119. Zkouška A1 ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  120. Zkouška A2 L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  121. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  122. 1. zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: 3/12, 29.29 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  123. 2. zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  124. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  125. II. zkouška L1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  126. I. zkouška L1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  127. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  128. 1. Zkouška A1 L, Amber od Lomu Leštinka: 9/19, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  129. 2. Zkouška A1 L, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  130. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  131. 1.zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  132. 2.zkouška LA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  133. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  134. II. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  135. II. zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  136. I. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  137. I. zkouška MLA1, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  138. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  139. Agility Spokojeného psa L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  140. Agility Spokojeného psa ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  141. Jacob & Joseph Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 11/33, 23.5 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  142. Jacob & Joseph Jumping ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  143. Jelenův Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  144. Jelenův Jumping ML, Amber od Lomu Leštinka: 3/4, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  145. PhysioDOG Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  146. PhysioDOG Agility ML, Amber od Lomu Leštinka: Diskvalifikován

  147. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  148. II. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  149. I. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/11, 45.66 s, 6.66 tr. b., 3.61 m/s

  150. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  151. LA2-1 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  152. LA2-2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/8, 40.41 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  153. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  154. Agility J, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  155. Agility Squads as Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 11/63, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  156. Jumping J, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  157. Jumping Squads as Individual, Gray Fullbuster Anne's Dream: 24/63, 40.6 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  158. Sedlec u Mikulova - D-Y-Z ……… Cesta za duhový most, 01. 09. 2019

  159. Jumping Large, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  160. 1. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 5/13, 34.12 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  161. 2. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  162. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  163. II. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/7, 38.96 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  164. I. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/7, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  165. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  166. Agility LA sobota, Gray Fullbuster Anne's Dream: 29/70, 56.94 s, 19.94 tr. b., 3.48 m/s

  167. Jumping LA neděle, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  168. Jumping LA sobota, Gray Fullbuster Anne's Dream: 24/71, 35.55 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  169. Zkoušky LA2 neděle, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  170. Zkoušky LA2 sobota, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  171. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  172. 1. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  174. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  175. II. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/12, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  176. I. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/12, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  177. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  178. _1.LA2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/18, 31.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  179. _2.LA2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/17, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  180. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  181. AGILITY DRUZSTVA, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  182. J Agility, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  183. J Hra, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  184. J Jumping, Gray Fullbuster Anne's Dream: 39/53, 34.86 s, 11.82 tr. b., 4.73 m/s

  185. JUMPING DRUZSTVA, Gray Fullbuster Anne's Dream: 14/79, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  186. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  187. Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/32, 48.59 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  188. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 4/33, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  189. Zkoušky LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 5/11, 47.65 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  190. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  191. Zkouška 1 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/13, 46.26 s, 15.26 tr. b., 3.52 m/s

  192. Zkouška 2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/13, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  193. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  194. 1 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  195. 2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/27, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  196. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  197. Zkouška 1 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  198. Zkouška 2 LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/16, 41.65 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  199. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  200. Junioři L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  201. 1. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 9/18, 41.94 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  202. 2. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/18, 43.01 s, 1.01 tr. b., 3.67 m/s

  203. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  204. Junioři L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 7/14, 47.72 s, 14.72 tr. b., 3.19 m/s

  205. 1. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  206. 2. zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 13/24, 44.02 s, 7.02 tr. b., 3.5 m/s

  207. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  208. Agility D, Gray Fullbuster Anne's Dream: 12/19, 54.29 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  209. Agility Squads, Gray Fullbuster Anne's Dream: 10/76, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  210. Hra D, Gray Fullbuster Anne's Dream: 10/19, 44.04 s, 5.04 tr. b., 3.63 m/s

  211. Jumping D, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  212. Jumping Squads, Gray Fullbuster Anne's Dream: 47/75, 44.22 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  213. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  214. Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 6/24, 40.86 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  215. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  216. Zkouska LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/11, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  217. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  218. Agility L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 6/14, 59.25 s, 25.25 tr. b., 2.35 m/s

  219. Hra L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  220. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 3/13, 36.15 s, 0.15 tr. b., 3.6 m/s

  221. Zkouška LA2, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  222. Mrtník, Plzeň-sever - Pohodové jarní dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 05. 2017

  223. 1.zkouška LA1 LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: 5/10, 37.03 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  224. 2.zkouška LA1 LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/10, 24.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  225. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop pro dobrou věc, 07. 05. 2017

  226. Jumping L, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/11, 29.57 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  227. Zkouška 1 LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  228. Zkouška 2 LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: 1/11, 26.22 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  229. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  230. Agility NE L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  231. Jump NE L, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  232. Zkouška NE LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  233. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  234. III. zkouška LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: 2/16, 32.66 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  235. II. zkouška LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován

  236. I. zkouška LA1, Gray Fullbuster Anne's Dream: Diskvalifikován