Cz En

045117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Magdalena Rosolová, Kynologický spolek BRABCI

    Člen KA

Pes

  1. Amálie Black Od dobré pohody, Border kolie

Výsledky

  1. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  5. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  6. NE Agility L: 9/24, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  7. NE Jumping L: 14/25, 49.43 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  8. NE Zkouška LA1: Diskvalifikován

  9. SO Agility L: Diskvalifikován

  10. So Jumping L: 15/30, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  11. SO Zkouška LA1: Diskvalifikován

  12. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  13. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  14. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  15. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  16. 2.běh se zónami: 28/53, 37.12 s, 13.12 tr. b., 3.5 m/s

  17. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  18. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  20. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  21. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  22. LA1-2 LA1: Diskvalifikován

  23. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  24. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška LA1: 2/10, 29.11 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  26. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  27. LA1 1zk: Diskvalifikován

  28. LA1 2zk: 7/14, 40.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  29. LA1 3zk: 8/14, 39.97 s, 25.0 tr. b., 3.73 m/s

  30. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  31. 1. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  32. 2. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  33. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  34. Zkouška III. LA1: Diskvalifikován

  35. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  36. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  37. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  38. Agility L: Diskvalifikován

  39. Jumping L: Diskvalifikován

  40. Zkouška_sobota_01 LA1: 5/14, 37.97 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  41. Zkouška_sobota_02 LA1: 5/14, 38.03 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  42. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  43. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  44. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  45. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  46. Agility open L: Diskvalifikován

  47. Jumping open L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  49. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  50. 1.LA1 LA1: Diskvalifikován

  51. 2.LA1 LA1: Diskvalifikován

  52. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  53. II. Zkouška: Diskvalifikován

  54. I. Zkouška: Diskvalifikován

  55. Jumping: Diskvalifikován

  56. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  57. Druhý běh LA1: Diskvalifikován

  58. Jumping L: Diskvalifikován

  59. První běh LA1: 4/12, 36.41 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  60. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  61. Zkouška 1 LA1 LA1: Diskvalifikován

  62. Zkouška 2 LA1 LA1: Diskvalifikován

  63. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  64. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  65. Zkouška 2 neděle LA1: 8/11, 37.55 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  66. Zkouška neděle LA1: 4/11, 48.85 s, 14.85 tr. b., 2.87 m/s

  67. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  68. Agility L: Diskvalifikován

  69. Jump neděle L: Diskvalifikován

  70. Jump sobota L: Diskvalifikován

  71. Zkouška nedělle LA1: Diskvalifikován

  72. Zkouška sobota LA1: 2/10, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  73. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  74. Jumping L: 14/33, 50.1 s, 17.1 tr. b., 2.99 m/s

  75. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  76. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  77. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  78. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  79. LA1-2 LA1: Diskvalifikován

  80. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  81. Zkouška 1 LA1: 4/12, 38.11 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  82. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován