045117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Magdalena Rosolová, Kynologický spolek BRABCI

    Arrow_down

Pes

  1. Amálie Black Od dobré pohody, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2023, 06. 05. 2023 - 07. 05. 2023

  2. Agility L neděle: Diskvalifikován

  3. Agility L sobota: Diskvalifikován

  4. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  5. Jumping L sobota: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  7. Zkouška L A1 sobota: Diskvalifikován

  8. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 02. 07. 2022

  9. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA1: 5/8, 44.99 s, 20.99 tr. b., 3.29 m/s

  11. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  12. Jumping L: Diskvalifikován

  13. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  14. Zkouška2 LA1: Diskvalifikován

  15. Mrtník, Plzeň - sever - Jubilejní Agility Párty, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  16. Jumping Open L: Diskvalifikován

  17. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  18. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  19. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  20. 2. Zkouška LA1: 3/6, 56.3 s, 24.3 tr. b., 2.66 m/s

  21. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  22. Agility sobota L: Diskvalifikován

  23. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  24. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  25. Rokycany - Rokycanská skočná, 15. 04. 2022

  26. Agility L: Diskvalifikován

  27. Jumping L: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  29. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  30. 1. Zkouška LA1: 4/13, 37.31 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  31. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  32. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  33. 1. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  34. 1. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  36. 2. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  37. Mrtník, Plzeň-sever - Květnové agility na Brabcovně, 26. 09. 2021

  38. Agility Open L: Diskvalifikován

  39. Agility Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  40. Jumping Open L: Diskvalifikován

  41. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  42. Agility L: Diskvalifikován

  43. Jumping L: 17/32, 39.89 s, 11.89 tr. b., 4.41 m/s

  44. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  45. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  46. Agility L: Diskvalifikován

  47. Jumping L: Diskvalifikován

  48. Neděle Agility L: Diskvalifikován

  49. Neděle Zkouška L1: Diskvalifikován

  50. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  51. Mrtník, Plzeň - sever - Letní zkoušky, 03. 07. 2021

  52. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  54. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  55. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  57. Plzeň - Doubravka - Plzeňské dvojzkoušky, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  58. 1. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  59. 1. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  61. 2. Zkouška LA1 sobota: 7/14, 35.33 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  62. Rokycany - Rokycanská skočná, 03. 10. 2020

  63. Agility L: Diskvalifikován

  64. Jumping L: Diskvalifikován

  65. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  66. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  67. NE Agility L: 9/24, 42.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  68. NE Jumping L: 14/25, 49.43 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  69. NE Zkouška LA1: Diskvalifikován

  70. SO Agility L: Diskvalifikován

  71. So Jumping L: 15/30, 35.38 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  72. SO Zkouška LA1: Diskvalifikován

  73. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  74. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  75. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  76. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  77. 2.běh se zónami: 28/53, 37.12 s, 13.12 tr. b., 3.5 m/s

  78. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  79. 1. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  80. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  81. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  82. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  83. LA1-2 LA1: Diskvalifikován

  84. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  85. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška LA1: 2/10, 29.11 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  87. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  88. LA1 1zk: Diskvalifikován

  89. LA1 2zk: 7/14, 40.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  90. LA1 3zk: 8/14, 39.97 s, 25.0 tr. b., 3.73 m/s

  91. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  92. 1. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  93. 2. Large - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  94. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  95. Zkouška III. LA1: Diskvalifikován

  96. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  97. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  98. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  99. Agility L: Diskvalifikován

  100. Jumping L: Diskvalifikován

  101. Zkouška_sobota_01 LA1: 5/14, 37.97 s, 20.0 tr. b., 3.63 m/s

  102. Zkouška_sobota_02 LA1: 5/14, 38.03 s, 20.0 tr. b., 3.71 m/s

  103. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  104. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  105. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  106. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  107. Agility open L: Diskvalifikován

  108. Jumping open L: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  110. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  111. 1.LA1 LA1: Diskvalifikován

  112. 2.LA1 LA1: Diskvalifikován

  113. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  114. II. Zkouška: Diskvalifikován

  115. I. Zkouška: Diskvalifikován

  116. Jumping: Diskvalifikován

  117. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  118. Druhý běh LA1: Diskvalifikován

  119. Jumping L: Diskvalifikován

  120. První běh LA1: 4/12, 36.41 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  121. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  122. Zkouška 1 LA1 LA1: Diskvalifikován

  123. Zkouška 2 LA1 LA1: Diskvalifikován

  124. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  125. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  126. Zkouška neděle LA1: 4/11, 48.85 s, 14.85 tr. b., 2.87 m/s

  127. Zkouška 2 neděle LA1: 8/11, 37.55 s, 20.0 tr. b., 3.75 m/s

  128. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  129. Agility L: Diskvalifikován

  130. Jump neděle L: Diskvalifikován

  131. Jump sobota L: Diskvalifikován

  132. Zkouška nedělle LA1: Diskvalifikován

  133. Zkouška sobota LA1: 2/10, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  134. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  135. Jumping L: 14/33, 50.1 s, 17.1 tr. b., 2.99 m/s

  136. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  137. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  138. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  139. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  140. LA1-2 LA1: Diskvalifikován

  141. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  142. Zkouška 1 LA1: 4/12, 38.11 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  143. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován