Cz En

020617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Koubová, Kynologický spolek BRABCI

    Člen KA

Pes

  1. Bosque Miel Brennini, Australský ovčák

Výsledky

  1. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  2. LA2-1 LA2: 5/8, 55.44 s, 15.44 tr. b., 3.16 m/s

  3. LA2-2 LA2: 2/8, 61.62 s, 5.62 tr. b., 3.2 m/s

  4. Vrbice u Stříbra - Quattro zkoušky agility pro A2, 13. 10. 2019

  5. 1.zkouška LA2: 1/8, 49.63 s, 4.63 tr. b., 3.26 m/s

  6. 2.zkouška LA2: 4/8, 53.12 s, 13.12 tr. b., 3.07 m/s

  7. 3.zkouška LA2: 5/8, 54.8 s, 16.8 tr. b., 2.81 m/s

  8. 4.zkouška LA2: Diskvalifikován

  9. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  10. Agility L: 6/38, 74.55 s, 20.55 tr. b., 2.68 m/s

  11. Jumping L: 14/37, 59.59 s, 19.59 tr. b., 2.75 m/s

  12. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  14. 1. zkouška LA2: 5/8, 66.94 s, 29.94 tr. b., 2.63 m/s

  15. 2. zkouška LA2: 4/9, 64.5 s, 26.5 tr. b., 2.78 m/s

  16. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  17. Agility D: 11/14, 64.93 s, 21.93 tr. b., 2.74 m/s

  18. Agility Squads as Individual: 44/63, 74.33 s, 29.33 tr. b., 2.57 m/s

  19. Jumping D: 9/14, 68.21 s, 34.21 tr. b., 2.61 m/s

  20. Jumping Squads as Individual: 40/63, 75.73 s, 28.73 tr. b., 2.63 m/s

  21. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  22. 1. Jumping L: 15/22, 49.37 s, 12.37 tr. b., 3.38 m/s

  23. Zkouška LA1 I: 2/13, 45.19 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  24. Zkouška LA1 II: 4/13, 51.71 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  25. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  26. D Agility IV: Diskvalifikován

  27. D Agility V: 4/7, 72.84 s, 32.04 tr. b., 2.81 m/s

  28. D Agility VI: 5/6, 58.69 s, 12.7 tr. b., 3.22 m/s

  29. D Jumping III: 5/7, 63.48 s, 18.34 tr. b., 2.91 m/s

  30. D Jumping IV: 6/7, 58.83 s, 19.54 tr. b., 2.92 m/s

  31. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  32. Zkouška III LA1: 2/14, 61.5 s, 8.5 tr. b., 3.19 m/s

  33. Zkouška II LA1: 1/14, 51.17 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  34. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  35. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  36. LA1 I.: 2/17, 48.56 s, 0.0 tr. b., 3.21 m/s

  37. LA1 II.: 5/17, 49.66 s, 9.66 tr. b., 2.98 m/s

  38. LA1 III.: 3/17, 52.5 s, 7.5 tr. b., 3.12 m/s

  39. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  40. D Agility I: Diskvalifikován

  41. D Agility II: 6/8, 60.77 s, 26.68 tr. b., 2.76 m/s

  42. D Agility III: 5/8, 64.38 s, 13.25 tr. b., 3.09 m/s

  43. D Jumping I: 5/8, 61.42 s, 22.22 tr. b., 2.88 m/s

  44. D Jumping II: Diskvalifikován

  45. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  46. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  47. I. zkouška LA1: 5/17, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  48. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  49. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  50. I. zkouška LA1: 2/17, 40.85 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  51. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  52. Zkouška III. LA1: 8/15, 55.3 s, 14.3 tr. b., 2.97 m/s

  53. Zkouška II. LA1: 2/16, 45.45 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  54. Zkouška I. LA1: 9/16, 45.05 s, 10.05 tr. b., 3.22 m/s

  55. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  56. Agility L: 17/47, 54.92 s, 7.92 tr. b., 2.93 m/s

  57. Jumping L: 33/43, 54.06 s, 30.06 tr. b., 2.39 m/s

  58. Zkouška_neděle LA1: Diskvalifikován

  59. Zkouška_sobota_01 LA1: 7/14, 57.24 s, 26.24 tr. b., 2.41 m/s

  60. Zkouška_sobota_02 LA1: 3/14, 45.62 s, 15.62 tr. b., 3.09 m/s

  61. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  62. LA1-1 LA1: 3/9, 41.63 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  63. LA1-2 LA1: Diskvalifikován

  64. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  65. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  66. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  67. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  68. Agility open L: Diskvalifikován

  69. Jumping open L: 18/43, 55.07 s, 21.07 tr. b., 2.91 m/s

  70. Zkouška LA1: 8/15, 56.62 s, 15.62 tr. b., 2.7 m/s

  71. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  72. 1.LA1 LA1: 3/12, 43.13 s, 0.13 tr. b., 3.27 m/s

  73. 2.LA1 LA1: 3/12, 40.09 s, 0.09 tr. b., 3.32 m/s

  74. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  75. Agility neděle L: 22/45, 70.52 s, 30.52 tr. b., 2.35 m/s

  76. Jumping neděle L: 24/42, 63.48 s, 33.48 tr. b., 2.55 m/s

  77. Zkouška neděle LA1: 6/13, 39.97 s, 0.97 tr. b., 3.13 m/s

  78. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  79. 1. BĚH LA1: 8/19, 65.54 s, 25.54 tr. b., 2.55 m/s

  80. 2. BĚH LA1: 13/19, 59.58 s, 19.58 tr. b., 2.52 m/s

  81. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  82. Jumping L: Diskvalifikován

  83. Zkouška 1 LA1: 6/11, 43.79 s, 17.79 tr. b., 2.95 m/s

  84. Zkouška 2 LA1: 4/11, 44.39 s, 8.39 tr. b., 2.88 m/s

  85. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  86. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  87. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  88. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  89. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  90. LA1-2 LA1: 3/7, 59.95 s, 20.95 tr. b., 2.54 m/s

  91. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  92. zkouška_sobota_01 LA1: Diskvalifikován

  93. Zkouška_sobota_02 LA1: Diskvalifikován

  94. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  95. Zkouška 1 - LA1: Diskvalifikován

  96. Zkouška 2 - LA1: 10/19, 64.01 s, 34.01 tr. b., 2.19 m/s

  97. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  98. Agility Open L: Diskvalifikován

  99. Jumping Open L: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován