Cz En

Jumping L

  1. Datum: 28. 06. 2020
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064316 Tomáš Huml Affra Beauty Monpeja 0 0 0.0 0.0 31.54 5.8 V V
2 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.61 5.79 V V
3 063518 Kristýna Mrázková Nicky z Dašického zátiší 0 0 0.0 0.0 39.15 4.67 V V
4 004919 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu 0 0 1.61 1.61 47.61 3.84 V V
5 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 28.18 6.49 V V
6 090314 Radek Vandra Diamond Rose Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 32.49 5.63 V V
7 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 0 1 0.0 5.0 35.31 5.18 V V
8 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash 1 0 0.0 5.0 41.52 4.41 V V
9 007417 Jana Pošvářová Cassie 1 1 0.0 10.0 40.72 4.49 VD VD
10 020617 Lucie Koubová Bosque Miel Brennini 0 0 11.24 11.24 57.24 3.2 VD VD
11 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 2 1 0.0 15.0 32.53 5.63 VD VD
12 076118 Eva Vostřáková Whisper Kogito Easter 3 0 0.0 15.0 34.76 5.26 VD VD
13 077017 Markéta Cibulková Anne Mary Andělské překvapení 3 0 0.0 15.0 36.66 4.99 VD VD
14 016117 Martin Cibulka Aron Canis Dexter 4 0 0.0 20.0 32.82 5.58 D D
15 059716 Monika Jacenková Jitřenka Kogito Easter 3 1 0.0 20.0 44.25 4.14 D D
16 003218 Dana Beitlová Elsa Valkar 2 2 7.61 27.61 53.61 3.41 BO BO
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068919 Dominika Dvořáková Blue Moon Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071917 Lucie Macková Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020717 Kristýna Stolcová Atractive Princess from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033619 Kateřina Dědičková Dancing Kira z Eskorty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075016 Martina Cibulková Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021419 Kristýna Běhounková Jája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018820 Eliška Lexová Travel in Time Jeffija DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077819 Martina Brabcová Harry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051118 Irena Krejčíková Adri z Mníšku pod Brdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO