Cz En

083614

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Hamšíková, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Free Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  2. Agility Spokojeného psa L: 7/34, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  3. Jacob & Joseph Jumping L: 20/33, 25.97 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  4. Jelenův Jumping L: 1/34, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  5. PhysioDOG Agility L: 10/34, 43.2 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  6. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  7. 1. Zkouška LA3: 5/10, 45.37 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  8. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  10. agility L neděle: 1/34, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  11. Jump L neděle: 12/34, 30.24 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  12. Zkouška A3 - sobota - 1 L: 3/11, 36.14 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  13. Zkouška A3 - sobota - 2 L: Diskvalifikován

  14. ZKOUŠKA L A3: 1/14, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  15. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  16. Neděle Agility LA: 2/35, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  17. Neděle Jumping LA: 1/34, 29.1 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  18. Neděle Zkouška LA3: 3/16, 34.74 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  19. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  20. Agility Open: Diskvalifikován

  21. Agility Squads as Individual: 38/137, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. Jumping Open: 52/136, 37.08 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  23. Jumping Squads as Individual: 6/138, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  24. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  25. LA3- 1 běh: 1/12, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  26. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  27. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  28. 1.zkouška LA3 : 1/12, 36.4 s, 15.0 tr. b., 5.66 m/s

  29. 2. zkouška LA3 : Diskvalifikován

  30. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  31. 1.zkouška: 1/3, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  32. 2.zkouška: 2/3, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  33. Jumping Standard: 2/13, 27.67 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  34. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  35. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  36. So. - Agility I. L: 22/105, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  37. So. - Jumping I. L: 8/107, 32.54 s, 5.0 tr. b., 6.24 m/s

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  39. QA4 Agility: 34/97, 43.13 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  40. QA5 Agility: 35/96, 41.56 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  41. QA6 Agility: 26/93, 39.44 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  42. QJ4 Jumping: 8/96, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  43. QJ5 Jumping: 8/94, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  44. QJ6 Jumping: 9/87, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  45. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  46. Finále large : 6/9, 26.22 s, 10.0 tr. b., 6.22 m/s

  47. Jumping II. large: 8/20, 34.59 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  48. Jumping I. large: 1/19, 32.24 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  49. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  50. QA1 agility: Diskvalifikován

  51. QA2 agility: 58/120, 38.18 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  52. QA3 agility: 20/120, 41.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  53. QJ1 jumping: 15/123, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  54. QJ2 jumping: 4/122, 30.59 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  55. QJ3 jumping: 5/111, 35.52 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  56. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  57. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 8/28, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  58. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  59. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 56/169, 39.34 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  60. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  61. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 41/175, 38.08 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  62. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 3/110, 40.12 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  63. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 53/170, 35.21 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  64. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  65. Zkouška III LA3: 4/17, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  66. Zkouška II LA3: 1/17, 40.86 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  67. Zkouška I LA3: 3/17, 37.88 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  68. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  69. Jumping L: 1/41, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  70. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  72. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  73. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  76. Zkouška LA3 I: 1/8, 34.83 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  77. Zkouška LA3 II: 4/8, 36.84 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  78. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  79. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  80. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  81. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  82. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  83. Druhá zkouška LA3: 1/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  84. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  86. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  87. Finále LA neděle: 2/19, 41.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  88. Jumping LA neděle: 2/43, 34.44 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  89. Jumping LA sobota: 1/43, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  90. Zkoušky LA3 neděle: 1/22, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  91. Zkoušky LA3 sobota: 6/26, 38.01 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  92. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  93. Zkouška III. LA3: 9/22, 35.4 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  94. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  95. Zkouška I. LA3: 1/22, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  96. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  97. AGILITY: 2/31, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  98. AGILITY: 3/39, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  99. JUMPING: 1/38, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  100. JUMPING: 3/31, 29.35 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  101. LA3: 2/18, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  102. LA3: Diskvalifikován

  103. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  104. Agility L: 10/47, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  105. Jumping L: 1/43, 22.98 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  106. Zkouška_neděle LA3: 9/19, 35.47 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  107. Zkouška_sobota_01 LA3: Diskvalifikován

  108. Zkouška_sobota_02 LA3: 1/14, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  109. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  110. Agility: Diskvalifikován

  111. Agility DRUZSTVA: 40/97, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  112. Jumping: Diskvalifikován

  113. Jumping DRUZSTVA: 4/97, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  114. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  115. __1.LA3 LA3: 1/14, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  116. __2.LA3 LA3: Diskvalifikován

  117. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  118. A3 - druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  119. A3 - první zkouška LA3: 4/9, 30.0 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  120. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  121. Zkouška LA3: 1/7, 34.16 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  122. Cvikov - 29. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2018

  123. Zkouška LA3: 2/9, 41.93 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  124. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  125. Agility 1: 22/212, 41.43 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  126. Agility 2: Diskvalifikován

  127. Agility 3: 56/179, 43.96 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  128. Jumping 1: Diskvalifikován

  129. Jumping 2: Diskvalifikován

  130. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  131. QA4 Agility: 27/95, 44.4 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  132. QA5 Agility: 36/93, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  133. QA6 Agility: 8/88, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  134. QJ4 Jumping: 9/95, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  135. QJ5 Jumping: 8/90, 38.66 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  136. QJ6 Jumping: 28/77, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  137. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  138. QA1 agility: Diskvalifikován

  139. QA2 agility: 22/125, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  140. QA3 agility: Diskvalifikován

  141. QJ1 jumping: 8/126, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  142. QJ2 jumping: 8/126, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  143. QJ3 jumping: 31/122, 35.79 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  144. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  145. Agility A2A3: 16/95, 41.43 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  146. Agility Squads as individual: 10/157, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  147. Jumping A2A3: 21/113, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  148. Jumping Squads as Individual: 61/162, 29.64 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  149. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  150. Special Agility: 21/159, 34.05 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  151. Special Jumping: 26/153, 30.49 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  152. Tachyon Trophy A2A3: 15/106, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  153. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  154. Jumping L: 6/33, 29.13 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  155. Zkouška 1 LA3: 3/8, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  156. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  157. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  158. I Agility Open: 3/139, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  159. II Agility Open: 15/137, 39.35 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  160. II Jumping Open: 2/135, 29.95 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  161. I Jumping Open: 2/139, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  162. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  163. Agility Open L: 1/34, 29.8 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  164. Jumping Open L: 1/34, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  165. Zkoušky LA3: 1/14, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  166. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  167. AGILITY: Diskvalifikován

  168. JUMPING: 10/51, 34.9 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  169. LA3: 8/24, 46.83 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  170. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  171. Agility: Diskvalifikován

  172. Agility: Diskvalifikován

  173. Finále: 4/19, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  174. Jumping: 1/51, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  175. Jumping: 18/47, 30.06 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  176. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  178. Agility: 9/49, 30.88 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  179. Jumping: 17/50, 38.45 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  180. Zkouška LA3: 6/21, 34.51 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  181. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  182. Agility LA sobota: 21/60, 37.44 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  183. Jumping LA neděle: 2/62, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  184. Jumping LA sobota: 3/59, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  185. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  186. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  187. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  188. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  189. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  190. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  191. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  192. Agility: 8/44, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  193. Jumping: 2/44, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  194. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  196. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  197. Jumping LA neděle: 7/58, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  198. Jumping LA sobota: 6/61, 26.74 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  199. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  200. Zkoušky LA3 neděle: 4/37, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  201. Zkoušky LA3 sobota: 1/40, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  202. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  203. II. zkouška LA3: 4/27, 31.02 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  204. I. zkouška LA3: 2/27, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  205. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  206. 1.zkouška LA3: 1/6, 29.01 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  207. 2.zkouška LA3: 4/6, 32.06 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  208. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  209. Czech Imp Jump Large: 2/51, 20.54 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  210. Jumping 1 Large: 20/51, 29.92 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  211. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  212. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  213. Agility L: Diskvalifikován

  214. Jumping L: 2/48, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  215. Zkouška - LA3: 10/20, 35.91 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  216. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  217. Jumping II. L: 1/21, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  218. Jumping I. L: 1/21, 31.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  219. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  220. Agility družstev: 55/88, 38.88 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  221. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  222. Jumping družstev: Diskvalifikován

  223. Jumping jednotlivců: 4/87, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  224. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  225. 1.zkouška: 8/15, 35.48 s, 6.48 tr. b., 3.95 m/s

  226. 2.zkouška: 8/15, 31.76 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  227. Jumping: Diskvalifikován

  228. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  229. Agility - Ne: Diskvalifikován

  230. Agility - So: Diskvalifikován

  231. Jumping - Ne: 1/89, 32.94 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  232. Jumping - So: 5/97, 29.7 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  233. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  234. QA4 agility: Diskvalifikován

  235. QA5 agility: 13/97, 38.33 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  236. QA6 agility: 11/95, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  237. QJ4 jumping: 7/98, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  238. QJ5 jumping: 39/91, 41.89 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  239. QJ6 jumping: 3/76, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  240. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  241. 1Q Jumping: 34/157, 29.67 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  242. 2Q Agility: 36/157, 42.53 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  243. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  244. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 37/121, 34.71 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  245. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  246. QA1 agility: Diskvalifikován

  247. QA2 agility: Diskvalifikován

  248. QA3 agility: 54/130, 39.59 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  249. QJ1 jumping: 5/135, 31.52 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  250. QJ2 jumping: 5/135, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  251. QJ3 jumping: 6/118, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  252. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  253. Jumping_1: 2/39, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  254. Jumping_2: 1/39, 34.84 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  255. Jumping_3: 11/39, 25.97 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  256. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  257. III. zkouška LA3: 1/13, 38.35 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  258. II. zkouška LA3: 3/13, 36.59 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  259. I. zkouška LA3: 1/13, 32.05 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  260. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  261. Agility 1: 25/128, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  262. Agility 2: 59/128, 35.76 s, 15.0 tr. b., 5.4 m/s

  263. Jumping 1: 1/128, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  264. Jumping 2: 20/128, 33.74 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  265. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  266. Agility open L: 8/38, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  267. Jumping open L: 10/40, 27.19 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  268. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  269. Agility: Diskvalifikován

  270. Fun Jumping: 18/31, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  271. Jumping: 2/36, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  272. Zkouška LA3: 8/21, 36.42 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  273. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  274. Agility: 14/47, 35.36 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  275. Jumping: Diskvalifikován

  276. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  277. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  278. Czech Imp Jump Large: 6/43, 17.19 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  279. Jumping 1 Large: 16/43, 27.5 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  280. Jumping 2 Large: 7/43, 27.84 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  281. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  282. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  283. Jumping LA neděle: 19/63, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  284. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  285. Velké finále LA neděle: 1/35, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  286. Zkoušky LA3 neděle: 6/32, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  287. Zkoušky LA3 sobota: 6/31, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  288. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  289. Agility: Diskvalifikován

  290. Jumping: 2/48, 28.57 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  291. Zkouška LA3: 4/10, 41.7 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  292. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  293. Czech Imp Jump Large: 15/49, 20.49 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  294. Jumping 1 Large: 1/49, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  295. Jumping 2 Large: 1/49, 26.09 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  296. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  297. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  298. Jumping 1 Large: 1/59, 26.74 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  299. Jumping 2 Large: 6/59, 28.31 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  300. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  301. Agility LA sobota: 1/63, 29.88 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  302. Jumping LA neděle: 2/63, 29.06 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  303. Jumping LA sobota: 2/63, 27.13 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  304. Velké finále LA neděle: 1/31, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  305. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  306. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  307. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  308. Czech Imp Jump Large: 2/69, 20.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  309. Jumping 1 Large: 16/69, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  310. Jumping 2 Large: 3/69, 30.36 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  311. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  312. Agility Ne L: 12/43, 32.87 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  313. Agility So L: Diskvalifikován

  314. Jumping Ne L: 3/47, 31.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  315. Jumping So L: 11/47, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  316. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  317. Zkouška So LA3: 3/20, 40.17 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  318. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  319. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  320. 2. zkouška LA3: 1/9, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  321. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  322. Finále: 2/20, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  323. Jumping (1): 1/55, 31.41 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  324. Jumping (2): 8/55, 31.84 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  325. Zkouška: 1/21, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  326. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  327. Agility: 6/51, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  328. Jumping: 2/51, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  329. Zka - LA3: Diskvalifikován

  330. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  331. Agility - So: 5/66, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  332. Jumping - So: 1/65, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  333. ZkA - So: 1/12, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  334. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  335. Agility družstva: 23/66, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  336. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  337. Jumping družstva: 30/66, 31.3 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  338. Jumping jednotlivci: 31/65, 29.41 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  339. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  340. Zkouška LA3: 1/7, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  341. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  342. Zkouška LA3: 3/8, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  343. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  344. Agility L: 6/42, 37.93 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  345. Jumping L: 1/42, 29.01 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  346. Zk.A LA2: 1/17, 31.02 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  347. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  348. 1.zkouška: 2/22, 29.82 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  349. 2.zkouška: 6/22, 30.36 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  350. Jumping Open: 1/35, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  351. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  352. QA5 Agility: Diskvalifikován

  353. QA6 Agility: Diskvalifikován

  354. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  355. QJ6 Jumping: 5/182, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  356. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  357. I Agility: 1/31, 38.46 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  358. II Agility: 4/32, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  359. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  360. Agility So Large: 1/42, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  361. Finale Ne Large: 3/14, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  362. Jumping Ne Large: 16/37, 37.78 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  363. Jumping So Large: 8/43, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  364. LA2 Ne: 1/17, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  365. LA2 So: 1/22, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  366. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  367. FINAL: 1/5, 36.69 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  368. QA3 Agility: Diskvalifikován

  369. QA4 Agility: Diskvalifikován

  370. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  371. QJ4 Jumping: 5/174, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  372. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  373. 1.zkouška LA2: 1/20, 30.3 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  374. 2.zkouška LA2: 2/20, 26.26 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  375. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  376. Jarní závody agility 2016: 2/48, 29.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  377. Jarní závody agility 2016: 8/23, 32.61 s, 10.0 tr. b., 5.31 m/s

  378. Jarní závody agility 2016: 24/48, 43.89 s, 11.89 tr. b., 3.39 m/s

  379. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  380. QA1 Agility: 37/213, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  381. QA2 Agility: 2/204, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  382. QJ1 Jumping: 75/213, 36.16 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  383. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  384. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  385. Agility I: 2/43, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  386. Agility II: 2/41, 37.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  387. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  388. agility zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  389. agility zkouška 2 LA2: 1/16, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  390. jumping L: 2/39, 28.77 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  391. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  392. Agility LA: 24/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  393. Jumping LA: 3/38, 29.86 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  394. Zkouška LA2: 1/16, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  395. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  396. Agility: 22/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  397. Agility 2: 5/49, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  398. Finále: 12/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  399. Jumping: 45/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  400. Jumping 2: 38/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  401. Zkouška: 4/16, 32.91 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  402. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  403. ZkA II. LA2: 4/26, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  404. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  405. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  406. Agility: 17/55, 33.02 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  407. Jumping: 12/55, 25.93 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  408. Zkouška: 4/20, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  409. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  410. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  411. Jumping 1 Large: 11/54, 31.13 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  412. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  413. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  414. Agility LA sobota: 22/67, 35.12 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  415. Jumping LA neděle: 30/65, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  416. Jumping LA sobota: 23/66, 30.61 s, 6.61 tr. b., 4.67 m/s

  417. Velké finále LA neděle: 8/33, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  418. Zkoušky LA2 neděle: 9/28, 37.26 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  419. Zkoušky LA2 sobota: 3/28, 31.32 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  420. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  421. agility: 7/51, 34.7 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  422. jumping: Diskvalifikován

  423. zkouška: 1/19, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  424. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  425. Czech Imp Jump Large: 4/63, 17.99 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  426. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  427. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  428. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  429. Jumping III. L: Diskvalifikován

  430. Jumping II. L: 10/46, 24.04 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  431. Jumping I. L: Diskvalifikován

  432. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  433. Czech Imp Jump Large: 2/49, 19.92 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  434. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  435. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  436. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  437. Heroutice, 1. běh: 2/23, 37.14 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  438. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  439. Heroutice, 3. běh: 6/23, 31.24 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  440. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  441. Czech Imp Jump Large: 7/49, 19.62 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  442. Jumping 1 Large: 12/49, 25.23 s, 5.0 tr. b., 6.22 m/s

  443. Jumping 2 Large: 13/49, 30.43 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  444. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  445. ZkA II. LA2: 8/26, 33.5 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  446. ZkA I. LA2: 11/26, 34.53 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  447. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  448. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": 1/53, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  449. Jumping L: 2/54, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  450. Zkouška Agility LA2: 1/20, 30.57 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  451. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  452. LA2 I.: 4/18, 31.01 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  453. LA2 II.: 1/18, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  454. LA2 III.: 1/18, 29.36 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  455. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  456. Agility Ne: 10/49, 33.56 s, 15.0 tr. b., 5.01 m/s

  457. Agility So: 17/49, 35.96 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  458. Jumping Ne: 12/50, 26.78 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  459. Jumping So: Diskvalifikován

  460. ZkA Ne: 5/20, 32.67 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  461. ZkA So: Diskvalifikován

  462. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  463. O Pohár PPP 2015: 6/22, 39.56 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  464. O Pohár PPP 2015: 21/36, 35.61 s, 15.0 tr. b., 3.82 m/s

  465. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  466. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  467. (1) zkouška: 9/31, 34.02 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  468. (2) zkouška: 10/30, 32.68 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  469. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  470. Agility Ne: 50/140, 47.51 s, 25.0 tr. b., 4.08 m/s

  471. Agility So: 24/151, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  472. Jumping Ne: Diskvalifikován

  473. Jumping So: 48/146, 37.25 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  474. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  475. 1.zkouška LA1: 2/18, 22.87 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  476. 2.zkouška LA1: 2/18, 25.9 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  477. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  478. Agility: 6/13, 20.25 s, 10.0 tr. b., 6.02 m/s

  479. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  480. JUMPING: 9/53, 27.69 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  481. LA1: 4/16, 30.27 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  482. ŠTAFETA LARGE: 2/50, 45.66 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  483. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  484. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 18/44, 35.47 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  485. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 28/44, 29.07 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  486. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  487. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  488. Finále: Diskvalifikován

  489. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  490. Zkouška 1: 4/19, 22.94 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  491. Zkouška 2: 1/19, 23.47 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  492. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  493. LA1 II LA1: 1/28, 25.24 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  494. LA1 I LA1: Diskvalifikován

  495. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  496. LA1 druhý běh LA1: 1/18, 23.24 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  497. LA1 první běh LA1: 6/18, 25.58 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  498. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE, 14. 03. 2015 - 15. 03. 2015

  499. Agility: 10/42, 36.88 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  500. Agility: Diskvalifikován

  501. Jumping: 9/50, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  502. Jumping: 13/43, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  503. Zkouška LA1: 1/9, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  504. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  505. ZkA III. LA1: 5/15, 28.09 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  506. ZkA II. LA1: 2/15, 26.65 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  507. ZkA I. LA1: 2/15, 26.16 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  508. Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3), 14. 02. 2015

  509. Agility: Diskvalifikován

  510. Jumping: Diskvalifikován

  511. Zkouška LA1: 3/11, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  512. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4 - 2.ročník, 07. 02. 2015

  513. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  514. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  515. LARGE - JUMPING 2: 21/46, 26.84 s, 10.0 tr. b., 6.04 m/s