Cz En

Agility OPEN L

  1. Datum: 24. 07. 2021
  2. Závod: Ratenice - Letní párty
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 41.98 5.24 V V
2 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 0 1 0.0 5.0 41.22 5.34 V V
3 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 1 0.0 5.0 44.83 4.91 V V
4 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos 0 1 0.0 5.0 48.11 4.57 V V
5 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 1 0 0.0 5.0 49.49 4.45 V V
6 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 0 0.0 10.0 40.33 5.45 VD VD
7 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 1 0.0 10.0 43.5 5.06 VD VD
8 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 2 1 0.0 15.0 43.33 5.08 VD VD
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dorota Zengteler Arte et Marte Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069615 Soňa Dvořáčková Dora Allegro Assai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031419 Lucie Machová Camaro Daff Fun dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dorota Zengteler Longing for lullabies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064720 Tereza Kučírková Azzuky Havliczech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO