Cz En

031916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Bystrianská, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů, Australský ovčák

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  2. 1. zkouška: 6/12, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  3. 2. zkouška: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  5. Jumping: 9/33, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  6. Zkouška 1: Diskvalifikován

  7. Zkouška 2: Diskvalifikován

  8. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  9. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  10. První zkouška: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  12. Jumping Open L: 17/31, 41.6 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  13. ZkA. LA3 I.: 3/13, 47.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  14. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  15. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  16. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  19. LA3 I: 3/11, 45.37 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  20. LA3 II: Diskvalifikován

  21. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  22. 1. zkouška: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška: Diskvalifikován

  24. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  25. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  26. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  27. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  28. 1.běh bez zón: 12/53, 28.05 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  29. 1.běh se zónami : 13/53, 21.71 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  30. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  31. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  32. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  33. LA3 - I.: 5/9, 45.2 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  34. LA3 - II.: Diskvalifikován

  35. LA3 - III.: Diskvalifikován

  36. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  37. A3 II L: Diskvalifikován

  38. A3 I L: Diskvalifikován

  39. Senioři I L: Diskvalifikován

  40. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  41. Zkouška1 LA3: 6/13, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  42. Zkouška2 LA3: 3/13, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  43. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  44. Agility družstev: Diskvalifikován

  45. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  46. Jumping družstev L: Diskvalifikován

  47. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  48. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  49. Agility Open L: Diskvalifikován

  50. Jumping Open L: Diskvalifikován

  51. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  53. Agility Open: Diskvalifikován

  54. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  55. Jumping Open: Diskvalifikován

  56. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  57. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  58. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  59. LA3- 2 běh: 3/12, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  60. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  61. III. jumping L: Diskvalifikován

  62. II. jumping L: 15/32, 35.67 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  63. I. jumping L: 14/32, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  64. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  65. Agility Open L: 7/36, 43.43 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  66. Jumping Open L: 8/33, 34.33 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  67. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  68. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  69. 1. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  71. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  72. LA3 - I.: Diskvalifikován

  73. LA3 - II.: 3/12, 43.29 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  74. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  75. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  77. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  78. Ne-: 4/13, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  79. Ne-Agility: Diskvalifikován

  80. Ne-Jumping: 11/34, 29.51 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  81. So-: Diskvalifikován

  82. So-Agility: 6/33, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  83. So-Jumping: Diskvalifikován

  84. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  85. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  86. Zkouška LA3 II: 4/9, 47.07 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  87. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  88. Neděle Jumping L: 10/35, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  89. Neděle Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  90. Neděle Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  91. Sobota Jumping LA: Diskvalifikován

  92. Sobota Zkouška II LA3: 2/13, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  93. Sobota Zkouška I LA3: 6/14, 43.25 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  94. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  95. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  96. Zkouška I. LA3: 8/17, 48.69 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  97. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  98. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  99. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. 3.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  102. Agility I: Diskvalifikován

  103. Agility II: 34/165, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  104. Jumping I: 66/169, 37.26 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  105. Jumping II: Diskvalifikován

  106. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  107. 2. zkouška LA3: 6/17, 38.68 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  108. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  109. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  110. LA3 I.: Diskvalifikován

  111. LA3 II.: Diskvalifikován

  112. LA3 III.: Diskvalifikován

  113. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  114. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  115. Supermanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  117. Zkouška 3: Diskvalifikován

  118. Zkouška 4: Diskvalifikován

  119. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  120. Jumping L: 8/26, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  121. LA3: 3/14, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  122. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  123. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  124. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  126. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  128. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  129. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  130. Zkouška LA3 II: 6/8, 42.53 s, 15.0 tr. b., 4.04 m/s

  131. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  132. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  133. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  134. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  135. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  136. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  137. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  140. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  141. LA3 I. LA3: 3/24, 45.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  142. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  143. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  144. Jumping LA neděle: 13/43, 38.6 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  145. Jumping LA sobota: 14/43, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  146. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  147. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  149. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška LA3: 3/14, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  151. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  152. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  153. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  155. Agility 1 L: Diskvalifikován

  156. Agility 2 L: 4/27, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  157. Jumping 1 L: 11/28, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  158. Jumping 2 L: 14/28, 37.85 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  159. Jumping 3 L: 12/28, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  160. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  161. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  162. Jumping L: 12/30, 36.96 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  163. Zkouška LA3: 5/14, 42.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  164. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  165. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  166. 2.ZK LA3: Diskvalifikován

  167. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  168. Agility Družstva L: 22/68, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  169. Agility jednotlivci AO L: Diskvalifikován

  170. Jumping Družstva L: 9/68, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  171. Jumping jednotlivci AO L: Diskvalifikován

  172. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  173. Agility OPEN L: 9/59, 56.37 s, 8.37 tr. b., 3.48 m/s

  174. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  175. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  176. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  177. 2.Zka - LA3: 7/13, 48.17 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  178. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  179. II. Zkouška: Diskvalifikován

  180. I. Zkouška: Diskvalifikován

  181. Jumping: 12/30, 33.56 s, 6.56 tr. b., 4.35 m/s

  182. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  183. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  184. 2. Zk LA3: 2/9, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  185. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  186. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  187. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  188. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  189. 1.ZkA - LA3: 2/14, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  190. 2. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  191. 3.ZkA - LA3: 2/14, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  192. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  193. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  194. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  195. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  196. Sobota LA3 1: Diskvalifikován

  197. Sobota LA3 2: 2/10, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  198. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  199. Agility II. L: 8/92, 42.77 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  200. Agility I. L: Diskvalifikován

  201. Jumping II. L: Diskvalifikován

  202. Jumping I. L: Diskvalifikován

  203. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  204. Jumping L: Diskvalifikován

  205. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  206. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  207. Zkouška 2 neděle LA3: Diskvalifikován

  208. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  209. Zkouška neděle LA3: Diskvalifikován

  210. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  211. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  212. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  214. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  215. Sobota LA3 1: Diskvalifikován

  216. Sobota LA3 2: Diskvalifikován

  217. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  218. I Agility Open: Diskvalifikován

  219. II Agility Open: Diskvalifikován

  220. II Jumping Open: Diskvalifikován

  221. I Jumping Open: Diskvalifikován

  222. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  223. Zkouška 1 LA3: 2/17, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  224. Zkouška 2 LA3: 8/17, 48.97 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  225. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  226. Zkoukša 1 LA3: 7/20, 52.83 s, 9.83 tr. b., 3.54 m/s

  227. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  228. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  229. LA3-1 LA3: Diskvalifikován

  230. LA3-2 LA3: Diskvalifikován

  231. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  232. Agility: Diskvalifikován

  233. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  234. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  235. Agility LA sobota: 25/60, 44.61 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  236. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  237. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  238. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  239. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  240. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  241. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  242. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  243. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  244. III. zkouška LA3: 4/15, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  245. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  246. I. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  248. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  250. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  251. Agility LA sobota: 25/60, 37.16 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  252. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  253. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  254. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  255. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  256. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  257. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  258. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  259. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  260. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  261. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  262. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  263. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  264. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  265. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  266. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  267. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  268. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  269. Jumping LA2: Diskvalifikován

  270. Zkouška první LA2: 2/19, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  271. Zkouška VIP LA2: Diskvalifikován

  272. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  273. 1. Zka - LA2: 5/17, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  274. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  275. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  276. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  277. Agility 1 L: 6/34, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  278. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  279. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  280. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  281. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  282. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  283. Zkouška I LA2: 5/28, 34.52 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  284. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  285. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  286. 2. Zka - LA2: 2/18, 37.71 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  287. Jumping - Large: 25/36, 43.81 s, 21.81 tr. b., 3.01 m/s

  288. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  289. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  290. II. zkouška LA2: 12/22, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  291. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  292. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  293. Agility - Ne: Diskvalifikován

  294. Agility - So: Diskvalifikován

  295. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  296. Jumping - So: Diskvalifikován

  297. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  298. Jumping L: Diskvalifikován

  299. Jumping L: Diskvalifikován

  300. Zkouška 1 LA2: 3/25, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  301. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  302. Zkouška 2 LA2: 2/26, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  303. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  304. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  305. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  306. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  307. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  308. Druhý běh LA2: 4/13, 36.53 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  309. První běh LA2: 7/13, 35.22 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  310. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  311. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  312. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  313. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  314. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  315. I. zkouška LA2: 4/23, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  316. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  317. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  318. Agility 1: Diskvalifikován

  319. Agility 2: 66/128, 50.59 s, 15.59 tr. b., 3.81 m/s

  320. Jumping 1: Diskvalifikován

  321. Jumping 2: Diskvalifikován

  322. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  323. Agility Trial I: 6/29, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  324. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  325. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  326. Agility: Diskvalifikován

  327. Fun Jumping: Diskvalifikován

  328. Jumping: Diskvalifikován

  329. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  330. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  331. 1. ZK LA2: 7/29, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  332. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  333. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  334. Zkouška1 LA2: Diskvalifikován

  335. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  336. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  337. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  338. Zkouška 2 LA2: 22/39, 41.3 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  339. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  340. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  341. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  342. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  343. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  344. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  345. Heroutice, 3. běh: 8/24, 44.41 s, 17.41 tr. b., 3.29 m/s

  346. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  347. Czech Imp Jump Large: 22/43, 19.33 s, 0.33 tr. b., 4.76 m/s

  348. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  349. Jumping 2 Large: 17/43, 35.42 s, 5.42 tr. b., 4.12 m/s

  350. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  351. 1. ZK LA1: 5/14, 37.11 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  352. 2. ZK LA1: 2/14, 29.91 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  353. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  354. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  355. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  356. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  357. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  358. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  359. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  360. 1. zkouška LA1: 4/24, 41.76 s, 6.76 tr. b., 3.5 m/s

  361. 2. zkouška LA1: 11/24, 32.58 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  362. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  363. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  364. 1. zkouška LA1: 3/11, 39.8 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  365. 2. zkouška LA1: 4/11, 41.32 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  366. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  367. Czech Imp Jump Large: 26/59, 28.57 s, 10.57 tr. b., 3.5 m/s

  368. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  369. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  370. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  371. Agility LA sobota: 44/63, 48.17 s, 16.17 tr. b., 3.4 m/s

  372. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  373. Jumping LA sobota: 34/63, 40.56 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  374. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  375. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  376. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  377. Heroutice, 1. běh: 3/18, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  378. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  379. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  380. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  381. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  382. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  383. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  384. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  385. 1. ZK LA1: 6/15, 38.76 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  386. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  387. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  388. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  389. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  390. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  391. agility zkouška 1 LA1: 7/15, 39.08 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  392. agility zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  393. jumping L: Diskvalifikován