Cz En

077020

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Řeháková, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Drive Wanderers of Saint Wendelin, Border kolie

Výsledky

  1. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  2. 1 běh MLA 3: Diskvalifikován

  3. 2. běh MLA 3 : Diskvalifikován

  4. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  5. Agility 1 ML: 22/48, 46.46 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  6. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  7. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  8. Jumping 2 ML: 9/43, 38.85 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  9. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  10. ZkA. II. MLA3: Diskvalifikován

  11. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  12. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  13. Agility 1 ML: 19/45, 46.3 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 ML: 24/43, 40.66 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  17. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  18. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  19. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  20. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  21. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 6/29, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  22. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 12/46, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  23. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 13/31, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  24. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 26/47, 49.2 s, 21.2 tr. b., 3.86 m/s

  25. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  26. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  27. Zkouška neděle 2: 2/3, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  28. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  29. LA3: Diskvalifikován

  30. LA3 II.: 3/8, 43.6 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  31. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  32. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  33. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  35. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  36. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  37. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  38. U19 Agility I: 8/11, 40.88 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  39. U19 Agility II: Diskvalifikován

  40. U19 Agility III: Diskvalifikován

  41. U19 Jumping I: Diskvalifikován

  42. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  43. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  44. U19 Agility I: Diskvalifikován

  45. U19 Agility II: Diskvalifikován

  46. U19 Agility III: Diskvalifikován

  47. U19 Jumping I: 9/13, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  48. U19 Jumping II: 9/13, 39.32 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  49. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  50. 1. Zkouška LA3: 5/15, 44.36 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  51. 2. Zkouška LA3: 4/15, 42.1 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  52. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  54. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  55. Sobota LA3 I.: Diskvalifikován

  56. Sobota LA3 II.: 7/15, 40.17 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  57. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  58. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  59. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  60. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  62. 1. Zkouška LA3: 2/7, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  63. 2. Zkouška LA3: 1/7, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  64. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  65. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  66. LA3 So I: Diskvalifikován

  67. LA3 So II: 3/14, 47.44 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  68. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  69. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  72. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 3. Zkouška LA2: 1/5, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  75. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  76. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA2: 3/8, 34.39 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  78. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  79. 1. Zkouška LA2: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  80. 2. Zkouška LA2: 1/9, 45.06 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  81. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  82. 1. Zkouška LA2: 2/12, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  83. 2. Zkouška LA2: 3/12, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  84. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  85. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  86. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  88. Agility L: 15/32, 46.51 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  89. Jumping L: Diskvalifikován

  90. LA2: 2/10, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  91. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  92. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  93. I. Zk LA2: Diskvalifikován

  94. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  95. 1. Zkouška LA2: 1/14, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  96. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  98. 1. Zkouška LA2: 5/12, 33.18 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  99. 2. Zkouška LA2: 9/12, 32.08 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  100. 3. Zkouška LA2: 5/12, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  101. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  102. 1. Zkouška LA2: 1/8, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  103. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. 3. Zkouška LA2: 2/8, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  105. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  106. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  107. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  109. 1. Zkouška LA2: 1/6, 29.89 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  110. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  112. Agility L: 8/24, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  113. Jumping L: 8/24, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  114. Zkouška LA2: 5/6, 33.08 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  115. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  116. 1. zkouška LA1: 1/7, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  117. 2. zkouška LA1: 2/7, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  118. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  119. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška LA1: 1/16, 27.91 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  121. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  122. Agility Individual: Diskvalifikován

  123. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  124. Jumping Individual: Diskvalifikován

  125. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  126. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  127. Agility Individual - J: 10/32, 44.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  128. Agility Squads as Individual: 16/44, 42.9 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  129. Jumping Individual - J: Diskvalifikován

  130. Jumping Squads as Individual: 12/44, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  131. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  132. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  133. Jumping OPEN III. L: Diskvalifikován

  134. Jumping OPEN II. L: Diskvalifikován

  135. Jumping OPEN I. L: Diskvalifikován

  136. Zkouška LA1: 1/10, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  137. Zkouška LA1 Neděle: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  139. 1. Zkouška LA1: 3/11, 32.26 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  140. 2. Zkouška LA1: 6/11, 32.24 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  141. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  142. Agility 1 L: 10/82, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  143. Agility 2 L: 15/71, 39.37 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  144. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  145. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  146. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  147. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  149. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  150. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  151. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  152. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  153. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  155. 3. Zkouška LA1: 5/16, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  156. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  157. III. Zk LA1: 2/7, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  158. II. Zk LA1: 2/7, 33.58 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  159. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  160. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  161. 1. Zkouška MLA1: 2/4, 37.19 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  162. 2. Zkouška MLA1: 1/4, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  163. 3. Zkouška MLA1: 1/4, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s