Cz En

Aneta Řeháková

  1. Číslo: 004810
  2. OSA: Brandýs nad Labem
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 077814 (XS), Felicita Monte Yesi

  2. 068216 (XS), Amanda Hanaiva

  3. 047317 (L), A3Ch Berezi Z Nefritu

  4. 036119 (L), B Bandit Gulden Land

  5. 077020 (ML), Drive Wanderers of Saint Wendelin

Výsledky

  1. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  2. 1 běh MLA 3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  3. 2. běh MLA 3 , Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  5. ZkA. III. XSA3, Amanda Hanaiva: 1/1, 58.09 s, 8.09 tr. b., 3.44 m/s

  6. ZkA. II. XSA3, Amanda Hanaiva: 1/1, 52.26 s, 15.26 tr. b., 3.64 m/s

  7. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  8. Agility 1 ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 22/48, 46.46 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  9. Agility 2 ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  11. Jumping 2 ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 9/43, 38.85 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  12. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  13. ZkA. II. MLA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  14. ZkA. I. MLA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  15. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  16. Agility 1 ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 19/45, 46.3 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  17. Agility 2 ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  18. Jumping 1 ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 24/43, 40.66 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  20. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  21. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  22. Ne. - Oldies - Třetí kolo závodu (Jumping V) L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/6, 26.34 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Pá. - Oldies (Agility V) L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/7, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  24. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  25. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  26. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 6/29, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  27. So. - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping V) L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  28. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 12/46, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  29. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 13/31, 44.32 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  30. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 26/47, 49.2 s, 21.2 tr. b., 3.86 m/s

  31. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  32. Zkouška neděle 1 , Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  33. Zkouška neděle 2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/3, 41.07 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  34. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  35. LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  36. LA3 II., Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/8, 43.6 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  37. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  38. II. Zk LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  39. I. Zk LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  41. ZkA. II. LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  42. ZkA. I. LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  43. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  44. U19 Agility I, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 8/11, 40.88 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  45. U19 Agility II, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  46. U19 Agility III, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  47. U19 Jumping I, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  48. U19 Jumping II, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  49. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  50. U19 Agility I, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  51. U19 Agility II, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  52. U19 Agility III, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  53. U19 Jumping I, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 9/13, 35.82 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  54. U19 Jumping II, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 9/13, 39.32 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  55. Kladno - UFO Trojzkoušky 3, 19. 02. 2022

  56. 1. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/15, 44.36 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  57. 2. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 4/15, 42.1 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  58. 3. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  59. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  60. Sobota Jumping2+3 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  61. Sobota LA3 I., Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  62. Sobota LA3 II., Drive Wanderers of Saint Wendelin: 7/15, 40.17 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  63. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  64. Czech Imp Jump Large, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  65. Jumping 1 - Large, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  66. Jumping 2 - Large, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  67. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  68. 1. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/7, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  69. 2. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/7, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  71. Jumping 2+3 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  72. LA3 So I, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  73. LA3 So II, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/14, 47.44 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  74. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  75. 1. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  77. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  78. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  79. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  80. 3. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/5, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  81. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  82. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/8, 34.39 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  84. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  85. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  86. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/9, 45.06 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  87. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  88. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/12, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  89. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/12, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  90. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  91. 1.zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  92. 2.zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  93. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  94. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 13/32, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  95. Agility L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 15/32, 46.51 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  96. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 13/32, 40.84 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  97. Jumping L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  98. LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/10, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  99. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  100. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  101. II. Zk LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  102. I. Zk LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  103. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  104. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/14, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  105. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  106. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  107. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/12, 33.18 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  108. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/14, 46.51 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  109. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 9/12, 32.08 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  110. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/14, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  111. 3. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/12, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  112. 3. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/14, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  113. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  114. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/8, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  115. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/8, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  116. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/8, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  118. 3. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/8, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  119. 3. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  120. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  121. 1.zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  122. 2.zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  123. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  124. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/6, 29.89 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  125. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/4, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  126. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/4, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  128. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  129. Agility L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 8/24, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  130. Jumping L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 8/24, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  131. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/6, 33.08 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  132. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  133. 1. zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/7, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  134. 2. zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/7, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  135. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  136. 1.zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  137. 2.zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/16, 27.91 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  138. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  139. Agility Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 42/85, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  140. Agility Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  141. Agility Squads as Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  142. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  143. Jumping Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  144. Jumping Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  145. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 30/94, 36.82 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  146. Jumping Squads as Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  147. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  148. Agility Individual - J, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 10/32, 44.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  149. Agility Individual - J, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  150. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/44, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  151. Agility Squads as Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 16/44, 42.9 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  152. Jumping Individual - J, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/32, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  153. Jumping Individual - J, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  154. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/44, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  155. Jumping Squads as Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 12/44, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  156. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  157. Agility OPEN L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/30, 41.98 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  158. Agility OPEN L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  159. Jumping OPEN III. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/22, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  160. Jumping OPEN III. L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  161. Jumping OPEN II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  162. Jumping OPEN II. L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  163. Jumping OPEN I. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/29, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  164. Jumping OPEN I. L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/10, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  166. Zkouška LA1 Neděle, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  167. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  168. Zkouška LA3 Neděle, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  169. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  170. 1. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/11, 32.26 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  171. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/7, 45.82 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  172. 2. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 6/11, 32.24 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  173. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  174. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  175. Agility 1 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 10/82, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  176. Agility 1 L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 19/82, 42.56 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  177. Agility 2 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 15/71, 39.37 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  178. Agility 2 L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  179. Jumping 1 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  180. Jumping 1 L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  181. Jumping 2 L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 13/82, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  182. Jumping 2 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  183. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  184. 1. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  185. 1 Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/11, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  186. 2. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  187. 2 Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/11, 45.81 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  188. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  189. 1.zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  190. 1.zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/10, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  191. 1.zkouška XSA2, Amanda Hanaiva: 1/3, 52.3 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  192. 2.zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  193. 2.zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  194. 2.zkouška XSA2, Amanda Hanaiva: 1/3, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  195. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  196. 1. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  197. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/13, 47.48 s, 12.48 tr. b., 4.0 m/s

  198. 2. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/15, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  200. 3. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/16, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  201. 3. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/14, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  202. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  203. III. Zk LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/7, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  204. II. Zk LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/7, 33.58 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  205. I. Zk LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  206. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  207. 1. Zkouška MLA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/4, 37.19 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  208. 2. Zkouška MLA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/4, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  209. 3. Zkouška MLA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/4, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  210. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  211. 1. Agility L Junioři, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/20, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  212. 1. Agility L Junioři, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  213. 2. Agility L Junioři, A3Ch Berezi Z Nefritu: 10/20, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  214. 2. Agility L Junioři, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  215. 3. Jumping L Junioři, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/20, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  216. 3. Jumping L Junioři, B Bandit Gulden Land: 5/20, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  217. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  218. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  219. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/9, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  220. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  221. 1. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/13, 42.02 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  222. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/13, 50.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  223. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  224. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/33, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  225. Zkouška 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  226. Zkouška 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/15, 51.44 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  227. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  228. Agility J Individual, B Bandit Gulden Land: 22/51, 63.12 s, 18.12 tr. b., 3.49 m/s

  229. Agility J Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  230. Agility Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: 24/61, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  231. Agility Squads, B Bandit Gulden Land: 34/61, 43.12 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  232. Jumping J Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/51, 39.27 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  233. Jumping J Individual, B Bandit Gulden Land: 29/51, 44.36 s, 35.0 tr. b., 4.53 m/s

  234. Jumping Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/61, 36.44 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  235. Jumping Squads, B Bandit Gulden Land: 45/61, 38.36 s, 25.0 tr. b., 5.74 m/s

  236. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  237. Finále Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/24, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  238. Jumping 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 18/53, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  239. Jumping 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/53, 35.81 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  240. Jumping 3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/52, 31.55 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  241. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  242. 1. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  243. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  244. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  245. 1. zkouška, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  246. 2. zkouška, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  247. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  248. 1.Zkouška, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  249. 2.Zkouška, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  250. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/38, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  251. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  252. 1. Zkouška A1 L, B Bandit Gulden Land: 6/19, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  253. 2. Zkouška A1 L, B Bandit Gulden Land: 6/18, 42.91 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  254. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  255. ZkA. XSA2 I., Amanda Hanaiva: 1/3, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  256. ZkA. XSA2 II., Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  257. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  258. 1.Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  259. 2.Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  260. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/30, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  261. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  262. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  263. Agility S, Amanda Hanaiva: 6/10, 50.67 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  264. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/25, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  265. Jumping S, Amanda Hanaiva: 3/10, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  266. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  267. Zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/7, 50.76 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  268. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  269. Agility D, B Bandit Gulden Land: 1/14, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  270. Agility D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  271. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/63, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  272. Agility Squads as Individual, B Bandit Gulden Land: 27/63, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  273. Jumping D, B Bandit Gulden Land: 3/14, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  274. Jumping D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  275. Jumping Squads as Individual, B Bandit Gulden Land: 23/63, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  276. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  277. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  278. ZK1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  279. ZK2, B Bandit Gulden Land: 2/10, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  280. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  281. Agility Open, A3Ch Berezi Z Nefritu: 21/125, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  282. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 40/137, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  283. Jumping Open, A3Ch Berezi Z Nefritu: 58/136, 40.98 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  284. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 47/138, 40.91 s, 8.91 tr. b., 4.08 m/s

  285. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  286. Jelenův Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/25, 27.91 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  287. PhysioDOG Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  288. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  289. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  290. 1 .běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  291. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 6/15, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  292. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  293. Ne. - Agility II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 15/105, 38.9 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  294. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 40/96, 35.23 s, 15.0 tr. b., 5.62 m/s

  295. So. - Agility I. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/105, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  296. So. - Jumping I. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 29/107, 40.07 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  297. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  298. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  299. LA3-2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/13, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  300. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  301. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  302. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  303. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  304. 1. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 3/7, 28.09 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  305. 1. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/18, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  306. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 5/7, 28.3 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  307. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/18, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  308. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  309. Zkouška II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  310. Zkouška I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/17, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  311. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  312. AGILITY L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/41, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  313. JUMPING L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/41, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  314. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/13, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  315. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  316. D Agility IV, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  317. D Agility V, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/7, 40.48 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  318. D Agility VI, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  319. D Jumping III, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  320. D Jumping IV, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/7, 30.22 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  321. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  322. TRIAL II. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  323. TRIAL I. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/18, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  324. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  325. ZkA. LA2 I., A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  326. ZkA. LA2 II., A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  327. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  328. LA2 I., A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  329. LA2 II., A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  330. LA2 III., A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/17, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  331. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  332. D Agility I, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  333. D Agility II, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  334. D Agility III, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  335. D Jumping I, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  336. D Jumping II, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  337. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  338. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  339. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/13, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  340. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  341. 1.ZK LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 48.76 s, 7.76 tr. b., 3.59 m/s

  342. 2.ZK LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  343. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  344. Druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  345. První běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/9, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  346. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  347. AGILITY L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  348. JUMPING L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  349. Zkoušky LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  350. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  351. Agility open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  352. Jumping open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/32, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  353. Zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  354. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  355. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  356. D Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/26, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  357. D Hra, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/25, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  358. D Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  359. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Berezi Z Nefritu: 31/79, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  360. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  361. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  362. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  363. 3. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/12, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  364. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  365. Druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  366. Druhý běh SA2, Amanda Hanaiva: 1/3, 44.12 s, 4.12 tr. b., 3.22 m/s

  367. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  368. Jumping S, Amanda Hanaiva: 10/17, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  369. První běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  370. První běh SA2, Amanda Hanaiva: 2/4, 53.03 s, 15.03 tr. b., 2.87 m/s

  371. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  372. Agility SA sobota, Amanda Hanaiva: 16/28, 51.81 s, 9.81 tr. b., 3.36 m/s

  373. Jumping SA neděle, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  374. Jumping SA sobota, Amanda Hanaiva: 17/28, 43.31 s, 13.31 tr. b., 3.42 m/s

  375. Zkoušky SA2 neděle, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  376. Zkoušky SA2 sobota, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  377. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  378. 0, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 39.13 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  379. Okrouhlice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/14, 33.73 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  380. Okrouhlice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  381. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  382. 1. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  383. 2. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 2/13, 49.65 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  384. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  385. Agility D, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  386. Agility D, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  387. Agility Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: 16/76, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  388. Agility Squads, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  389. Hra D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/19, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  390. Hra D, Amanda Hanaiva: 12/23, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  391. Jumping D, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  392. Jumping D, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  393. Jumping Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  394. Jumping Squads, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  395. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  396. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 3/9, 45.22 s, 0.22 tr. b., 3.6 m/s

  397. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  398. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/11, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  399. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  400. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/11, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  401. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  402. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  403. A1 1. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/12, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  404. A1 2. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/12, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  405. A1 3. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  406. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  407. 1. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 10/15, 47.96 s, 14.96 tr. b., 3.13 m/s

  408. 2. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  409. 3. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  410. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  411. Jump III. S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  412. Jump II. S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  413. ZkA. Ne SA2, Amanda Hanaiva: 3/10, 50.06 s, 9.06 tr. b., 3.44 m/s

  414. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  415. LA1/1 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  416. LA1/2 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  417. SA2/1 SA2, Amanda Hanaiva: 12/14, 57.62 s, 23.62 tr. b., 2.71 m/s

  418. SA2/2 SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  419. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  420. Zkouska 1 SA2, Amanda Hanaiva: 1/14, 42.64 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  421. Zkouska 2 SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  422. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  423. Agility, Amanda Hanaiva: 6/27, 38.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  424. Jumping, Amanda Hanaiva: 13/30, 40.45 s, 10.45 tr. b., 3.31 m/s

  425. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 3/7, 48.45 s, 4.45 tr. b., 3.22 m/s

  426. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  427. 1.Zka - SA1, Amanda Hanaiva: 1/3, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  428. 2. Zka - SA1, Amanda Hanaiva: 2/3, 49.62 s, 10.62 tr. b., 3.1 m/s

  429. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  430. Agility open S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  431. Jumping open S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  432. ZkA. SA1, Amanda Hanaiva: 2/5, 38.15 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  433. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  434. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 6/12, 45.24 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  435. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: 1/12, 43.61 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  436. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  437. XS - JUMPING 1 , Felicita Monte Yesi: Diskvalifikován

  438. XS - JUMPING 2, Felicita Monte Yesi: Diskvalifikován

  439. XS - JUMPING 3, Felicita Monte Yesi: 17/18, 75.79 s, 37.79 tr. b., 1.9 m/s