Cz En

Aneta Řeháková

  1. Číslo: 004810
  2. OSA: Brandýs nad Labem
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 077814 (XS), Felicita Monte Yesi

  2. 068216 (XS), Amanda Hanaiva

  3. 047317 (L), A3Ch Berezi Z Nefritu

  4. 036119 (L), B Bandit Gulden Land

  5. 077020 (ML), Drive Wanderers of Saint Wendelin

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  2. 1. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/7, 38.25 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  3. 2. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/7, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  4. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  5. Jumping 2+3 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  6. LA3 So I, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  7. LA3 So II, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/14, 47.44 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  8. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  9. 1. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška LA3, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  11. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  12. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  14. 3. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/5, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  15. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  16. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/8, 34.39 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  19. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  20. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/9, 45.06 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  21. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  22. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/12, 34.98 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  23. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/12, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  24. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  25. 1.zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  26. 2.zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  27. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  28. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 13/32, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  29. Agility L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 15/32, 46.51 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  30. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 13/32, 40.84 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  31. Jumping L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  32. LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/10, 39.53 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  33. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  34. Praha Štěrboholy - Aktijácké dvojzkoušky V/21, 30. 10. 2021

  35. II. Zk LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  36. I. Zk LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  37. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  38. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/14, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  39. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  40. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  41. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/12, 33.18 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/14, 46.51 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  43. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 9/12, 32.08 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  44. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/14, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  45. 3. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/12, 38.83 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  46. 3. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/14, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  47. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  48. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/8, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  49. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/8, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  50. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  51. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/8, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  52. 3. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/8, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  53. 3. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  54. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  55. 1.zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  57. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  58. Agility OPEN L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/46, 43.69 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  59. Agility OPEN L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  60. Jumping OPEN L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/45, 35.24 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  61. Jumping OPEN L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 32/45, 40.4 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  62. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 8/12, 37.3 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  63. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  64. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  65. 1. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/6, 29.89 s, 0.0 tr. b., 6.29 m/s

  66. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/4, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  67. 2. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  68. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/4, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  69. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  70. Agility L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 8/24, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  71. Jumping L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 8/24, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  72. Zkouška LA2, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/6, 33.08 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  73. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  74. 1. zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/7, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  75. 2. zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/7, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  76. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  77. 1.zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  78. 2.zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/16, 27.91 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  79. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  80. Agility Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 42/85, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  81. Agility Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  82. Agility Squads as Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  83. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  84. Jumping Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  85. Jumping Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  86. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 30/94, 36.82 s, 10.0 tr. b., 5.73 m/s

  87. Jumping Squads as Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  88. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  89. Agility Individual - J, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 10/32, 44.0 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  90. Agility Individual - J, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  91. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/44, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  92. Agility Squads as Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 16/44, 42.9 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  93. Jumping Individual - J, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/32, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  94. Jumping Individual - J, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  95. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/44, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  96. Jumping Squads as Individual, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 12/44, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  97. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  98. Agility OPEN L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/30, 41.98 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  99. Agility OPEN L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  100. Jumping OPEN III. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/22, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  101. Jumping OPEN III. L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  102. Jumping OPEN II. L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  103. Jumping OPEN II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  104. Jumping OPEN I. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/29, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  105. Jumping OPEN I. L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  106. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/10, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  107. Zkouška LA1 Neděle, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  108. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA3 Neděle, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  110. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  111. 1. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 3/11, 32.26 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  112. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/7, 45.82 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  113. 2. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 6/11, 32.24 s, 15.0 tr. b., 4.44 m/s

  114. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  115. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  116. Agility 1 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 10/82, 43.78 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  117. Agility 1 L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 19/82, 42.56 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  118. Agility 2 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 15/71, 39.37 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  119. Agility 2 L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  120. Jumping 1 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  121. Jumping 1 L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  122. Jumping 2 L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 13/82, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  123. Jumping 2 L, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  124. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  125. 1. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  126. 1 Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/11, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  127. 2. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  128. 2 Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/11, 45.81 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  129. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  130. 1.zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  131. 1.zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/10, 41.15 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  132. 1.zkouška XSA2, Amanda Hanaiva: 1/3, 52.3 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  133. 2.zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  134. 2.zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  135. 2.zkouška XSA2, Amanda Hanaiva: 1/3, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  136. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  137. 1. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  138. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/13, 47.48 s, 12.48 tr. b., 4.0 m/s

  139. 2. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/15, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  141. 3. Zkouška LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 5/16, 32.0 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  142. 3. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/14, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  143. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  144. III. Zk LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/7, 33.54 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  145. II. Zk LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/7, 33.58 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  146. I. Zk LA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: Diskvalifikován

  147. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  148. 1. Zkouška MLA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 2/4, 37.19 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  149. 2. Zkouška MLA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/4, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  150. 3. Zkouška MLA1, Drive Wanderers of Saint Wendelin: 1/4, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  151. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  152. 1. Agility L Junioři, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/20, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  153. 1. Agility L Junioři, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  154. 2. Agility L Junioři, A3Ch Berezi Z Nefritu: 10/20, 41.66 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  155. 2. Agility L Junioři, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  156. 3. Jumping L Junioři, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/20, 31.01 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  157. 3. Jumping L Junioři, B Bandit Gulden Land: 5/20, 31.84 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  158. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  159. 1. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  160. 2. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/9, 38.25 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  161. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  162. 1. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/13, 42.02 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  163. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/13, 50.49 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  164. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  165. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/33, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  166. Zkouška 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  167. Zkouška 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/15, 51.44 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  168. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  169. Agility J Individual, B Bandit Gulden Land: 22/51, 63.12 s, 18.12 tr. b., 3.49 m/s

  170. Agility J Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  171. Agility Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: 24/61, 40.21 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  172. Agility Squads, B Bandit Gulden Land: 34/61, 43.12 s, 15.0 tr. b., 4.87 m/s

  173. Jumping J Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/51, 39.27 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  174. Jumping J Individual, B Bandit Gulden Land: 29/51, 44.36 s, 35.0 tr. b., 4.53 m/s

  175. Jumping Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/61, 36.44 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  176. Jumping Squads, B Bandit Gulden Land: 45/61, 38.36 s, 25.0 tr. b., 5.74 m/s

  177. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  178. Finále Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/24, 36.59 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  179. Jumping 1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 18/53, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  180. Jumping 2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 20/53, 35.81 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  181. Jumping 3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/52, 31.55 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  182. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  183. 1. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  184. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  185. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  186. 1. zkouška, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 41.0 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  187. 2. zkouška, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  188. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  189. 1.Zkouška, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  190. 2.Zkouška, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  191. Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/38, 33.25 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  192. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  193. 1. Zkouška A1 L, B Bandit Gulden Land: 6/19, 33.15 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  194. 2. Zkouška A1 L, B Bandit Gulden Land: 6/18, 42.91 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  195. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  196. ZkA. XSA2 I., Amanda Hanaiva: 1/3, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  197. ZkA. XSA2 II., Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  198. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  199. 1.Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  200. 2.Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/14, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  201. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/30, 30.96 s, 5.0 tr. b., 5.94 m/s

  202. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  203. Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  204. Agility S, Amanda Hanaiva: 6/10, 50.67 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  205. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/25, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  206. Jumping S, Amanda Hanaiva: 3/10, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  207. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  208. Zkouška SA2, Amanda Hanaiva: 2/7, 50.76 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  209. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  210. Agility D, B Bandit Gulden Land: 1/14, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  211. Agility D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  212. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/63, 35.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  213. Agility Squads as Individual, B Bandit Gulden Land: 27/63, 46.15 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  214. Jumping D, B Bandit Gulden Land: 3/14, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  215. Jumping D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  216. Jumping Squads as Individual, B Bandit Gulden Land: 23/63, 37.47 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  217. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  218. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  219. ZK1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  220. ZK2, B Bandit Gulden Land: 2/10, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  221. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  222. Agility Open, A3Ch Berezi Z Nefritu: 21/125, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  223. Agility Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 40/137, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  224. Jumping Open, A3Ch Berezi Z Nefritu: 58/136, 40.98 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  225. Jumping Squads as Individual, A3Ch Berezi Z Nefritu: 47/138, 40.91 s, 8.91 tr. b., 4.08 m/s

  226. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  227. Jelenův Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/25, 27.91 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  228. PhysioDOG Agility L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  230. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  231. 1 .běh LA1, B Bandit Gulden Land: Diskvalifikován

  232. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 6/15, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  233. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  234. Ne. - Agility II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 15/105, 38.9 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  235. Ne. - Jumping II. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 40/96, 35.23 s, 15.0 tr. b., 5.62 m/s

  236. So. - Agility I. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/105, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  237. So. - Jumping I. L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 29/107, 40.07 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  238. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  239. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 39.9 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  240. LA3-2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/13, 36.59 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  241. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  242. II. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  243. I. zkouška LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  244. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  245. 1. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 3/7, 28.09 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  246. 1. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/18, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  247. 2. běh LA1, B Bandit Gulden Land: 5/7, 28.3 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  248. 2. běh LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/18, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  249. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  250. Zkouška II. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  251. Zkouška I. LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/17, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  252. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  253. AGILITY L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 6/41, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  254. JUMPING L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/41, 33.12 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  255. ZKOUŠKA LA3, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/13, 45.44 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  256. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  257. D Agility IV, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  258. D Agility V, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/7, 40.48 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  259. D Agility VI, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  260. D Jumping III, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/7, 35.44 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  261. D Jumping IV, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/7, 30.22 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  262. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  263. TRIAL II. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  264. TRIAL I. LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/18, 38.65 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  265. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  266. ZkA. LA2 I., A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  267. ZkA. LA2 II., A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  268. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  269. LA2 I., A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 35.67 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  270. LA2 II., A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  271. LA2 III., A3Ch Berezi Z Nefritu: 7/17, 33.81 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  272. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  273. D Agility I, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  274. D Agility II, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/8, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  275. D Agility III, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  276. D Jumping I, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  277. D Jumping II, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 30.26 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  278. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  279. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/13, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  280. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 8/13, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  281. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  282. 1.ZK LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 48.76 s, 7.76 tr. b., 3.59 m/s

  283. 2.ZK LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/17, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  284. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  285. Druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/9, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  286. První běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/9, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  287. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  288. AGILITY L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/31, 39.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  289. JUMPING L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  290. Zkoušky LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/8, 33.65 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  291. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  292. Agility open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/32, 31.76 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  293. Jumping open L, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/32, 26.03 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  294. Zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  295. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  296. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  297. D Agility, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/26, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  298. D Hra, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/25, 35.37 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  299. D Jumping, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  300. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Berezi Z Nefritu: 31/79, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  301. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  302. 1. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  303. 2. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  304. 3. zkouška LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 9/12, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  305. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  306. Druhý běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  307. Druhý běh SA2, Amanda Hanaiva: 1/3, 44.12 s, 4.12 tr. b., 3.22 m/s

  308. Jumping L, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  309. Jumping S, Amanda Hanaiva: 10/17, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  310. První běh LA2, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 32.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  311. První běh SA2, Amanda Hanaiva: 2/4, 53.03 s, 15.03 tr. b., 2.87 m/s

  312. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  313. Agility SA sobota, Amanda Hanaiva: 16/28, 51.81 s, 9.81 tr. b., 3.36 m/s

  314. Jumping SA neděle, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  315. Jumping SA sobota, Amanda Hanaiva: 17/28, 43.31 s, 13.31 tr. b., 3.42 m/s

  316. Zkoušky SA2 neděle, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  317. Zkoušky SA2 sobota, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  318. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  319. 0, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 39.13 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  320. Okrouhlice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/14, 33.73 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  321. Okrouhlice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/15, 30.08 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  322. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  323. 1. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  324. 2. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 2/13, 49.65 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  325. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  326. Agility D, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  327. Agility D, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  328. Agility Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: 16/76, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  329. Agility Squads, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  330. Hra D, A3Ch Berezi Z Nefritu: 5/19, 31.61 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  331. Hra D, Amanda Hanaiva: 12/23, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  332. Jumping D, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  333. Jumping D, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  334. Jumping Squads, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  335. Jumping Squads, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  336. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  337. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 3/9, 45.22 s, 0.22 tr. b., 3.6 m/s

  338. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  339. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/11, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  340. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  341. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Berezi Z Nefritu: 2/11, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  342. Horní Počernice, 3. běh, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  343. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  344. A1 1. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 3/12, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  345. A1 2. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 1/12, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  346. A1 3. běh LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  347. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  348. 1. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 10/15, 47.96 s, 14.96 tr. b., 3.13 m/s

  349. 2. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  350. 3. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  351. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  352. Jump III. S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  353. Jump II. S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  354. ZkA. Ne SA2, Amanda Hanaiva: 3/10, 50.06 s, 9.06 tr. b., 3.44 m/s

  355. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  356. LA1/1 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: 4/14, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  357. LA1/2 LA1, A3Ch Berezi Z Nefritu: Diskvalifikován

  358. SA2/1 SA2, Amanda Hanaiva: 12/14, 57.62 s, 23.62 tr. b., 2.71 m/s

  359. SA2/2 SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  360. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  361. Zkouska 1 SA2, Amanda Hanaiva: 1/14, 42.64 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  362. Zkouska 2 SA2, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  363. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  364. Agility, Amanda Hanaiva: 6/27, 38.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  365. Jumping, Amanda Hanaiva: 13/30, 40.45 s, 10.45 tr. b., 3.31 m/s

  366. Zka - SA2, Amanda Hanaiva: 3/7, 48.45 s, 4.45 tr. b., 3.22 m/s

  367. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  368. 1.Zka - SA1, Amanda Hanaiva: 1/3, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  369. 2. Zka - SA1, Amanda Hanaiva: 2/3, 49.62 s, 10.62 tr. b., 3.1 m/s

  370. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  371. Agility open S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  372. Jumping open S, Amanda Hanaiva: Diskvalifikován

  373. ZkA. SA1, Amanda Hanaiva: 2/5, 38.15 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  374. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  375. Horní Počernice, 1. běh, Amanda Hanaiva: 6/12, 45.24 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  376. Horní Počernice, 2. běh, Amanda Hanaiva: 1/12, 43.61 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  377. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 1 - 2.ročník, 01. 11. 2014

  378. XS - JUMPING 1 , Felicita Monte Yesi: Diskvalifikován

  379. XS - JUMPING 2, Felicita Monte Yesi: Diskvalifikován

  380. XS - JUMPING 3, Felicita Monte Yesi: 17/18, 75.79 s, 37.79 tr. b., 1.9 m/s