Cz En

068216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Řeháková, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Amanda Hanaiva, Brabantík

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  2. Agility S: 6/10, 50.67 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  3. Jumping S: 3/10, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  4. Zkouška SA2: 2/7, 50.76 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  5. Zátaví u Písku - Závody agility, 15. 07. 2018

  6. Druhý běh SA2: 1/3, 44.12 s, 4.12 tr. b., 3.22 m/s

  7. Jumping S: 10/17, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  8. První běh SA2: 2/4, 53.03 s, 15.03 tr. b., 2.87 m/s

  9. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  10. Agility SA sobota: 16/28, 51.81 s, 9.81 tr. b., 3.36 m/s

  11. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  12. Jumping SA sobota: 17/28, 43.31 s, 13.31 tr. b., 3.42 m/s

  13. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  14. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  15. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  16. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  17. 2. Zka - SA2: 2/13, 49.65 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  18. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  19. Agility D: Diskvalifikován

  20. Agility Squads: Diskvalifikován

  21. Hra D: 12/23, 39.67 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  22. Jumping D: Diskvalifikován

  23. Jumping Squads: Diskvalifikován

  24. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  25. Horní Počernice, 1. běh: 3/9, 45.22 s, 0.22 tr. b., 3.6 m/s

  26. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  27. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  28. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  29. 1. Zka - SA2: 10/15, 47.96 s, 14.96 tr. b., 3.13 m/s

  30. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  31. 3. Zka - SA2: Diskvalifikován

  32. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  33. Jump III. S: Diskvalifikován

  34. Jump II. S: Diskvalifikován

  35. ZkA. Ne SA2: 3/10, 50.06 s, 9.06 tr. b., 3.44 m/s

  36. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  37. SA2/1 SA2: 12/14, 57.62 s, 23.62 tr. b., 2.71 m/s

  38. SA2/2 SA2: Diskvalifikován

  39. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  40. Zkouska 1 SA2: 1/14, 42.64 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  41. Zkouska 2 SA2: Diskvalifikován

  42. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  43. Agility: 6/27, 38.83 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  44. Jumping: 13/30, 40.45 s, 10.45 tr. b., 3.31 m/s

  45. Zka - SA2: 3/7, 48.45 s, 4.45 tr. b., 3.22 m/s

  46. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  47. 1.Zka - SA1: 1/3, 52.16 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  48. 2. Zka - SA1: 2/3, 49.62 s, 10.62 tr. b., 3.1 m/s

  49. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  50. Agility open S: Diskvalifikován

  51. Jumping open S: Diskvalifikován

  52. ZkA. SA1: 2/5, 38.15 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  53. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  54. Horní Počernice, 1. běh: 6/12, 45.24 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  55. Horní Počernice, 2. běh: 1/12, 43.61 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s