Cz En

Jumping

  1. Datum: 27. 05. 2017
  2. Závod: Libochovice - Libochovické agility v podzámčí
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 55.0 s
  7. Délka: 134.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 29.56 4.53 V V
2 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 30.65 4.37 V V
3 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 30.82 4.35 V V
4 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 31.31 4.28 V V
5 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 33.08 4.05 V V
6 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 1.27 1.27 36.27 3.69 V V
7 077615 Jitka Zachová Chilli Glamour Flying Joy 0 0 4.37 4.37 39.37 3.4 V V
8 037515 Pavla Kofrová Wedra Argus Mapel 0 0 4.68 4.68 39.68 3.38 V V
9 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 0 1 0.0 5.0 32.62 4.11 V V
10 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 1 0 0.02 5.03 35.03 3.83 V V
11 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 7.39 7.39 42.39 3.16 VD VD
12 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 0 7.68 7.68 42.68 3.14 VD VD
13 068216 Aneta Řeháková Amanda Hanaiva 0 1 5.45 10.45 40.45 3.31 VD VD
14 003611 Věra Trnková Čert 0 1 5.58 10.58 40.58 3.3 VD VD
15 004816 Zuzana Sobková Lila 0 0 11.43 11.43 46.43 2.89 VD VD
16 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 0 2 3.18 13.18 38.18 3.51 VD VD
17 044310 Zuzana Vayhel Winchenzo Vico Olpemi 0 1 15.0 20.0 50.0 2.68 D D
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082916 Tereza Linková Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060813 Tereza Rulfová Lili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000610 Jana Šrumová Engy Zářivá Večernice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012215 Hana Lochovská Anya Oderské vrchy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043307 Blanka Lauterbachová Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069516 Eliška Ludvíková Bony Biewer Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS