Cz En

037515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Kofrová, AK Pohoda

    Člen KA

Pes

  1. Wedra Argus Mapel, Border terier

Výsledky

  1. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  2. Agility S: 7/13, 50.73 s, 7.73 tr. b., 3.17 m/s

  3. Jumping S: 5/13, 39.49 s, 0.0 tr. b., 3.11 m/s

  4. Zkouška SA2: 2/2, 50.78 s, 8.78 tr. b., 3.19 m/s

  5. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  6. A2 II S: Diskvalifikován

  7. A2 I S: 1/6, 43.61 s, 3.61 tr. b., 3.44 m/s

  8. Senioři S: 2/5, 48.24 s, 8.24 tr. b., 3.17 m/s

  9. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  10. A2 II S: Diskvalifikován

  11. A2 I S: Diskvalifikován

  12. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  13. A2 II S: Diskvalifikován

  14. A2 I S: 1/7, 53.51 s, 0.51 tr. b., 3.48 m/s

  15. Senioři I S: 1/5, 45.88 s, 0.88 tr. b., 3.47 m/s

  16. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  17. A2 II S: 1/6, 52.17 s, 8.17 tr. b., 3.41 m/s

  18. A2 I S: 1/6, 48.53 s, 1.53 tr. b., 3.54 m/s

  19. Senioři I S: Diskvalifikován

  20. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  21. II. zkouška SA2: 3/10, 47.46 s, 9.46 tr. b., 3.37 m/s

  22. I. zkouška SA2: 5/10, 44.24 s, 5.24 tr. b., 3.73 m/s

  23. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  24. SA2 I : Diskvalifikován

  25. SA2 II : 3/8, 52.29 s, 8.29 tr. b., 3.48 m/s

  26. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  27. Agility - SA: 8/18, 50.04 s, 9.04 tr. b., 3.16 m/s

  28. Jumping - SA: Diskvalifikován

  29. ZkA - SA2: Diskvalifikován

  30. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  31. 1.Zkouška SA2: 4/5, 51.91 s, 11.91 tr. b., 3.66 m/s

  32. 2.Zkouška SA2: 4/5, 74.61 s, 30.61 tr. b., 2.48 m/s

  33. 3.Zkouška SA2: 4/5, 52.27 s, 12.27 tr. b., 3.6 m/s

  34. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  35. II. zkouška SA2: 8/18, 55.52 s, 11.52 tr. b., 3.26 m/s

  36. I. zkouška SA2: 7/18, 59.6 s, 15.6 tr. b., 3.04 m/s

  37. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  38. Agility S: Diskvalifikován

  39. Jumping S: 13/35, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  40. Zkouška - SA2: 5/8, 52.64 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  41. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  42. Zkouška SA2: 1/3, 56.15 s, 20.15 tr. b., 2.96 m/s

  43. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  44. 1. Zka - SA2: 6/9, 44.86 s, 9.86 tr. b., 3.39 m/s

  45. 2. Zka - SA2: 2/9, 37.99 s, 1.99 tr. b., 3.63 m/s

  46. Jumping - Small: 10/29, 44.96 s, 17.96 tr. b., 3.11 m/s

  47. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  48. Agility S: Diskvalifikován

  49. Jumping S: Diskvalifikován

  50. Zkouška SA2: 3/7, 47.22 s, 5.22 tr. b., 3.45 m/s

  51. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  52. 1. Zka - SA1: 5/7, 30.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  53. 2. Zka - SA1: 3/8, 39.87 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  54. Jumping - Small: 22/36, 37.54 s, 5.54 tr. b., 3.52 m/s

  55. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  56. Agility: Diskvalifikován

  57. Jumping: 8/30, 39.68 s, 4.68 tr. b., 3.38 m/s

  58. Zka - SA1: 3/5, 38.31 s, 6.31 tr. b., 3.26 m/s

  59. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  60. 1.Zka - SA1: 1/10, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  61. 2. Zka - SA1: 2/10, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  62. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  63. Agility - Small: 7/32, 50.78 s, 2.78 tr. b., 3.41 m/s

  64. Jumping - Small: Diskvalifikován

  65. ZkA - SA1: 2/6, 38.4 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  67. 1. ZK SA1: 1/9, 47.47 s, 1.47 tr. b., 3.18 m/s

  68. 2. ZK SA1: 1/9, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  69. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  70. Agility - So: 27/45, 57.35 s, 9.35 tr. b., 3.16 m/s

  71. Jumping - So: Diskvalifikován

  72. ZkA - So: Diskvalifikován

  73. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  74. 1. ZK SA1: 3/11, 42.96 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  75. 2. ZK SA1: 4/11, 43.41 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  76. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  77. 1. ZK SA1: 8/12, 49.12 s, 14.12 tr. b., 3.11 m/s

  78. 2. ZK SA1: 5/12, 32.29 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  79. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  80. 1. Zka: 2/6, 34.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  81. 2. Zka: Diskvalifikován

  82. Jumping: Diskvalifikován

  83. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  84. Agility: Diskvalifikován

  85. Jumping: Diskvalifikován

  86. Zka: Diskvalifikován

  87. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  88. Agility S: 14/34, 62.35 s, 24.35 tr. b., 3.1 m/s

  89. Finále seniorů S: Diskvalifikován

  90. Finále - Top Cup S: Diskvalifikován

  91. Zkouška SA1: 2/9, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s