Cz En

Pavla Kofrová

  1. Číslo: 005081
  2. OSA: AK Pohoda
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 07. 03. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 037515 (S), Wedra Argus Mapel

  2. 004618 (S), Akasha z Kololeče

Výsledky

  1. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  2. 1.Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  3. 1.Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 4/5, 51.91 s, 11.91 tr. b., 3.66 m/s

  4. 2.Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 3/7, 49.12 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  5. 2.Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 4/5, 74.61 s, 30.61 tr. b., 2.48 m/s

  6. 3.Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 1/7, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  7. 3.Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 4/5, 52.27 s, 12.27 tr. b., 3.6 m/s

  8. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  9. II. zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  10. II. zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 8/18, 55.52 s, 11.52 tr. b., 3.26 m/s

  11. I. zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  12. I. zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 7/18, 59.6 s, 15.6 tr. b., 3.04 m/s

  13. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  14. Agility S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  15. Agility S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  16. Jumping S, Wedra Argus Mapel: 13/35, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  17. Jumping S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  18. Zkouška - SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  19. Zkouška - SA2, Wedra Argus Mapel: 5/8, 52.64 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  20. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  21. Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 1/2, 37.61 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  22. Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 1/3, 56.15 s, 20.15 tr. b., 2.96 m/s

  23. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  24. 1. Zka - SA1, Akasha z Kololeče: 7/9, 51.08 s, 16.08 tr. b., 3.45 m/s

  25. 1. Zka - SA2, Wedra Argus Mapel: 6/9, 44.86 s, 9.86 tr. b., 3.39 m/s

  26. 2. Zka - SA1, Akasha z Kololeče: 6/9, 60.33 s, 41.33 tr. b., 2.27 m/s

  27. 2. Zka - SA2, Wedra Argus Mapel: 2/9, 37.99 s, 1.99 tr. b., 3.63 m/s

  28. Jumping - Small, Wedra Argus Mapel: 10/29, 44.96 s, 17.96 tr. b., 3.11 m/s

  29. Jumping - Small, Akasha z Kololeče: 11/29, 48.77 s, 26.77 tr. b., 2.87 m/s

  30. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  31. Agility S, Akasha z Kololeče: 17/23, 67.32 s, 32.32 tr. b., 2.55 m/s

  32. Agility S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  33. Jumping S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  34. Jumping S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 1/4, 45.01 s, 18.01 tr. b., 3.09 m/s

  36. Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 3/7, 47.22 s, 5.22 tr. b., 3.45 m/s

  37. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  38. 1. Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 5/7, 30.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  39. 2. Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 3/8, 39.87 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  40. Jumping - Small, Wedra Argus Mapel: 22/36, 37.54 s, 5.54 tr. b., 3.52 m/s

  41. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  42. Agility, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  43. Jumping, Wedra Argus Mapel: 8/30, 39.68 s, 4.68 tr. b., 3.38 m/s

  44. Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 3/5, 38.31 s, 6.31 tr. b., 3.26 m/s

  45. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  46. 1.Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 1/10, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  47. 2. Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 2/10, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  48. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  49. Agility - Small, Wedra Argus Mapel: 7/32, 50.78 s, 2.78 tr. b., 3.41 m/s

  50. Jumping - Small, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  51. ZkA - SA1, Wedra Argus Mapel: 2/6, 38.4 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  52. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  53. 1. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 1/9, 47.47 s, 1.47 tr. b., 3.18 m/s

  54. 2. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 1/9, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  55. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  56. Agility - So, Wedra Argus Mapel: 27/45, 57.35 s, 9.35 tr. b., 3.16 m/s

  57. Jumping - So, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  58. ZkA - So, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  60. 1. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 3/11, 42.96 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  61. 2. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 4/11, 43.41 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  63. 1. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 8/12, 49.12 s, 14.12 tr. b., 3.11 m/s

  64. 2. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 5/12, 32.29 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  65. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  66. 1. Zka, Wedra Argus Mapel: 2/6, 34.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  67. 2. Zka, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  68. Jumping, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  69. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  70. Agility, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  71. Jumping, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  72. Zka, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  73. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  74. Agility S, Wedra Argus Mapel: 14/34, 62.35 s, 24.35 tr. b., 3.1 m/s

  75. Finále seniorů S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  76. Finále - Top Cup S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  77. Zkouška SA1, Wedra Argus Mapel: 2/9, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s