Cz En

Pavla Kofrová

  1. Číslo: 005081
  2. OSA: AK Pohoda
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 07. 03. 2018
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 037515 (S), Wedra Argus Mapel

  2. 004618 (S), Akasha z Kololeče

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  2. II. Zk SA1, Akasha z Kololeče: 2/4, 58.77 s, 11.77 tr. b., 3.06 m/s

  3. I. Zk SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  4. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  5. 1. zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 3/6, 54.35 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  7. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  8. 1. Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 1/4, 47.47 s, 7.47 tr. b., 3.29 m/s

  9. 2. Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 2/4, 54.46 s, 18.46 tr. b., 2.94 m/s

  10. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  11. Agility S, Wedra Argus Mapel: 7/13, 50.73 s, 7.73 tr. b., 3.17 m/s

  12. Agility S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  13. Jumping S, Wedra Argus Mapel: 5/13, 39.49 s, 0.0 tr. b., 3.11 m/s

  14. Jumping S, Akasha z Kololeče: 8/13, 48.54 s, 13.54 tr. b., 2.53 m/s

  15. Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 1/4, 33.37 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  16. Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 2/2, 50.78 s, 8.78 tr. b., 3.19 m/s

  17. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  18. A1 II S, Akasha z Kololeče: 5/9, 54.12 s, 28.12 tr. b., 2.64 m/s

  19. A1 I S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  20. A2 II S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  21. A2 I S, Wedra Argus Mapel: 1/6, 43.61 s, 3.61 tr. b., 3.44 m/s

  22. Senioři S, Wedra Argus Mapel: 2/5, 48.24 s, 8.24 tr. b., 3.17 m/s

  23. Senioři S, Akasha z Kololeče: 3/5, 64.86 s, 39.86 tr. b., 2.36 m/s

  24. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  25. A1 II S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  26. A1 I S, Akasha z Kololeče: 2/8, 38.4 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  27. A2 II S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  28. A2 I S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  30. A1 II S, Akasha z Kololeče: 4/6, 54.89 s, 13.89 tr. b., 2.93 m/s

  31. A1 I S, Akasha z Kololeče: 2/6, 52.89 s, 25.0 tr. b., 3.25 m/s

  32. A2 II S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  33. A2 I S, Wedra Argus Mapel: 1/7, 53.51 s, 0.51 tr. b., 3.48 m/s

  34. Senioři I S, Wedra Argus Mapel: 1/5, 45.88 s, 0.88 tr. b., 3.47 m/s

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  36. A1 II S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  37. A1 I S, Akasha z Kololeče: 4/5, 48.97 s, 20.97 tr. b., 3.06 m/s

  38. A2 II S, Wedra Argus Mapel: 1/6, 52.17 s, 8.17 tr. b., 3.41 m/s

  39. A2 I S, Wedra Argus Mapel: 1/6, 48.53 s, 1.53 tr. b., 3.54 m/s

  40. Senioři I S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  41. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  42. II. zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  43. II. zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 3/10, 47.46 s, 9.46 tr. b., 3.37 m/s

  44. I. zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  45. I. zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 5/10, 44.24 s, 5.24 tr. b., 3.73 m/s

  46. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  47. SA1 I, Akasha z Kololeče: 4/7, 42.11 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  48. SA1 II , Akasha z Kololeče: 5/7, 50.58 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  49. SA2 I , Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  50. SA2 II , Wedra Argus Mapel: 3/8, 52.29 s, 8.29 tr. b., 3.48 m/s

  51. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  52. Agility - SA, Wedra Argus Mapel: 8/18, 50.04 s, 9.04 tr. b., 3.16 m/s

  53. Agility - SA, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  54. Jumping - SA, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  55. Jumping - SA, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  56. ZkA - SA1, Akasha z Kololeče: 1/2, 44.4 s, 11.4 tr. b., 3.04 m/s

  57. ZkA - SA2, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  58. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  59. 1.Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  60. 1.Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 4/5, 51.91 s, 11.91 tr. b., 3.66 m/s

  61. 2.Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 3/7, 49.12 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  62. 2.Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 4/5, 74.61 s, 30.61 tr. b., 2.48 m/s

  63. 3.Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 1/7, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  64. 3.Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 4/5, 52.27 s, 12.27 tr. b., 3.6 m/s

  65. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  66. II. zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  67. II. zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 8/18, 55.52 s, 11.52 tr. b., 3.26 m/s

  68. I. zkouška SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  69. I. zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 7/18, 59.6 s, 15.6 tr. b., 3.04 m/s

  70. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  71. Agility S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  72. Agility S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  73. Jumping S, Wedra Argus Mapel: 13/35, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  74. Jumping S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  75. Zkouška - SA1, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  76. Zkouška - SA2, Wedra Argus Mapel: 5/8, 52.64 s, 5.0 tr. b., 3.36 m/s

  77. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  78. Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 1/2, 37.61 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  79. Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 1/3, 56.15 s, 20.15 tr. b., 2.96 m/s

  80. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  81. 1. Zka - SA1, Akasha z Kololeče: 7/9, 51.08 s, 16.08 tr. b., 3.45 m/s

  82. 1. Zka - SA2, Wedra Argus Mapel: 6/9, 44.86 s, 9.86 tr. b., 3.39 m/s

  83. 2. Zka - SA1, Akasha z Kololeče: 6/9, 60.33 s, 41.33 tr. b., 2.27 m/s

  84. 2. Zka - SA2, Wedra Argus Mapel: 2/9, 37.99 s, 1.99 tr. b., 3.63 m/s

  85. Jumping - Small, Wedra Argus Mapel: 10/29, 44.96 s, 17.96 tr. b., 3.11 m/s

  86. Jumping - Small, Akasha z Kololeče: 11/29, 48.77 s, 26.77 tr. b., 2.87 m/s

  87. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  88. Agility S, Akasha z Kololeče: 17/23, 67.32 s, 32.32 tr. b., 2.55 m/s

  89. Agility S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  90. Jumping S, Akasha z Kololeče: Diskvalifikován

  91. Jumping S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  92. Zkouška SA1, Akasha z Kololeče: 1/4, 45.01 s, 18.01 tr. b., 3.09 m/s

  93. Zkouška SA2, Wedra Argus Mapel: 3/7, 47.22 s, 5.22 tr. b., 3.45 m/s

  94. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  95. 1. Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 5/7, 30.94 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  96. 2. Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 3/8, 39.87 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  97. Jumping - Small, Wedra Argus Mapel: 22/36, 37.54 s, 5.54 tr. b., 3.52 m/s

  98. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  99. Agility, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  100. Jumping, Wedra Argus Mapel: 8/30, 39.68 s, 4.68 tr. b., 3.38 m/s

  101. Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 3/5, 38.31 s, 6.31 tr. b., 3.26 m/s

  102. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  103. 1.Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 1/10, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  104. 2. Zka - SA1, Wedra Argus Mapel: 2/10, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  105. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  106. Agility - Small, Wedra Argus Mapel: 7/32, 50.78 s, 2.78 tr. b., 3.41 m/s

  107. Jumping - Small, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  108. ZkA - SA1, Wedra Argus Mapel: 2/6, 38.4 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  110. 1. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 1/9, 47.47 s, 1.47 tr. b., 3.18 m/s

  111. 2. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 1/9, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  112. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  113. Agility - So, Wedra Argus Mapel: 27/45, 57.35 s, 9.35 tr. b., 3.16 m/s

  114. Jumping - So, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  115. ZkA - So, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  116. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  117. 1. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 3/11, 42.96 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  118. 2. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 4/11, 43.41 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  120. 1. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 8/12, 49.12 s, 14.12 tr. b., 3.11 m/s

  121. 2. ZK SA1, Wedra Argus Mapel: 5/12, 32.29 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  122. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  123. 1. Zka, Wedra Argus Mapel: 2/6, 34.82 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  124. 2. Zka, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  125. Jumping, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  126. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  127. Agility, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  128. Jumping, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  129. Zka, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  130. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  131. Agility S, Wedra Argus Mapel: 14/34, 62.35 s, 24.35 tr. b., 3.1 m/s

  132. Finále seniorů S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  133. Finále - Top Cup S, Wedra Argus Mapel: Diskvalifikován

  134. Zkouška SA1, Wedra Argus Mapel: 2/9, 29.54 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s