Cz En

004618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Kofrová, AK Pohoda

    Člen KA

Pes

  1. Akasha z Kololeče, Border terier

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  2. II. Zk SA1: 2/4, 58.77 s, 11.77 tr. b., 3.06 m/s

  3. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  4. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  5. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška SA1: 3/6, 54.35 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  7. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  8. 1. Zkouška SA1: 1/4, 47.47 s, 7.47 tr. b., 3.29 m/s

  9. 2. Zkouška SA1: 2/4, 54.46 s, 18.46 tr. b., 2.94 m/s

  10. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  11. Agility S: Diskvalifikován

  12. Jumping S: 8/13, 48.54 s, 13.54 tr. b., 2.53 m/s

  13. Zkouška SA1: 1/4, 33.37 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  14. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  15. A1 II S: 5/9, 54.12 s, 28.12 tr. b., 2.64 m/s

  16. A1 I S: Diskvalifikován

  17. Senioři S: 3/5, 64.86 s, 39.86 tr. b., 2.36 m/s

  18. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  19. A1 II S: Diskvalifikován

  20. A1 I S: 2/8, 38.4 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  22. A1 II S: 4/6, 54.89 s, 13.89 tr. b., 2.93 m/s

  23. A1 I S: 2/6, 52.89 s, 25.0 tr. b., 3.25 m/s

  24. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  25. A1 II S: Diskvalifikován

  26. A1 I S: 4/5, 48.97 s, 20.97 tr. b., 3.06 m/s

  27. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  28. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  29. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  30. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  31. SA1 I: 4/7, 42.11 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  32. SA1 II : 5/7, 50.58 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s

  33. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  34. Agility - SA: Diskvalifikován

  35. Jumping - SA: Diskvalifikován

  36. ZkA - SA1: 1/2, 44.4 s, 11.4 tr. b., 3.04 m/s

  37. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  38. 1.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  39. 2.Zkouška SA1: 3/7, 49.12 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  40. 3.Zkouška SA1: 1/7, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  41. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  42. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  43. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  44. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  45. Agility S: Diskvalifikován

  46. Jumping S: Diskvalifikován

  47. Zkouška - SA1: Diskvalifikován

  48. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  49. Zkouška SA1: 1/2, 37.61 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  50. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  51. 1. Zka - SA1: 7/9, 51.08 s, 16.08 tr. b., 3.45 m/s

  52. 2. Zka - SA1: 6/9, 60.33 s, 41.33 tr. b., 2.27 m/s

  53. Jumping - Small: 11/29, 48.77 s, 26.77 tr. b., 2.87 m/s

  54. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  55. Agility S: 17/23, 67.32 s, 32.32 tr. b., 2.55 m/s

  56. Jumping S: Diskvalifikován

  57. Zkouška SA1: 1/4, 45.01 s, 18.01 tr. b., 3.09 m/s