Cz En

Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP)

Přihlašování na tento závod je otevřené, končí 19. 04. 2018 v 17:00.

Abyste se mohli zaregistrovat na tento závod, musíte se nejprve přihlásit pomocí odkazu v menu nahoře.

  1. Číslo závodu: 18167
  2. Datum: 22. 04. 2018
  3. Terén: tráva
  4. Uvnitř: Ne
  5. Třídy: Agility, Zkoušky agility, Jumping, Speciální
  6. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  7. Stránky: http://www.zko157.cz
  8. Propozice: http://www.zko157.cz/file/lvicek_2018.pdf
  9. Zodpovědná osoba: Michaela Glossová
  10. Upřesnění místa: Chabařovice
  11. GPS: 50.6725277777778, 13.9350472222222

Kontakt

Michaela Glossová Tel. 777959065 email: michaela.glossova@gmail.com

Poznámka

Aktualizace plateb: 14.2.2018

Statistika přihlášených

22. 04. 2018
A1 A2 A3 V Celkem
S 0 1 8 1 10
M 0 2 1 1 4
L 1 1 8 0 10
Celkem 1 4 17 2 24
31 volných míst

Přihlášky

084416 LA1 Miroslav Považan Aamos Gulden Land
Člen KA
002215 LA2 Nikola Vitulová Colette Quick Angel
Člen KA
044115 LA3 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark
Člen KA
072009 LA3 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka
Člen KA
001411 LA3 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp
Člen KA
096414 LA3 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark
Člen KA
015815 LA3 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků
016211 LA3 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land
Člen KA
043113 LA3 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera
029714 LA3 Ilona Vávrová Vince Gulden Land
Člen KA
044717 MA2 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů
086113 MA2 Gabriela Považanová Hugo z Otvovické skály
Člen KA
020116 MA3 Pavlína Sedlmaierová Bonnie
Člen KA
052810 MV Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů
Člen KA
033215 SA2 Alena Kuldová Corina Cor Micomi
Člen KA
004911 SA3 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev
Člen KA
022310 SA3 Michaela Glossová Aimee Gee Runique
Člen KA
022210 SA3 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique
Člen KA
070211 SA3 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia
Člen KA
058614 SA3 Renata Michajličenková Kiki
Člen KA
066611 SA3 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal
Člen KA
008314 SA3 Radomila Schmiedová Lizy
Člen KA
008315 SA3 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie
Člen KA
075909 SV Michaela Glossová Netty z Haliparku

Nepotvrzené přihlášky (28)

Člen KA
007118 LA1 ROMANA BULÍKOVÁ Easy
Člen KA
080615 LA1 Jana Kounovská Roxi
Člen KA
001213 LA2 Lucie Bulíková Sofie
Člen KA
073711 LA2 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké
Člen KA
079614 LA2 Lenka Hajná Bono z Kraje Thurn Taxisů
Člen KA
077013 LA2 Eliška Machová Asmin Bell D´argento Suerte
Člen KA
014415 LA3 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro
Člen KA
056317 MA1 Lucie Pejzlová Abdul (Nik) Nikidar
Člen KA
057916 MA1 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer
Člen KA
051917 MA1 Veronika Vičíková Monty
Člen KA
043414 MA2 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku
Člen KA
059314 MA2 Petra Nováková Enessies Beryllova krev
Člen KA
020313 MA2 Ivana Suchardová A3Ch Griotte Girl z Tylenu Moravia
Člen KA
000814 MA3 Olga Hábová Asterisk Noire z Altheyrosei
Člen KA
080315 MA3 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie
Člen KA
003515 MA3 Ivana Suchardová Sookie von der Happy Horse Farm
Člen KA
040317 SA1 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut
Člen KA
046117 SA1 Romana Novosádová Fanny Ayra Ze Stehelčevského statku
Člen KA
055912 SA2 Daniela Boušková Rachel Garden Roses
Člen KA
088514 SA2 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru
Člen KA
050715 SA2 Ivana Neužilová Max
Člen KA
081116 SA2 Natálie Šišovská Joyce Moravské srdce
Člen KA
059214 SA3 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru
Člen KA
084311 SA3 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku
Člen KA
024810 SV Daniela Boušková Harumi Holly Garden Roses
Člen KA
006007 SV Olga Hábová Kim
Člen KA
081311 SV Eva Roušalová A3Ch Viky
Člen KA
084211 SV Dana Vojířová Fatty Hop Trop