Tereza Linková

  1. Číslo: 005803
  2. OSA: AgiKK Jiříkov
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2017
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 082916 (S), Abu Alien Life Form

    Arrow_down
  2. 085417 (L), A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky

    Arrow_down
  3. 001119 (L), Call me Doyle from Valachian Highlands

    Arrow_down
  4. 028520 (L), Darwin Deabei

    Arrow_down
  5. 056320 (L), Cool Runnings of Monpeja

    Arrow_down
  6. 020621 (M), Snape Brown Neraka

    Arrow_down

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  2. Jumping 1 M, Snape Brown Neraka: 2/4, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  3. Jumping2+3 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  4. LA3 I, Call me Doyle from Valachian Highlands: 7/18, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  5. LA3 II, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  6. MA1 I, Snape Brown Neraka: 2/4, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  7. MA1 II, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  9. Agility J, Call me Doyle from Valachian Highlands: 15/18, 38.03 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  10. Agility Squads as Individual, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/30, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  11. Jumping J, Call me Doyle from Valachian Highlands: 15/18, 35.25 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  12. Jumping Squads as Individual, Call me Doyle from Valachian Highlands: 11/30, 28.68 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  13. Chlumec - Krajský přebor Ústeckého kraje pro děti a mládež, 01. 10. 2022

  14. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/7, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  15. Agility M, Snape Brown Neraka: 5/9, 54.5 s, 9.5 tr. b., 3.16 m/s

  16. Hra L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 29.47 s, 0.0 tr. b., 6.38 m/s

  17. Hra M, Snape Brown Neraka: 3/9, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  18. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/7, 29.36 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  19. Jumping M, Snape Brown Neraka: 4/9, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  20. Chlumec - Podzimní dvojzkoušky, 01. 10. 2022

  21. 1. zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 4/8, 52.44 s, 12.44 tr. b., 2.99 m/s

  22. 2. zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 1/8, 39.41 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  23. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  24. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/24, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  25. Agility M Inca Collagen, Snape Brown Neraka: 10/23, 57.78 s, 13.78 tr. b., 3.58 m/s

  26. Jumping L Collalloc, Call me Doyle from Valachian Highlands: 13/25, 43.14 s, 10.14 tr. b., 4.59 m/s

  27. Jumping M Grešík, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  28. Zkouška LA2 Billa, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/10, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  29. Zkouška MA1 Zero DC, Snape Brown Neraka: 3/4, 49.61 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  30. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  31. Agility, Call me Doyle from Valachian Highlands: 42/100, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  32. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  33. Jumping, Call me Doyle from Valachian Highlands: 71/101, 49.25 s, 22.25 tr. b., 4.47 m/s

  34. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci, Call me Doyle from Valachian Highlands: 65/102, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  35. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  36. 1. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  37. 1. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 2/10, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  38. 2. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/9, 45.57 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  39. 2. Zkouška MA1, Snape Brown Neraka: 1/10, 39.4 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  40. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  41. 1. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  42. 1. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/9, 40.28 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  43. 2. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: 3/7, 50.03 s, 14.03 tr. b., 3.26 m/s

  44. 2. zkouškA A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  45. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  46. Agility 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  47. Agility 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 38/84, 42.65 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  48. Jumping 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 42/87, 46.13 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  49. Jumping 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  50. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  51. Agility 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  52. Agility 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 21/88, 51.43 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  53. Jumping 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  54. Jumping 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 20/90, 40.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  55. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  56. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/15, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  57. Neděle Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/12, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  58. Neděle Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/5, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  59. Neděle Zkouška LA2 , Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/5, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  60. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/5, 33.82 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  61. Zkouška2 LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  62. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  63. Agility, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/16, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  64. Jumping, Call me Doyle from Valachian Highlands: 10/16, 34.68 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  65. Zkouška sobota, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  66. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  67. 1. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  69. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  70. Tuneliáda A1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  71. Tuneliáda A2+A3, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/9, 21.72 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  72. 1. Zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/6, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  73. 1. Zkouška, Snape Brown Neraka: 5/9, 55.35 s, 11.35 tr. b., 3.0 m/s

  74. 2. Zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/6, 38.08 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  75. 2. Zkouška, Snape Brown Neraka: 6/9, 58.53 s, 21.53 tr. b., 2.49 m/s

  76. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  77. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/21, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  78. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 13/23, 36.13 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  79. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/5, 45.22 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  80. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  81. Sobota Jumping2+3 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  82. Sobota LA2 I, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/7, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  83. Sobota LA2 II, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/7, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  84. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  85. Zkouška LA2 I., Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/5, 32.27 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  86. Zkouška LA2 II., Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  87. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  88. Pátek LA2 I., Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/4, 34.19 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  89. Pátek LA2 II., Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  90. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  91. LA2 I, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  92. LA2 II, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  93. MA1 I, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  94. MA1 II, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  95. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  96. Zkouška A2 II. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  97. Zkouška A2 I. L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/4, 36.54 s, 30.0 tr. b., 4.38 m/s

  98. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  99. II. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/3, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  100. I. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  101. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  102. II. zkouška A1 L, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  103. II. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  104. II. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/3, 42.28 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  105. I. zkouška A1 L, Cool Runnings of Monpeja: 1/7, 28.97 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  106. I. zkouška A1 M, Snape Brown Neraka: 2/2, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  107. I. zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/3, 36.21 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  108. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  109. Agility M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  110. Jumping M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  111. MA1, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  112. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  113. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 8/16, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  114. Agility M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  115. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 10/17, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  116. Jumping M, Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  117. Zkouška L A2 - I., Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  118. Zkouška L A2 - II. , Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  119. Zkouška L A2 - Ne, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/5, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  120. Zkouška M A1 - I., Snape Brown Neraka: Diskvalifikován

  121. Zkouška M A1 - II. , Snape Brown Neraka: 2/6, 69.27 s, 26.27 tr. b., 2.41 m/s

  122. Zkouška M A1 - Ne, Snape Brown Neraka: 1/2, 53.42 s, 11.42 tr. b., 3.41 m/s

  123. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  124. Agility 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 9/82, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  125. Agility 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  126. Jumping 1 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  127. Jumping 2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 34/82, 34.81 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  128. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  129. 1. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 9/37, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  130. 1. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  131. 2. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 12/33, 31.55 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  132. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  133. 1. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/11, 41.59 s, 25.0 tr. b., 4.57 m/s

  134. 2. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/11, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  135. 3. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  136. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  137. III. Zk LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/8, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  138. II. Zk LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  139. I. Zk LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/8, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  140. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  141. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  142. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/25, 28.57 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  143. Zkouška A2 L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/8, 28.75 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  144. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  145. Jumping, Call me Doyle from Valachian Highlands: 19/33, 31.2 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  146. Zkouška 1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/8, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  147. Zkouška 2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/8, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  148. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  149. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  150. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  151. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  152. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  153. Agility D Individual, Call me Doyle from Valachian Highlands: 6/11, 44.64 s, 22.64 tr. b., 3.76 m/s

  154. Agility Squads, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  155. Jumping D Individual, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  156. Jumping Squads, Call me Doyle from Valachian Highlands: 32/61, 44.73 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  157. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  158. 1. zkouška, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  159. 1. zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  160. 2. zkouška, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  161. 2. zkouška, Cool Runnings of Monpeja: Diskvalifikován

  162. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  163. Agility LVT L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  164. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 5/23, 46.53 s, 15.53 tr. b., 4.32 m/s

  165. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  166. A2 II L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  167. A2 I L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  168. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  169. Agility L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/24, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  170. Jumping L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  171. Zkouška LA2, Call me Doyle from Valachian Highlands: 3/9, 46.54 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  172. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  173. A1 II L, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/14, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  174. A1 I L, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  175. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  176. 1. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 2/8, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  177. 2. Zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  178. 3. Jumping LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  179. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  180. Batmanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/10, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  181. Supermanova zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  182. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  183. 1. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 4/8, 38.42 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  184. 2. zkouška LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  185. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  186. 1.Zkouška - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: Diskvalifikován

  187. 2.Zkouška - LA1, Call me Doyle from Valachian Highlands: 1/11, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  188. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  189. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  190. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  191. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/10, 33.82 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  192. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  193. AGILITY DRUZSTVA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 16/79, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  194. AGILITY DRUZSTVA, Abu Alien Life Form: 28/57, 49.35 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  195. D Agility, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  196. D Agility, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  197. D Hra, Abu Alien Life Form: 3/21, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  198. D Hra, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  199. D Jumping, Abu Alien Life Form: 5/22, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  200. D Jumping, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 8/26, 37.0 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  201. JUMPING DRUZSTVA, Abu Alien Life Form: 17/57, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  202. JUMPING DRUZSTVA, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  203. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  204. II. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/10, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  205. II. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 2/10, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  206. I. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/10, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  207. I. zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 7/10, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  208. jumping LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  209. jumping SA2, Abu Alien Life Form: 4/10, 27.46 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  210. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  211. JUMPING 1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  212. JUMPING 1 S, Abu Alien Life Form: 3/17, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  213. JUMPING 2 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/24, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  214. JUMPING 2 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  215. Zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/9, 40.61 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  216. Zkouška SA2, Abu Alien Life Form: 2/4, 40.08 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  217. Zkouška 2 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/9, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  218. Zkouška 2 SA2, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  219. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  220. III. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/21, 27.31 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  221. III. jumping S, Abu Alien Life Form: 6/20, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  222. II. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  223. II. jumping S, Abu Alien Life Form: 5/20, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  224. I. jumping L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  225. I. jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  226. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  227. Agility - SA, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  228. Jumping SA, Abu Alien Life Form: 10/15, 30.37 s, 0.37 tr. b., 3.98 m/s

  229. ZkA - SA1, Abu Alien Life Form: 2/4, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  230. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  231. Agility_, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  232. Agility_, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  233. Jumping_, Abu Alien Life Form: 4/25, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  234. Jumping_, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  235. Zkouška - LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  236. Zkouška - SA1, Abu Alien Life Form: 1/3, 30.37 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  237. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  238. D Agility I, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  239. D Agility I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  240. D Agility II, Abu Alien Life Form: 8/15, 42.39 s, 5.69 tr. b., 3.89 m/s

  241. D Agility II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  242. D Agility III, Abu Alien Life Form: 8/15, 47.28 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  243. D Agility III, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  244. D Agility IV, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/12, 41.82 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  245. D Agility IV, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  246. D Jumping I, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  247. D Jumping I, Abu Alien Life Form: 8/15, 44.81 s, 12.39 tr. b., 3.33 m/s

  248. D Jumping II, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 10/13, 50.72 s, 13.64 tr. b., 3.31 m/s

  249. D Jumping II, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  250. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  251. Hra - tuneliáda pro A1 L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/10, 22.0 s, 0.0 tr. b., 6.73 m/s

  252. Hra - tuneliáda pro A1 S, Abu Alien Life Form: 3/5, 25.99 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  253. 1. Zkouška A1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/10, 27.04 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  254. 1. Zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: 2/5, 33.13 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  255. 2. Zkouška A1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  256. 2. Zkouška A1 SA1, Abu Alien Life Form: 1/5, 27.89 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  257. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  258. Zkoukša 1 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 5/15, 29.01 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  259. Zkoukša 1 SA1, Abu Alien Life Form: 4/10, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  260. Zkouška 2 LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/15, 29.59 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  261. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  262. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  263. I. Batmanova zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  264. I. Batmanova zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/10, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  265. II. Supermanova zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 1/14, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  266. II. Supermanova zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  267. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  268. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  269. Junioři S, Abu Alien Life Form: 5/8, 57.58 s, 17.58 tr. b., 2.95 m/s

  270. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 4/13, 40.01 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  271. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 2/9, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  272. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 4/8, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  274. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  275. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  276. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/7, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  277. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  278. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/7, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  279. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  280. Junioři L, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 3/10, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  281. Junioři S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  282. 1. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: 2/12, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  283. 1. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  284. 2. zkouška LA1, A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky: Diskvalifikován

  285. 2. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  286. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  287. ACANA Finále S, Abu Alien Life Form: 9/12, 56.27 s, 12.27 tr. b., 3.25 m/s

  288. Agility 1 S, Abu Alien Life Form: 7/20, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  289. Jumping 1 S, Abu Alien Life Form: 20/28, 54.65 s, 28.65 tr. b., 2.93 m/s

  290. Jumping 2 S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  291. Zkouška 1 SA1, Abu Alien Life Form: 2/6, 38.57 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  292. Zkouška 2 SA1, Abu Alien Life Form: 1/4, 37.22 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  293. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  294. Agility S, Abu Alien Life Form: 15/35, 52.17 s, 13.17 tr. b., 3.58 m/s

  295. Jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  296. Zkouška - SA1, Abu Alien Life Form: 1/11, 31.72 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  297. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  298. Agility, Abu Alien Life Form: 17/27, 60.59 s, 26.59 tr. b., 2.56 m/s

  299. Jumping, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  300. Zka - SA1, Abu Alien Life Form: 1/5, 33.18 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  301. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  302. Agility S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  303. Hra S, Abu Alien Life Form: 6/16, 28.12 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  304. Jumping S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  305. Zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/6, 29.91 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  306. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  307. II. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  308. I. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/1, 27.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  309. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  310. III. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 27.41 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  311. II. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  312. IV. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 28.18 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  313. I. zkouška SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 36.82 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  314. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  315. Junioři - finále S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  316. 1. ZK SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  317. 2. ZK SA1, Abu Alien Life Form: 1/8, 32.07 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  318. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  319. Junioři S, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  320. Kat A0-AGI SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován

  321. Kat A0-JUMP SA1, Abu Alien Life Form: Diskvalifikován