001119

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Linková, AgiKK Jiříkov

    Arrow_down

Pes

  1. Call me Doyle from Valachian Highlands, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  4. Liberec - Buď / nebo - 3x zkoušky J0 - A3, 21. 10. 2023 - 22. 10. 2023

  5. 1. zkouška A3 L: 3/5, 35.84 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  6. 2. zkouška A3 L: 1/5, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  7. 3. zkouška A3 L: 2/4, 35.7 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  8. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  9. Jumping "Fish4Dog" L: Diskvalifikován

  10. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 02. 09. 2023 - 03. 09. 2023

  11. Agility Družstev L: 8/47, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  12. Agility Jednotlivci Junioři L: Diskvalifikován

  13. Jumping Družstev L: 10/47, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  14. Jumping Jednotlivci Junioři L: 11/39, 37.98 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  15. Liberec - 2x zkoušky, 04. 08. 2023 - 05. 08. 2023

  16. SO - 1. zkouška A3 L: 1/3, 45.22 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  17. SO - 2. zkouška A3 L: 1/3, 46.95 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  18. Chlumec - Chlumecký Lvíček, 24. 06. 2023

  19. II. Zkouška LA3: 5/7, 45.29 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  20. I. Zkouška LA3: 6/7, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  21. Jumping LA2 + LA3: 6/15, 36.24 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  22. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  23. Agility 1 L: 47/117, 42.28 s, 15.0 tr. b., 4.66 m/s

  24. Agility 2 L: Diskvalifikován

  25. Jumping 1 L: 49/114, 39.04 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  26. Jumping 2 L: 27/108, 31.22 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  27. Liberec - Psola červnové dvojzkoušky, 10. 06. 2023

  28. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  31. Agility "PetExpert" L: 12/28, 34.56 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  32. Jumping A2, A3 "Nakladatelství Plot" L: 4/21, 30.45 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  33. Zkouška "Zero DC" LA3: 3/12, 37.44 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  34. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  35. Agility 1 L: Diskvalifikován

  36. Agility 2 L: Diskvalifikován

  37. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  38. Jumping 2 L: 34/106, 45.13 s, 10.13 tr. b., 4.39 m/s

  39. Radovesice - Radovesické agility s Pohodou, 14. 05. 2023

  40. Agility L: 3/19, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  41. Jumping L: 2/19, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  42. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. Liberec - Psola květnové dvojzkoušky, 13. 05. 2023

  44. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA3: 2/7, 31.88 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  46. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  47. Agility Open L: 15/32, 44.53 s, 20.0 tr. b., 4.94 m/s

  48. Jumping Open L: 24/33, 26.97 s, 25.0 tr. b., 5.71 m/s

  49. Zkouška A3 L: 1/19, 41.15 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  50. Kutná Hora - Grošované dvojzkoušky, 16. 04. 2023

  51. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. Kutná Hora - O kutnohorský groš, 15. 04. 2023

  54. Agility open L: 2/19, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  55. 1. jumping open L: 6/20, 37.16 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  56. 2. jumping open L: 3/20, 35.88 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  57. Osenice - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2023, 25. 03. 2023 - 26. 03. 2023

  58. Agility 1 L: 9/32, 29.43 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  59. Agility 2 L: 10/32, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  60. Agility 3 L: Diskvalifikován

  61. Jumping 1 L: 5/32, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  62. Jumping 2 L: 10/31, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  63. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  64. Jumping 2+3 L: Diskvalifikován

  65. LA3 I: Diskvalifikován

  66. LA3 II: 7/18, 49.06 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  67. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  68. Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  69. LA3 I: 7/18, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  70. LA3 II: Diskvalifikován

  71. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  72. Agility J: 15/18, 38.03 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  73. Agility Squads as Individual: 2/30, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  74. Jumping J: 15/18, 35.25 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  75. Jumping Squads as Individual: 11/30, 28.68 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  76. Chlumec - Krajský přebor Ústeckého kraje pro děti a mládež, 01. 10. 2022

  77. Agility L: 2/7, 35.08 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  78. Hra L: 1/7, 29.47 s, 0.0 tr. b., 6.38 m/s

  79. Jumping L: 5/7, 29.36 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  80. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  81. Agility L Mondscheinovo Bordeří povídačky: 1/24, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  82. Jumping L Collalloc: 13/25, 43.14 s, 10.14 tr. b., 4.59 m/s

  83. Zkouška LA2 Billa: 8/10, 43.17 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  84. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  85. Agility: 42/100, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  86. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  87. Jumping: 71/101, 49.25 s, 22.25 tr. b., 4.47 m/s

  88. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 65/102, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  89. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  90. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška LA2: 3/9, 45.57 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  92. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  93. 1. zkouška A2 L: 3/9, 40.28 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  94. 2. zkouškA A2 L: 1/9, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  95. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  96. Agility 1 L: Diskvalifikován

  97. Agility 2 L: 38/84, 42.65 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  98. Jumping 1 L: 42/87, 46.13 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  99. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  100. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  101. Agility 1 L: Diskvalifikován

  102. Agility 2 L: 21/88, 51.43 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  103. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  104. Jumping 2 L: 20/90, 40.94 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  105. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  106. Jumping L: 3/15, 38.69 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  107. Neděle Jumping L: 4/12, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  108. Neděle Zkouška LA2: 1/5, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  109. Neděle Zkouška LA2 : 2/5, 41.03 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  110. Zkouška LA2: 3/5, 33.82 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  111. Zkouška2 LA2: Diskvalifikován

  112. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  113. Agility: 1/16, 38.16 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  114. Jumping: 10/16, 34.68 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  115. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  116. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  117. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  119. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  120. Tuneliáda A2+A3: 1/9, 21.72 s, 0.0 tr. b., 6.4 m/s

  121. 1. Zkouška: 2/6, 36.12 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  122. 2. Zkouška: 3/6, 38.08 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  123. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  124. Agility L: 6/21, 40.14 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  125. Jumping L: 13/23, 36.13 s, 15.0 tr. b., 5.81 m/s

  126. Zkouška LA2: 2/5, 45.22 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  127. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  128. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  129. Sobota LA2 I: 2/7, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  130. Sobota LA2 II: 1/7, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  131. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  132. Zkouška LA2 I.: 4/5, 32.27 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  133. Zkouška LA2 II.: Diskvalifikován

  134. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  135. Pátek LA2 I.: 1/4, 34.19 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  136. Pátek LA2 II.: Diskvalifikován

  137. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  138. LA2 I: Diskvalifikován

  139. LA2 II: Diskvalifikován

  140. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  141. Zkouška A2 II. L: Diskvalifikován

  142. Zkouška A2 I. L: 3/4, 36.54 s, 30.0 tr. b., 4.38 m/s

  143. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  144. II. zkouška A2 L: 3/3, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  145. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  146. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  147. II. zkouška A2 L: 3/3, 42.28 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  148. I. zkouška A2 L: 2/3, 36.21 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  149. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  150. Agility L: 8/16, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  151. Jumping L: 10/17, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  152. Zkouška L A2 - I.: Diskvalifikován

  153. Zkouška L A2 - II. : Diskvalifikován

  154. Zkouška L A2 - Ne: 1/5, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  155. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  156. Agility 1 L: 9/82, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  157. Agility 2 L: Diskvalifikován

  158. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  159. Jumping 2 L: 34/82, 34.81 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  160. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  161. 1. Agility L: 9/37, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  162. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  163. 2. Agility L: 12/33, 31.55 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  164. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  165. 1. Zkouška LA2: 4/11, 41.59 s, 25.0 tr. b., 4.57 m/s

  166. 2. Zkouška LA2: 3/11, 40.83 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  167. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  169. III. Zk LA2: 2/8, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  170. II. Zk LA2: Diskvalifikován

  171. I. Zk LA2: 1/8, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  172. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  173. Agility L: Diskvalifikován

  174. Jumping L: 5/25, 28.57 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  175. Zkouška A2 L: 5/8, 28.75 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  176. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  177. Jumping: 19/33, 31.2 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  178. Zkouška 1: 2/8, 35.37 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  179. Zkouška 2: 3/8, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  180. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  181. Agility L: Diskvalifikován

  182. Jumping L: Diskvalifikován

  183. Zkouška LA2: 2/6, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  184. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  185. Agility D Individual: 6/11, 44.64 s, 22.64 tr. b., 3.76 m/s

  186. Agility Squads: Diskvalifikován

  187. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  188. Jumping Squads: 32/61, 44.73 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  189. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  190. 1. zkouška: Diskvalifikován

  191. 2. zkouška: Diskvalifikován

  192. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  193. Agility LVT L: Diskvalifikován

  194. Jumping L: 5/23, 46.53 s, 15.53 tr. b., 4.32 m/s

  195. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  196. A2 II L: Diskvalifikován

  197. A2 I L: Diskvalifikován

  198. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  199. Agility L: 1/24, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  200. Jumping L: Diskvalifikován

  201. Zkouška LA2: 3/9, 46.54 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  202. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  203. A1 II L: 1/14, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  204. A1 I L: Diskvalifikován

  205. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  206. 1. Zkouška LA1: 2/8, 30.45 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  207. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  208. 3. Jumping LA1: Diskvalifikován

  209. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  210. Batmanova zkouška LA1: 1/10, 34.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  211. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  212. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  213. 1. zkouška LA1: 4/8, 38.42 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  214. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  215. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  216. 1.Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  217. 2.Zkouška - LA1: 1/11, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s